Перейти до вмісту

Проект “Венера”

Повідомлень в темі: 93

#61 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4226 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 23.12.2010 – 23:16

Перегляд дописуFT232BM (23.12.2010 21:57) писав:

А якщо розподіл проводить машина?
Подивися інтерв'ю з паном Фреско, знайдеш, не складно)
В таких випадках ворто давати посилання, бо той пан багато наговорив на ютубі.
Ось одне із інтерв’ю.

Враження.
а) він пропонує оголосити всі земні ресурси як спільну власність всіх людей усієї землі.

Це суперечить українській конституції й конституціям багатьох инших країн. Наші надра власність українського народу, а не скажімо французів. Щоб втілити це в життя треба вибити незгодних несамосвідомих націоналістів різних країн. Цікаво, що то перший пункт, лише по виконанні якого він говорить про другий пункт.

б) знищення кордонів, і ,отже, країн, й далі націй (Ein Volk, ein Reich). Висновок, між першим та другим пунктом буде проміжок часу, вигідний індустріально розвиненим країнам, які зможуть експлуатувати ресурси країн третього світу. Далі складніше, бо безперечно знайдуться несамосвідомі представники різних націй, які в одну націю вливатись не захочуть.

в) усе це має представницькою демократією керуватись. Знову ж, популярна у Європі демократія визнається найкращою формою правління далеко не всім світом. Є несвідомі країни, які не розуміють благ демократії, й серед жителів тих країн можуть знайтись незгодні, яких треба буде побороти.

А якщо розподіл проводить машина, то є віруси й гакери. Зрештою завжди можна буде підняти повстання проти такого варіанту машинізованого фатуму. Та я й не думаю, що той фатум буде справжнім фатумом, знайдуться ті, хто зможе сісти до машини поближче.
  • 0

#62 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 24.12.2010 – 00:09

Звісно. Має статись щось страшне, що об"єднає усіх землян. Ну а правління я б не сказав що демократичне, більше на комуністичне схоже. Люди будуть ситі гарантовано, мож не в роскоші, але ситі, а якщо людина сита, то імовірність бунту різко спадає. А відповідне виховання дасть змогу ставити інтереси людства над інтересами персоналії.
  • 0

#63 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4226 повідомлень

Відправлено 24.12.2010 – 02:00

Перегляд дописуFT232BM (24.12.2010 00:09) писав:

Звісно. Має статись щось страшне, що об"єднає усіх землян.
Тобто для світлого майбутнього треба якусь глобальну катастрофу влаштувти? А як же Ленінське "Ми пойдьом нє тєм путьом"

Перегляд дописуFT232BM (24.12.2010 00:09) писав:

Ну а правління я б не сказав що демократичне, більше на комуністичне схоже. Люди будуть ситі гарантовано, мож не в роскоші, але ситі, а якщо людина сита, то імовірність бунту різко спадає. А відповідне виховання дасть змогу ставити інтереси людства над інтересами персоналії.
У тому ролику, він чітко говорить про рarticipatory democracy. Я каюсь, я не звернув увагу, й сприйняв той термін як представницьку демократію (representative democracy). Й, до речі, я не знаю як коректно рarticipatory democracy перекласти українською, може підкажеш? Щось на кшталт демократії прямої дії, коли найширші верстви населення приймають рішення, чому очевидно мають сприяти сучасні комунікаційні технології (рай для гакерів, лівих серверів, та кухарок, кожна із яких, як відомо, здатна керувати державою ), а не демократія, через вибір представників, які формують уряд.
  • 0

#64 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 24.12.2010 – 09:52

Виходячи з того, що participant=учасник. Значить у participatiry democracy можуть приймати участь всі. Саме приймати участь, а не бути чиновниками, думаю функції чиновників запросто можуть виконувати машини через формалізованість всіх чиновницьких справ, а люди можуть впливати на це рішення, якщо воно не зовсім виглядає як має бути.
  • 0

#65 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4226 повідомлень

Відправлено 24.12.2010 – 12:58

Перегляд дописуFT232BM (24.12.2010 09:52) писав:

Виходячи з того, що participant=учасник. Значить у participatiry democracy можуть приймати участь всі. Саме приймати участь, а не бути чиновниками, думаю функції чиновників запросто можуть виконувати машини через формалізованість всіх чиновницьких справ, а люди можуть впливати на це рішення, якщо воно не зовсім виглядає як має бути.
Зміст того терміну ясний, зрештою й у англійській вікіпедії він є.У звичайній представницькій демокрадії народ править через представників, яких обирає на виборах, в
participatiry democracy народ править безпосередньо, тобто політичні й державні рішення приймаються безпосередньо усіма громадянами скажімо шляхом голосування, як напр. иноді бувало у кіношних карибських піратів. Питання, як той термін перекласти українською, бо напр. українського (і російського) варіанту цієї статті бракує.
  • 0

#66 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 24.12.2010 – 17:25

Якщо подивитись словенську та польську вікіпедію то десь так і буде: "учасникова демократія". Фігово.

Повідомлення відредагував FT232BM: 24.12.2010 – 17:25

• 0

#67 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 27.12.2010 – 15:40

ІМХО «Безпосередня демократія», «пряма демократія».
  • 0

#68 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.12.2010 – 17:27

Перегляд дописуFT232BM (24.12.2010 17:25) писав:

Якщо подивитись словенську та польську вікіпедію то десь так і буде: "учасникова демократія". Фігово.
тобто демократія неможлива без часнику, я колись десь про це читав, що саме Часник використовували древні греки щоб демократія була демократична, але вони не ділилися ним з рабами, тому, в демократії брали участь тільки учасники, які їли часник, звідти і пішло слово учасники
отакої :beer:

Перегляд дописуkalamar (23.12.2010 23:16) писав:

В таких випадках ворто давати посилання, бо той пан багато наговорив на ютубі.
Ось одне із інтерв’ю.

Враження.
а) він пропонує оголосити всі земні ресурси як спільну власність всіх людей усієї землі.

Це суперечить українській конституції й конституціям багатьох инших країн. Наші надра власність українського народу, а не скажімо французів. Щоб втілити це в життя треба вибити незгодних несамосвідомих націоналістів різних країн. Цікаво, що то перший пункт, лише по виконанні якого він говорить про другий пункт.

б) знищення кордонів, і ,отже, країн, й далі націй (Ein Volk, ein Reich). Висновок, між першим та другим пунктом буде проміжок часу, вигідний індустріально розвиненим країнам, які зможуть експлуатувати ресурси країн третього світу. Далі складніше, бо безперечно знайдуться несамосвідомі представники різних націй, які в одну націю вливатись не захочуть.

в) усе це має представницькою демократією керуватись. Знову ж, популярна у Європі демократія визнається найкращою формою правління далеко не всім світом. Є несвідомі країни, які не розуміють благ демократії, й серед жителів тих країн можуть знайтись незгодні, яких треба буде побороти.

А якщо розподіл проводить машина, то є віруси й гакери. Зрештою завжди можна буде підняти повстання проти такого варіанту машинізованого фатуму. Та я й не думаю, що той фатум буде справжнім фатумом, знайдуться ті, хто зможе сісти до машини поближче.

да, треба побороти, бо демократія це ж тиха тиранія :ggggg: жарт жарту

да, було колись в одному фільмі 50тих років, "День коли Земля зупинилась", там був інопланетян, який розмповідав, що в них на планеті немає ні війн не насильства, ними керують роботи, точніше контролюють щоб такого не було
але зрзуміло, що між контролюють і керують дуже мала різниця, і комусь здається контроль а комусь керування, ну тоді з"явиться Джон Конар, і почнеться антимашинний ексетрмінатус, виживуть тільки пристосованіші, прикольно, якщо цей процес буде підганятись ще й машинною еволюцією, яка буде зрівноважуватись якось людською, оце буде хохма :lol:
  • 0

#69 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4226 повідомлень

Відправлено 27.12.2010 – 17:35

Перегляд дописуБілий Дракон (27.12.2010 15:40) писав:

ІМХО «Безпосередня демократія», «пряма демократія».
Звичайно, пряма демократіє є однією із форм партисипативної демократії, але, наскільки я зрозумів поняття партисипативної демократії ширше. Адже і в прямій демократії хтось мусить формулювати питання, які прямим голосуванням приймаються, отже і при прямій демократії залишається уряд. Партисипативна демократія передбачає участь широких мас уже на рівні визначення напрямків, підготовки законопроектів... а не лише на рівні прийняття рішень. Вона пов'язана із поняттями open source governance, collaborative governance, open source politics, й має опиратись саме на сучасні засоби комунікацій, такі як интернет.
  • 0

#70 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 27.12.2010 – 17:54

Яка різниця я називати, хоч колесом. Це не важливо.
  • 0

#71 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 27.12.2010 – 17:54

Багато думаю про недоліки такої демократії. Як вона може існувати, коли існують засоби впливу на масову свідомість?
  • 0

#72 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 28.12.2010 – 14:24

Треба просвітитися до рівня Будди.
  • 0

#73 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4226 повідомлень

Відправлено 28.12.2010 – 17:48

Перегляд дописуБілий Дракон (28.12.2010 14:24) писав:

Треба просвітитися до рівня Будди.
Тоді тобі то все буде по барабану.
  • 0

#74 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 28.12.2010 – 21:23

Цитата

Зміст того терміну ясний, зрештою й у англійській вікіпедії він є.У звичайній представницькій демокрадії народ править через представників, яких обирає на виборах, в
participatiry democracy народ править безпосередньо, тобто політичні й державні рішення приймаються безпосередньо усіма громадянами скажімо шляхом голосування, як напр. иноді бувало у кіношних карибських піратів. Питання, як той термін перекласти українською, бо напр. українського (і російського) варіанту цієї статті бракує.
Я підтримую таку систему.
Але для її реалізації необідні самосвідомі люди, як я вже раніше писав.

Цитата

Багато думаю про недоліки такої демократії. Як вона може існувати, коли існують засоби впливу на масову свідомість?
Які саме засоби ти маєш на увазі? Щось накшталт ящика?
  • 0

#75 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 28.12.2010 – 22:29

>Які саме засоби ти маєш на увазі? Щось накшталт ящика?

та те ж саме, що і ти. Обізнані, самосвідомі люди. А ящик, вірусна реклама і т.п. цьому заважають.
  • 0

#76 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень

Відправлено 29.12.2010 – 14:06

Ну ти ж розумієш, що самосвідомі люди теж мають якось формуватись. Я думаю ящик, радіо та інші засоби масової інформації, в якомусь плані мають сприяти розвитку людей в цьому напрямку.

І система освіти не повинна вирощувати майбутніх "дітей держави", які потім наповнюють її бюджет. Взагалі має зникнути ось це типу: "Або ти в течії сучасного світу, або здохни!".

Хоча не знаю... Якщо в цій системі все буде збудовано дійсно на індивідуумах, то це створить деструктивність всього...
Хоча з іншої сторони, ця деструктивність має породити щось нове і краще. Чи хоча б найкраще з усього можливого.
  • 0

#77 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 29.12.2010 – 15:06

Звісно треба, щоб люди підкорялись Системі, але свідомо підкорялися, для цього просто необхідне відповідне виховання але це знову ж таки маніпуляція свідомістю.
Без системи ми ніщо.

Повідомлення відредагував FT232BM: 29.12.2010 – 15:07

• 0

#78 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 29.12.2010 – 21:17

Перегляд дописуkalamar (23.12.2010 18:07) писав:

Гроші не завжди існували, в первісних суспільствах грошей не було. У багатьох давніх суспільних формаціях гроші виконували значно менше функцій, ніж нині. Напр. в рабовласницькому чи феодальному суспільстві годподарство в основному було натуральним, а господарства однотипними, що не сприяло торгівлі. Й навіть торгівля могла мати характер натурального товарообміну, напр. зерно безпосередньо на рабів. Щироке використання грошей винахід порівняно нового часу.
то замість грошей був толварний обмін ( бартер ) тож впринципі те саме
  • 0

#79 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень

Відправлено 30.12.2010 – 12:00

Цитата

Без системи ми ніщо.
Я думаю в сьогоденні без системи, ми лише не зможемо покращувати рівень життя.
  • 0

#80 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.10.2011 – 15:56

Перегляд дописуКава з козявками... (30.12.2010 13:00) писав:

Я думаю в сьогоденні без системи, ми лише не зможемо покращувати рівень життя.
якраз зможемо на місцях. Існуюча система може тільки відбирати гроші на фейкові проекти типу Євро-2012 і подібні, або створення міліції у 300-400тис. душ, що живуть на гроші платників податків - а реально просто є ’річчю в собі’, дорогою притому.
У давніх русів був звичай будувати толокою будинок молодим сім’ям. За тиждень зводили всім селом. В США здається таким чином живуть мормони.
Тобто базові потреби в житлі та їжі такі проекти для поселень у 300-500 чоловік задовільнять цілком і на досить сучасному рівні.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних