Перейти до вмісту

Нетрадиційні відносини

Повідомлень в темі: 475

Опитування: Ваше ставлення до геїв,лесбіянок??? (309 користувачів проголосувало)

Ваше ставлення до геїв,лесбіянок???

1. 1)Ненавиджу!Вони такі бридкі! (106 голосів [34.08%])

Процент голосів: 34.08%

2. 2)Я лише за,бо й сам такий. (18 голосів [5.79%])

Процент голосів: 5.79%

3. 3)А мені все одно. (80 голосів [25.72%])

Процент голосів: 25.72%

4. 4)Звичайні люди,такі,як і всі. (107 голосів [34.41%])

Процент голосів: 34.41%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#401 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 17.02.2008 – 13:25

Думаю зле ви так до Олеськи різницю вона знає різницю, тому не треба так відразу кидатись...по перше трансексуали - справді не відчувають себе в сексуальному плані тією статтю якою вони є.. Але вони ще не змінюючи свого гормонального стану або ж зовнішньо статевих ознак досить часто мають уже змінену сексуальну ор'єнтацію...Щодо того що всі люди від природи бісексуальні, то впринципі так це поширено, за шкалою Кінсі більшість людей знаходиться на 3 тобто посередині, але тут вже в залежоності від виховання і дитячих травм і такого іншого йде або до нуля або вверх, тобто до зміни ор'єнтації і взагалі по суті відлік в шкалі починається з гетеросексуальності і йде в бік нетрадиціних відносин..Це дослідження, просто навела до прикладу. Статева ор'єнтація, це тема дослідження а не філософських роздумів...

Повідомлення відредагував Вертипузо: 17.02.2008 – 13:26

• 0

#402 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 17.02.2008 – 13:36

Я не собака щоб на когось кидатись... :cool1: Просто виясняю ситуацію. Трансексуальність має відмінну природу від гомосексуальності. І те що дану особу (трансексуала) тягне до своєї статті є відмінним від гомосексуального потягу, так як у випадку трансексуальності особа, навіть якщо в неї не змінені статеві ознаки відчуває себе особою протилежної статі.
  • 0

#403 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 17.02.2008 – 14:04

Мены смышно коли люди говорять про рызны речы ы жруться ызза того
Варто розрыняти поняття пыдераси ы геъ
геъ - це люди "нетрадицыйноъ" орыентацыъ природного походження
пыдераси - неособливо ынтелектуальны люди якы люблять показухи ы багато з них не э геями выд природи
на заходы рекламують нетрадицыйну орыентацыю тыльки того шо в них перегрыте поняття деморатыъ, вважаю таку рекламу абсолютно невиправданою ы шкыдливою. але ны вякому разы не треба пропагувати гомофобыю. просто треба менше спекулювати на цы темы
я десь читав шо чим вищий ынтелект тим быльший процент гомосексуальносты. я з цим погоджуюсь, хоча не знаю з чим це може бути пов язано
  • 0

#404 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 17.02.2008 – 14:14

Та нормальні ці люди, і нічого їм не бракує. Це вже зовсім недивні речі. В Британії, як знаємо, вже дозволені одностатеві шлюби. Ну хіба вони винуваті, що так їх природа помайструвала. При чому, те, що хлопці-геї хороші друзі, ніякий не міф. Це дійсно так, в мене є один такий друг. Супер-друг :cool1: . І нічого нема поганого влюдях-бісексуалах - це навпаки краще, люди більше фантазують, живуть в своє задоволення і плюють на стереотипну мораль.
  • 0

#405 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.02.2008 – 21:11

Перегляд допису†Azazello_696† (17.02.2008 13:36) писав:

Я не собака щоб на когось кидатись... <_< Просто виясняю ситуацію. Трансексуальність має відмінну природу від гомосексуальності. І те що дану особу (трансексуала) тягне до своєї статті є відмінним від гомосексуального потягу, так як у випадку трансексуальності особа, навіть якщо в неї не змінені статеві ознаки відчуває себе особою протилежної статі.
Таак, можливо... але люди частіше власне кидаються на інших аніж собаки, тому твердження в корені не вірне помоєму, ви ж у всьому бачите провокацію? Відмінну природу.. такі відхилення мають дві природи, як ви висловились гормональну та психологічну, друга виникає від травми в дитинстві, наприклад Оскард Уайлда мама в дитинстві одягала як дівчинку і ставилась як до дівчинки, тому...його стан психіки кардинально змінився... Так, а гормональні це розлади гормонльної системи, які можуть бути викликані ну різними причинимами, наприклад коли розвивалась дитина в зародку якось невірно, або ж гемофродит, таке теж реально - таке переважно буває в декого з транзвеститів. це вам дослідження...хм...
  • 0

#406 Івасик Телесик

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 305 повідомлень
  • Місто:kyiv/iv-frankivsk(kalush)

Відправлено 18.02.2008 – 22:49

Педорастія косить наші ряди...
  • 0

#407 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 18.02.2008 – 23:33

Цитата

Таак, можливо... але люди частіше власне кидаються на інших аніж собаки, тому твердження в корені не вірне помоєму, ви ж у всьому бачите провокацію? Відмінну природу.. такі відхилення мають дві природи, як ви висловились гормональну та психологічну, друга виникає від травми в дитинстві, наприклад Оскард Уайлда мама в дитинстві одягала як дівчинку і ставилась як до дівчинки, тому...його стан психіки кардинально змінився... Так, а гормональні це розлади гормонльної системи, які можуть бути викликані ну різними причинимами, наприклад коли розвивалась дитина в зародку якось невірно, або ж гемофродит, таке теж реально - таке переважно буває в декого з транзвеститів. це вам дослідження...хм...
По моєму, провокацію якраз бачите ви і чомусь, як виражаєтесь, кидаєтесь на мене) Я ж не маю на меті на когось "кидатися"<_< Крім психологічної і гормональної теорії існує ще безліч.) Я не вважаю гомосексуалізм відхиленням, він не включений до списку хвороб, так само як і гетеросексуалізм. Гермафродитизм - наскільки я знаю викликається помилками в хромосомах...Що стосується трасвеститів, то їх поведінка вже точно не викликана гормональними порушеннями, адже орієнтація у них нормальна, це просто люди, яким подобається вбиратися в одяг людей протилежної статі. А взагалі не розумію, що ви збираєтесь мені довести? Я всього лиш зауважила що гомосексуалізм, як і гетеросексуалізм, це не трансексуалізм, а вас вже на гермафродитів занесло...
  • 0

#408 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 19.02.2008 – 01:09

люди в даному питанні темні і кричать "смерть підерам"
за шо?
вони шо в тому винні?
ми не вправі вибирати свою оріентацію
тру геїв ніколи не цікавили жінки і це ніяк не можна виправити
в світті нема жодної людини яка б змогла змінити свою оріентацію
хоча я вважаю це явище ненормальним але природнім, бо тільки природа визначає оріентацію
генетичне походження оріентації є спірним в науці, але є багато доказів того шо воно передається з покоління в покоління

а до тих хто кричить "смерть підерам" скажу шо причиною гомофобства може бути (латентна) гомосексуальність
справжній гетеросексуал ставиться до геїв похуїстично
хотя є ряд тупих "традиціоналістів", які просто не можуть зрозуміти шо з цим нічого не вдієш
  • 0

#409 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.02.2008 – 01:25

Звичайні люди,такі,як і всі.
Цей варіант я вибрала в голусуванні...ну подумаєш...на то ми і люди...що маємо право вибору...а що коїться в спальні двух людей, нікого, крім них самих не обходить...)))

• 0

#410 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 19.02.2008 – 01:41

Мені байдуже, але не люблю бачити, коли хлопці цілуються. І не люблю, коли вони на роботі на мене витріщаються, а їх там повно.
  • 0

#411 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 23.07.2008 – 09:10

звичайно не схвалюю таких людей... але то їхнє право... якщо випадково хтось з моїх знайомих таким виявиться, напевно що не перестану з ним спілкуватись, але все таки надіюсь що такого не станеться :itshe:

Перегляд дописуБілий Дракон (19.02.2008 02:41) писав:

Мені байдуже, але не люблю бачити, коли хлопці цілуються. І не люблю, коли вони на роботі на мене витріщаються, а їх там повно.
хлопці цілуються це неприродньо і бридко :rolleyes:
  • 0

#412 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 23.07.2008 – 09:19

Мені все одно, але до тієї межі, коли такі речі починають входити в моду і пропагуватися, як щось суперсучасне. Люди повинні усвідомлювати, що це - хвороба, причому пов'язана із генетичними відхиленнями і такі речі афішувати не потрібно. Я проти різних гей - парадів і т.п., таке не афішують і не виносять на показ. Потрібні певні організації для захисту прав таких людей, але без зайвої публічності і пафосності.
  • 0

#413 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 23.07.2008 – 09:45

Перегляд дописуТемний ангел (23.07.2008 10:19) писав:

Мені все одно, але до тієї межі, коли такі речі починають входити в моду і пропагуватися, як щось суперсучасне. Люди повинні усвідомлювати, що це - хвороба, причому пов'язана із генетичними відхиленнями і такі речі афішувати не потрібно. Я проти різних гей - парадів і т.п., таке не афішують і не виносять на показ. Потрібні певні організації для захисту прав таких людей, але без зайвої публічності і пафосності.
теж так кажу... звичайні люди ж не влаштовують гетеро парадів))) і не афішують те що вони нормальні, а ці просто публічно показують свої відхилення... спілкувався з одним хлопцем який зараз в Канаді проживає, українцем, він казав що там зараз модно бути геєм :rolleyes: :itshe:
  • 0

#414 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 23.07.2008 – 09:54

Чому когось повинно хвилювати чужа орієнтація, це особиста справа і вибір кожної людини. Знайомих лесбіянок в мене нема, а от знайомі геї є. Чудові хлопці, з гарним почуттям гумору, веселі, розумні, з ними ніколи не буває нудно і що саме головне вони унікальні. Їх унікальність полягає в тому що в них поєднується чоловіча мужність і жіноча чутливість. Вони вміють слухати, завжди допоможуть і підкажуть. І засуджувати їх за те що вони не тої орієнтації просто безглуздо, не розумію тих хто їх засуджує, ніхто ж не обирає собі колір очей чи шкіри, чи ріст, і сексуальну орієнтацію обрати ми теж не взмозі
  • 0

#415 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 23.07.2008 – 10:02

Перегляд дописуМурзілка (23.07.2008 10:54) писав:

Чому когось повинно хвилювати чужа орієнтація, це особиста справа і вибір кожної людини. Знайомих лесбіянок в мене нема, а от знайомі геї є. Чудові хлопці, з гарним почуттям гумору, веселі, розумні, з ними ніколи не буває нудно і що саме головне вони унікальні. Їх унікальність полягає в тому що в них поєднується чоловіча мужність і жіноча чутливість. Вони вміють слухати, завжди допоможуть і підкажуть. І засуджувати їх за те що вони не тої орієнтації просто безглуздо, не розумію тих хто їх засуджує, ніхто ж не обирає собі колір очей чи шкіри, чи ріст, і сексуальну орієнтацію обрати ми теж не взмозі
не знаю не знаю... я би не хотів мати знайомих геїв. з таким хлопцем не можна мати нормальної чоловічої дружби. От як звичайна дружба між чоловіками, сходив на футбол, пива попив, поділився чимось, щось розповів... а тут ще треба підсвідомо думати що він можливо думає про мене не просто як про друга... та ну нафіг :rolleyes: :itshe:
  • 0

#416 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.12.2008 – 22:53

Зображення
  • 0

#417 Яскрава

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 134 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 01:15

Гидота, якось не природньо то все, тому і гидота.
  • 0

#418 Христинка_мандаринка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 150 повідомлень

Відправлено 29.12.2008 – 17:33

Я до цих людей ставлюсь цілком нормально вониж такі самі люди як і ми....просто обирають кохану людину такої самої статі як і вони....
  • 0

#419 Take-Mau

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 29.12.2008 – 17:59

Перегляд дописуФабрегас (23.07.2008 10:02) писав:

не знаю не знаю... я би не хотів мати знайомих геїв. з таким хлопцем не можна мати нормальної чоловічої дружби. От як звичайна дружба між чоловіками, сходив на футбол, пива попив, поділився чимось, щось розповів... а тут ще треба підсвідомо думати що він можливо думає про мене не просто як про друга... та ну нафіг :rolleyes: <_<
Доречі футбол і "дружнє" попивання пивка - це сублімація нереалізованої латентної гомосексуальности.
  • 0

#420 andron Collider

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 17.01.2009 – 14:14

я відношуся до таких людей позитивно-негативно, вони не зачіпають моїх інтересів, і не заважають мені, навідміну від деяких нормальних людей. Усі мають право на існування, і більшість з них не винні у цьому, такий вже нас світ. Шкода тільки одне, шо це стає популярним явищем і всі ці їхні паради - це я вважаю потрібно заборонити, бо в усьому має бути міра, якщо ти гей - то не обовязково про це всім хвастатися , бо немає чим, та і цим здійснюється поганий вплив на дітей, тому що все що нове і "не таке" їм цікаво....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних