Перейти до вмісту

Нетрадиційні відносини

Повідомлень в темі: 475

Опитування: Ваше ставлення до геїв,лесбіянок??? (309 користувачів проголосувало)

Ваше ставлення до геїв,лесбіянок???

1. 1)Ненавиджу!Вони такі бридкі! (106 голосів [34.08%])

Процент голосів: 34.08%

2. 2)Я лише за,бо й сам такий. (18 голосів [5.79%])

Процент голосів: 5.79%

3. 3)А мені все одно. (80 голосів [25.72%])

Процент голосів: 25.72%

4. 4)Звичайні люди,такі,як і всі. (107 голосів [34.41%])

Процент голосів: 34.41%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#381 SnowbaLL

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Житомир

Відправлено 08.01.2008 – 22:48

Мені всеодно. Проблема цих людей у неправильному статевому вихованні і в "неправильному" погляді на світ. Ненавидіти тут можна лише повсюдне висвітлення їхнього життя, забуваючи, що це можуть дивитися і діти. А "какоє украшеніє новогоднєго стола" значною мірою впливає на формування світогляду? Правильно. Телевізор.
  • 0

#382 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень

Відправлено 08.01.2008 – 23:00

Хто сказав що це неправильно? Чому правильним вважається лише те чого більше? Ви ж не можете бути абсолютно впевнені в тому що гомофобія неправильна. Для гомосеків їх орієнтація щей яка правильна. А уявіть ситуацію коли наприклад в майбутньому через певні причини(перенаселення наприклад) діти народжуються штучним шляхом і під строгим контролем а гомосексуальні зв"язки всіляко підтримуються владою і суспільством. А гетеро навпаки вважаються збоченством. Такщо краще ліберально відноситись до всіх людей, до всіх відхилень. Переслідування це не вихід, а скоріше навпаки. От християнство в Римі спочатку дуже переслідували, і мученики ще більше надихали рабів римських патриціїв, ще більше християни знаходили прихильників. Якби на нову тоді маленьку іудейську секту ніхто не звертав уваги то вона швидко би розчинилась як і величезна кількість інших дрібних сект.
  • 0

#383 Шалена

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 09.01.2008 – 00:18

мм-дааа... Багато цікавого написано. Питання до байдужих і тих хто ігнорує:"Чому тоді ви зайшли саме сюди, щоб *поумнічати*?" Все-таки вас це турбує тоді... Особисто мені подобаються як хлопці так і дівчата! І я не відношу себе до хворих, відсталих і не нав'язую свої уподобання нікому! Цілуватися з дівчиною фантачтично приємно...
  • 0

#384 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 09.01.2008 – 00:22

Перегляд дописуZayakri (9.01.2008 00:18) писав:

Цілуватися з дівчиною фантачтично приємно...

І я так вважаю :) А взагалі приємно коли люди несоромляться і все кажуть начистоту. Ну хочаб в віртуалі. Люблю людей які не приховують своє я через дурні стереотипи в дурному суспільтві. Кожен повинен бути собою!
  • 0

#385 Шалена

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 09.01.2008 – 00:27

Перегляд дописуSnowbaLL*92 (8.01.2008 22:48) писав:

Мені всеодно. Проблема цих людей у неправильному статевому вихованні і в "неправильному" погляді на світ. Ненавидіти тут можна лише повсюдне висвітлення їхнього життя, забуваючи, що це можуть дивитися і діти. А "какоє украшеніє новогоднєго стола" значною мірою впливає на формування світогляду? Правильно. Телевізор.
А чому ти вирішив шо у цих людей є проблема?
А на рахунок телевізора- це дуже голосно сказано!

Перегляд дописуNameless One (9.01.2008 00:22) писав:

І я так вважаю :) А взагалі приємно коли люди несоромляться і все кажуть начистоту. Ну хочаб в віртуалі. Люблю людей які не приховують своє я через дурні стереотипи в дурному суспільтві. Кожен повинен бути собою!
Ой дякую! Так приємно, я думала все, ховайся))) ...
  • 0

#386 SnowbaLL

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 09.01.2008 – 01:14

Перегляд дописуNameless One (8.01.2008 23:00) писав:

Хто сказав що це неправильно? Чому правильним вважається лише те чого більше? Ви ж не можете бути абсолютно впевнені в тому що гомофобія неправильна. Для гомосеків їх орієнтація щей яка правильна.

Мабуть, обидва слова "неправильно" потрібно було узяти у лапки. Цим то я і хотів сказати, що це все неправильне лише для когось. Якби дійсно так вважав - лапок би не було.

Перегляд дописуZayakri (9.01.2008 00:18) писав:

мм-дааа... Багато цікавого написано. Питання до байдужих і тих хто ігнорує:"Чому тоді ви зайшли саме сюди, щоб *поумнічати*?" Все-таки вас це турбує тоді...

У мене не було чіткого наміру йти САМЕ СЮДИ... ...у випадковому виборі я просто вирішив підтримати цю тему, що ніяк не можна назвати "умнічанням"

Перегляд дописуZayakri (9.01.2008 00:27) писав:

А чому ти вирішив шо у цих людей є проблема?

У цих людей, можливо, і немає проблем, але про них підняте питання. Тут проблема = фішка цих людей...

Цитата

Кожен повинен бути собою!
ЗГОДЕН

Peace :)
  • 0

#387 Шалена

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 09.01.2008 – 21:06

[quote name='SnowbaLL*92' date='9.01.2008 01:14' post='223329']
У цих людей, можливо, і немає проблем, але про них підняте питання. Тут проблема = фішка цих людей...

Peace :), oк
Цікаво дізнатися, що ти вважаєш фішкою? Нетрадиційність? Чм може пропаганда?
  • 0

#388 бульбашка...

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.01.2008 – 22:21

ніколи нікого не засуджую....є які вже є.... таке життя..шо поробиш..когось заставило полюбити і не протилежну стать... мені якось все одно на рахунок такого..як їм так добре, то і прекрасно..люблю коли людям добре,...але якшо так чесно признатись, то просто трошички дивно бачити таких хлопців...виникає думка інколи...хм...і чого я не для нього:)...на рахунок дівчат вопше кольорово:unsure:
  • 0

#389 AymIn

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Трускавець =))

Відправлено 10.01.2008 – 20:52

Мені чисто пох7й, хай вони там устороюють собі оргії 40 тисячним загоном, але мені не подобаєтся те, як вони ведуть себе в суспільстві - особливо геї - вони сусюкають як баби і таке інше і тому подібне ...
  • 0

#390 SnowbaLL

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 10.01.2008 – 21:09

Цитата

що ти вважаєш фішкою?
Відповідь:

Цитата

"неправильне" статеве виховання і "неправильний" погляд на світ
(!) Слова "неправильне" взяті у лапки, оскільки є поняттям відносним
  • 0

#391 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень

Відправлено 15.01.2008 – 22:45

Я ставлюсь нейтрально, кожен має свій вибір: хтось народжується, хтось стає.
В греції існувало прислів'я,,віносини між різними статями для продовження роду, з однаковими для розваг,,.
  • 0

#392 Варвара

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.01.2008 – 21:51

Жінка - ідеальна!!! Вона - початок життя. З жінкою переспати хоче кожен, а з чоловіком - НІ!!! :rolleyes:
  • 0

#393 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 09:32

Перегляд дописуВарвара (16.01.2008 21:51) писав:

Жінка - ідеальна!!! Вона - початок життя. З жінкою переспати хоче кожен, а з чоловіком - НІ!!! :rolleyes:

Чому це з жінкою переспати хоче кожен?
  • 0

#394 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 09:51

Перегляд дописуВарвара (16.01.2008 21:51) писав:

Це дивлячись з якою жінкою! Є такі страшні, як атомна війна, як анаконда, які кенгура!
І страшні зовсім не обов"язково зовнішньо. Внутрішня, духовна краса теж має значення. Навіть переважне значення.
  • 0

#395 Ар-Фаразон Золотоликий

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:Клоака світу-Кропивник

Відправлено 17.01.2008 – 10:38

Перегляд дописуSotnik (17.01.2008 09:51) писав:

Це дивлячись з якою жінкою! Є такі страшні, як атомна війна, як анаконда, які кенгура!
І страшні зовсім не обов"язково зовнішньо. Внутрішня, духовна краса теж має значення. Навіть переважне значення.

Я б переспав із гарною, навіть якщо б вона була християнка :rolleyes:
  • 0

#396 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 11:21

Перегляд дописуАр-Фаразон Золотоликий (17.01.2008 10:38) писав:

Я б переспав із гарною, навіть якщо б вона була християнка :rolleyes:
А пАгАвАрить? Чи це не обов"язково?
  • 0

#397 сплюха

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 17.01.2008 – 11:22

функціонально кожна людина є бісексуальною. при цьому не можна мати біологічної визначеності до гомосексуалізму, а тому він, безперечно, є девіацією.

до одностатевих стосунків не маю чітко визначеного ставлення. це порсто не та сфера, за якою можна чи потрібно судити про людину. сьогодні суспільство це робить через те, що просто історично склався механізм такої оцінки. гетеро дає потомство. тому навіть християнська, та й будь яка інша релігійна аскеза це визнає. інші стосунки такого щастя позбавлені. тому ми говоримо, що тут людина постає проти власної природи. може й так. принаймні, раніше гомосексуальність розглядалась лише як тип поведінки у статевих зносинах. сьогодні ми виносимо її у сферу соціальних типів і намагаємося оцінити.

не думаю, що сексуальність - це сфера, яка дійсно визначає людину настільки, щоби визнавати її домінуючою у судженнях про особистість. це той прикол, що змушує нас говорити "вони теж нормальні люди". я стовідсотковий гетеросексуал, і наче б немає чого соромитись, так? але я скаженію, коли хтось лізе в мою постіль. це нормально. :rolleyes:
  • 0

#398 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 17.01.2008 – 11:43

Дуріють люди як можуть! А тим, хто справді не відчуває себе особою тієї статі, якою він (вона) народився(лась), можна тільки поспівчувати...
  • 0

#399 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 17.02.2008 – 12:21

часто причиною гомофобії буває латентний гомосексуалізм
  • 0

#400 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 17.02.2008 – 12:40

Цитата

Дуріють люди як можуть! А тим, хто справді не відчуває себе особою тієї статі, якою він (вона) народився(лась), можна тільки поспівчувати...
Шановна, Ви знаєте різницю між гомосексуальністю і транссексуальністю? це абсолютно різні речі.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних