Перейти до вмісту

Нетрадиційні відносини

Повідомлень в темі: 475

Опитування: Ваше ставлення до геїв,лесбіянок??? (309 користувачів проголосувало)

Ваше ставлення до геїв,лесбіянок???

1. 1)Ненавиджу!Вони такі бридкі! (106 голосів [34.08%])

Процент голосів: 34.08%

2. 2)Я лише за,бо й сам такий. (18 голосів [5.79%])

Процент голосів: 5.79%

3. 3)А мені все одно. (80 голосів [25.72%])

Процент голосів: 25.72%

4. 4)Звичайні люди,такі,як і всі. (107 голосів [34.41%])

Процент голосів: 34.41%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#441 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 18:31

Перегляд допису-=VJ=- (12.07.2009 14:52) писав:

Гомосексуальні стосунки набагато ближчі до традиційного сексу, аніж перелічені. (окрім педофілії, сам термін якої потребує детального уточнення)
А як деяких послухати, то вони б усіх загнали в біблійні рамки "секс лише в місіонерської позиції виключно для продовження роду".

Та поняття гомосексулізм само по собі абсурдне. Мабуть це поняття створив як раз сам збочинець.
Походження слова Секс з латині sexus — стать, статеві відносини.
Які можуть бути статєві відносини в межах однієї статі?
Тому гомосексуальні відносини ніяк не можуть бути ближче чи далі секса. Вони сексом як таким не являються взагалі.

І тому ці відносини біль громадянські по якомусь рахунку і не можуть стояти навіть близько в одному ряду з сексуальніми стосункамі, з стосункамі сім"ї і брака і не можуть навіть зрівнюватись. Їх можна назвати чим завгодно, але не сексом. Ніхтож не веде боротьбу за куінілінг і за мінєт і не влаштовую за це паради і чогось не демонструє свої уподобання за це ні одежою не поведінкою. Це справа особистих сексуальніх стосунків і все. А вот гомосєкам це вкрай потрібно демонструвати прикриваючись якоюсь боротьбою за свої права. А ціль цієї "боротьби" одна, це якнайбільше людей залучити до своїх збоченськіх стосунків. Їм же мало того, що ніхто їм вже не забороняє, ім потрібно щоб більше їх побачили таких як вони і залучити ще нових і щоб їх за це ще поважали, а вони цим ще і пишались би.

Якщо взяти на прикладі повій. Їй теж треба залучити якнайбільше клієнтів, тому вони представляється так щоб її не сплутали з жінкою яка цим не займається, їм теж потрібно щоб їх побачили, від цього залежить вартість послуги і щоб зайвих питань не виникало. Так і гомосєкі роблять за для залучення нових контактів. Але тут якась дурня виходить, геям можно демонструватись де завгодно і по телебаченню і по вулицям парадами скакати, а вот повіям це робити не можна, бо це когось може образити. Тому дивлячись на це я вважаю, що вже багато людей свою природню орієнтацію вже давно загубили, хоч і вважаються ще нормальними людьми, але вже є близькопідарськими толерастами.
  • 0

#442 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 12.07.2009 – 22:28

Перегляд дописуОгiрок (12.07.2009 19:31) писав:

Та поняття гомосексулізм само по собі абсурдне. Мабуть це поняття створив як раз сам збочинець.
Походження слова Секс з латині sexus — стать, статеві відносини.
Які можуть бути статєві відносини в межах однієї статі?
Тому гомосексуальні відносини ніяк не можуть бути ближче чи далі секса. Вони сексом як таким не являються взагалі.

І тому ці відносини біль громадянські по якомусь рахунку і не можуть стояти навіть близько в одному ряду з сексуальніми стосункамі, з стосункамі сім"ї і брака і не можуть навіть зрівнюватись. Їх можна назвати чим завгодно, але не сексом. Ніхтож не веде боротьбу за куінілінг і за мінєт і не влаштовую за це паради і чогось не демонструє свої уподобання за це ні одежою не поведінкою. Це справа особистих сексуальніх стосунків і все. А вот гомосєкам це вкрай потрібно демонструвати прикриваючись якоюсь боротьбою за свої права. А ціль цієї "боротьби" одна, це якнайбільше людей залучити до своїх збоченськіх стосунків. Їм же мало того, що ніхто їм вже не забороняє, ім потрібно щоб більше їх побачили таких як вони і залучити ще нових і щоб їх за це ще поважали, а вони цим ще і пишались би.

Якщо взяти на прикладі повій. Їй теж треба залучити якнайбільше клієнтів, тому вони представляється так щоб її не сплутали з жінкою яка цим не займається, їм теж потрібно щоб їх побачили, від цього залежить вартість послуги і щоб зайвих питань не виникало. Так і гомосєкі роблять за для залучення нових контактів. Але тут якась дурня виходить, геям можно демонструватись де завгодно і по телебаченню і по вулицям парадами скакати, а вот повіям це робити не можна, бо це когось може образити. Тому дивлячись на це я вважаю, що вже багато людей свою природню орієнтацію вже давно загубили, хоч і вважаються ще нормальними людьми, але вже є близькопідарськими толерастами.
ви забуваєте, що геї - це не тільки манірні хлопчики, а й шахтарі і бидлячі "робочі" і т.д..
  • 0

#443 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 13.07.2009 – 14:31

Перегляд допису†Azazello_696† (16.09.2007 15:35) писав:

Так от, гомосексуалісти є і серед тварин, були серед кроманьйонців, їх народжується завжди приблизно однаковий процент, як серед людей є лівші і правші, так є геї і негеї, стверджувати, що це неприродньо абсурдно. Це не є породженням певної цівілізації, раси чи нації. Це було завжди.

Хотілося б пояснень по питанню, що до гомосексуалістів у тварин. Це обоюдне кохання зоофілів і тварин гомосексуалістів, чи із корисної домовленості? ;)
А якщо без жартів то у тварин звичайно є така поведінка, але яка не буває постійною. В крайньому випадку я про це не чув. Є поведінка по так званому сбросу сємені, коли від неє тварюку вже уперло, а скинути, так самки немає і тоді в що підвернеться. Є у мавп, коли вожак може притоптати молодших самців за для самостверджування, щоб знали хто тут великий вуйко. Щось схоже може відбуватися у буцегарні і після неї в звичках.
Тому, що це природньо я би так категорично не стверджував. Це при особливих умовах може бути у тварин, а в постійну паталогію перетворюється тільки у людей. І цю паталогію не можна називати нормою.
Навіть я колись сюжетець бачив, що померлого слонячого вожака вже падлою, відтоптав наступний вожак стада. Сам коментуючий це навіть не зміг прокоментувати зрозуміло, і відніс це на загадки слонячої психики. Так тепер виходить що і нєкрофіли не хворі, а цілком нормальні по скотській логиці.

Про однаковий відсоток по статистиці цих данних не може бути і полічити це неможливо. І ніхто не полічить відсоток гомиків не те що в Содомі з Гоморою, але навіть в Сан-Франциско. Але відомо одно, там де цей збочин культивується, то відсоток геїв може добігти і до 100.
  • 0

#444 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.07.2009 – 09:25

Фабергасе, я в курсі, що тобі хочеться бути флудером, але сумніви виникають щодо твого бажання бути забаненим в майбутньому. Дотримуйся теми. ВакуОлька*троха зла
  • 0

#445 Панночка

Писар

• Користувачі
  • 472 повідомлень

Відправлено 15.07.2009 – 10:52

ці відносини відносяться до "особистого життя", хотілося б, щоб це стосувалося тільки особистості як такої, і не було зайвої пропаганди(((
  • 0

#446 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6666 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 07.01.2010 – 10:02

дивлюся фільм про Ясона. жінку не пустили на корабель. І ось яка у мене логіка -
- жінку не пускають на корабель, бо чоловіки за жінку повбивають один одного а повинні всі працювати в команді
- Елліни були славними мореплавцями, торговцями, заселили всі вільні узбережжя середземного моря. Елліни в плаванні без жінок проводять багато часу.
- жінки не могли бути мореплавцями на рівні з чоловіками, тому що човни були весельні, гребти потрібна значна сила. а везти просто пасажирок - розкіш не завжди доступна.
- саме в наслідок мореплавань у еллінів і розвинувся патріархат і гомосексуалізм.
  • 0

#447 Гість_IrenaEvilson_*

• Гості

Відправлено 28.01.2010 – 01:05

Чого ви такі злі??? Вони нормальні люди!!! Хіба ж вони вині, що нестандартної орієнтації??? В мене досить багато друзів геїв і лесбо!!! і можу сказати, що вони на 100% лагідніші і уважніші у стосунках ніж чоловік і жінка!!!! Я бі, так що бачу дуже!!! велику різниці між ставленням чоловіка до жінки і жінки до жінки!!!!

Повідомлення відредагував IrenaEvilson: 28.01.2010 – 01:06

• 0

#448 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 28.01.2010 – 01:59

Перегляд дописуIrenaEvilson (28.01.2010 02:05) писав:

Чого ви такі злі??? Вони нормальні люди!!! Хіба ж вони вині, що нестандартної орієнтації??? В мене досить багато друзів геїв і лесбо!!! і можу сказати, що вони на 100% лагідніші і уважніші у стосунках ніж чоловік і жінка!!!! Я бі, так що бачу дуже!!! велику різниці між ставленням чоловіка до жінки і жінки до жінки!!!!
В Тернополі тепер таке? ню-ню....
Подружка моєї знайомої - лесбі, має свою кохану. І от знайому запрошують на вечірку і та "кахана" чіпляється до неї, відповідно зраджує свою пасію. Тому вже після винятковості і вірності лесбо чи гомо стосунків не бачу.
Якщо з часом не перейде, то сподіваюся, що зможуть знайти свою половинку серед своєї статі. Їхнє життя - їхні проблеми.

Повідомлення відредагував Amili: 28.01.2010 – 02:00

• 0

#449 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 28.01.2010 – 13:02

Amili ого, я тож не в курсі, що у нас все аж так запущено...десь ми з тобою не там буваємо:rolleyes:
по темі - Вони ненормальні!!!!
  • 1

#450 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 28.01.2010 – 13:17

Перегляд дописуЛастiвочка (28.01.2010 13:02) писав:

Amili ого, я тож не в курсі, що у нас все аж так запущено...десь ми з тобою не там буваємо :rolleyes:
по темі - Вони ненормальні!!!!

а десь і не треба бувати... оно в моєму бурсітєті ходить парочка таких.
  • 0

#451 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 28.01.2010 – 13:33

Перегляд дописуЛастiвочка (28.01.2010 13:24) писав:

а чо ще ходить? :rolleyes:

Не розумію чому ви про горшки а не про те що в горшках... а ще на духовність претендуєте. Нам Богом не рекомендовано когось судити. Це його прерогатива. Не беріться за те в чому ви не можете бути
експертами...ви ж бо такі правильні...прочитайте вдумливо ще раз, про блудного сина...
  • 0

#452 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 28.01.2010 – 13:38

Перегляд дописуПастух (28.01.2010 13:33) писав:

Не розумію чому ви про горшки а не про те що в горшках... а ще на духовність претендуєте. Нам Богом не рекомендовано когось судити. Це його прерогатива. Не беріться за те в чому ви не можете бути
експертами...ви ж бо такі правильні...прочитайте вдумливо ще раз, про блудного сина...
Даруйте, але я цю тему читаю періодично, час від часу, і так всі 23 сторінки, і свою думку, і бачення цього явища вже висловила тому не повторюватимусь :rolleyes: А нетрадиційність саме в Тернополі зацікавила,оскільки в нашому містечку всі про всіх знають усе і навіть більше ніж ти сам<_< Тому мене цікавить саме нетрадиційність в цьому місті.
  • 1

#453 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 28.01.2010 – 14:38

Модерувала
  • 0

#454 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6666 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 18.05.2010 – 14:44

Хочу бачити статистику по расах. Де знайти таку статистику? а то наше толерантне суспільство не дозволяє вести таку статистику. Де дізнатися відсотковий склад гомосексуалістів по расах. Скільки монголоїдів серед всіх гомосексуалістів? скільки негроїдів?
  • 0

#455 Самотня

Писар

• Користувачі
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 18.05.2010 – 14:50

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (18.05.2010 15:44) писав:

Хочу бачити статистику по расах. Де знайти таку статистику? а то наше толерантне суспільство не дозволяє вести таку статистику. Де дізнатися відсотковий склад гомосексуалістів по расах. Скільки монголоїдів серед всіх гомосексуалістів? скільки негроїдів?
мені чомусь здається, що серед негрів та косих такою фігнею набагато менше людей страждає.
  • 0

#456 fairy

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 18.05.2010 – 16:48

завжди хотіла дружити з геєм. але з таким, знаєте, який зізнається, що він гей і не соромиться цього.
  • 0

#457 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 18.05.2010 – 16:51

Перегляд дописуСамотня (18.05.2010 15:50) писав:

мені чомусь здається, що серед негрів та косих такою фігнею набагато менше людей страждає.

То вони просто краще ховаються.

При совдєпії, коли була крімінальна відповідальність за це, ховались якнайкраще. Тоді навіть секса не було.
  • 0

#458 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 18.05.2010 – 16:53

Перегляд дописуСамотня (18.05.2010 07:50) писав:

ггг))) друг бачів двох чорних за ручки тримались))) і чогось мені здається раз серед них дуже багато гвалтівників і педофілів то геїв теж можна знайти... від бідності і від того шо нема шо робити в них просто дах зносить видно...

з азіатами простіше, в них культура така шо не дозволяє розкутими бути, хоча хз американізовані можуть про таке й подумати...

он-топ: нмсд, це не нормально...
  • 0

#459 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 23.05.2010 – 22:01

Перегляд дописуfairy (18.05.2010 17:48) писав:

завжди хотіла дружити з геєм. але з таким, знаєте, який зізнається, що він гей і не соромиться цього.

Раніше працювала разом з людиною нетрадиційної орієнтації. Наш програміст був геєм і не приховував того.Завжди був серед дівчат,така собі незвична подружка...Пам"ятаю,як розповідав нам про свій перший раз....Всі дівчата сиділи отак :happy1: А потім звикли і відносились, як до дівчини.На мою думку,звичайні люди,дійсно більш ніжні один до одного,ніж звичайні сім"ї.А за вірність не знаю,думаю бажання піти на ліво не залежить від сексуальної орієнтації.А нормальні ці люди чи ні,судити не буду- не знаю, де межа цієї нормальності.
  • 1

#460 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 26.05.2010 – 15:29

Для початку - СТОСУНКИ а не відносини.
Ставлюсь до "нетрадиційних" нормально, у всіх (особливо у жінок) є щось таке.. Тільки жінки більше знаків роблять одна одній ніж чоловіки (це ж мужиггі)
Навіть при вітанні цьоми, всякі "я тебе лю моє сонечко" до подруг і тп. Чоловіки б на таке не пішли))
Коротше я думаю що жінки сприймають такі стосунки якось легше. І вступають в них теж легше.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних