Перейти до вмісту

Нетрадиційні відносини

Повідомлень в темі: 475

Опитування: Ваше ставлення до геїв,лесбіянок??? (309 користувачів проголосувало)

Ваше ставлення до геїв,лесбіянок???

1. 1)Ненавиджу!Вони такі бридкі! (106 голосів [34.08%])

Процент голосів: 34.08%

2. 2)Я лише за,бо й сам такий. (18 голосів [5.79%])

Процент голосів: 5.79%

3. 3)А мені все одно. (80 голосів [25.72%])

Процент голосів: 25.72%

4. 4)Звичайні люди,такі,як і всі. (107 голосів [34.41%])

Процент голосів: 34.41%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#341 FeRmatta

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень

Відправлено 04.09.2007 – 11:22

взагалі непогано, але це неможливо. або усі або ніхто
  • 0

#342 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 16.09.2007 – 14:35

Дивна якась у більшості аргументація: мені це не подобається, це гидко, неприродньо, в Біблії це заборонено. Так от, гомосексуалісти є і серед тварин, були серед кроманьйонців, їх народжується завжди приблизно однаковий процент, як серед людей є лівші і правші, так є геї і негеї, стверджувати, що це неприродньо абсурдно. Це не є породженням певної цівілізації, раси чи нації. Це було завжди. Щодо психічних травм. Так, може якийсь мізерний відсоток, геїв і правда стали ними через проблеми і травми. Але у більшості випадків орієнтація закладається ще в утробі матері. Це не залежить від виховання. У сімях геїв діти виростають натуралами. Гомосексуаолісти у більшості випадків мають дітей і їх орієнтація в цьому аж ніяк не перепона. В Біблії не меншим гріхом вважається прелюбодійство, дошлюбний секс, онанізм, контрацепція, блуд, секс фантазії і т.д. А ще в Біблії є гарна фраза - не суди і несудимий будеш. В мене є друзі лесбійки - чудові люди, прекрасні друзі. Вони такі ж як інші. Вони не виставляють на показ свою орієнтацію, нікого не зачіпають, нічого не навязубть, вони просто живуть, втім,на жаль деякі вузьколобі потвори не дають їм спокійно жити. Залиште їх в спокої бо ви своїми гомофобними настроями створюєте набагато більший ажіотаж навколо цього, ніж самі геї.
  • 0

#343 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.09.2007 – 15:04

Людину не можна звинувачувати за її почуття, навіть,якщо вона не права.. Зрештою, це нам може лише ЗДАВАТИСЬ, що це неправильно.. Гомосексуалістами часто стають не просто так і здебільшого саме ж суспільство штовхає людину на ті чи інші крайнощі.. Всі звинувачують і обговорюють вже після того, як людина виявилась такою.. але всі мовчать і не дивляться чому так сталось і як в мйбутньому не допускати цього...
  • 0

#344 Майже щаслива

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 123 повідомлень
  • Місто:червоного будинку)))

Відправлено 16.09.2007 – 15:28

звичайні люди....
чому ми (так звані правильні,з правильною орієнтацією) можем робити вибір ,а "неправильні" ні???у кожного своє життя і він сам буде вірішувати що з ним робити,і обирати орієнтацію в тому числі теж... нам "правильним" не дано цього зрозуміти,на те ми і "правильні" :cool2: і не слід лізти зі своїми думками і порадами до когось,а особливо до людей з нетрадиційною орієнтацією,вони ж у твоє життя не лізуть..
така моя думка :rolleyes:
  • 0

#345 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • 547 повідомлень
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 16.09.2007 – 18:42

Я норма ставлюсь до таких людей...Просто дехто справді народжується з гормональними порушеннями, а хтось віддає належне моді)...
  • 0

#346 sok

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м.Житомир

Відправлено 01.10.2007 – 19:03

Мені осбисто всеодно! Аби до мене не чіплялись!
  • 0

#347 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 01.10.2007 – 23:19

Ставлюся до тааких речей нейтрально... У кожного сві йвибір і свої погляди...

До речі - хлопці при спогаді про геїв всі плюються, а при згадуванні лесбійок - не проти поспостерігати...

Чого така несправедливість???
  • 0

#348 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 02.10.2007 – 12:58

Розкажу вам історію про моїх двох подруг. Ми вчилися разом в універі. Одна поступила вже надто зіпсованим дівчиськом, а друга - навпаки: батьки берегли її від ЖОРСТОКОГО СВІТУ. І в одної, і в другої не складалося в спілкуванні з чоловіками - перша вже всіх перепробувала і їй стало не цікаво, а інша навпаки - через надто розпусне (як на миле наївне мамине дівчатко) студентське оточення, до того ж наші мами нам постійно наголошують з дитинства: до шлюбу ні-ні!, поблажливіші мами навчають - вперше з коханим. Так от. Дружили-дружили, та й полюбилися. Звичайно, можна здогадатися, що перша спокусила другу. Так появилась парочка лесбі у нашому гуртожитку. І дуже прикро було мені, що це мої подруги,- я ж їх знала ще як нормальних дівчат...
Далі їх вигнали через це з універу (звичайно, не це було офіційною причиною виключення). А далі... Втрутились батьки і порозвозили їх по домівках. Заперли в найвищу башту і поставили по драконові їх охороняти. :)
А якщо серйозно, то перша виїхала в Пітер (місто, до речі славиться кількістю людьми нетрадиційної орієнтації) і знайшла собі іншу дівчину. Мені все ж здається, що вона бі-. Інша вийшла заміж, має двоє дітей і забула про все як про страшний сон. Тож хіба вона лесбі? А для мене вони все одно залишаються подругами.
  • 0

#349 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.10.2007 – 13:03

В опитуванні немає адекватного варіанту))...тому довелося відзначити - "за, бо й сама така"...
Аргументую - людина на світ народжується бісексуальною від природи. Бувають випадки, коли навіть статеві органи є і чоловічі і жіночі. Тобто це абсолютно природно.
Дівчиною або хлопцем нас робить виховання. Якщо хлопця виховувати як дівчину, то він і буде почуватися дівчиною. І навпаки. Цьому також сприяють дитячі травми.

Тому кожен з нас є "таким" від природи)), але в процесі виховання стає "правильним, як і всі"......але тих, хто виріс і почувається чужим у своєму тілі, аж ніяк не можна назвати "такою ж людиною, як і всі".
Ці люди багато страждають, але не можуть нічого змінити.
  • 0

#350 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.10.2007 – 13:06

Перегляд дописуsam (2.10.2007 00:19) писав:

Ставлюся до тааких речей нейтрально... У кожного сві йвибір і свої погляди...

До речі - хлопці при спогаді про геїв всі плюються, а при згадуванні лесбійок - не проти поспостерігати...

Чого така несправедливість???
Така несправедливість поки що існує в багатьох речах, які стоються гендерного питання)).
В основному це зумовлено стереотипом, бо колись такий стереотип запровадили у суспільстві чоловіки-гомофоби, що були при владі))
Пояснюю - вони боялися, що якщо схвалюватимуть стосунки між чоловіками, то їх вважатимуть такими ж, а от якщо схвалювати стосунки між лезбійками - то ніхто на них не подумає, що "не мужик"))......варто зауважити, що гомофобами стають як правило якраз ті чоловіки, які схильні і самі спробувати з чоловіками))

Повідомлення відредагував Блискавиця: 02.10.2007 – 13:09

• 0

#351 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 02.10.2007 – 13:06

Олеська, підліткові забавки. Багато хто з дівчат пробуються спочатку на собіподібних.
  • 0

#352 metamoreFoZza

антіБлондінка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Місто:сьомої тучки

Відправлено 27.11.2007 – 10:26

вони бридкі
  • 0

#353 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 27.11.2007 – 21:37

Чим бридкі???

Що ти вбачаєш бридкого в тому, що двоє людей люблять одне одного?
нехай і трохи нетрадиційно....
  • 0

#354 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.11.2007 – 22:22

Вони нормальні, крім випадку коли просто "з жиру бісяться". :prapor3:
  • 0

#355 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 28.11.2007 – 00:58

Перегляд дописуLady AD (16.09.2007 15:04) писав:

Людину не можна звинувачувати за її почуття, навіть,якщо вона не права.. Зрештою, це нам може лише ЗДАВАТИСЬ, що це неправильно..
Цікаво, що тобі здаватиметься, якщо твоя дитина трахатиметься з людиною тієї ж статі? :prapor3:
  • 0

#356 anonimous

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень

Відправлено 28.11.2007 – 01:07

я до таких людей ставлюся цілком нормально.
на мій погляд, вони такі ж люди, як і інші.
чим би не були викликані такі "відхилення", якщо людині саме так комфортніше - то чому б ні?
і чого це має хвилювати оточуючих? це особиста справа кожного.

у мене є одна подруга бісексуалка - чудова дівчина, і її не зовсім традиційна орієнтація жодним чином не впливає на наші дружні відносини (правда якось вона протягом деякого часу намагалася спокусити ще одну нашу подругу :prapor3: )
  • 0

#357 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 28.11.2007 – 01:13

Перегляд дописуОлеська (2.10.2007 13:58) писав:

Так появилась парочка лесбі у нашому гуртожитку. І дуже прикро було мені, що це мої подруги,- я ж їх знала ще як нормальних дівчат...
Інша вийшла заміж, має двоє дітей і забула про все як про страшний сон. Тож хіба вона лесбі? А для мене вони все одно залишаються подругами.

Ти мене цим просто шокувала :) особливо остання фраза.. Так кажеш, наче вони теракт влаштували. Ну, така у людей форма стосунків, їм разом добре, їх усе влаштовує, ніхто нікого не силує і не змушує. То якого *** когось хвилює, що вони там роблять за зачиненими дверима?! Це ж приватне життя. Блін, мене це зажди бісить.. Таке враження, наче після того, як одна у одної в трусах побували - то вони уже не люди?!

Перегляд дописуSergiy_K (28.11.2007 01:58) писав:

Цікаво, що тобі здаватиметься, якщо твоя дитина трахатиметься з людиною тієї ж статі? :prapor3:

Ну, хочеться їй трахатися з тією ж статтю - вперед. Я би тільки рада була, що змогла виховати людину, яка не боїться протистояти суспільній думці!
  • 0

#358 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 28.11.2007 – 15:09

Я нормально відношусь, просто нейтрально. Це просто течія серед мас людей, так само як і субкультури - емо, готи, неформали. Це стан душі - певно так.
  • 0

#359 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 28.11.2007 – 18:14

Перегляд дописуTonchik (28.11.2007 15:09) писав:

Я нормально відношусь, просто нейтрально. Це просто течія серед мас людей, так само як і субкультури - емо, готи, неформали. Це стан душі - певно так.
Тепер гомосеки - субкультура? Продовжуйте, цікава гіпотеза B)
  • 0

#360 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 28.11.2007 – 19:21

Я не відношу це до субкультури, але я порівнюю цю течію (сексуальна орієнтація) з течією субкультур (духовний стан). Це одні з ознак людини. Якщо вона нетрадиційної орієнтації, як вас має це задівати? Просто подражнює, то заспокойтесь, у цієї людини свої погляди на життя. B)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних