Перейти до вмісту

Нетрадиційні відносини

Повідомлень в темі: 475

Опитування: Ваше ставлення до геїв,лесбіянок??? (309 користувачів проголосувало)

Ваше ставлення до геїв,лесбіянок???

1. 1)Ненавиджу!Вони такі бридкі! (106 голосів [34.08%])

Процент голосів: 34.08%

2. 2)Я лише за,бо й сам такий. (18 голосів [5.79%])

Процент голосів: 5.79%

3. 3)А мені все одно. (80 голосів [25.72%])

Процент голосів: 25.72%

4. 4)Звичайні люди,такі,як і всі. (107 голосів [34.41%])

Процент голосів: 34.41%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#221 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:ua

Відправлено 23.05.2007 – 13:49

мені здається,що агресивно так неможна ставитись. Геї,я вважаю,що абсолютно ненормально.Коли хлопець виглядає як дівчина,а дівчина як хлопець.

я вважаю що це цілком природньо серед дівчат,прочитавши історію-це завжди було.но чоловіків..

ні,вони люди,котрі не знайшли притулку в цьому житті,не змогли вписатись. Так же як і готи,кіслотники,емо і т.і.
  • 0

#222 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 23.05.2007 – 15:09

Перегляд дописуkviten (23.05.2007 14:49) писав:

я вважаю що це цілком природньо серед дівчат,прочитавши історію-це завжди було.но чоловіків..

Читайте історію краще - серед чоловіків це теж було завжди.
  • 0

#223 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 23.05.2007 – 19:38

Перегляд допису*Киця* (22.05.2007 23:16) писав:

@Svarus,
hay ya i otrimayu 2902902390% poperdjen'ta minusiv, ale vid serdca tobi bajayu schob v tebe bula ditina netradiciynoyi oriyentaciyi, pobachila b ya todi tvoyi komentariyi i bulo b cikavo pochuti, cho hotiv bi ti izolyuvati chi prosto likviduvati svoyu ditinu.

Перегляд дописуКиря (22.03.2007 19:10) писав:

3. Але якщо є спадкові відхилення, які несуть небезпеку для інших людей - тоді таку людину як мінімум слід ізолювати від Людства або просто ліквідувати, аби припинити самовиродження Нації, Людства. Добре що геї вроджені не можуть передавати свій генотип нащадкам, хоч роботи менше по ліквідації!
В мене в роду гомосеків не було. То ж яким би не було великим Ваше серце - по спадковості нічого не вийде. А що до виховання - я вже казав в тому ж таки повідомленні.

Перегляд допису*Киця* (22.05.2007 23:16) писав:

Znaesh, vsi mi chyis' diti, i mayemoo pravo jiti povnocinim jittyam yak i naturali... Mi tej mojemo buti garnim,i povnocinimi lyud'mi, (ta i poganimi zvisno) yak i vi...
I, ni, ne mojemo sebe zminiti. Ti bi mig pokohati hlopcya til'ki tomu scho ce "pravil'no"?
Ot, ya tej ne moju.
А я бажаю Вам від щирого серця, щоб Ви таки змогли покохати хлопця. Щоб знайшовся достойний кандидат, з яким би Ви відчули справжнє сімейне щастя!

-=VJ=- - історію прочитав як анекдот :ggggg: Ну і пишуть же ці журналісти :ggggg:
  • 0

#224 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 23.05.2007 – 20:29

Перегляд дописуСварус (23.05.2007 20:38) писав:

В мене в роду гомосеків не було.

Просто заради цікавості - до якого коліна дослідили рід?:ggggg:
  • 0

#225 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 23.05.2007 – 21:05

До 4-го по мамі і 3-го по татові. Якщо я правильно на тому розуміюсь.
  • 0

#226 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 504 повідомлень

Відправлено 24.05.2007 – 07:28

Перегляд дописуkviten (23.05.2007 13:49) писав:

Геї,я вважаю,що абсолютно ненормально.Коли хлопець виглядає як дівчина,а дівчина як хлопець.
Ti ne prav/a. Bo lishe des' 50% netradicynikiv (i divchat i jlopciv) maye priznaki inshoyi stati i yih vidrazu pomitish. Po - moyemu v nih prosto gormonal'niy disbalans i yak bi znovu vspostavivsya (ne zovsim vpevnena scho take slovo isnuye) gorm. balans, voni b dtali naturalami.
I ye druga grupa, 50% yaki viglyadayut' (nu, zovnishnist'ta povedinku mayu na uvazi) absolyutno odinakovo, yak i vsi naturali svoyiy stati, i nikoli ne skajesh, scho voni netradiciyni, poki vid nih e diznayeshsya...
@Svarus
1) Rada za tebe, ya tej dosliduvsala sviy rid. V nas tej nikoli togo ne bulo . Doslidjuvala des 8 kolin'po mami i 5 po bat'kovi...Vsi buli odrujeni i mali hochab 2 ditey, a chastishe za vse des'4-5... Hocha, ya i znayu, scho ce ne vajno, prosto cikavo bulo vznati.
2) Dyakuyu.

Цитата

Мда, гомофобія, як я подивлюся, квітне буйним цвітом... А давня ж психіатрична істина наголошує - активна гомофобська позиція майже завжди приховує за собою паростки гомосексуалізму. Зрештою, як нещодавно сказав хтось "Це ж яким треба бути збоченим, щоб лізти в чуже ліжко і намагатись регулювати те, що там робиться".
Homophobia is unsecurity about being heterosexual.
@VJ
1)Eto ne real'naya istoriya. Eto skazka , kotoraya nahoditsya v shkol'noy programe uchenikov 2-3 klassa v Anglii. U nih paru let nazad nachali prohodit'taki veschi, s celyu chtob u detey razvivalas'toleranciya, i chtob ne bilo gomofobii.
2) Ucheni doveli scho posered mavp, ta deyakih inshih tvarin e netradiciyniki. Tak scho ti buv prav.
@V temu
Normal'ne chi ni, dumki rizni i v kinci nihto nikomu nichogo ne dovede.
Ot, spilkuyuchis's deyakimi netradiciynimi, ya pomitila nastupne:
1) Vidsuttya bud; yakogo vidu nacinalizmu v bil'zhisti (mayu na uvazi divchat ta hlopciv z Serbiyi, Horvatiyi, Rosiyi, Ukrayini, Angliyi, South America)
2) Spilkuvalas' z des'5-6 nenaturalami z Ukrayini i pomitila, scho, chomus', vsi rosiyskomovni...
Htos' znaye chomu?

• 0

#227 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 24.05.2007 – 08:34

Перегляд допису*Киця* (24.05.2007 08:28) писав:

@V temu
Normal'ne chi ni, dumki rizni i v kinci nihto nikomu nichogo ne dovede.
Ot, spilkuyuchis's deyakimi netradiciynimi, ya pomitila nastupne:
1) Vidsuttya bud; yakogo vidu nacinalizmu v bil'zhisti (mayu na uvazi divchat ta hlopciv z Serbiyi, Horvatiyi, Rosiyi, Ukrayini, Angliyi, South America)
2) Spilkuvalas' z des'5-6 nenaturalami z Ukrayini i pomitila, scho, chomus', vsi rosiyskomovni...
Htos' znaye chomu?

Я знаю, я знаю!!!

Перегляд дописуГетьман (20.03.2007 18:57) писав:

Посилання.
Пише там те, що 1-6% чоловіків та 1-4% жінок мають стійку гомосексуальну орієнтацію. Раніше я також так вважав, і тому думав, що з цим неможливо боротися. Але, давайте розглянемо цей випадок з національного питання. Усім відомо, що в різних нацменів, наприклад, на території колишнього радянського союзу виробився імідж педерастів. В статистиці розподіляють дані або за 1 групою ознак, або за декількома групами ознак. Так от, коли проводити статистичне дослідження за групою ознак, таких, як національність та всякі семітські\кавказькі домішки, думаю, статистика вас б здивувала...
Я стверджую, що педерастія - це хвороба, принесена українській нації з-за кордону. Бо усі педерасти, яких я знаю - нацмени або напівнацмени. І саме цей факт заставив мене переглянути своє ставлення до гомосексуалістів. На жаль, я напевно не зможу провести подібне дослідження (хоч і статистик), але ці факти, які я наразі маю перед собою, дозволяють мені (хоч наразі без стійкої основи) стверджувати, що українці - не збоченці (відносно). І тут ставлення до перерастії та лесбійства переноситься у національну площину.

• 0

#228 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 24.05.2007 – 08:57

Ya znayu scho taka teoriya isnuye, ale ce prosto ne tochno. Ya ne statistik, ale z tih, z yakimi ya spilkuvalas'.(Yih 6) odna divchina napiv ugorka, napiv ukrayinka i odin hlopec' napiv rosiyanin, a inshi ukrayinci, na 100%...tak scho...
Dorechi, 3-5% nenaturali - doveli vcehni, a ot sami nenaturali stverdjayut', scho des'10%, ale ce po - moyemu ne tochno. Des'5% v reali.
  • 0

#229 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 29.05.2007 – 21:35

Перегляд допису-=VJ=- (23.05.2007 16:09) писав:

Читайте історію краще - серед чоловіків це теж було завжди.
то я знаю. Але все ж таки хлопці -це вже більш якось не так, ніж дівчата. Я нічого не маю проти ані геёв,ані лезбіянок,навідь дуже дуже за )))
просто коли цим займаються хлопці,це трохі бридко. Коли дівчата - захоплююче.Чи не так?

Перегляд допису*Киця* (24.05.2007 08:28) писав:

Ti ne prav/a. Bo lishe des' 50% netradicynikiv (i divchat i jlopciv) maye priznaki inshoyi stati i yih vidrazu pomitish. Po - moyemu v nih prosto gormonal'niy disbalans i yak bi znovu vspostavivsya (ne zovsim vpevnena scho take slovo isnuye) gorm. balans, voni b dtali naturalami.
I ye druga grupa, 50% yaki viglyadayut' (nu, zovnishnist'ta povedinku mayu na uvazi) absolyutno odinakovo, yak i vsi naturali svoyiy stati, i nikoli ne skajesh, scho voni netradiciyni, poki vid nih e diznayeshsya...
[/i]
а я і не спорю,в мене два моїх близьких друга - геї ))) і взагалі, мені просто не дуже подобається, коли хлопці перед дзеркалом по три часи сидять і знають про нову серію бальзама для волос. це якось гидко. чоловік повинен за собою дивитись,але не до такого.
теж саме про дівчат. жінка - це краса на самперед. тому ти і жінка. бідь хоч 100 разів лезбі, балахон на 5 розмірів більше і лиса голова тебе не проявлять краще.ані для дівчат,ані для хлопців
  • 0

#230 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 29.05.2007 – 23:09

Podgojus'. Jinka maye divitis za soboyu, bo ce duej vajlivo. Ya obojnyuyu robiti sobi makiyaj, kupuvati krasiviy odyag i vse ce...
  • 0

#231 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 29.05.2007 – 23:13

Перегляд дописуkviten (29.05.2007 22:35) писав:

просто коли цим займаються хлопці,це трохі бридко. Коли дівчата - захоплююче.Чи не так?

Не бачу різниці.

Перегляд допису*Киця* (30.05.2007 00:09) писав:

Podgojus'. Jinka maye divitis za soboyu, bo ce duej vajlivo. Ya obojnyuyu robiti sobi makiyaj, kupuvati krasiviy odyag i vse ce...

А чоловік має бути лише трохи гарнішим за мавпу, так?

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 29.05.2007 – 23:12

• 0

#232 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 29.05.2007 – 23:36

так.
  • 0

#233 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 29.05.2007 – 23:42

Я думаю що це право людини обирати що їй подобається ми не живемо при комунізмі і навіть не при кучмізмі. Ми просто таких людей ніколи не зрозумієм у нас другий погляд на сівт, і я думаю оскільки ми живемо у демократичному суспільстві ми повинні поважати вибирі таких людей. Так я можу погодитись що одностатеві шлюби можуть зменшити населення України але якщо поглянути з другою сторони якщо примусити людину(а це вже методи радянської влади не думаю що народу тоді було комфортно жити коли боялись що тебе у любу мить можуть зааерштувати) то діла не бууде все одно вони створять такі умови щоб бачитсь, створювати таємні організації, отже я думаю що проти цього не потрібно боротися але і заохочувати до цього не потрібно і публікувати це також......
  • 0

#234 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 29.05.2007 – 23:44

z mene pivo.
  • 0

#235 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 31.05.2007 – 14:44

[quote name='-=VJ=-' post='123399' date='30.05.2007 00:13']
Не бачу різниці.

так,це нетрадиційно. Але дівчата роблять це красиво,здебільшого,тому що дівчата то і є краса. А чоловіки,то:

А чоловік має бути лише трохи гарнішим за мавпу, так?

саме так .)

Повідомлення відредагував kviten: 31.05.2007 – 14:44

• 0

#236 La Boheme

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 11.06.2007 – 10:05

мені все одно...аби не нав*язували свою культуру мені... :angry12:
  • 0

#237 Peace

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 11.06.2007 – 14:30

Перегляд дописуZiPСоване Дівчисько (27.09.2005 21:00) писав:

Що ви скажете на це ;) ????????

я вважаю, о когось чомусь вчити тим паче в такому віці - тупо! одне діло дати пораду! а взагалі мені по барабану!хай як хочуть, не варто щось відкидати просто так через стереотипи! :angry12:
  • 0

#238 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 11.06.2007 – 19:51

А мені таке цікаво: чому якась частина суспільства, що начеб-то не належить до меншин, завжди відстоює їх права з піною у рота?
  • 0

#239 Чортополох

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень

Відправлено 11.06.2007 – 20:03

Ну а я вважаю що нетрадиційні відносини це цілком нормально. Ну всі ми люди... Я проти цього нічого не маю. Якщо людина хоче цього то чому б і ні?
Навіть не розумію що в цьому поганого. Моя от подруга боїться стати лесбіянкою... ;) Я її вже переконувала шо воно не так вже й погано, а вона начиталася журнальчиків різних і нікому не вірить)) :angry12: :)
  • 0

#240 serafim

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Москва-Львів

Відправлено 11.06.2007 – 20:18

скажу так......у мене на роботі один сказав (після того як Лужков заборонив проводити тут парад меньшинств) , сказав що хай проводять....тільки 2го серпня..... ;) :) :)
день ВДВ (він сам теж до них відноситься) ...буде кого :angry12: і у фантанах купати :D
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних