Перейти до вмісту

Нетрадиційні відносини

Повідомлень в темі: 475

Опитування: Ваше ставлення до геїв,лесбіянок??? (309 користувачів проголосувало)

Ваше ставлення до геїв,лесбіянок???

1. 1)Ненавиджу!Вони такі бридкі! (106 голосів [34.08%])

Процент голосів: 34.08%

2. 2)Я лише за,бо й сам такий. (18 голосів [5.79%])

Процент голосів: 5.79%

3. 3)А мені все одно. (80 голосів [25.72%])

Процент голосів: 25.72%

4. 4)Звичайні люди,такі,як і всі. (107 голосів [34.41%])

Процент голосів: 34.41%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 АГЕНТ_N2

Глюк Матриці

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 30.09.2005 – 20:05

:) Браво, мені це форум подобається щоразу більше і більше.

2 Punk

Цитата

По перше!! Я висловлюю свою думку!! Якщо, у вас на форумі це не прийнято, то я піду з нього... тільки скажіть!!! Я завжди вважав, що форум, це поле дискусій, за це форуми і поважаю!
По друге! Я висловлював, свою думку, так як це робиш ти!! Якщо і це не прийнято, на цьому форумі, я піду... тільки скажіть!
По трете! Свою думку, я нікому не нав"язую!! Коли, є звинувачення, має бути і захисть!! Просто, я взяв на себе цю сторону!!! І помітьте!! Одразу з"явилась живи дискусія... хіба, це погано!!

По-перше, по-друге і по-третє.
Кожен може мати свою думку і захищати її. Стосовно ігнорування , то я вважаю, якщо я категорично не згідний з думкою опонента, якщо дискусія з опонентом мені здається беззмітовною, якщо опонент висловлює тільки дурниці то чому я не можу поставити його в ігнор щоб не витрачати свій час і здоровя на "товкти воду в ступі" ?
На форумі є адміністрація до якої я не вхожу, а від так "просити" вас з форуму не в моїй компетенції. Це ваш вибір.
У ваших повідомленнях не має жодного твердження про захист. Ви тільки стверджуєте що гомосексуалісти то нормальні люди але жодних аргументів не приводите (бо іх не існує, ги-ги ) а також ставите під сумнів одвічні цінності Української Нації як приміром батьківство, виховання дітей. Складається певне враження про ваше виховання...

Цитата

По четверте! Ігнорувати мене через те, що ми не зійшлись у певному погляді, це безглузддя! Я зробив, висновки, стосовно твого інтелекту!!!
Дуже цікаво які ви зробили висновки стосовно мого інтелекту? З радістю вислухаю вашу думку.

Цитата

По п"яте!! Вважати мене, таким що несе маразми... це тупо!! Я зрозумів, що дратую тебе!! А ле треба контролювати свої емоції! Можливо, в інших
поглядах, наші думки співпадають!!! І цієї розмови, не мало бути!!

Читайте вище ;)

Цитата

Але, геї - теж люди!!!!

Це тільки теорія. Поки не буде доведенно існування позаземних форм життя які в нагадували людину, доти можна вважати гомосексуалістів - людьми.
Гомосексуаліст - це неповноцінна, закомплексована особа ззовні схожа на людину але через психічні травми і слабодухість не може вважатися нормальною людиною як зрілий представник суспільства.
Бонапарт Наполеон, Адольф Гітлер, Йосько Сталін, Усама бен Ладен, Августо Піночет, Слободан Мілошевич, Леонід Кучма, Садам Хусейн, Джорж Буш мол. - теж люди !!!! Навітьякщо деякі з них були признані міжнародними інституціями як злочинці проти людства вони залишатимуться людьми. Уловлюєте суть? Ваш викрик з чотирма знаками оклику, це беззмістовна пропаганда того шо не може бути доведенно, але ви вперто вважаєте що це є правильно БО ВИ ТАК ВВАЖАЄТЕ. Так кричать засліпленні в своїй правоті люди, які неможуть підтвердити свої слова і обгрунтувати тверезу думку.
"БО ТАК" - це не агргумент.

Цитата

Мене просто здивував радикалізм, і принциповість мого апонента!! І роздратувало, що я маразматик, якщо не підтримую його думку!!!
Є принципи в яких я не поступаюсь ніколи. Це є моє право.

Цитата

Звідки ти знаєш, що че не приридньо!!!??
Пан явно пробував і може чесно стверджувати що це є природньо. ;)

Цитата

Доречі, здається древні греки, вважали жо перший сексуальний досвід, хлопчик мав отримати, з ЧОЛОВІКОМ!!!
Цікаво звідки такі відомості? Зі зборів гомосексуалістів? Я проситиму вас вказати автора і видавництво книги з історіє Древньої Греції де таке було написано. До тих пір я ввжатиму це вашою видумкою.

Цитата

А великі Римськи легіони, у походи брали із собою коз. Знаєш навіщо??? Коли треба, молочка попити... а коли треба, скинути напругу!! Так, завойовники світу "т*******и" коз!!!! ОСЬ, ЩО ЗБОЧЕННЯ!!!!!!!!!

Цілком згідний , але давайте вернемося до наших баранів, чи то пак теми обгоровення. Якшо дуже хочете обговорити зоофілію то просю зробити собі окрему тему.

Моє питання вам
Ви віруючий? Якого віросповідання дотримуєтесь?

Повідомлення відредагував АГЕНТ_N2: 16.10.2005 – 03:35

• 0

#42 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 30.09.2005 – 20:18

Punk (30.09.2005 12:01) писав:

Звідки ти знаєш, що че не приридньо!!!??
Бо я медик, то раз....
А два - то пояснюю як малій дитині (не ображатись!), що попа в людини для того, щоб в туалет ....А для інтиму є щось інше.... :)
Сонце, я тебе прошу - ну не сміши, бо аж до плачу...
Є вони то най вже будуть собі тихенько, нема чим гордитись тут, слабаки і все...
  • 0

#43 Nolex

Старійшина

• Адміністратори
  • 1047 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Житомир

Відправлено 30.09.2005 – 20:25

АГЕНТ_N2, Punk не належиться до адміністрації форуму і не має права виганяти тебе звідси..

p.s. немало наваяв.. ;) скоро можна буде з цієї теми зкомплектувати книгу "Нетрадиційні відносини", де буде висвітлено різні думки ;)

ще одне важлива річ - попрошу вас не розпалювати в цій темі сварку. :)

Повідомлення відредагував MrGALL: 03.02.2006 – 15:10

• 0

#44 АГЕНТ_N2

Глюк Матриці

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 30.09.2005 – 20:43

Nolex (30.09.2005 22:21) писав:

АГЕНТ_N2, Punk не належиться до адміністрації форуму і не має права виганяти тебе звідси..

p.s. немало наваяв.. :) скоро можна буде з цієї теми зкомплектувати книгу "Нетрадиційні відносини", де буде висвітлено різні думки ;)

ще одне важлива річ - попрошу вас не розпалювати в цій темі сварку. ;)

Перегляд допису

Та які сварки ?? Я катаюся від сміху читаючи цю тему а особливо дописи Панка ;) Show must go on !!!!!!!!!!!
  • 0

#45 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 01.10.2005 – 20:08

Дивилась нині їхній парад по телевізору і парочку інтерв"ю....Гидота, хоть що хочте мені кажіть :)
  • 0

#46 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.10.2005 – 20:28

Punk скоро дійде висновку, що один раз не...еммм...голубий... :)

2 Ластівочка : Гидота - це трішки не той вираз...Гидотою може вважатись якась плазуюча істота типу жаби...(детальніше про жабу читайте Лесика Подерев"янського - Цікаві досліди).....а тут треба інше термінологічне пояснення....
  • 0

#47 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 01.10.2005 – 22:17

Гарне порівняння з жабою. Правильно! Жаба створіння Боже, воно є, але в руки його ніхто не бере...
  • 0

#48 ZipСоване Дівчисько

В сіданці - шило, в голові - запалення!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 601 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Qiev

Відправлено 02.10.2005 – 11:54

iskra (30.09.2005 17:01) писав:

Я не розумію одностатевих стосунків, вони для мене як іншопланетяни - от скажіть, навіщо дівчині кохати дівчину, якщо навколо повно парубків? :) І певною мірою згодна із Агентом стосовно пропаганди таких стосунків та Содому й Гомори. Втім, здається не варто через сексуальну орієнтацію принижувати людину - принаймі, саме з цим пунктом Конституції не сперечатимусь :) Знову ж таки про крайнощі - легалізація таких стосунків - крайнощі, так само як і повна їх заборона. Просто відхилення від норми на яке варто звернути увагу, аби наступне покоління зросло-таки "гетеро" і нас стало 52 мільйони нарешті без африканських верблюдів :)

Перегляд допису

Може ця дівчина не може знайти собі нормального хлопця з яким би хотіла б прожити все своє життя мати від нього діток тому тепер ввідає перевагу дівчатам :brovy:
  • 0

#49 АГЕНТ_N2

Глюк Матриці

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 02.10.2005 – 12:06

ZiPСоване Дівчисько
Я помітив що ви виправдовуєте педиків так ніби і самі серед них.

Повідомлення відредагував АГЕНТ_N2: 16.10.2005 – 03:36

• 0

#50 ZipСоване Дівчисько

В сіданці - шило, в голові - запалення!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 601 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Qiev

Відправлено 02.10.2005 – 12:22

АГЕНТ_N2 (2.10.2005 14:02) писав:

ZiPСоване Дівчисько
Я помітив що ви виправдовуєте гомосексуалістів так ніби і самі серед них.

Перегляд допису

Р-Р-р-р-р-р- :brovy: Я не така,як вони...і взагалі тебе це не обходить :)
  • 0

#51 Punk

Lucky 13

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.10.2005 – 07:59

Згоден!! Суперечка безглузда... Кожен залишиться, при своїй думці!!!
  • 0

#52 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 03.10.2005 – 22:51

ZiPСоване Дівчисько (2.10.2005 12:50) писав:

Може ця дівчина не може знайти собі нормального хлопця з яким би хотіла б прожити все своє життя мати від нього діток тому тепер ввідає перевагу дівчатам :brovy:

Перегляд допису

Не переживай, я природжена голуба - не знаю, що з собою робити, подобаються мені хлопці і все :))) І хлопця на все життя вже знайдено, тут можна навіть не перейматися ;-)
Просто я особисто вважаю, що навіть до відразливих осіб треба ставитися нормально, принаймі зовні нормально, бо в твій мозок ніхто не залізе. Є в геїв або лесбіянок певна психологічна проблема, треба це лікувати (якщо вони мають бажання), якщо не мають - силувати тут ніхто не може. Ми ж не ставимося із неповагою до занадто товстих людей - хоча треба було б, бо це так само відразливо і зовсім не здорово. Розуміти їх також ніхто не зобов"язує, вони просто існують, шкода, але існують. Проте, це зовсім не означає, що їх треба винищувати або нашивати їм на лацкани жовті трикутники. Я взагалі дотримуюся думки, що найкраще профілактика хвороби, аніж її лікування. :)
  • 0

#53 Санька Колосок

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 376 повідомлень

Відправлено 09.10.2005 – 14:18

Кожна людина має право на спілкування (чи щось інше) з тим , хто їй подобається,
і немає різниці якої ця особа статі !
P.S. Та всеж мені подобаються дівчата. :brovy:
  • 0

#54 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.10.2005 – 20:22

має право - не має права.............
чоловіком тре бути а не.......тьфу ти
  • 0

#55 Гість_fayna_*

• Гості

Відправлено 09.10.2005 – 23:32

На мою думку є 2 категорії "нетрадиційно" орієнтованих людей. Одні ті, що від народження, ще у дитинстві, поводять себе не так як "нормальні" діти, наприклад хлопчикам більше подобається гратися з ляльками та бути в компанії дівчат, ніж лазити по деревам та гратися машинками. А інші, і особливо то є розвинутим в Америці та Західній Європі, просто вважають cool хоча б раз в житті спробувати "зробити це" з особою своєї статі, а потім ще поділитися своїми враженнями з усіма друзями і порадити також такий " експеримент". Другий варіант я вважаю ненормальним.
  • 0

#56 Punk

Lucky 13

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 10.10.2005 – 08:09

О!! Це цікаво!!! :brovy: Топто, якщо я грався з ляльками у дитинстві, мій вирок - гей????
Приклад!!!
У мене знайомій, він син військового. Постійно перебував у "хлопчачій атмосффері"... там, по танках лазив... із збройою бавився... ну, ви зрозуміли як такі діти ростуть.... І він гей!! Хоча ляльок у нього не було!! :)
  • 0

#57 Al Capone

© Advocate

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 10.10.2005 – 18:00

ПРАВОВА ТОЧКА ЗОРУ

Останнім часом тема секс меншин в Україні стає майже модною. Хотів би висловити альтернативну – правову – точку зору на підняту тему.

Нині (принаймні нині) люди з нетрадиційною орієнтацією – безумовно, обділені. Багатьом із них не дано пізнати радість батьківства, часто вони приречені на самотність. Усе життя їм доводиться зіштовхуватися з неприйняттям і нерозумінням оточуючих, особливо, якщо їм вистачає мужності не приховувати, а іноді навіть декларувати свою сексуальну орієнтацію. Проте, в незалежності від прикріпленого суспільного тавра «блакитного» чи «рожевого» кольору, вони, так чи інакше, продовжують залишатися людьми.

Тому на захист прав сексуальних меншин неодноразову виступали різні в т.ч. авторитетні правозахисні інституції. Так, Парламентська асамблея Ради Європи на сесії в Страсбурзі ще в 2002 виступила на захист прав сексуальних меншин.

Асамблеєю була прийнята резолюція, де міститься список рекомендацій країн – членів Ради Європи (членом якої є й Україна) з тим, аби полегшити становище сексменшин, які, на думку авторів документа, у ряді європейських країн «зазнають значних утисків». Серед заходів, до яких закликала ПАРЄ, – унеможливлення будь-якої дискримінації сексменшин у національних законодавствах, зокрема – скасування судового переслідування за одностатеві сексуальні стосунки, якщо вони існують за згодою обох дорослих партнерів. При цьому ПАРЄ закликала негайно «звільнити з в’язниць усіх, хто потрапив туди за це». Приміром, у Вірменії в 1996 і 1997 роках було 11 судів над представниками сексуальних меншин, на Кіпрі одностатеві сексуальні контакти вважаються злочином, в Англії 600 жінок і чоловіків змушені були впродовж останніх 10 років залишити військову службу через свою сексорієнтацію, гомосексуалізм вважають злочином у Вірменії, Азербайджані, Сербії та ряді інших держав.

ПАРЄ виступила проти дискримінації за сексуальну орієнтацію при зарахуванні на державну чи іншу службу, зокрема, в армію та поліцію. ПАРЄ також рекомендувала своїм членам уважати переслідування за сексуальну орієнтацію підставою для надання політичного притулку.
У спеціальній доповіді, підготовленій комітетом ПАРЄ щодо законодавства та прав людини, серед країн, у яких найбільше поважають права гомосексуалістів і лесбіянок, названо Бельгію, Чехію, Фінляндію, Францію, Мальту, Нідерланди, Швецію й Швейцарію, де для людей гомосексуальної орієнтації не існує жодних обмежень щодо служби в армії та пошуків роботи.

Іншим питанням, якому приділяється все більша увага - дозвіл одностатевих шлюбів і, відповідно на створення сім’ї. Спроби визначити, що ж тепер вкладається в поняття «сім’я» як обивателями, так і юристами, останнім часом дедалі частіше закінчуються невдачею. Особливо після того, як Канада, слідом слідом за Бельгією й Нідерландами та деякими іншими країнами легалізувала одностатеві шлюби. Власне, канадських законодавців юридичні тонкощі визначення «сім’ї» та «шлюбу» хвилювали значно менше ніж утілення в життя Хартії прав і свобод людини, що в Канаді входить до складу конституції. І хоч ця хартія була прийнята ще 1982 року, зміна чинного законодавства стала актуальною лише зараз. А зарита собака у п.п. 15.2 Хартії «…не виключається можливості впровадження законів, програм чи заходів, спрямованих на підвищення життєвого рівня окремих осіб або суспільних груп, що знаходяться у скрутному положенні…».

Щодо України – то позиція законодавця тут однозначна: «Шлюбом є сімейний союз жінки і чоловіка…» визначає п. 1 ст. 21 Сімейного кодексу України.

Найгострішим і найделікатнішим питанням у Європі є право всиновлення (чи вдочеріння) дітей одностатевими парами. Дозволено це робити тільки в Нідерландах. Навіть у таких ліберальних країнах, як Бельгія, Чехія, Швеція, це заборонено. Сесія ПАРЄ, проте, утрималася від рекомендацій і закликів у цьому питанні.
  • 0

#58 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 10.10.2005 – 18:36

До Al Capone
Я так і не зрозуміла особисто Вашу позицію
  • 0

#59 Punk

Lucky 13

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 11.10.2005 – 07:48

Stuff (10.10.2005 14:28) писав:

Ого-о,як ця тема зачіпила всіх за живе!!!! :brovy:
Я думаю,шо в цьому винне наше дуже демократичне суспільство(ця думка вже висловлювалась в форумі), в якому педиків показано модною течією в наш час, а дозволеність голубих шлюбів на Заході- це взагалі нонсенс!!!!!Людство деградує, як Стародавній Рим, де ,як відомо "любили" це діло :)

Перегляд допису

Однозначно... виставляти на показ, ці стосунки не слід.
  • 0

#60 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 11.10.2005 – 08:06

А як вам подобається бридка звичка наших політиків цілуватись в засос перед камерами???Це ж відкрита пропаганда гомосексуалізму!!!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних