Перейти до вмісту

Нетрадиційні відносини

Повідомлень в темі: 475

Опитування: Ваше ставлення до геїв,лесбіянок??? (309 користувачів проголосувало)

Ваше ставлення до геїв,лесбіянок???

1. 1)Ненавиджу!Вони такі бридкі! (106 голосів [34.08%])

Процент голосів: 34.08%

2. 2)Я лише за,бо й сам такий. (18 голосів [5.79%])

Процент голосів: 5.79%

3. 3)А мені все одно. (80 голосів [25.72%])

Процент голосів: 25.72%

4. 4)Звичайні люди,такі,як і всі. (107 голосів [34.41%])

Процент голосів: 34.41%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 А_н_д_р_і_й

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень

Відправлено 28.09.2005 – 21:03

MrGALL (28.09.2005 21:41) писав:

Мої батьки звичайно цікавляться моїм життям, проблемами, але ж вони не ходять за мною і не дивляться з ким я зустрічаюсь.

Перегляд допису

Але цікавитися і ЗНАТИ повинні. Навіть, якщо ти про це не знатимеш :)
  • 0

#22 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 28.09.2005 – 21:26

Мені цікаво як? (може в майбутньому пригодиться...)
Хоча звичайно якщо добре пошукати в мене на компі то можна знайти докази, що мені дівчата подобаються, а не хлопці :) , або телефонну книгу на мобілці глянути, чи sms мої прочитати....
  • 0

#23 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.09.2005 – 21:47

MrGALL (28.09.2005 17:33) писав:

А що ж робити, зразу вбивати?

Перегляд допису

Я не психіатр, щоб радити в таких випадках...Проте за дитиною треба дивитись...

2 АГЕНТ_N2 : Рспект!!!!!!! Однозначно...За тебе я б прогоглосував на виборах :)
  • 0

#24 ZipСоване Дівчисько

В сіданці - шило, в голові - запалення!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 601 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Qiev

Відправлено 28.09.2005 – 22:16

В мене бабуся живе в Лондоні і в них є сусіди 2 хлопця живуть більше п*яти років разом до них ніхто ще не мав притензій! Вони ще виховують дитину за це їм біг шана...
Мене вони не дратують,ані геї ні лесбіянки тільки от не подобається коли вони своє кохання один до одного показують на людях,а це не є дуже гарно...
:) Воть...
  • 0

#25 Punk

Lucky 13

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.09.2005 – 08:27

Тю.... :) Люди, ви шо??????
Пильнувати? ;) Насмішили!!!! ;) Такими народжуються!!!!! Не можна бути натуралом до 28-років, а потім переключитися, на одностатеві відносини. Так деякі люди, маскують це... намагаються бути натуралами... вони бояться, що в них будуть тикати пальцем і казати, шо він....... (цензура)!!! ЦЕ ЗВИЧАЙНІ ЛЮДИ!!! Це не збочення!!! Я українець і мені, не подобаеться сало... я люблю куряче філе!!! Шо я збочинець??? В них приблизно такеж становище!!!! Ну подобаеться їм так!!! Вони ж Вас не чипляють!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#26 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.09.2005 – 10:17

2 Punk: Ну ти звичайно зрівняв ;) педарастію з курячим філе.....На мою думку тут існують 2 варіанти:
1. Коли людина в підлітковому віці не віднайшла належного відображення в очах протилежної статі, або
2. Бо так.
В першому варіанті не догляділи батьки, а в другому...просто. Це дуже класно так роздумувати абстрактно, поки це вас не торкнулось якоюсь мірою (АБСОЛЮТНО не хочу сказати, що мене це торкнулось :) !!!!! Просто для прикладу навів...)
  • 0

#27 Punk

Lucky 13

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 29.09.2005 – 12:20

Згоден, порівняння досить відносне!
Поясни мені будьласка, як піклування батьків, впливаее на належне відношення протилежної статі??? ;) Це шо, батьки мають знімати дівок шоб, синок не став геем?? :) Насмішив!!!!!!
Доречі, це питання мене стосуеться!! Я не гей... але, колиб ти уважнійше читав коменти, то тиб знав, шо в мене є знайомі, геї! У мого приятеля, брат - гей! І я не ставлюсь до них по різному. Вони мої товарищі!!!!
А про догляд батьків, ВИ ВСІ КАЖЕТЕ ДУРНИЦІ!!!!!!!!! Не ображайтесь, але це так! Це щоб дитина, не стала наркоманом, догляд потрібен, шоб не зв'язалась з поганою компанією.....
Просто, друзі, ви кажете стереотипні фрази... а на справді, не дуже розумієте, про шо розмовляєте!!! Багать з вас постійно спілкуються з "нетрадиційними" (як написано в темі!)????
  • 0

#28 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1481 повідомлень

Відправлено 29.09.2005 – 12:56

Фсі ці особи про яких ви говорите мають інший тип світогляду чим більшість, до якої (з прочитаного) ми всі відносимося. Вони не такі як "стандартні" люди, а значить за визначенням отримують від більшості тільки призирство. Так задуманий світ і нічого не зміниш.

А може кожен зараз встане з-за комп’ютера, знайдуть гея/лесбіянку і зроблять його/її стандартним/ою?

ставлю 10$, що ніхто навіть не порухається. Нам ж усім до них пох-пох.
  • 0

#29 Punk

Lucky 13

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 29.09.2005 – 14:03

:) В мене з вами пузо порепаєтся!!!! Я ж кажу, що не розумієте!!!!!! Ну як, ти їх зміниш?? Як я їх зміню???? Хоч за 10, хоч за 100 баксів... вони такі як є!! Розуміешь, це всеодно, що запевняти тебе що одностатеві відносини краще!!!! Це не твоя думка... це не принцип... які можна змінири, або впевнити людину, що вони хибні!! Це ... незнаю, як сказати!! Це в голові... по іншому вони не сприймають вроду, сексуальність....
  • 0

#30 АГЕНТ_N2

Глюк Матриці

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 29.09.2005 – 17:51

Є кілька способів виховання здорової повноцінної дитини.
Перш за все це увага батьків до інтересів дитини, а також виховання.
Я вважаю що неповнолітнім особам навіть знати про педарастів не можна. Батьки повинні обмежувати доступ до телепрограм які призначені для дорослих, повинні слідкувати за заняттями на компютері.
Але це звичайно не принесе бажаних результатів без підтримки з боку Держави. По ТБ крутять дешеві голівудскі фільми де пропагандою педарастів заповнене майже все мовлення. Нормальні люди не можуть вирости нормальними коли їх щодня годують цим лайном.
Отже вимога до Держави:
1) заборонити доступ голівудської продукції на ТБ з явно педарастичним нахилом.
2) заборонити будь які прояви пропаганди педарастії: публічні заходи, концерти, акції. Простіше кажучи - поставити педиків поза законом.

Також кілька слів про природу цього явища. Суть в тому що педарастія носить лише сексуальний характер. Про такі поннятя як любов в даному випадку не йдеться мова, бо педарастія осонована на тому шоб попробувати "нові" відчуття, виділитися з "сірої маси". Такі люди є надто бідні в свому розвитку щоб відрізнити де є добре а де є погано. Постійне навязування в ЗМІ і погане виховання приводить до того що ті слабкі люди ламають свій світогляд і ідуть як стадо баранів за "голівудськимиідеалами". То хто тоді "сіра маса" ?

Спроби виправдати педарастію мовляв серед педиків є цікаві, творчі , енергіїні люди є абсолютним лайном, око замилювання. Педарастів змальовують як примірних громадян, добрих сімянинів, як тих з кого треба брати приклад. І всюди тичуть бренд - геї. Подумати логічно: яке відношення має педарастичний секс до професійних здібностей людини? Отож бо..

З зустрічав дуже багато талановитих, цікавих, творчих людей в різних національно-патріотичних організаціях. Тут вам і Тризуб, і УНСО, і МНК, і ПЛАСТ, і ще , і ще. Виховоння здорової молоді в кращих традиціях Української Нації - ось їх завдання.

зі. Я дуже розчарований низьким рівнем розвитку деяких відвідувачів цього форуму які пропагують і захищають злочин. Користувача Punk я ставлю в ігнор щоб не витрачати свій час на маразми хворої людини.

зіі. На одному заході я бачив слоган який мені дуже запамятався своєю простотою "Задниця це ВИХІД, а не ВХІД". Сміявся до колік :)
  • 0

#31 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 29.09.2005 – 21:13

Агент - ти молодчинка, горжусь тобою!
Тепер свої думки з приводу: Про сім"ю - коли сім"я нормальна, коли без матюків, без пиятик, коли взаємна повага, підтримка, розуміння і участь у всіх справах, коли всі разом на відпочинку і в роботі...і т.д. Тоді дурка в голову не лізе - 100% (хто не вірить то йому просто не повезло з батьками, на жаль).
Тепер про то, що такими народжуються - брехня і самообман!!!!
Такими не народжуються! Спробую пояснити! батьки дуже хотіли дівчинки, мріяли і т.д., народився хлопчик, а його виховували і одягали як дівчинку - результат на лице...(вірніше на задницю)...Далі - просто як казав хтось вище, коли людина не найшла відображення в протилежної статі..свого роду бажання таким чином виділитись з загальної маси...
Наступне, що казав Агент. Про пропаганду на державному рівні. Підписуюсь під кожним його словом.
Як приклад - Євробачення. На Майдані. в день відкриття Євробачення величезна куля з надписом з"їзд геїв і лесбі. Нормальне явище? Для мене ні! Потім оте все збіговисько голубих і рожевих в купі з трансвеститами марширувало по Хрещатику, добре що одягнуті ще були...А Веруня Смердючка, що намагається представляти Україну? то нормальне явище?...Знаєте що я вам скажу, не тре нікого переконувати, що вони нормальні...нехай кожен лишається при своїй думці, але читаючи ці дописи я стала задумуватись ху із ху на цьому форумі :)
  • 0

#32 А_н_д_р_і_й

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень

Відправлено 29.09.2005 – 21:33

Люди добрі, та не є нормальними ці люди. І така поведінка їх не є нормальною. Це неприродньо. Це хвороблива реакція на якісь психічні травми. Або слабкодухість звичайна.
Так як ожиріння є хворобою, так і подібні збочення. І не треба їх виправдовувати!
А тим більше рекламувати
  • 0

#33 Punk

Lucky 13

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 30.09.2005 – 08:55

2АГЕНТ_N2:
По перше!! Я висловлюю свою думку!! Якщо, у вас на форумі це не прийнято, то я піду з нього... тільки скажіть!!! Я завжди вважав, що форум, це поле дискусій, за це форуми і поважаю!
По друге! Я висловлював, свою думку, так як це робиш ти!! Якщо і це не прийнято, на цьому форумі, я піду... тільки скажіть!
По трете! Свою думку, я нікому не нав"язую!! Коли, є звинувачення, має бути і захисть!! Просто, я взяв на себе цю сторону!!! І помітьте!! Одразу з"явилась живи дискусія... хіба, це погано!!
По четверте! Ігнорувати мене через те, що ми не зійшлись у певному погляді, це безглузддя! Я зробив, висновки, стосовно твого інтелекту!!!
По п"яте!! Вважати мене, таким що несе маразми... це тупо!! Я зрозумів, що дратую тебе!! А ле треба контролювати свої емоції! Можливо, в інших поглядах, наші думки співпадають!!! І цієї розмови, не мало бути!!

Але, геї - теж люди!!!! :)
  • 0

#34 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 30.09.2005 – 09:10

До Punkа! О, чого це тебе понесло? Нормальна розмова, нормальний діалог, а те, що помахали трохи шаблями - це ж класно...І куди це ти зібрався йти? Ще толком не познайомились окрім нетрадиційного... :) може ще щось традиційне між нами є?
  • 0

#35 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 30.09.2005 – 09:17

Punk, нажаль він тебе вже не почує.
На форумі заборонено тільки те, що написано в правилах, мати свою думку, висловлювати її не заборонено.
  • 0

#36 Punk

Lucky 13

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 30.09.2005 – 09:18

Мене просто здивував радикалізм, і принциповість мого апонента!! І роздратувало, що я маразматик, якщо не підтримую його думку!!! :)
  • 0

#37 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 30.09.2005 – 09:39

ну і що? я теж категорично проти твоєї думки...то й що? ми можемо дискутувати і лишатись кожен при своєму, але то називається товкти воду в ступі...Ну погодься - ненормальні такі стосунки, протиприродні!!!!
  • 0

#38 Punk

Lucky 13

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 30.09.2005 – 11:05

Звідки ти знаєш, що че не приридньо!!!?? Можливо... але, вони теж мають право на існування!!!! Доречі, здається древні греки, вважали жо перший сексуальний досвід, хлопчик мав отримати, з ЧОЛОВІКОМ!!! А великі Римськи легіони, у походи брали із собою коз. Знаєш навіщо??? Коли треба, молочка попити... а коли треба, скинути напругу!! Так, завойовники світу "т*******и" коз!!!! ОСЬ, ЩО ЗБОЧЕННЯ!!!!!!!!!
  • 0

#39 Punk

Lucky 13

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 30.09.2005 – 11:07

Ластівочка (30.09.2005 11:06) писав:

До Punkа! О, чого це тебе понесло? Нормальна розмова, нормальний діалог, а те, що помахали трохи шаблями - це ж класно...І куди це ти зібрався йти? Ще толком не познайомились окрім нетрадиційного... ;)  може ще щось традиційне між нами є?

Перегляд допису

Що за натяки? :) Я не гей!!!
Ти так написала.... можна, і не так зрозуміти ;)
  • 0

#40 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 30.09.2005 – 15:05

Я не розумію одностатевих стосунків, вони для мене як іншопланетяни - от скажіть, навіщо дівчині кохати дівчину, якщо навколо повно парубків? :) І певною мірою згодна із Агентом стосовно пропаганди таких стосунків та Содому й Гомори. Втім, здається не варто через сексуальну орієнтацію принижувати людину - принаймі, саме з цим пунктом Конституції не сперечатимусь ;) Знову ж таки про крайнощі - легалізація таких стосунків - крайнощі, так само як і повна їх заборона. Просто відхилення від норми на яке варто звернути увагу, аби наступне покоління зросло-таки "гетеро" і нас стало 52 мільйони нарешті без африканських верблюдів ;)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних