Перейти до вмісту

Нетрадиційні відносини

Повідомлень в темі: 475

Опитування: Ваше ставлення до геїв,лесбіянок??? (309 користувачів проголосувало)

Ваше ставлення до геїв,лесбіянок???

1. 1)Ненавиджу!Вони такі бридкі! (106 голосів [34.08%])

Процент голосів: 34.08%

2. 2)Я лише за,бо й сам такий. (18 голосів [5.79%])

Процент голосів: 5.79%

3. 3)А мені все одно. (80 голосів [25.72%])

Процент голосів: 25.72%

4. 4)Звичайні люди,такі,як і всі. (107 голосів [34.41%])

Процент голосів: 34.41%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#201 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 585 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Столиця

Відправлено 20.03.2007 – 19:27

Перегляд дописуKassandra (20.03.2007 19:18) писав:

*Киця*
а в тому,що таке треба викорінювати..бо це стає популярним...(згадайте хоча б метросексуалів)..

колись влада так само ставилася до Цоя і його вторчості... але це просто приклад... приклад звичайного страху. Чесне слово - таке враження, що ви їх боїтеся :angry12:

От що б ви сказали, якщо ваша донька чи син підійшли до вас і сказали "розумієш мамо/тато, от мені подобаються такі як я..."
просте питання, дайте відповідь будь ласка
  • 0

#202 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 20.03.2007 – 20:23

Цитата

колись влада так само ставилася до Цоя і його вторчості.
порівнювати музику і сексуальну орієнтацію..імхо,нерозумно...

Цитата

От що б ви сказали, якщо ваша донька чи син підійшли до вас і сказали "розумієш мамо/тато, от мені подобаються такі як я..."
розібралася чи то набуте, а потім почала б лікувати....
  • 0

#203 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 585 повідомлень

Відправлено 21.03.2007 – 11:01

Перегляд дописуKassandra (20.03.2007 20:23) писав:

порівнювати музику і сексуальну орієнтацію..імхо,нерозумно...
ну там було тріки складніше з Цоєм, влада знала, якщо він скаже зі сцени "Бий начальство" - то всі б пішли бити... там вже культ, ідеологія, можна сказати своєрідний рух... але то таке... я порівнював не музику і сексуальну орієнтацію, я порівнював відношення _інших_ до цього

Перегляд дописуKassandra (20.03.2007 20:23) писав:

розібралася чи то набуте, а потім почала б лікувати....
бідні ваші діти :angry12:
  • 0

#204 ТітіК

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 311 повідомлень
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 21.03.2007 – 17:43

Це цілком нормальні люди! Як на мене, кожна людина має право вибирати з ким їй заводити стосунки!

- Мы живём в 21 столетии! Гей-не гей... Все границы давно стёрты!
- Вот граница! И за ней мы - не ГЕИ!!!
(с) "Джей и молчаливый Боб наносят ответный удар"
  • 0

#205 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 21.03.2007 – 18:07

Перегляд дописуТітіК (21.03.2007 17:43) писав:

Це цілком нормальні люди! Як на мене, кожна людина має право вибирати з ким їй заводити стосунки!

- Мы живём в 21 столетии! Гей-не гей... Все границы давно стёрты!
- Вот граница! И за ней мы - не ГЕИ!!!
(с) "Джей и молчаливый Боб наносят ответный удар"
Вирішила одна контора провести скорочення штатів. Ну, зібрали вони співробітників одного відділу у приміщенні, та й кажуть: "Одного з вас треба скоротити, кого - самі вирішуйте."
Жінка: "Ви мене не звільните, це дискримінація за статтю, я вашу фірму засуджу..."
Негр: "Ви мене не звільните, це дискримінація за расою, я вашу фірму засуджу..."
54-річний співробітник: "Ви мене не звільните, це дискримінація за віком, я вашу фірму засуджу..."
Панк: "Ви мене не звільните, це дискримінація за переконаннями, я вашу фірму засуджу..."
І всі дружньо поглянули на білого молодого нормального чоловіка...
Чоловік: "Що ви так на мене дивитеся, можете вважати, що я гомосексуаліст..."
  • 0

#206 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 21.03.2007 – 20:56

Цитата

бідні ваші діти
гіпотетично такого в мому роді ніколи не було,а отже такими вони не народяться..а набуте завжди лікується... :angry12:
  • 0

#207 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 585 повідомлень

Відправлено 22.03.2007 – 12:27

Перегляд дописуKassandra (21.03.2007 20:56) писав:

гіпотетично такого в мому роді ніколи не було,а отже такими вони не народяться..а набуте завжди лікується... :angry12:
в житті буває багацько несподіванок. До того ж незабувай про ненаслідкові генетичні мутації та модифікації.
  • 0

#208 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 22.03.2007 – 18:10

Перегляд дописуweb-nation.org (20.03.2007 12:42) писав:

1. Не розумієте простого, вони не можуть себе змінити.
2. Як себе можна покохати, якщо до тебе зневажливо ставиться практично все оточення? Це складно навіть для сильної духом людини.
3. Такий приклад - в мене вроджена близорукість та астма, то є теж дефект від природи. Мене теж треба винищувати через те, що я відрізняюсь за деякими ознаками від еталону ідеальної людини?
1. Можна! Потрібно тільки захотіти.
2. Потрібно зайнятись самовдосконаленням ("психічним")
3. Ні, не треба, бо нема загрози для інших людей і майбутнього загалом (ну хіба що без оклярів на автомобілі їздити..). Але якщо є спадкові відхилення, які несуть небезпеку для інших людей - тоді таку людину як мінімум слід ізолювати від Людства або просто ліквідувати, аби припинити самовиродження Нації, Людства. Добре що геї вроджені не можуть передавати свій генотип нащадкам, хоч роботи менше по ліквідації!

Перегляд дописуweb-nation.org (20.03.2007 19:27) писав:

звичайного страху. Чесне слово - таке враження, що ви їх боїтеся :cool2:

Так, я боюсь! Але не їх самих а наслідків які вони несуть в суспільство

Дивлячись який вік.
Промивання мозку, з дозволу.
А якщо великі і мудрі - хай собі вирішують, але схвалення не отримають ніколи! Я не в праві за них вирішувати що і як, то буде на їх власній совісті. Але на те він і батько, щоб нормально виховувати дітей і щоб такого не сталось. Інакше можна вважати що батько - поганий!
  • 0

#209 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 25.03.2007 – 09:56

Можливо я повторюся але гидко.....ФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФуууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cool2:

4.7.1. є беззмістовними (флуд); Kassandra
  • 0

#210 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.05.2007 – 11:21

трошки треба звернутися до книжок, нетрадиційна орієнтація буває як захворювання і як генетично вроджений стан, захворювання ми обминемо, а генетику візьмемо до уваги
якщо вже вродився нетаким, то так буде і все життя, і чомусь так сталося, що часто така штука зустрічається у лівшів, чоловіки чисто гомосексуальні, а жінки, всетки бі, так пишуь книжки.
і все це проблема кожного, там собаки і його хазяїна наприклад, а от жираф може полюбить антілопу? чи це аморально?
або чи аморально зхрещувати віслюка з конякою? чи це аморально? чи виводити грейфрути, звичайно така філософія може нас далеко завести, але мені якось, людству і так на днях буде капєц...
  • 0

#211 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 22.05.2007 – 22:16

@Katod
Troshki treba zvernutisya do knijok i do istoriyi.
Z 1973 roku uniya svitovih psihologiv gomoseksual'nist'bil'she ne spriymaye yak hvorobu, a yak odin z normal'nih variantiv seksual;noyi oriyentaciyi ta povedinki.
@Svarus,
hay ya i otrimayu 2902902390% poperdjen'ta minusiv, ale vid serdca tobi bajayu schob v tebe bula ditina netradiciynoyi oriyentaciyi, pobachila b ya todi tvoyi komentariyi i bulo b cikavo pochuti, cho hotiv bi ti izolyuvati chi prosto likviduvati svoyu ditinu. Znaesh, vsi mi chyis' diti, i mayemoo pravo jiti povnocinim jittyam yak i naturali... Mi tej mojemo buti garnim,i povnocinimi lyud'mi, (ta i poganimi zvisno) yak i vi...
I, ni, ne mojemo sebe zminiti. Ti bi mig pokohati hlopcya til'ki tomu scho ce "pravil'no"?
Ot, ya tej ne moju.
  • 0

#212 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 22.05.2007 – 22:30

Перегляд допису*Киця* (22.05.2007 23:16) писав:

@Svarus,
hay ya i otrimayu 2902902390% poperdjen'ta minusiv, ale vid serdca tobi bajayu schob v tebe bula ditina netradiciynoyi oriyentaciyi, pobachila b ya todi tvoyi komentariyi i bulo b cikavo pochuti, cho hotiv bi ti izolyuvati chi prosto likviduvati svoyu ditinu. Znaesh, vsi mi chyis' diti, i mayemoo pravo jiti povnocinim jittyam yak i naturali... Mi tej mojemo buti garnim,i povnocinimi lyud'mi, (ta i poganimi zvisno) yak i vi...
I, ni, ne mojemo sebe zminiti. Ti bi mig pokohati hlopcya til'ki tomu scho ce "pravil'no"?
Ot, ya tej ne moju.
Зі своєї сторони, хтілося б Вам побажати, щоб надалі менше займалися пропагандою педерастії, лесбійства, а, не наголошуючи на своїй іншості, жили спокійно у суспільстві.
P. S. Проблема педерастії є або вродженою, або набутою. Отож, оскільки в мене в сім'ї не було подібних відхилень, то свою дитину я б лікував. І зовсім би не ізоляцією. Маю припущення, що, якщо педерастія не є принесена від інших нацменшин, то вона зумовлена недостачею батьківської уваги у хлопців та, відповідно, материнської у дівчат. Отож, з цими речима ефективно можна боротися у дитинстві на зачатковому періоді. І ніяких вам проблем у майбутньому.

Перегляд дописуKatod (22.05.2007 12:21) писав:

...і чомусь так сталося, що часто така штука зустрічається у лівшів, чоловіки чисто гомосексуальні, а жінки, всетки бі, так пишуь книжки.
Гг, що ж це за така книжка? І не знав, що схильний до педерастії :ggggg:
  • 0

#213 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 22.05.2007 – 22:39

@GET"man>)
Pershe, Yak budemo mati odinakovi prava yak i naturali, jitimemo spokiyno u suspil;'stvi, dyakuyu. Ya vprincipi agitaciyeyu niyakoyu ne zyamayus', bo ce ne moya sprava, ale tut hlopec'napisav deyaki duje obrazlivi i netochni richi , scho ya prosto mala yomu vidpovisti.
Druge, Likuvati ne mojna, bo ce ne hvoroba, radju prochitati pochatok mogo porednyogo dopisu, ta psihologichni knigi, sam ponachish.
Trete, pro bat'kivsku uvagu ti ne prav, bil'shist' netradiciynih mala normal'nih bat'kiv, yaki do nih vidnosilisya z povnoyu uvagoyu. Ale, ti j ne mav ce znati.
4, ya vibachayus'za napisane v poperednyomi dopisi, ale ya dopisi v ciy temi spriymayu do sebe, deyaki tut znayuyt; chomu...
  • 0

#214 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 22.05.2007 – 22:49

Перегляд допису*Киця* (22.05.2007 23:39) писав:

Pershe, Yak budemo mati odinakovi prava yak i naturali, jitimemo spokiyno u suspil;'stvi, dyakuyu. Ya vprincipi agitaciyeyu niyakoyu ne zyamayus', bo ce ne moya sprava, ale tut hlopec'napisav deyaki duje obrazlivi i netochni richi , scho ya prosto mala yomu vidpovisti.
Druge, Likuvati ne mojna, bo ce ne hvoroba, radju prochitati pochatok mogo porednyogo dopisu, ta psihologichni knigi, sam ponachish.
Trete, pro bat'kivsku uvagu ti ne prav, bil'shist' netradiciynih mala normal'nih bat'kiv, yaki do nih vidnosilisya z povnoyu uvagoyu. Ale, ti j ne mav ce znati.
4, ya vibachayus'za napisane v poperednyomi dopisi, ale ya dopisi v ciy temi spriymayu do sebe, deyaki tut znayuyt; chomu...
1. Треба розділити сфери рівноправ'я. Наприклад, я нічого не маю проти, щоб гомосексуалісти були пілотами літаків чи офіціантами. Але вчителями, журналістами, політиками їм бути не можна. Чому - бо їх недоліки таким чином виносяться на публіку. Ви ж не дозволите пілоту літака мати стенокардію? :ggggg: Отож, там де недолік не має відношення до публічності - права ніякі по ідеї не мають утискатися.
2. Щодо психологічних книг - в мене таке враження, що вони написані не для опису хвороб чи комплексів, а для їх популяризації в суспільстві. Адже, значно легше шукати виправдання недолікам у книгах, ніж спробувати змінитися. :ggggg:
3. Ви мене погано зрозуміли. Я мав на увазі таку батьківську увагу, яка хлопцям та дівчатам показує, що вони саме є хлопцями та дівчатами за статтю. Бо якщо батько хлопцеві дарує ляльки та не звертає увагу на його ніжність та слабкість, то, відповідно, і дитина виросте відповідна. Все закладене у вихованні.
4. Повторю ще раз, якщо меншини хочуть рівних прав з більшістю, то вони повинні не акцентувати чиюсь увагу на своїх недоліках. І ця Ваша реакція зовсім не сприяє зміні моєї думки щодо гомосексуалістів на краще.
  • 0

#215 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 22.05.2007 – 23:11

1. Nu, todi yak meeri Berlina ta sche deyakih ervopeyskih mist otrimali svoye misto? Voi j vidkriti Nenaturali... Tak, sche ne treba sluhati Chaykovskogo, divitis'na kartini Da Vinchi, ne treba chitati Oskara Vaylda tomu scho ne buli naturalami?
2. A chogo minyatisya, yakscho vcheni doveli , scho ti takoj normal'niy?
3. OTt napriklad meni nadevali plattya ta yubki koli bula divchinoyu i darili kukli z yakimi ya grala... i zaraz ya duje lyubu nositi yubki i plattya.. i robiti sobi makiyaj, manikir ta vse inshe, schodnya... ta scho ce niyak ne povyazano z oriyentacieyu, ali ti prosto togo ne znaesh.
4. Ya j ne dumayu, scho ti budesh' zminyuvati svoyu dumku, til'ki tomu scho yakas'tam divchina z serbiyi na yakomus'forumi schos;'napisala. Ale, yak bi ti v reali spilkuvavsya z kimos'z netradiciynih, ti b pobachiv scho ci lyudi nichim en vidriznyuyutsya vid naturaliv. V mene ye bagato podrug ta druziv yaki naturali i ya znayu yihnyu do togo yak poznayomilis'zi mnoyu ta z kimos'inshimi, ta pislya togo>))
5. Ne budemo svaritis', bo v nas rizni stavlennya, ya svoye ne zminyu, ti \voye ne zminish... da i tema sebe vicherpala vje davno. Des'prochitala scho pro politiku, religiyu ta gomoseksual'nist' odinakovih dumok ne maye>)

Повідомлення відредагував *Киця*: 22.05.2007 – 23:17

• 0

#216 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 23.05.2007 – 06:58

Перегляд допису*Киця* (23.05.2007 00:11) писав:

1. Nu, todi yak meeri Berlina ta sche deyakih ervopeyskih mist otrimali svoye misto? Voi j vidkriti Nenaturali... Tak, sche ne treba sluhati Chaykovskogo, divitis'na kartini Da Vinchi, ne treba chitati Oskara Vaylda tomu scho ne buli naturalami?
2. A chogo minyatisya, yakscho vcheni doveli , scho ti takoj normal'niy?
3. OTt napriklad meni nadevali plattya ta yubki koli bula divchinoyu i darili kukli z yakimi ya grala... i zaraz ya duje lyubu nositi yubki i plattya.. i robiti sobi makiyaj, manikir ta vse inshe, schodnya... ta scho ce niyak ne povyazano z oriyentacieyu, ali ti prosto togo ne znaesh.
4. Ya j ne dumayu, scho ti budesh' zminyuvati svoyu dumku, til'ki tomu scho yakas'tam divchina z serbiyi na yakomus'forumi schos;'napisala. Ale, yak bi ti v reali spilkuvavsya z kimos'z netradiciynih, ti b pobachiv scho ci lyudi nichim en vidriznyuyutsya vid naturaliv. V mene ye bagato podrug ta druziv yaki naturali i ya znayu yihnyu do togo yak poznayomilis'zi mnoyu ta z kimos'inshimi, ta pislya togo>))
5. Ne budemo svaritis', bo v nas rizni stavlennya, ya svoye ne zminyu, ti \voye ne zminish... da i tema sebe vicherpala vje davno. Des'prochitala scho pro politiku, religiyu ta gomoseksual'nist' odinakovih dumok ne maye>)
1. Чому я слухаю Чайковського, дивлюся на картини Да Вінчі (хоча про нього не знав :ggggg: ), читаю Оскара Уайльда? А тому, що про їх орієнтацію я дізнався значно пізніше після ознайомлення з їх творчістю. І мені абсолютно все-одно, ким був композитор, художник чи письменник за орієнтацією - це на творчості суттєво не позначається. Та й дізнався про це не без допомоги "нетрадиційників", які ставлять їх творчість собі в заслуги.
2. Колись асоціація охорони здоров'я США рекомендувала обрізання при народженні. Зараз вони вибачаються перед цими людьми, з якими без їх відома провели це, здавалося б нескладне медичне втручання. Десь писав, що колись вважалося нормальним - речі огидні для теперішньої людини. Те, що це зараз вважається нормальним, не означає, що воно таким завжди було та буде. Навіть думка "вчених" подекуди суб'єктивна, і зумовлена відсутністю знань у певній галузі.
3. Це ще не показник. Але, давайте забудемо про ці мої слова, я і так не професійний психолог. Є події, а є переживання. Я акцентую, власне, на переживаннях подій, а не на самих подіях. І тут реакція людини залежить від стійкості психіки.
4. Спілкувався я з нетрадиційниками. Якщо одна знайома лесбійка дійсно нічим не відрізнялася від інших, за що їй і повага, то педерасти у мене при спілкуванні викликали лише огиду:
- постійне наголошення на своїй "іншості";
- один з них постійно старався мацнути мене за зад. мотивуючи це тим, що я йому сподобався, за що, врешті, я йому пику набив;
- натомість дуже болісна реакція на жарти та підколи. Якщо уже акцентують на своїй "іншості", то нехай і ведуть себе спокійно при інших аспектах її наголошення.
5. Сваритися - та не хочу. Про всі інші речі також однакових думок не буває... :ggggg:
У кожної господині свій рецепт борщу (українське народне прислів'я).
  • 0

#217 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 23.05.2007 – 09:41

скажу ще трошки, така прямо дискусія тут розгоргулася...
щодо хвороб, то я вважаю все набуте то хвороба, тобто якщо мужик внаслік якихось комплексів лізе до іншого мужика, це буває під час 40 річної кризи, ну і в інших випадках...
а так в усьому іншому, якщо не виставляти на показ свою орієнтацію, і бути порядною людиною...
... ще трошки і ми підберемся до моралі. а ця річ дуже слизька, бо дійдем до запитання, чи народження дитини це аморально чи ні?
  • 0

#218 lost fate

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 23.05.2007 – 11:40

це збочення потрібно викорчовувати.
  • 0

#219 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 23.05.2007 – 12:46

на скільки я розумію, моя одна подруга бісексуалка :ggggg: їй і ті , і ті подобається :ggggg: має хлопців, але врядчи відмовиться від стосунків-експериментів з дівчиною :)
  • 0

#220 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 23.05.2007 – 13:08

Мда, гомофобія, як я подивлюся, квітне буйним цвітом... А давня ж психіатрична істина наголошує - активна гомофобська позиція майже завжди приховує за собою паростки гомосексуалізму. Зрештою, як нещодавно сказав хтось "Це ж яким треба бути збоченим, щоб лізти в чуже ліжко і намагатись регулювати те, що там робиться".

А от тварини спокійні щодо цього

Двоє самців фламінго з британського заповідника, які живуть разом вже шість років, стали батьками. Двічі На рік, коли приходить час давати потомство, рожеві красені Карлос і Фернандо виконують один для одного шлюбні танці, перш ніж приступити до висиджування яєць. Але оскільки самі вони народити потомство не можуть, Карлос і Фернандо систематично крадуть яйця з гнізд своїх родичів. Цього року інша пара фламінго залишила гніздо, не побажавши піклуватися про своє потомство, тоді співробітники заповідника віддали пташеня Карлосу і Фернандо. Пташеня було виведене в інкубаторі, після чого поміщене в шкаралупу яйця і підкинуто в порожнє гніздо пари. Незабаром пташеня вилупилося другий раз. «Вони по-справжньому прив'язалися до пташеняти, тепер вони, нарешті, піклуються про власного малюка», - розповіла представниця центру Джейн Уенгхорн. – «Фламінго вирощують потомство в групах, і Карлос з Фернандо відмінно вписалися в колонію: вони, як і інші пари, наглядають за своїм чадом та за чужими».

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 23.05.2007 – 13:15

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних