Перейти до вмісту

Нетрадиційні відносини

Повідомлень в темі: 475

Опитування: Ваше ставлення до геїв,лесбіянок??? (309 користувачів проголосувало)

Ваше ставлення до геїв,лесбіянок???

1. 1)Ненавиджу!Вони такі бридкі! (106 голосів [34.08%])

Процент голосів: 34.08%

2. 2)Я лише за,бо й сам такий. (18 голосів [5.79%])

Процент голосів: 5.79%

3. 3)А мені все одно. (80 голосів [25.72%])

Процент голосів: 25.72%

4. 4)Звичайні люди,такі,як і всі. (107 голосів [34.41%])

Процент голосів: 34.41%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#421 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 03.05.2009 – 20:24

Перегляд дописуОлеська (17.01.2009 13:48) писав:

Щось в цьому є...)
нічого в цьому нема... а з ким тоді дружити?
якщо хазяїн з собакою кожен ранок ходить гуляти в парк, гладить його то це що по вашому латентна зоофілія?? фуу... :prapor3:
  • 0

#422 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 04.05.2009 – 13:22

«Лучше попы своя рука
А баба все равно лучше мужика.»

--Чугунный Скороход

Підтримую.
  • 0

#423 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.05.2009 – 19:03

Можливо хтось засудить,але до геїв я відношусь негативно(ну не розумію я цого,гидко),а до лисбіянок спокійно....
  • 0

#424 Gubtor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:L'viv

Відправлено 18.05.2009 – 22:37

Перегляд дописукОшЕнЯткО (29.12.2008 18:33) писав:

Я до цих людей ставлюсь цілком нормально вониж такі самі люди як і ми....просто обирають кохану людину такої самої статі як і вони....
Ну, знаєте, маньяки також біологічно такі самі люди як ми. Але погодьтесь - тут у іншому питання.

Особисто я противник більше не гомосексуалістів (як певної групи людей), а гомосексуалізму (як явища).
Тобто якщо хтось стикнувся з такою проблемою, але намагається побороти її - щира повага такій людині.
Якщо ж якась зграя ахтунгів влаштовує публічні акції і бореться за "рівні права" чи просто пропагує неприродні (я б сказав антиприродні) зв'язки - расстрєлнах і все.
  • 0

#425 Pudelinio Mazeratti

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 01:49

Перегляд дописуMargo (17.02.2008 15:14) писав:

І нічого нема поганого влюдях-бісексуалах - це навпаки краще, люди більше фантазують, живуть в своє задоволення і плюють на стереотипну мораль.
а у всіх "стандартних" за стереотипною мораллю значить фантазії бракує?)) :)
фантазери))) :ggggg:
я навіть не знаю як прокоментувати)
скажу просто---довго будуть страждати ці бедняжки від нерозділеної любові)))) жалко шо не вічно.
сумно на таких дивитися........зато весело їх пі*.........*ти)))))))))))))) ранімих.... :ggggg:

Перегляд дописуАГЕНТ_N2 (28.09.2005 19:38) писав:

Мій висновок: будь яке схвалення, потурання чи просто німе споглядання на ріст пропаганди педирастичної культури - це злочин проти нації і людства взагалі. Педарасти як носії згаданої "культури" - злочинці без винятків. Свідомо чи не свідомо вони руйнують націю.

p.s. Як відомо найбільший процент хворих на ВІЛ-СНІД серед педиків і наркоманів. Цей факт намагаються замовчати, заховати собі в дупу різні пропагандисти , але факт залишається фактом.

p.s.s. За біблійною легендою, Бог спалив сіркою Содом і Гомору - міста де розвивалось статеве збочення.

Думайте і робіть висновки.

:prapor3: :gryzin: :happy1:
  • 0

#426 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 01.06.2009 – 13:33

Перегляд дописуTake-Mau (29.12.2008 18:59) писав:

Доречі футбол і "дружнє" попивання пивка - це сублімація нереалізованої латентної гомосексуальности.

Єдине що можу написати - в нас тоді всі чоловіки геї)))))))))))))) :gryzin: :prapor3:

Ну як сказати - до геїв різко негативне...А ці гейпаради то взагалі - добре шо їх там в Москві розігнали!

Ну до лизбіянок - ну це ще може бути!
  • 0

#427 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 04.07.2009 – 17:53

Перегляд дописуАГЕНТ_N2 (28.09.2005 19:38) писав:

Я живу в Канаді ось уже майже три роки. Кожен день я спостерігаю цю збоченецьку пропаганду по телевізорі, по радіо.. в автобусах. Так , саме пропаганду нетрадиційних статевих стосунків. По ТВ транслюють гей-паради у всіх куточках світу намагаючись надати масовості таким акціям, транслюють весілля педиків , (при чому одна дуже вагома деталь - педиків виставляють як еліту, дорогі авта, пишні святкування, дорогі гості. ) На роботі проводять спеціальні уроки по розясненню усієї відповідальності за приниження педиків. (хочу додати що педик має набагато більше прав в суспільстві ніж приміром я. Педикам- емігрантам надають візи і громадянство в окремому порядку, в них сильний соціальних захист так як "проблемами" опікуються "педарастичні" адвокатські контори.)
В школах малим дітям навязують те що бути педиком абсолютно нормально, і не дивлячись на шалений тиск батьків - діти самі повинні обрати для себе ким вони будуть. Малим дітям...
Не буду викладати свою теорію про змову проти людства на цьому форумі, можливо найближчим часом це зроблю.

Мій висновок: будь яке схвалення, потурання чи просто німе споглядання на ріст пропаганди педирастичної культури - це злочин проти нації і людства взагалі. Педарасти як носії згаданої "культури" - злочинці без винятків. Свідомо чи не свідомо вони руйнують націю.

p.s. Як відомо найбільший процент хворих на ВІЛ-СНІД серед педиків і наркоманів. Цей факт намагаються замовчати, заховати собі в дупу різні пропагандисти , але факт залишається фактом.

p.s.s. За біблійною легендою, Бог спалив сіркою Содом і Гомору - міста де розвивалось статеве збочення.

Думайте і робіть висновки.

Зріст пропаганди підарастичної культури з 2005-го року на Україні триває.
В нас навіть таланти України з"явилися такі, а нещодавно на головної площі України була вистава Елтона, який зазвичай Джон, так там розповсюджували презервативи, щоб підари не хворіли. Ось так.
  • 0

#428 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 04.07.2009 – 18:00

Перегляд дописуОгiрок (4.07.2009 18:53) писав:

Зріст пропаганди підарастичної культури з 2005-го року на Україні триває.
В нас навіть таланти України з"явилися такі, а нещодавно на головної площі України була вистава Елтона, який зазвичай Джон, так там розповсюджували презервативи, щоб підари не хворіли. Ось так.
дуже велике враження на мене справило знаєш що? Євробачення, що у Києві проходило. В один день з відкриттям Євробачення був і гей-парад. В центрі Києва! На Хрещатику! В той час! От тоді я точно зрозуміла слово - демократія...гидотне явище і най в мене тут кидають помідорами, але я не розуміла і не хочу розуміти не збоченців, вони не збоченці, вони - слабаки в житті...слизняки і слабаки
  • 1

#429 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 08.07.2009 – 20:09

Перегляд дописуЛастiвочка (4.07.2009 19:00) писав:

дуже велике враження на мене справило знаєш що? Євробачення, що у Києві проходило. В один день з відкриттям Євробачення був і гей-парад. В центрі Києва! На Хрещатику! В той час! От тоді я точно зрозуміла слово - демократія...гидотне явище і най в мене тут кидають помідорами, але я не розуміла і не хочу розуміти не збоченців, вони не збоченці, вони - слабаки в житті...слизняки і слабаки

На мій погляд це психічно хворі люди, та до того, с якостями пишатися своєю хворобою, демонструвати її, та рекламувати. Так їм сдається, що вони не тільки такі як всі, а навіть краще, бо у них "хвантазія" нетрадиційна.

На мою думку, ця хвороба гірше венєрічних захворювань та спіда, бо вона робить хворим мозок навіть ще ненароджених дітей. А збочинці цю хворобу розповсюджують через мозок всяких дурнуватих толерастів та демокрастів, бо коли їх стане більше вони стануть цілком нормальними, а хворими будуть як раз всі залишившиїся природні дурні без "хвантазії", але і вони неминуче народять збоченців, а самі помруть.
Оце і є апокаліпсіс. :)
  • 0

#430 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 08.07.2009 – 20:15

От мені цікаво... От вони кажуть що вони нормальні, так? А як вони номральні збираються розмножуватись... От одружаться пара пі гомосексалістів... і шо? де дітей брати? залежні вони від нормальних людей бо не можуть самі продовжити свій рід.. значить вони вже не нормальні... а дві лесбіянки... ну їм легше.. сходила нагуляла... і мають спільну дитину, але все одно для цього треба чоловік... невже вони не розуміють що вони не нормальні бо вони не можуть самі продовжити свій рід??
  • 0

#431 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.07.2009 – 00:44

Перегляд дописуФабрегас (8.07.2009 21:15) писав:

А як вони номральні збираються розмножуватись... От одружаться пара пі гомосексалістів... і шо? де дітей брати? залежні вони від нормальних людей бо не можуть самі продовжити свій рід.. значить вони вже не нормальні... а дві лесбіянки... ну їм легше.. сходила нагуляла... і мають спільну дитину, але все одно для цього треба чоловік...
А ти зневажаєш людей які не народжують дітей чи гомік*в?

Цитата

От мені цікаво... От вони кажуть що вони нормальні, так? невже вони не розуміють що вони не нормальні бо вони не можуть самі продовжити свій рід??
та ясно що розуміють, просто не визнають - бо в більшості свої напевно закомплексовані. Смішно, бо "бути нормальним" - одне з найзбоченіших людських прагнень.
До речі можуть)) трохи важкувато, але якщо постаратись...)))

п.с. гомосексуалізм - не вважаєтся хворобою
  • 0

#432 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 11.07.2009 – 07:25

Перегляд дописуLemon (11.07.2009 01:44) писав:

А ти зневажаєш людей які не народжують дітей чи гомік*в?
Люди які не можуть мати дітей через стан свого здоровя це зовсім інше...
А ці ж НЕ МОЖУТЬ мати СПІЛЬНИХ дітей за законами природи, але все одно говорять що вони номральні і так має бути.
  • 0

#433 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 11.07.2009 – 07:48

Смішно, бо "бути нормальним" - одне з найзбоченіших людських прагнень.

А "бути збочинцем" - це одне з самих нормальних людських прагнень? :beer:

п.с. гомосексуалізм - не вважаєтся хворобою

Чого?
Колись Содом і Гомору пролікували добре, але мало?. :)
  • 0

#434 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.07.2009 – 09:26

Перегляд дописуФабрегас (11.07.2009 08:25) писав:

Люди які не можуть мати дітей через стан свого здоровя це зовсім інше...
А ці ж НЕ МОЖУТЬ мати СПІЛЬНИХ дітей за законами природи, але все одно говорять що вони номральні і так має бути.
Я перепрошую, але можуть :beer: І багато хто так і робить, коли не дозволяють всиновлювати дитину, спільно з якоюсь лесбою...

Цитата

Чого?
ну то вже до лікарів питання... а не до мене
  • 0

#435 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 11.07.2009 – 10:15

Перегляд дописуLemon (11.07.2009 10:26) писав:

Я перепрошую, але можуть :beer: І багато хто так і робить, коли не дозволяють всиновлювати дитину, спільно з якоюсь лесбою...
Я мав на увазі що двоє гомосексуалістів і двоє лесбіянок які "люблять" один одного не можуть мати спільних природніх дітей
  • 0

#436 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 11.07.2009 – 12:32

Перегляд дописуLemon (11.07.2009 10:26) писав:

ну то вже до лікарів питання... а не до мене

Велика перемога збочинців!

у 1973 році Американська асоціація психіатрів більшістю голосів виключила гомосексуалізм із списку психічних захворювань. Всесвітня Організація Охорони здоров'я підтримала це доленосне збочинське рішення. Майже через двадцять років (у 1993 році) це нововведення прийшло і до Росії. Гомосексуалізм виключили зі всіх медичних довідників, а з Кримінального Кодексу, нарешті, прибрали статтю 121(1), по якій карали за мужеложство.

Прийде час і Американська асоціація психіатрів більшістю голосів виключить зі списку психічних захворювань педофілію, нєкрофілію і зоофілію.
  • 0

#437 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 11.07.2009 – 12:40

Перегляд дописуОгiрок (11.07.2009 13:32) писав:

Велика перемога збочинців!

у 1973 році Американська асоціація психіатрів більшістю голосів виключила гомосексуалізм із списку психічних захворювань. Всесвітня Організація Охорони здоров'я підтримала це доленосне збочинське рішення. Майже через двадцять років (у 1993 році) це нововведення прийшло і до Росії. Гомосексуалізм виключили зі всіх медичних довідників, а з Кримінального Кодексу, нарешті, прибрали статтю 121(1), по якій карали за мужеложство.

Прийде час і Американська асоціація психіатрів більшістю голосів виключить зі списку психічних захворювань педофілію, нєкрофілію і зоофілію.
просто там ті збочинці і сидять і пишуть закони під себе
  • 0

#438 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 11.07.2009 – 12:54

Перегляд дописуФабрегас (11.07.2009 13:40) писав:

просто там ті збочинці і сидять і пишуть закони під себе

Та я ж і кажу, що це захворювання вже є епідемічним.
Як в тому племені з непридуманих розповідей.

До людоїдів попала біла людина.
— О, біла людина, це прекрасно! Що ти вибираєш, — запитав його вождь племені, — смерть або лябамбу?
— Що таке смерть, я знаю, а що таке лябамба. не знаю. Скажу лябамбу, — вирішила біла людина.
— О, він сказав лябамба, він сказав лябамба! — закричали радісно дикуни. І все плем'я довго насилувало білу людину і він залишився живий.
Так вийшло, що через рік цей білий знову попав до дикунів.
— О, біла людина, що ти вибираєш смерть або лябамбу? — запитали його.
Він пригадав все минуле і мужньо відповів: — Смерть!
— О, він сказав смерть. Смерть через лябамбу.
  • 0

#439 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.07.2009 – 13:52

Перегляд дописуОгiрок (11.07.2009 13:32) писав:

Гомосексуальні стосунки набагато ближчі до традиційного сексу, аніж перелічені. (окрім педофілії, сам термін якої потребує детального уточнення)
А як деяких послухати, то вони б усіх загнали в біблійні рамки "секс лише в місіонерської позиції виключно для продовження роду".
  • 0

#440 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.07.2009 – 14:29

Флуд видалила. ВакуОлька
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1