Перейти до вмісту

Нетрадиційні відносини

Повідомлень в темі: 475

Опитування: Ваше ставлення до геїв,лесбіянок??? (309 користувачів проголосувало)

Ваше ставлення до геїв,лесбіянок???

1. 1)Ненавиджу!Вони такі бридкі! (106 голосів [34.08%])

Процент голосів: 34.08%

2. 2)Я лише за,бо й сам такий. (18 голосів [5.79%])

Процент голосів: 5.79%

3. 3)А мені все одно. (80 голосів [25.72%])

Процент голосів: 25.72%

4. 4)Звичайні люди,такі,як і всі. (107 голосів [34.41%])

Процент голосів: 34.41%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#261 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 19.06.2007 – 13:14

Перегляд допису*Киця* (19.06.2007 08:02) писав:

1) Lyudina ne maye sprobuvati sebe v yakis'oblasti, schob mogla povajati prava inshih. Ot ya na priklad nikoli navit'ne sprobuvala marihuana, a ya za legalizaciyu yiyi.
А ти про наслідки задумувалась коли-небудь?

Перегляд дописуweb-nation.org (19.06.2007 10:09) писав:

і скажімо так, якщо одного разу мій син чи донька підійдуть до мене і скажуть "Тато, тут така фігня, я люблю собі подібних..." я не буду їх душити чи відводити до психоаналітиків, кожен має право на самовираження, розвиток, і задовільнення своїх потреб. :rolleyes:
Жах...
Складається враження, що ти хочеш, щоб твоя дитина прийшла і так тобі сказала.

Перегляд дописуweb-nation.org (19.06.2007 13:24) писав:

все впирається лише у власне ставлення до представників секс.меншинств...
а, от якщо якись дядько, якись дуже поважний і шановний дядько з ружжом, орденами та іншим прийде до пана zav, і скаже, що вибачте, ваші стосунки з дружиною не відповідають морально-етичним нормам нашої арійської раси, ви маєте розлучитись з нею, але не сумуйте, ми дамо вам гарну дівчину, чистої крові, і будите народжувати дітей за для цвіту нації...

все це до того, що не завжди суспільство знає, що є правильно, а що ні...
Якщо вона буде, скажімо, негритоскою, то то буде правильно.:D
А ще можна (як вирішення проблеми) виїхати до Африки іншої країни.
  • 0

#262 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 585 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Столиця

Відправлено 19.06.2007 – 13:58

Перегляд дописуreyneke (19.06.2007 14:14) писав:

Жах...
Складається враження, що ти хочеш, щоб твоя дитина прийшла і так тобі сказала.
Якщо вона буде, скажімо, негритоскою, то то буде правильно.:rolleyes:
А ще можна (як вирішення проблеми) виїхати до Африки іншої країни.
то ЇЇ життя, і вона (людина) має право на власний вибір, на власні вчинки, на власні помилки та на власне життя, і щастя (в її розумінні, а не в розумінні її батьків, чи оточуючих)
  • 0

#263 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 19.06.2007 – 14:31

Взагалі-то, вибір людини в майбутньому залежить від того, що ти нав"яжеш їй в дитинстві. Від виховання, тобто. :rolleyes:
  • 0

#264 Phoenix

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:ПНД

Відправлено 19.06.2007 – 14:40

Мені якось до того паралельно, якщо люди вдарені - то що тут зробиш. Нехай собі роблять що хочуть...
  • 0

#265 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.06.2007 – 08:40

Перегляд дописуweb-nation.org (19.06.2007 13:24) писав:

все це до того, що не завжди суспільство знає, що є правильно, а що ні...
Справді? А хто знає? Ви знаєте?
  • 0

#266 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.06.2007 – 09:30

Перегляд дописуzav (20.06.2007 09:40) писав:

Справді? А хто знає? Ви знаєте?

Кожна людина це знає сама для себе.
  • 0

#267 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 20.06.2007 – 09:40

Перегляд допису-=VJ=- (20.06.2007 10:30) писав:

Слідуючи Вашій логіці, можна стверджувати, що кожна людина має право почати вживати наркотики, не слідкувати за собою, тобто робити все підряд, що не залазить на права інших людей...
Мають бути вироблені якісь суспільні норми, щоб суспільство не перетворилося на мавп'ятник, де кожне буде "оригінальним", але разом всі будуть бидлом. Вкажіть мені дослідження несемітських вчених, де доводиться "нормальність" педерастії.
  • 0

#268 Щаслива

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 20.06.2007 – 11:15

Перегляд дописуГетьман (20.06.2007 10:40) писав:

Слідуючи Вашій логіці, можна стверджувати, що кожна людина має право почати вживати наркотики, не слідкувати за собою, тобто робити все підряд, що не залазить на права інших людей...
Мають бути вироблені якісь суспільні норми, щоб суспільство не перетворилося на мавп'ятник, де кожне буде "оригінальним", але разом всі будуть бидлом.
Кожна особистість вирішує яким буде її життя сама. Суспільні неписані норми (про гетеро орієнтацію) існують, але зважаючи на те, що людина, щоб бути щасливою та задоволеною, повина бути вільна в своїх діях, роздумах, вона не повина приховувати свій сексуальний потяг до тієї ж статі. "Правила існують для того, щоб їх порушувати."(с) І де границі порушень цих суспільних норм ми вирішуємо самі. Чи перетворюється суспільство в мавп*ятник з геями та лесбіянками також залежить від того як ми це сприймаємо. На мою думку, "стереотипу правильної статевої орієнтації" не може бути.

Вкажіть мені дослідження несемітських вчених, де доводиться "нормальність" педерастії.
А як ви тоді ставитесь до анального сексу з жінкою?

Повідомлення відредагував Счастливая: 20.06.2007 – 11:16

• 0

#269 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 20.06.2007 – 11:30

Перегляд дописуСчастливая (20.06.2007 12:15) писав:

Кожна особистість вирішує яким буде її життя сама. Суспільні неписані норми (про гетеро орієнтацію) існують, але зважаючи на те, що людина, щоб бути щасливою та задоволеною, повина бути вільна в своїх діях, роздумах, вона не повина приховувати свій сексуальний потяг до тієї ж статі. "Правила існують для того, щоб їх порушувати."(с) І де границі порушень цих суспільних норм ми вирішуємо самі. Чи перетворюється суспільство в мавп*ятник з геями та лесбіянками також залежить від того як ми це сприймаємо. На мою думку, "стереотипу правильної статевої орієнтації" не може бути.
Ще раз запитую: чим відрізняється педерастія від наркоманії?
Що спільного:
1. Перетворює людей на нездатних до продовження роду.
2. Людина, що має цей недолік схильна розповсюджувати його в суспільстві.
3. Підвищений ризик зараження СНІДом.
4. Проблеми з кровоносними судинами (в наркомана - на руках, інших місцях, куди коляться, в педерастів - геморой).
5.

Перегляд дописуСчастливая (20.06.2007 12:15) писав:

А як ви тоді ставитесь до анального сексу з жінкою?
Анальний отвір, а простою мовою дупа має односторонню направленість - виводити фекалії (простою мовою не скажу :rolleyes: ). Вам приємно, коли вам роблять клізму?
  • 0

#270 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 20.06.2007 – 11:33

Перегляд дописуГетьман (20.06.2007 12:30) писав:

Анальний отвір, а простою мовою дупа має односторонню направленість - виводити фекалії (простою мовою не скажу :D ).
Во-во..для підкріплення вище викладеного малюнок:rolleyes:

Прикріплені файли

• 0

#271 Щаслива

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 20.06.2007 – 11:42

Ще раз запитую: чим відрізняється педерастія від наркоманії?
Що спільного:
4. Проблеми з кровоносними судинами (в наркомана - на руках, інших місцях, куди коляться, в педерастів - геморой).
5. Анальний отвір, а простою мовою дупа має односторонню направленість - виводити фекалії (простою мовою не скажу :rolleyes: ). Вам приємно, коли вам роблять клізму?
1. У геїв не втрачається фізична можливість продовження роду. Чи утворення сперми припиняється як тільки він трах****ся з мужиком?
2. Кожен в змозі відмовитись, якщо не подобається.
3. Така вірогідність є завжди.
4. Є безліч мазей, змазок і пр. трахомудрія.
5. Погоджуюсь. Тільки не зрозуміла особисто Вашого ставлення до цього різновиду сексу. Ви пробували і Вам не сподобалось?
  • 0

#272 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 20.06.2007 – 11:51

Шановні, не забувайте, тема про гомосексуалістів а не про анальний секс:rolleyes:
  • 0

#273 Щаслива

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 20.06.2007 – 11:57

а яким сексом цікаво займаються гомосексуалісти?
  • 0

#274 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 20.06.2007 – 12:00

Мають бути вироблені якісь суспільні норми, щоб суспільство не перетворилося на мавп'ятник, де кожне буде "оригінальним", але разом всі будуть бидлом. Вкажіть мені дослідження несемітських вчених, де доводиться "нормальність" педерастії.
не згодна...

звідки ми знаємо, що правильно, що ні... В нас є лише один доказ того, що правильні стосунки це, коли є хлопець, а поруч дівчинка... Це те, що тільки такі пари можуть започаткувати немовля і створити повноцінну сім"ю... а хто знає, може це тільки одне "за", а куди більше існує проти??... це врядче, але..

Життя кожного, що тут, кожного, що поруч,цінне, вперше чергу для нього самого.. ти думаєш, що те, що тобі довподоби дівчата , дає підстави тобі засуджувати цих людей?..то їхнє життя, яке вони бачать таким, то їхня любов, яку вони відчувають такою...може це не вони є виннятком, а ми? я не наполягаю на цьому, ні, я хочу, щоб кожен відчував себе комфортно в своєму тілі зі своєю душою.....не будьте такими..

Але, звичайно, я за хлопців і за поцілунки з вуст хлопця.. :rolleyes: та не всі люди однакові... згодна з Націоналістом.
  • 0

#275 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 20.06.2007 – 12:18

Перегляд дописуlyanochka (20.06.2007 13:00) писав:

звідки ми знаємо, що правильно, що ні...
Я знаю, що таке природність.

Перегляд допису-=VJ=- (20.06.2007 10:30) писав:

Але ж треба якось узгоджувати ці знання, ге?
  • 0

#276 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.06.2007 – 13:23

Саме так.

Мають бути вироблені якісь суспільні норми, щоб суспільство не перетворилося на мавп'ятник, де кожне буде "оригінальним", але разом всі будуть бидлом.

Людство вже знало чимало "суспільних норм" - нормальними явищами для різних суспільств в різні часи були раби, кріпаки, гладіатори, криваві жертви, привселюдні страти. В нашому суспільстві вже давно в якості суспільних норм виступають матюки і тютюнопаління.
То як, подобається обличчя суспільства, чи може варто мати своє власне?

Неправда.

2. Яким чином?
3. В чому саме?
4. Геморой та анальний секс не пов"язані між собою.

5. Анальний отвір, а простою мовою дупа має односторонню направленість - виводити фекалії (простою мовою не скажу :rolleyes: ). Вам приємно, коли вам роблять клізму?

Це все так. Але я вважаю, що це особиста проблема кожного, як саме йому використовувати свою дупу. Мені он не подобаються усі оці розфарбовані в чорне і обвішані залізом типу неформали на Хрещатику. Але це їх особиста справа, як виглядати, і хай як вони мені при цьому не подобаються, але якщо хтось спробує їм це заборонити - я стану на їх бік. Бо наступного разу мені заборонять цілувати дружину на вулиці або ходити босим.

Перегляд дописуzav (20.06.2007 13:18) писав:

Я знаю, що таке природність.

Природа різноманітна. І не людині вирішувати, що природно, а що ні.
  • 0

#277 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 20.06.2007 – 14:42

Перегляд допису-=VJ=- (20.06.2007 14:23) писав:

В нашому суспільстві вже давно в якості суспільних норм виступають матюки і тютюнопаління.
Тому що не заборонялось.

Неправда.
Як же ж не правда? Досі науці не відомо фактів запліднення жінки від жінки, не кажучи вже про чоловіків. :yes:
  • 0

#278 Даня Валуєв

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень

Відправлено 20.06.2007 – 15:00

Я не зрозумів у чому конфлікт. =(
Хтось може пояснити що він намагається довести?
  • 0

#279 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 20.06.2007 – 15:01

Неправда.
2. Яким чином?
3. В чому саме?
4. Геморой та анальний секс не пов"язані між собою.

Перегляд дописуСчастливая (20.06.2007 12:42) писав:

1. У геїв не втрачається фізична можливість продовження роду. Чи утворення сперми припиняється як тільки він трах****ся з мужиком?
2. Кожен в змозі відмовитись, якщо не подобається.
3. Така вірогідність є завжди.
4. Є безліч мазей, змазок і пр. трахомудрія.
5. Погоджуюсь. Тільки не зрозуміла особисто Вашого ставлення до цього різновиду сексу. Ви пробували і Вам не сподобалось?
1. Коли знайдете в літературі або Інтернеті випадок, коли в результаті педерастичних контактів народилися діти, обовёязково кажіть. Випадок зі Шварценеггером не наводити. B)
2. Вроджених педерастів є 1-6%. Натомість у сіспільстві їх є більше. Не скажете, чому?
3. Але така ймовірність є більша у педерастів та повій. Повій суспільство засуджує. Чим одні від інших відрізняються?
4. Мазі, змазки та інше трахомудіє - це така ж необов'язкова для них річ, як для гетеросексуальних пар презервативи. Якщо в результаті гетеросексуали дістають венеру якусь, то педерасти на додаток і геморой. А геморой і аню секс не пов'язані - скажіть ще, що погане харчування та хвороби шлунка не повёязані.
5. Не читал, но асуждаю. (с) Щоб сформувати негативне ставлення до наркотиків я також маю їх спробувати?

Перегляд дописуlyanochka (20.06.2007 13:00) писав:

Життя кожного, що тут, кожного, що поруч,цінне, вперше чергу для нього самого.. ти думаєш, що те, що тобі довподоби дівчата , дає підстави тобі засуджувати цих людей?..то їхнє життя, яке вони бачать таким, то їхня любов, яку вони відчувають такою...може це не вони є виннятком, а ми? я не наполягаю на цьому, ні, я хочу, щоб кожен відчував себе комфортно в своєму тілі зі своєю душою.....не будьте такими..

Але, звичайно, я за хлопців і за поцілунки з вуст хлопця.. :yes: та не всі люди однакові... згодна з Націоналістом.
Якщо його життя цінне в першу чергу для нього, він завше має право жити окремо, а не старатися змінити суспільство під свої недоліки. Ми наразі, на щастя винятками не є. І, поки ми ними не стали, нам треба боротися з цим явищем. Комфортно людина відчуває себе не так уже й часто. А якщо людина виборює цей комфорт недобрими шляхами, це варте осуду.
Щодо Націоналіста: Адольф Алоїзович стріляв педерастів...

Людство вже знало чимало "суспільних норм" - нормальними явищами для різних суспільств в різні часи були раби, кріпаки, гладіатори, криваві жертви, привселюдні страти. В нашому суспільстві вже давно в якості суспільних норм виступають матюки і тютюнопаління.
То як, подобається обличчя суспільства, чи може варто мати своє власне?
Скажу вам таке: ви виступаєте за власні моральні норми. Але є така річ: серед людей часто утворюються групи для нав'язування своїх інтересів іншим. Це називається державами, релігіями і т. д. Якщо ви відійдете від процесу формування суспільних цінностей, то, як не вам, то вашим дітям їх нав'яжуть, причому права протестувати ви не матимете.

Це все так. Але я вважаю, що це особиста проблема кожного, як саме йому використовувати свою дупу. Мені он не подобаються усі оці розфарбовані в чорне і обвішані залізом типу неформали на Хрещатику. Але це їх особиста справа, як виглядати, і хай як вони мені при цьому не подобаються, але якщо хтось спробує їм це заборонити - я стану на їх бік. Бо наступного разу мені заборонять цілувати дружину на вулиці або ходити босим.
Природа різноманітна. І не людині вирішувати, що природно, а що ні.
Цікаво так... Ви не проти пропаганди педерастії та наркоманії, але проти пропаганди християнства... Але це радше офтоп. Якщо вибирати між кількома злами, то я виберу пропаганду християнства, бо вона принаймні бореться також проти педерастії та наркоманії.
Людині вирішувати що творитиметься в сфері її життя. І до природи тут мало відноситься. Радше, до соціальних хворіб.
  • 0

#280 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.06.2007 – 15:04

Перегляд дописуreyneke (20.06.2007 15:42) писав:

Тому що не заборонялось.

Ще й як заборонялось в радянські часи. І все одно було.
Заборони нічого не дають, це все виправляється іншими методами, але нашому керівництву не до того.

Перегляд дописуreyneke (20.06.2007 15:42) писав:

Як же ж не правда? Досі науці не відомо фактів запліднення жінки від жінки, не кажучи вже про чоловіків.

Зате відомо про одностатеві шлюби, які виховують дітей. А як ті діти завелись - це вже справа техніки, нині - не такої вже й складної.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних