Перейти до вмісту

Нетрадиційні відносини

Повідомлень в темі: 475

Опитування: Ваше ставлення до геїв,лесбіянок??? (309 користувачів проголосувало)

Ваше ставлення до геїв,лесбіянок???

1. 1)Ненавиджу!Вони такі бридкі! (106 голосів [34.08%])

Процент голосів: 34.08%

2. 2)Я лише за,бо й сам такий. (18 голосів [5.79%])

Процент голосів: 5.79%

3. 3)А мені все одно. (80 голосів [25.72%])

Процент голосів: 25.72%

4. 4)Звичайні люди,такі,як і всі. (107 голосів [34.41%])

Процент голосів: 34.41%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#241 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 11.06.2007 – 20:26

Перегляд дописуreyneke (11.06.2007 20:51) писав:

А мені таке цікаво: чому якась частина суспільства, що начеб-то не належить до меншин, завжди відстоює їх права з піною у рота?
Тут відповіді може бути дві: або людина вже належить до якоїсь меншини /не до цієї, так до іншої/, або людина передбачає, що згодом належатиме...
  • 0

#242 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.06.2007 – 09:00

Перегляд дописуzav (11.06.2007 21:26) писав:

Тут відповіді може бути дві: або людина вже належить до якоїсь меншини /не до цієї, так до іншої/, або людина передбачає, що згодом належатиме...

забули, пане, про третю - коли людина поважає права інших.
  • 0

#243 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 12.06.2007 – 17:08

Перегляд допису-=VJ=- (12.06.2007 10:00) писав:

З піною у рота.... поважає.... щось ця людина якось вибірково права поважає. А як же ж права гомофобів?
  • 0

#244 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.06.2007 – 11:31

Перегляд допису-=VJ=- (12.06.2007 10:00) писав:

Повага до чогось не передбачає боротьби за це щось.
p.s. А де їхні права виписані?..
  • 0

#245 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 13.06.2007 – 12:00

ну по перше мені в голосуванні бракує однієї вдіоавіді... Ну лае то таке... У звірів, нехай ніхто не ображається це переважно пояснюється інстинктом... Ну подивіться на собак на весні... Але в людини це переважно через якісь психологічні травми... Звичайно - це не шизофринія... але наприклад Оскард Уайльд був голубим, бо його мама до 12 років виховувала як дівчинку... А сексуальність починає по моєму формуватись в років 5 ... От вам і наслідки... ітак в більшості випадків... Через не розуміння аюо якісь травми ...
  • 0

#246 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.06.2007 – 13:41

Перегляд дописуzav (13.06.2007 12:31) писав:

Не обов"язково. Якщо права брутально порушуються, то передбачає, бо за порушенням одних прав зазвичай йдуть інші.

В Конституції
  • 0

#247 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.06.2007 – 14:41

Перегляд допису-=VJ=- (13.06.2007 14:41) писав:

Не обов"язково. Якщо права брутально порушуються, то передбачає, бо за порушенням одних прав зазвичай йдуть інші.
В Конституції
Цитатою, будь ласка: і права, і порушення прав...
  • 0

#248 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 16.06.2007 – 12:41

по фрейду кожна людина бісексуальна. Просто комусь соціум надто нав*язав свої принципи, а комусь ні.
  • 0

#249 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень

Відправлено 16.06.2007 – 12:41

А Фрейд - Бог?

А по друге, одностатеві відносини є не природніми, тому що вони не дають потомства. А основна задача всього живого - продовжувати свій рід. ІМХО
  • 0

#250 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 16.06.2007 – 12:55

Перегляд дописуkviten (16.06.2007 13:41) писав:

по фрейду кожна людина бісексуальна. Просто комусь соціум надто нав*язав свої принципи, а комусь ні.

Або Фрейд комусь нав"язав свої принципи, а комусь ні. Все просто.
  • 0

#251 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 17.06.2007 – 01:10

Freyd kazav scho vsi mi narodjuyemosya biseksualami, tochnishe v nas ye potenciall buti biseks, ale deyaki stayut'naturalami, deyaki netradiciynikami , deyaki zalishayutsya biseksualami i vse,
Nas po boilogiyi vchili scho prodovjenie roda - osnovna zadacha tvarin,a scho u lyudey ce inakshe... voni CE roblyat' 1)schob otrimati zadovolennya 2) chob prodovjiti sviy rid...
hocha, prodovjeniye roda stosuyet'sya lishe golubih, bo divchata mojut' naroditi, navit'yakscho lesbi...
  • 0

#252 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 18.06.2007 – 16:25

[quote name='DickNose(Sic)' post='131368' date='16.06.2007 13:41']
А Фрейд - Бог?
А по друге, одностатеві відносини є не природніми, тому що вони не дають потомства. А основна задача всього живого - продовжувати свій рід. ІМХО
[/quote]
чого ж так агресувати?)))
так,це не природньо. Ти прав на 100%. Я просто констатую факт.
Фрейд - один із самих видотних вчених по психології сексу, тож я думаю, не мав би він таке ім*я, якби нічого не був вартий.

[quote name='kviten' date='18.06.2007 17:20' post='132574']
чого ж так агресувати?)))
так,це не природньо. Ти прав на 100%. Я просто констатую факт.
Фрейд - один із самих видотних вчених по психології сексу, тож я думаю, не мав би він таке ім*я, якби нічого не був вартий.
і взгвлі,ми говоримо про відносини більш як носолоду один одним. Заради задоволення.

і взагалі,як казала КИЦЯ,ми народжуємся бісексуальними,а по мірі нашого розвудку,социум нам внушає свої правила. І це вже діло кожного,погоджуватися на них,чи ні. І я зрз говорю не тільки про нетрадіційні відносини. Взагалі.
  • 0

#253 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 585 повідомлень
  • Місто:Столиця

Відправлено 18.06.2007 – 17:07

Перегляд дописуreyneke (11.06.2007 20:51) писав:

А мені таке цікаво: чому якась частина суспільства, що начеб-то не належить до меншин, завжди відстоює їх права з піною у рота?
так, я без піни у рота, але якщо почитати цю тему - можна побачити, що я проти ущімлення прав меншин

Перегляд дописуzav (11.06.2007 21:26) писав:

не належу/не планую належати

Цитата

Стаття 21. Усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними.

Стаття 23. Кожна людина має право на вільний розвиток своєї особистості, якщо при цьому не порушуються права і свободи інших людей, та має обов'язки перед суспільством, в якому забезпечується вільний і всебічний розвиток її особистості.

• 0

#254 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 18.06.2007 – 23:17

Перегляд дописуweb-nation.org (18.06.2007 18:07) писав:

Стаття 21. Усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та
Невже я пропустив свято по ув'язненню представників цих чи інших меншин?

Перегляд дописуweb-nation.org (18.06.2007 18:07) писав:

Стаття 23. Кожна людина має право на вільний розвиток своєї особистості, якщо при цьому не порушуються права і свободи інших людей, та має обов'язки перед суспільством, в якому забезпечується вільний і всебічний розвиток її особистості.
І як далеко особисто Ви згодні, аби оточуючі Вас люди зайшли по шляху "війльного і всебічного розвитку" їхньої особистотсті?
  • 0

#255 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 19.06.2007 – 00:05

Перегляд дописуЧортополох (11.06.2007 21:03) писав:

Ну а я вважаю що нетрадиційні відносини це цілком нормально. Ну всі ми люди... Я проти цього нічого не маю. Якщо людина хоче цього то чому б і ні?
Навіть не розумію що в цьому поганого. Моя от подруга боїться стати лесбіянкою... :D Я її вже переконувала шо воно не так вже й погано, а вона начиталася журнальчиків різних і нікому не вірить)) :rolleyes: :D
я швидше повірю, що це ти начиталася всяких журнальчиків і вважаєш, що це прикольно.
проте не завжди в них брехню пишуть.
так ти вже спробувала себе у цій області?

А ЯК ВИ СТАВИТЕСЯ ДО ТОГО, ЩО
ті, хто спробував гомостосунки не повертаються до звичайних,
а навпаки, майже не буває: гоміки не стають традиціоналами.

чого так, невже гомосекс дійсно приємніший?
  • 0

#256 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 19.06.2007 – 07:02

1) Lyudina ne maye sprobuvati sebe v yakis'oblasti, schob mogla povajati prava inshih. Ot ya na priklad nikoli navit'ne sprobuvala marihuana, a ya za legalizaciyu yiyi.
2) Te, hto probuvav gomoseks ne povertaet'sya do tradiciynih stosunok, ne tomu scho gomoseks priyemnishi, a tomu scho cya lyudina i ranishe bula netradiciyna, til;ki ne priznavalas'sobi v tomu i vse... A netradiciynim ne podobayut'sya natural'ni stosunki ne tomu scho voni girshi, a tomu scho oni nenaturali i vse...
Chortopoloh
Vona boyit'sya bo nevpevnena v svoyiy oriyentaciyi. Te, hto vpevnen v svoyiy "natural;nosti"nemaye prichinu boyatis' chi nenanviditi netradiciynih>))
  • 0

#257 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 585 повідомлень

Відправлено 19.06.2007 – 09:09

Перегляд дописуzav (19.06.2007 00:17) писав:

І як далеко особисто Ви згодні, аби оточуючі Вас люди зайшли по шляху "війльного і всебічного розвитку" їхньої особистотсті?
за умови, що це не шкодить здоров"ю та довкіллю, не несе за собою матеріальні чи моральні збитки інших людей - я згоден на всі 99%

усі люди різні, комусь подобається таке, комусь інше, а комусь подобається [color=#CC0000][censored] на анджеліну джолі перед монітором, то особиста справа кожного...

і скажімо так, якщо одного разу мій син чи донька підійдуть до мене і скажуть "Тато, тут така фігня, я люблю собі подібних..." я не буду їх душити чи відводити до психоаналітиків, кожен має право на самовираження, розвиток, і задовільнення своїх потреб. :rolleyes:
  • 0

#258 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.06.2007 – 10:17

Перегляд дописуzav (13.06.2007 15:41) писав:

Цитатою, будь ласка: і права, і порушення прав...

Стаття 21. Усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними

Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.
Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

Стаття 28. Кожен має право на повагу до його гідності. Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню.

Стаття 32. Ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя.

Про порушення прав - читати в ЗМІ,

Перегляд дописуzav (19.06.2007 00:17) писав:

Особисто я - до тих меж, за якими починаються мої права та свободи.

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (19.06.2007 01:05) писав:

чого так, невже гомосекс дійсно приємніший?

Я так думаю, що поки пан не спробує - точно не дізнається :rolleyes: :D :D
  • 0

#259 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.06.2007 – 11:46

Перегляд дописуweb-nation.org (19.06.2007 10:09) писав:

не несе за собою матеріальні чи моральні збитки інших людей
Зважаючи на:

Стаття 51 сказав:

Шлюб грунтується на вільній згоді жінки і чоловіка.
держава має збитки через меншу кількість родин і пропаганду подальшого їх зменшення. Також і мораль родинних цінносйтей під загрозою...

Перегляд допису-=VJ=- (19.06.2007 11:17) писав:

Стаття 21. Усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними
Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.
Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.
Стаття 28. Кожен має право на повагу до його гідності. Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню.
Стаття 32. Ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя.

Про порушення прав - читати в ЗМІ,
Та, я почитав: http://www.google.com.ua/search?hl=ru&...D0%BA&meta=
Зокрема це: http://www.nopride.lv/ru/index.php?option=...28&Itemid=2
І це:

Цитата

• 0

#260 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 585 повідомлень

Відправлено 19.06.2007 – 12:24

все впирається лише у власне ставлення до представників секс.меншинств...
а, от якщо якись дядько, якись дуже поважний і шановний дядько з ружжом, орденами та іншим прийде до пана zav, і скаже, що вибачте, ваші стосунки з дружиною не відповідають морально-етичним нормам нашої арійської раси, ви маєте розлучитись з нею, але не сумуйте, ми дамо вам гарну дівчину, чистої крові, і будите народжувати дітей за для цвіту нації...

все це до того, що не завжди суспільство знає, що є правильно, а що ні...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних