Перейти до вмісту

Нетрадиційні відносини

Повідомлень в темі: 475

Опитування: Ваше ставлення до геїв,лесбіянок??? (309 користувачів проголосувало)

Ваше ставлення до геїв,лесбіянок???

1. 1)Ненавиджу!Вони такі бридкі! (106 голосів [34.08%])

Процент голосів: 34.08%

2. 2)Я лише за,бо й сам такий. (18 голосів [5.79%])

Процент голосів: 5.79%

3. 3)А мені все одно. (80 голосів [25.72%])

Процент голосів: 25.72%

4. 4)Звичайні люди,такі,як і всі. (107 голосів [34.41%])

Процент голосів: 34.41%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#301 GENTOR

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Київська область

Відправлено 26.06.2007 – 00:22

Біблія - то все правда! Конституція має безліч прогалин! Дурь вибивати треба!
Справжніх геїв і лизбіянок настільки мало, що й на пальцях порахувати можна, так само як і хворих на "дауна" - таке явище природи - то є генне відхилення, помилкова х-хромосома потрапляє не на те місце і вуаля - невірна орієнтація! ;) Чи задумувались ви над тим скільки людей з хворобою дауна за своє життя ви зустрічали? Наприклад я лише одну людину за 18 років. По статистиці геїв і лисбіянок не більше ніж даунів, хворих на целебральний параліч, гемофілів та інших геномно хворих людей. По оцінкам учених лише приблизно 1% геїв планети - то є дійсно геї - інші то психічно хворі люди, або тупуваті підлітки, які вважають то модним. Така мода скажу вам то повна ху.... ...... дожня самодіяльність (от викрутився ж! :cool2: )Справжній гей ніколи не буде цілуватись відкрито на вулиці як це роблять наприклад київські "геї". Це просто люди, які не можуть знайти себе у суспільстві або хочуть самовиразитись в такий-от дебільний спосіб. Ще по статистиці в Україні на кожного хлопця припадає приблизно 2.5 дівчини (така зараз демографічна ситуація), висновок: бути геєм за такого розкладу може бути тільки психічно або геномно хворий! Природа створила людину і запрограмувала на певні дії, але в наш час розвелося так багато самодіятелів-винахідників, що просто їх як срані допотопної..... Все це диктат культури: пам'ятаєте успіх Queen та Фредді Меркурі, до цього у культурі з початків історії не було фактично жодного гея (були, не буду кривить душею, але то були не музиканти) і тут побачивши шалену популярність цього гурту, чогось, цілий ешелон виконавців подумали, що секрет у неправильному орієнтирі - і всі дружньо поміняли орієнтацію, бо то ж натхнення! Ох і телепні бля! А потім пішла гонка - хто збоченіший, як наслідок - мистецтво пішло у тінь іміджу! Включіть М1 - ви щаслива людина якщо зможете побачить кліп без цицьок і крутих авто. Кругом збочені психи!!! Співчуваю їм, але як бачу таку ху........ ліганщину на вулиці (знов викрутився! :cool2: ) то просто плювати на таке хочеться - то все брехня і непотрібні понти та виї...... жжати треба з таких мість (ох ледь не сказав, але втримаюсь від свавілля)! Нестерпні бридкі відростки негативного суспільного ладу спровокованого брехнею, ницістю, жадібністю і байдужістю (до речі у опитуванні цієї теми також багато байдужих, а це найбільший гріх! навіть наукою це доведено не лише релігією, завітайте на сайт доктора Ямото Масару і знайдіть інформацію про байдужість як почуття (адреси не маю, там багато сайтів присвячених цьому питанню, маєте бажання - шукайте))

Блін ну я і заглибився в тему, аж сам у шоці! Проте інформація корисна і змістовна, без флуду.
  • 0

#302 Dema V

404

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1365 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 26.06.2007 – 00:35

Перегляд дописуGENTOR (26.06.2007 01:22) писав:

Біблія - то все правда! Конституція має безліч прогалин! Дурь вибивати треба!.......

.......Блін ну я і заглибився в тему, аж сам у шоці! Проте інформація корисна і змістовна, без флуду.
Що тебе не влаштовує ? Хочеш побільше бачити нездорових людей? Та тішся що ті прикидаються, а не є такими насправді. А може для тебе гермафродити оптимальніший варіант ? ;) Дебільним способом людина може вважати все, що виходить за її рамки. Подивись, справжніх геніїв теж мало, але так багато їх з себе корчить.
  • 0

#303 Даня Валуєв

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень

Відправлено 26.06.2007 – 02:59

Я от схиляюся до думки пана Ґентора.
Адже подумайте самі, сесуальний потяг до протилежної статі формується не через вплив суспільства, а природно. Тварини, наприклад, не мають суспільства.

Але людина соціальна і на сексуальний потяг можна частково вплинути.

Чому так багато педерастів і лесбіянок?
На мою думку їх буде ще більше.

Бо вихованням нормальної сексуальної естетики ніхто не займається.

Говорити про красиві вагіни, пеніси, попи не прийнято.

Середньостатистичний гомосапіенс надресирований обурено і незадоволено верещати, відчувши навіть натяк на подібні теми. http://www.tereveni....?showtopic=4804

Проте, лекції про збочення, які мають право на існування, що їх треба захищати й поважати читають вже навіть дітям.

Вихователь політкорективіст засудить свою дитину, яка проявить здоровий ранній сексуальний потяг, але не стане втручатися в життя підростаючого гомосексуаліста.
Це викривляє уявлення про світ. Так і формуються штучні гомосексуалісти.

Повідомлення відредагував Даня Валуєв: 26.06.2007 – 03:11

• 0

#304 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.06.2007 – 09:38

Біблія - то все правда! Конституція має безліч прогалин! Дурь вибивати треба!

Ще один...

Справжніх геїв і лизбіянок настільки мало, що й на пальцях порахувати можна

Ви вже порахували?

то є генне відхилення, помилкова х-хромосома потрапляє не на те місце і вуаля - невірна орієнтація!
По статистиці геїв і лисбіянок не більше ніж даунів, хворих на целебральний параліч, гемофілів та інших геномно хворих людей.

Це вже науково доведено?
Статистику та докази в студію.

Це просто люди, які не можуть знайти себе у суспільстві або хочуть самовиразитись в такий-от дебільний спосіб.

Зазвичай на вулицях я спостерігаю куди дебільніші способи самовираження ;)

Ще по статистиці в Україні на кожного хлопця припадає приблизно 2.5 дівчини (така зараз демографічна ситуація)

Реально - 46,3% чоловіків на 53,7% жінок.
Статистика вище, підозрюю, такого ж роду?

Все це диктат культури: пам'ятаєте успіх Queen та Фредді Меркурі, до цього у культурі з початків історії не було фактично жодного гея (були, не буду кривить душею, але то були не музиканти)

Ги-ги...
Элтон Джон відкрито зізнався про свою орієнтацію ще у 1976 році, на відміну від Фредді, який цього не зробив ніколи, та й взагалі свою кар"єру розпочав набагато пізніше. А вже про таких, як Чайковський. Гріг, Шуберт та інших і говорити ліньки.

Блін ну я і заглибився в тему, аж сам у шоці! Проте інформація корисна і змістовна, без флуду.

Без флуду - але суцільна, вибачаюсь, дурня. :cool2:
  • 0

#305 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 625 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 26.06.2007 – 16:46

мені взагалі все-одно, але це вроді гріхом вважається.
  • 0

#306 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 12.08.2007 – 11:23

справжніх геїв і лесбіянок дуже мало....мене вбиває імідж,який вони собі створюють.... геї і лесбіянки від природи так не роблять....адже це проблема на генетичному рівні....

прочитала пост Gentor'a)) написала приблизно те ж саме)))ну...тобто я погоджуюсь)
  • 0

#307 Мимиха

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 13.08.2007 – 19:03

кожному своє, кожен втілює свої бажання по своєму...
  • 0

#308 bdrFsg

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 137 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 17.08.2007 – 04:06

Коротше хай вони себе тихо ведуть,і я їх не чіпатиму)
  • 0

#309 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 19.08.2007 – 19:13

не то шоб негативно, то надто жорстоко по відношщенню до людини, але нормально до такого ставитися
тоже не можу.
просто жаль таких людей.
  • 0

#310 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 19.08.2007 – 19:31

не вважаю їх за чоловіків :blink:
  • 0

#311 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень
  • Місто:місто-герой Київ

Відправлено 19.08.2007 – 19:36

позитивно) за життя спілкувалась з представниками цієї меншості - нічого крім позитиву та неймовірного захоплення їхньою сміливістю не відчула... прикольні чувакі:blink:
  • 0

#312 Бісенятко

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 353 повідомлень

Відправлено 19.08.2007 – 19:37

а хто його зна, я їх ще не зустрічала і не спілкувалась з ними
  • 0

#313 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 19.08.2007 – 19:41

Скільки можна плодити теми-клони?

З огляду на демографічну ситуацію, а саме відношення чоловіків до жінок, нам або треба заборонити педерастію, або запровадити мусульманство (через багатожонство). :blink:
  • 0

#314 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 19.08.2007 – 20:11

Цитата

Позетивно

Нє, я фігєю. не досить шо тіп не доганяє шо гей пишеться з малої букви він ше й не знає шо має бути позИтивно. Я вже розігналась нормальний комент писати але з того всього перехотілося. Тіки нік свій позорить.

Не знаю я як до того ставитись. Зневажати їх точно не можна, бо ми ж все-таки цивілізовані люди і таке інше. Але це однаково виродження і таке явище як гомосексуалізм не є правильним. Можливо ми просто неправильно з ним боремось. Не знаю.

Повідомлення відредагував Leia: 19.08.2007 – 20:14

• 0

#315 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 19.08.2007 – 21:55

пофігістично
  • 0

#316 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.08.2007 – 22:01

Перегляд дописуПатріот України (19.08.2007 17:38) писав:

Мені просто цікаво, яке ваше ставлення до Геїв. Особливо цікава мені думка дівчат, так що пишіть обов'язково. Я не Гей :blink: Просто цікаво, ось і створив цю тему...

До нормальних - нормально. До придурків - як і до гетеросексуальних придурків. Коротше кажучи - мені всеодно.

До речі, знайомих геїв маю небагато, та й з тими знайомий не особисто, але поки що співвідношення кількість:якість в плані цікавої і культурної особистості не на користь гетеросексуалів. Хоч їх і набагато більше.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 19.08.2007 – 22:03

• 0

#317 Style)r

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 329 повідомлень

Відправлено 20.08.2007 – 12:11

це ненормальні люди :blink: і мені їх шкода, що їм природа дала таке. А впливає на це, мабуть, виховання, собаки ж не дрючать один одного...гг
  • 0

#318 кОшЕннЯткО

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 20.08.2007 – 13:25

Вони звичайні люди.я їх не осуджую за їх вибір. Але Бог створив чоловіка і жінку одне для одного, для продовження роду людського......тому.... :blink:
  • 0

#319 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 20.08.2007 – 14:18

Перегляд дописуZiPСоване Дівчисько (27.09.2005 21:00) писав:

Що ви скажете на це :blink: ????????
А чому ставлення до геїв і лесбіянок не розділене в опитуванні. Я наприклад геїв терпіти не можу, а до лесбіянок ставлюсь терпимо.
  • 0

#320 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 20.08.2007 – 14:29

Mill, чому ж так?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних