Перейти до вмісту

Нетрадиційні відносини

Повідомлень в темі: 475

Опитування: Ваше ставлення до геїв,лесбіянок??? (309 користувачів проголосувало)

Ваше ставлення до геїв,лесбіянок???

1. 1)Ненавиджу!Вони такі бридкі! (106 голосів [34.08%])

Процент голосів: 34.08%

2. 2)Я лише за,бо й сам такий. (18 голосів [5.79%])

Процент голосів: 5.79%

3. 3)А мені все одно. (80 голосів [25.72%])

Процент голосів: 25.72%

4. 4)Звичайні люди,такі,як і всі. (107 голосів [34.41%])

Процент голосів: 34.41%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#461 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Раша

Відправлено 28.07.2010 – 15:23

Були такі у мене... сподобалося))) треба ще раз спробувати)
  • 0

#462 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1502 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 08.05.2012 – 17:01

Давайте посадим в цю тему бобра і будем йому питання задавати
  • 0

#463 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 08.05.2012 – 17:26

Давай-но ти сам напишеш про свою орієнтацію, коль вже сюди забрів. )
  • -1

#464 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 08.05.2012 – 17:28

Ок, напишу.
Мені подобаються жінки.
  • 0

#465 лісовик

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень
  • Місто:з лісу

Відправлено 08.05.2012 – 23:06

Перегляд дописуxTANATOSx (08.05.2012 – 17:28) писав:

Ок, напишу.
Мені подобаються жінки.
Що і стерви теж?
  • 0

#466 Розбишака

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень
  • Місто:Русь, Вінниця

Відправлено 15.05.2012 – 23:00

Перегляд дописуЛастiвочка (28.09.2005 – 20:26) писав:

Як? Та питаю - тебе як доглядали? Мої батьки живуть моїм життям, цікавляться друзями, проблемами, всім.........
Кепсько ж тобі, Ластівочка. Батьки живуть твоїм життям? У них що, свого немає? А як тобі вдається жити своє життя, якщо ним живуть інші, значно старші люди? Їм що, не вдалося більш-менш добре прожити свої роки-хвилини-дні-миті, що взялися використовувати твої?
До речі, гомосексуалісти найчастіше виховуються в тих сім'ях, де є гіперопіка хлопчика з боку матері (дані психологів).

Перегляд дописуАГЕНТ_N2 (28.09.2005 – 18:38) писав:

Я живу в Канаді ось уже майже три роки. Кожен день я спостерігаю цю збоченецьку пропаганду по телевізорі, по радіо.. в автобусах. Так , саме пропаганду нетрадиційних статевих стосунків. По ТВ транслюють гей-паради у всіх куточках світу намагаючись надати масовості таким акціям, транслюють весілля педиків , (при чому одна дуже вагома деталь - педиків виставляють як еліту, дорогі авта, пишні святкування, дорогі гості. ) На роботі проводять спеціальні уроки по розясненню усієї відповідальності за приниження педиків. (хочу додати що педик має набагато більше прав в суспільстві ніж приміром я. Педикам- емігрантам надають візи і громадянство в окремому порядку, в них сильний соціальних захист так як "проблемами" опікуються "педарастичні" адвокатські контори.)
В школах малим дітям навязують те що бути педиком абсолютно нормально, і не дивлячись на шалений тиск батьків - діти самі повинні обрати для себе ким вони будуть. Малим дітям...
Не буду викладати свою теорію про змову проти людства на цьому форумі, можливо найближчим часом це зроблю.

Мій висновок: будь яке схвалення, потурання чи просто німе споглядання на ріст пропаганди педирастичної культури - це злочин проти нації і людства взагалі. Педарасти як носії згаданої "культури" - злочинці без винятків. Свідомо чи не свідомо вони руйнують націю.

p.s. Як відомо найбільший процент хворих на ВІЛ-СНІД серед педиків і наркоманів. Цей факт намагаються замовчати, заховати собі в дупу різні пропагандисти , але факт залишається фактом.

p.s.s. За біблійною легендою, Бог спалив сіркою Содом і Гомору - міста де розвивалось статеве збочення.

Думайте і робіть висновки.
За біблійною легендою Лот відтарабанив двох своїх дочок і був при цьому праведником, а Ягве повбивав дуже багато люду і просто так, без видимих на те причин, тож не варто тут наводити ці нісенітниці про Содом та Гомору.
А стосовно прпаганди гомосексуалізму, то це дійсно погано, згоден. Схоже, люди сплутали свободу вибору з істерією. Зрозуміло, що це усе накручують політики. Як ото зараз, наприклад, декілька моїх знайомих збираються їхати до Києва виступати проти параду геїв. Лізуть йолопи в халепу. Знайшли собі ворогів, бараниська. Загребуть їх менти за таку дурість. Я розумію, якби їх забрали за побиття комуністів якихось чи ригіоналів - то хоч користь якась була б.
Янику вигідні гомофоби.
Проте, не слід плутати пропаганду політиканами гомосексуалізму та самих гомосексуалістів. Статева орієнтація - це особистий вибір людини. Ніхто не має права переслідувати іншого за його вибір. Природньо ускладнення виникають, коли чийсь вибір заважає іншим або утискає їхні свободи. В дійсності ж гомосексуалісти нікому не заважають. Ну нехай собі товчуться та кохаються. Якого дива це повинно мене зачіпати? У мене є красуня-дружина, я постійно оточений гарними жінками і щасливий з цього. Чому мене повинні турбувати стосунки між іншими, чужими мені людьми?!?
До речі, гоиофоби є прихованими гомосексуалістами. У стрічці "Американська красуня" це гарно показано.

Повідомлення відредагував Розбишака: 15.05.2012 – 23:11

• 0

#467 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 15.05.2012 – 23:33

Цитата

До речі, гоиофоби є прихованими гомосексуалістами. У стрічці "Американська красуня" це гарно показано.
Біблія не найдостовірніше джерело інформації, але фільми - ще менш вірогідні, не стала б на таке покладатись. Гомофоби це гомофоби, може серед них і трапляються гомосексуальні чи бісексуальні люди, але це не завжди так, не треба вестись на все, що по ТВ показують.
  • 0

#468 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 862 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 15.05.2012 – 23:50

Колись, під впливом релігії, я вважала, що таких людей треба "перенавертати на правильний шлях", а тепер стала менш осудлива. Я не знаю, як бути у їхній ситації, то чому я повинна вважати, що такі, як я, тобто "стрейт" правильні, а вони неправильні?! Тим більше, яке мені діло, хто з ким і як спить?! А порушують закони (у сексуальному плані) і ті, і ті, тобто насильства і педофілія є серед всяких орієнтацій.

Думаю так, що паради вони влаштовуюють, що показати, що вони існуюють, утвердити себе якось, чи що. Ми раз випадково попали у Новому Орлеані на час їхнього фестивалю. Ми втікали від урагану і єдиний рейс літака на той час був до Нью Орлинс. Чоловік мій не хотів їсти сніданок, бо у тому бед-енд-брекфист вони теж були. Я казала, що вони взяли собі, а решта не рухали, мені то не шкодило. Бачили ми, що по вулицях ходили по двоє, декуди на вікнах ресторанів висіли вивіски, що геї запрошуються, через відкриті двері бару бачила, як один у самих плавках танцював на столі, - от і всього. Десь парад був, але ми не бачили. Вони нас не чіпали, ми їх, - так і розстались. Так що нічого страшного, люди - як люди.
  • 2

#469 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 402 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 15.05.2012 – 23:56

Цитата

Американські вчені довели, що гомофоби – це приховані геї

Люди, які відкрито виступають проти представників секс-меншин, самі можуть бути прихованими геями і лесбійками, вважають дослідники. Вони стверджують, що гомофобів тягне до людей їхньої ж статі, але вони замінюють в собі це почуття ненавистю. Причини такої поведінки криються в особливостях виховання, повідомляє NEWSru.com посилаючись на газету The Daily Mail.

Автори дослідження - науковці з університетів Нью-Йорка, Каліфорнії і Ессекса - вважають, що представники секс-меншин нагадують гомофобам їх самих, що викликає у них страх і породжує агресію. Це відбувається тому, що більшість гомофобів виховувалися в сім'ях, де гомосексуальність вважалася неприйнятною.

В результаті ці люди звикли пригнічувати свої справжні сексуальні нахили. А їх недозволений внутрішній конфлікт з часом може почати виходити назовні у вигляді вираження агресії проти гомосексуалістів.

Науковці провели чотири експерименти, в кожному з яких брало участь по 160 студентів із США та Німеччини. За допомогою різних тестів, вони порівняли те, що люди говорили вголос про свою сексуальну орієнтацію, з тим, як реагувало їх підсвідомість на слова і зображення, пов'язані з традиційною або нетрадиційною орієнтацією.

"Ті, хто ідентифікували себе як гетеросексуалів, в психологічних тестах показували сильне тяжіння до своєї ж статі", - говорить викладач Університету Ессекса Нетта Вейнтштейн. Тим самим науковці підтвердили попередні припущення. Зокрема, професори Університету Рочестера в Нью-Йорку вже пов'язували вплив виховання людини на ті труднощі, які у нього можуть виникати з прийняттям самого себе.

Крім того, в 1996 році науковці, проводячи дослідження серед двох груп чоловіків, умовно позначених як гомофоби і негомофоби, виявили, що у всіх випробовуваних була зафіксована ерекція при демонстрації зображень гетеросексуального і жіночого гомосексуального характеру. У той час як аналогічна реакція на чоловічі гомосексуальні сюжети спостерігалася лише у чоловіків з групи гомофобів.

Нагадаємо, в США провідний активіст руху, який вважає гомосексуалізм серйозним сексуальним відхиленням, був викритий в тому, що він провів десятиденну відпустку в компанії чоловіка, який займається проституцією.

А в Ізраїлі освітня комісія тель-авівського муніципалітету одноcтайно затвердила напередодні пропозицію ввести в програму шкіл міста предмет терпимості до сексуальних меншин.
отака фігня появилася від американських "вчених" напередодні заяви Обами про те, що він підтримує одностатеві шлюби.

толерантизм і пропаганда всякої херні набула в Європі такого розмаху, що, я вважаю, точка неповернення для європейців пройдена.
  • 0

#470 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1327 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 16.05.2012 – 00:44

Перегляд дописуРозбишака (15.05.2012 – 23:00) писав:

В дійсності ж гомосексуалісти нікому не заважають. Ну нехай собі товчуться та кохаються. Якого дива це повинно мене зачіпати? У мене є красуня-дружина, я постійно оточений гарними жінками і щасливий з цього. Чому мене повинні турбувати стосунки між іншими, чужими мені людьми?!?
в дійсності, цей збоченський рух має тенденцію поширюватися, завдяки активній нормалізації, коли формується погляд на це як на норму і щось не неприйнятне. І тут головна проблема, не в тому, хто і як товчеться, а в тому, що толерастичне суспільство цілком не усвідомлює, які зміни принесе така нормалізація, що не десь там хтось шось, - ця норма пошириться настіке наскіке зможе; вона зможе прийти в твій дім, бо тепер з усіх боків твоєму синові будуть стимули "зрозуміти", шо "он такой", всюди буде вільний заклик йому спробувати, адже це так же нормально і легітимно. ця норма вимагатиме тих же прав на пропаганду своїх цінностей, вона вибудує нові реалії і інтенсивно конкуруватиме з нормальною старою системою. А суть її протиприродна, це звичайна деградація моралі, і особливо - небачення в цьому небезпеки.

Цитата

До речі, гоиофоби є прихованими гомосексуалістами.
в вакумі.
Навіщо повторювати ці дешеві пропагандистські підарастичні прийоми? Так, британські вчені встановили. А неприховані геї - це приховані нормальні, тіке хворі. Це більша правда.
  • 0

#471 raIrakku

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень
  • Місто:столиця українського гончарства

Відправлено 16.05.2012 – 01:17

Я б не сказала, що мені все одно, бо живу серед людей, і все що стосується суспільства - стосується мене
Вважаю їх звичайними людьми,такі,як і всі, вони були є і будуть.

але я проти
1. гей парадів і їм подібні (не наю як лезб називається). не розумію сенсу їх проведення, хто ненавидів - буде ненавидіти, хто любив - буде любити, кому було байдуже - тому буде по цимбалах, а ось шкоду вони приносять велику, дехто так наряджається що й доросла людина почне сіпатися :shok:
2. щоб їх виділяли, бо вважаю їх звичайними.
3. коли людина, ототожнюючи себе з протилежною статтю, перграє. бридко коли хлопець(дівчина) поводить себе так як відповідно інша стать поводити себе не буде.
4. людей що "кричать" про свої збочення(це стосується не тільки представників меншинств) наприклад приїхави в велике місто на навчання в перший день в парку я зустріла людину що задовольняла себе. ладно я,майже доросла дівчина, на нього наткнулась, але ж там ходять діти
5. будь-якого ознайомлення дітей до 14 років з темою про статеве життя. і будь-якої пропаганди до 16 років.

щодо 5го пункту, зараз ситуація коли діти що уявлення не мають про практичну сторону цього питання, але надивившись і начитавшись різної їнформації наносять шкоду своїй психіці. Просто я зараз захоплююсь одним жанром для дорослих, ця тематика також є. зустрічала там коментарі приблизно такого характеру від дівчаток 12-14 років "як шкода, що я не хлопець, була б хлопцем стала б геєм" :angry1:

тут було таке приблизно питання, щоб ви робили якби син привів наречену-хлопця. я б купила чоловікові в першу чергу заспокійлеве -_-, ста ла б буфером в непорозумінні, якщо буде тяжкий випадок побіглаб за горілкою (але Я ПРОТИ АЛКОГОЛЮ В БУДЬЯКОМУ ВИГЛЯДІ :angry2:)
не вважаю нетрадиційні відносини хворобою, скоріше це травма психіки в дитинстві, під травмою я розумію не тільки такі страшні злочини як зґвалтування, а й прості дитячі забавки коли наприклад дві дівчинки граються в весілля і відповідно грають роль чоловіка та дружини з фінальним дорослим поцілунком.

зараз замкнуте коло: фанатики зляться, травлять геїв, лесб і бі,=> ті намагаються захиститися шукають помочі у держави,=> та травить фанатиків,=> фанатики зляться.
наш ворог це не люди іншої орієнтації наш ворог - це доступність інформації для несформованої психіки дитини.
  • 2

#472 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 17.05.2012 – 08:16

Перегляд дописуРозбишака (15.05.2012 – 23:00) писав:

Кепсько ж тобі, Ластівочка. Батьки живуть твоїм життям? У них що, свого немає? А як тобі вдається жити своє життя, якщо ним живуть інші, значно старші люди? Їм що, не вдалося більш-менш добре прожити свої роки-хвилини-дні-миті, що взялися використовувати твої?
До речі, гомосексуалісти найчастіше виховуються в тих сім'ях, де є гіперопіка хлопчика з боку матері (дані психологів).

Перш за все я не хлопчик, а пташечка маленька:) Дуже приємно коли хтось перелопачує форум від самих початків:) Значить тут було щось цікаве.
Пане (чи друже) Розбишако, повідомленню, зацитованому вами майже сім років, хтось за цей час встиг народитись і піти до школи :). Відповім на Ваш закид: 1. мені не кепсько, бо досягла багато чого за цей час і це ще не межа. 2. батьки живуть моїм життям, не проживають його за мене, а саме живуть разом зі мною, так само як і я - їхнім. це називається - нормальна, дружна сім"я.На жаль, декому цього не зрозуміти . А я просто щаслива і все, чого і вам бажаю
  • -1

#473 Розбишака

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень
  • Місто:Русь, Вінниця

Відправлено 20.05.2012 – 01:40

Перегляд дописуКрихітка (15.05.2012 – 23:33) писав:

Біблія не найдостовірніше джерело інформації, але фільми - ще менш вірогідні, не стала б на таке покладатись. Гомофоби це гомофоби, може серед них і трапляються гомосексуальні чи бісексуальні люди, але це не завжди так, не треба вестись на все, що по ТВ показують.
Про гомофобів - відомості психологів, а "...красуню" я згадав лишень для прикладу.
  • 0

#474 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1457 повідомлень

Відправлено 24.05.2012 – 15:54

raIrakku,

Маю схожі до Ваших погляди. Але про «перегравання» (п.3), мені здається, що Ви їх не дуже розумієте: вони не грають, а так відчувають себе. Вам неприємно, бо для Вас ця категорія людей, вочевидь, не дуже симпатична (у п. 4 вжите Вами слово «збочення» говорить на користь такої думки).
Природа нетрадиційної орієнтації ще вивчається наукою (на мене свого часу справила велике враження книга Отто Вайнінгера «Стать і характер»; там головна ідея така: «существуют только всевозможные ступени между совершенным мужчиной и совершенной женщиной, только известные приближения к ним, сами же они реально не существуют») Але вже відомо, що, стать починає формуватися на певному етапі внутрішньоутробного розвитку (5 тиждень). Отже, є ймовірність, що принаймні частина таких проявів «не традиційності» зумовлена генетичними причинами.
Людина – не тварина, тому, напевне, до якоїсь міри виховання може компенсувати навіть генетичні відхилення, якщо воно спрямоване на формування особистості, адекватне зовнішнім ознакам статі.

Я написала «до якоїсь міри», бо більше спостерігала випадків, коли толерантним вихованням (ба навіть ганебним примусовим лікуванням) було неможливо «переробити» самоідентифікацію людини з протилежною статтю. Так одна знайома мені жінка була жінкою до 40 років, а потім нарешті змогла змінити паспорт. Вона виховувалася ще за радянських часів, тож можна тільки уявити, як важко їй було жити. Каже, що завжди почувалася в «чужому тілі», завжди сприймала себе хлопцем/чоловіком.

Погоджуюся, що неправильне виховання також може призвести до формування «нетрадиційної орієнтації», навіть за умов, коли з генетикою все ОК (наприклад, у книжці для дітей «Відверта розмова про «це», яка мені недавно потрапила до рук, було написано буквально, що коли хлопець любить хлопця – це така рідкість, причому в контексті це виглядало, що наявність такого «рідкісного» потягу мало не якась чеснота).

І тому додала б до Вашого допису ще таке: я проти всиновлення дітей людьми «нетрадиційної орієнтації», а також проти можливості для таких людей працювати в галузі освіти.
  • 2

#475 raIrakku

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень
  • Місто:столиця українського гончарства

Відправлено 25.05.2012 – 00:53

Цитата

...
(п.3), мені здається, що Ви їх не дуже розумієте: вони не грають, а так відчувають себе. Вам неприємно, бо для Вас ця категорія людей, вочевидь, не дуже симпатична
ця категорія людей мені не більш симпатична ніж інші люди традиційної орієнтації
янаголошувала на слові переграють, можливо це мій стериотип оснований на відео де комічно зображували геїв.
ех, як би пояснити...
коли гей вигляда і розмовля як чоловік, я зрозуміти можу,
коли він це ж робить в жіночому образі теж норм,
а от коли він тупає ніжками, плескає в долоньки, сюсюкається кривляє голос - це бридко,

Цитата

повторюсь:
коли людина, ототожнюючи себе з протилежною статтю, перграє. ... поводить себе так як відповідно інша стать поводити себе не буде
ні я розумію що й слабка стать інколи себе теж так поводять, але в цьому випадку такі жінки теж виглядають по дурному.

Цитата

taraBooka:
(у п. 4 вжите Вами слово «збочення» говорить на користь такої думки).
під "збоченням", а точніше під "людьми що кричать про свої збочення" я розумію ситуації коли люди виносять свою брудну білизну на огляд іншим
ну уявіть, ви живете собі спокійно, насолоджуєтесь кожним днем,
і тут, повертаючись до-дому, в підїзді ви помічаєте людей котрі займаються статевим актом.
і не важливо якої вони статі, їм просто захотілось екстріму, а у вас травма - ви не можете викинути з голови побачене.
забудем про вас, припустимо що з вами зайшла ваша дитина. для неї це не збочення для неї це картина що в майбутьньому може перерости в норму поведінки.

"Сучасна медицина замість терміна статеве збочення використовує поняття «сексуальна девіація»."

Цитата

Сексуальні девіації - це не захворювання. У зв'язку з цим медична допомога необхідна людям тільки тоді, коли вони відчувають сильний дискомфорт в психологічному плані від своєї несхожості на інших. Між тим, не існує в питаннях сексу таких понять, як «добре» чи «погано».

В цілому, сексуальні девіації - це статева поведінка, яке помітно відрізняється від прийнятих норм.

Сексуальні девіації поділяються на:
- транссексуализм, що передбачає асоціацію себе з представником протилежної статі, незадоволеність своєю статевою приналежністю;
- лесбіянство і гомосексуалізм, що представляють собою статеве потяг до одностатевих представникам;
- асексуалізм, який полягає в повній відмові від сексу;
- мазохізм, що складається в пристрасті до самопобиття або в бажанні отримувати покарання від статевого партнера;
- садизм, при якому спостерігається бажання психологічно і фізично пригнічувати партнера, отримуючи насолоду;
- педофілія, яка полягає в статевому потязі до маленьким дітям.
...

Серед всіх сексуальних девіацій виділяють кримінально переслідувані, такі як педофілія або жорсткий садизм. У всьому іншому ніяких обмежень з боку законодавства не існує.

http://joywoman.ru/p...ualni-deviaciyi

у кожного є свої збоченя(в кого більше, в кого меньше), я проти коли деякі індивіди намагаются долучити до своїх збочень їнших, котрим похв котрі не зацікавлені.
  • 1

#476 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1457 повідомлень

Відправлено 25.05.2012 – 09:53

Мене просто трохи різонуло слово "збочення". Бачу тепер, я неправильно його протрактувала (думала, що це ви про нетрадиційну орієнтацію, а Ви - про винесення на публіку інтимного).
В усьому іншому - повністю погоджуюся.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних