Перейти до вмісту

Нетрадиційні відносини

Повідомлень в темі: 475

Опитування: Ваше ставлення до геїв,лесбіянок??? (309 користувачів проголосувало)

Ваше ставлення до геїв,лесбіянок???

1. 1)Ненавиджу!Вони такі бридкі! (106 голосів [34.08%])

Процент голосів: 34.08%

2. 2)Я лише за,бо й сам такий. (18 голосів [5.79%])

Процент голосів: 5.79%

3. 3)А мені все одно. (80 голосів [25.72%])

Процент голосів: 25.72%

4. 4)Звичайні люди,такі,як і всі. (107 голосів [34.41%])

Процент голосів: 34.41%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#161 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1846 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 10.10.2006 – 15:56

Перегляд дописуAndyR (7.10.2006 11:50) писав:

Це якийсь маразм просто!!!! Та вчитайтись ви в те, що пишите??? від тої лояльності аж верне... Розкажіть ще 2-3 сльозливі історії про важку долю дитинства, прям як в Борі Моісєєва, чи ще щось щоб зовсім відвести їх в ранг "цілком нормальних". це НЕ Є норма! А тут вже бачу хтось ріспект свій таким людям висловлює, скоро ще й скажете, що вони кращі за нас. Та схаменіться ж врешті! Мені чомусь видається, що більшість просто теорію суху розглядає в цьому питанні. А ось вам життєва ситуація: за років 20-25 підходить до вас ваше чадо і говорить: "татку, ти знаєш...ем... тут така ситуація склалась...мені щось дівчатка не довподоби.. я буду з Петриком краще спати з сусідньої вулиці." Ви стоїте, думаєте, а потім кажете: сину, все ок, це нормально. Зараз таких багато і я пишаюсь тим, що ось такий в мене "особливий"."....Бррррр... аж гидко робиться... невже так важко зрозуміти, що це виродження суспільства? Ну добре...йдемо далі... створили вони собі сім"ю. І що? тре про дитину подбати. Оскільки природнім шляхом не вийде, тре усиновлювати. І подумайте..який шанс того, що дитина виросте НОРМАЛЬНОЮ? якщо з самого дитинства до неї прививається поняття, що ахтунг - це нормально. Мало того... ну добре, хай вже б тихенько собі були і все, так нє..треба на весь світ кричати: давайте одружуте на, давайте нам дітей на усиновлення, гей-паради проводять... :)
З.І. Ну добре...можливо надто жорстко висловився...Ну але якщо прибрати емоційність, то єдиний меседж, що тут закладений - це те, що не треба допускати того, щоб це ставало нормою в суспільстві. ем... ну добре))) ще серед жінок це якось можна прийняти... це принаймні естетично :blink: :P :) :angry1:
ВЕЛИКИЙ-ВЕЛИКИЙ РЕСПЕКТ!!! :angry1:
добре,що тут ше лишилися нормальні люди, які сприймають відхилення, як щось ненормальне :)
  • 0

#162 KykyRyDZA

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 498 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.10.2006 – 19:43

Я проти геїв і лізбіянок (хоч друге дуже сексуальне)
але от бісексуалки (дівчата) - оце супер!
Я за!

• 0

#163 FireON

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 12.10.2006 – 18:11

Те, чим вони займаються, не стільки ненормальне, скільки неприродне! :) Сказати, що це гидко - не сказати нічого :)
  • 0

#164 kajan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 03.12.2006 – 18:30

Та повбивати педиків та шльондр-політиків! Хай живе Україна
Otrimav 10% popredjen'. Ya dekil'ka raz PROSILA koristuvachiv buti oberejnimi, bil'sh ne budu.Hto napishe schos' take nastupnim, tej otrimae poperedjennya.
  • 0

#165 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 883 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.12.2006 – 18:40

а при чому тут політики? :)
  • 0

#166 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 12.12.2006 – 19:46

Цитата

12 грудня оголошено в Україні Днем пам’яті гомосексуалістів-жертв радянського режиму
Cаме 15 років тому, 12 грудня 1991 року Верховна Рада України прийняла Закон, що скасовує кримінальну відповідальність за добровільні гомосексульні стосунки. У зв’язку з цим гей-організації України оголосили сьогоднішній день, 12 грудня, Днем пам’яті гомосексуалістів-жертв тоталітарного радянського режиму...
http://ua.korrespondent.net/main/62410

• 0

#167 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 12.12.2006 – 20:06

Перегляд дописуSER_ROCKO (9.12.2006 18:36) писав:

Є не тільки геї і лесбінки. Є багато інших людей з сексуальними відхиленнями. Там фетишисти, ексгібіціоністи, геронтофіли всякі. І звичайно БДСМ. Ці люди роблять те що їм подобається, і суспільство не має права їм вказувати що робити. Тим більше, якщо вони нікому не заважають. (Я не говорю про різних мань"яків і педофілів) Хтось може вважати, що такі відносини це злочин проти бога, або природи. Це їхнє право, хай собі вважають. Але проблемою є агресія в самому суспільстві. Це стосується і расизму і постійних бійок футбольних фанів, чи ненависті між прихильниками попси і року. В суспільстві ще домінує така думка - "О, він підер, йдем його п*дити", або "О, він слухає "Руки вверх", треба його накопати". Треба мати більше терпіння до людей, які трохи "інакші".
Скажем так: секс без дівчини - ознака дурачини :( І терпіння до "інакших" мати треба, але лише в розумних рамках. Себто як до хворих. Коли людина хвора, її не слід звинувачувати, їй треба допомагати повернутися до нормального стану, щоб вона могла існувати повноцінно, або якщо вже вона хоче хворіти й далі - най собі хворіє, то її право, якщо це не впливає на працездатність. (Припустимо, бухгалтер може мати тахікардію, а пілот - ні; зате той же пілот може бути гомиком, а педіатр - ні в якому разі) Та якщо людина пропагує свою хворобу і свідомо намагається заразити ще когось - це не що інше, як злочин, і за таке не гріх і звіздюлів навішати.
  • 0

#168 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 12.12.2006 – 21:19

Перегляд дописуАтеїст (12.12.2006 20:06) писав:

пілот може бути гомиком, а педіатр - ні в якому разі
Від коли то педіатр не може бути гомиком? А викладач може бути бісексуалом? Поділись досвідом.......
  • 0

#169 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 12.12.2006 – 21:47

Перегляд дописуTopper (12.12.2006 21:19) писав:

Від коли то педіатр не може бути гомиком? А викладач може бути бісексуалом? Поділись досвідом.......
Яким досвідом? Викладачем (учителем, якщо точніше) я був, але бісексуалом - ні. Так що шукай далі. З приводу педіатра: оглядаючи хлопчиків, він може... ну коротше, додумай сам, що він може, такого досвіду в мене, на щастя, теж нема. Але оголені хлопчики його провокуватимуть. Я передбачаю твій контраргумент: а чому ж гінеколога не провокують оголені жінки? Хоча б тому, що жінок і поза кабінетом вистачає...
  • 0

#170 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 12.12.2006 – 22:34

Цитата

Україна скасувала карне покарання за гомосексуалізм першою з республік колишнього СРСР.
:( ;) :cool1:
Н

Цитата

а початку літа цього року керівник гей-форуму України Святослав Шеремет повідомив, що в Україні нараховується від 420 тис. до 1,2 млн геїв і лесбіянок.
Adresu forumu znaete?
  • 0

#171 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 31.12.2006 – 21:23

Перегляд дописуSER_ROCKO (31.12.2006 19:46) писав:

Сексуальне відхилення це не хвороба. Ти ще скажи що мастурбація - хвороба. Це все дурні забобони нав"язані релігією і мораллю.
От, от! Стереотипні люди серед нас живуть....
  • 0

#172 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 08.01.2007 – 21:37

Хто- за, хто- проти, кому байдуже, отже ми по-різному до цього відносимось, таким чином можна припустити що немає суттєвої різниці між традиційними і нетрадиційними відносинами. Неприпущення існування чогось - це просто незнання. Я особисто відношусь до г. та л. як до таких, як ми. Це їх життя, таке, як воно є.
  • 0

#173 ProN

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:Київ, Оболонь

Відправлено 24.01.2007 – 00:36

Перегляд дописуAndyR (27.09.2005 22:55) писав:

Та про що ви говорите?!?!?!?!?!? :) Яка жалість?!?!?!?!? В часи молодості мого батька (років 20 тому) за таке взагалі просто тупо били...І били боляче...Це помилка природи, яку вже не виправити.
Років 20 тому люди нашої країни були змордовані владою-все що не подобалось владі повинно було не подобатись людям і все

Перегляд дописуAndyR (27.09.2005 22:55) писав:

І про яку жалість ви говорите? От уявіть собі: років за десять - двадцять приходить ваш син додому і каже: Ось, мамо\тато, знайомтесь з моєю нареченою....Васю, заходь...! І ви лагідно посміхнувшись, скажете: Йди сюди , сину, я тепе пожалію; а тобі Васю, ласкаво просимо в нашу сім"ю....

Маячня це все.... :(
Якщо не приведи Господи таке станеться то так і зроблю, БО у таких людей вже життя зламане і я не збираюсь добити його!!!
  • 0

#174 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 12.03.2007 – 02:53

та фігня то все :cool2:

просто розстріляти і все :aaa:
  • 0

#175 Gapochka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 12.03.2007 – 08:08

Як до цього явища ставлюсь з огидою. Ну, просто не можу себе заставити сприймати його по-іншому. І як мама просто не можу собі уявити реакції їхніх батьків. Але як людина вважаю це їхнім правом. Звичайно, якщо воно не суперечить правам інших людей. Тобто, коли вони ходять поруч по вулицях, сидять за одним зі мною столом (але не тоді, коли чіпляються до наших дітей).
НМД це - не хвороба. В СССР було "прийнято" любити комунізм, а інакомислячих "лікували" в психушках. Ким це було "прийнято"? Купкою комунозбоченців. А ми зараз хочемо теж щось "прийняти". Ми - не Господь Бог. І якщо я не сприймаю цього, боюся, щоб цього не сталось у моїй родині, то не означає, що їх усіх треба зробити ізгоями. Так, я дійсно проти пропаганди цього явища. Але не сприймаю образ за те, що хтось відстоює свою думку. Мені багато чого не подобається в житті (шансон, попса, фашизм, алкоголізм, відверто заголені частини тіла у деяких "просунутих" дівчат, Смердючка, .....). Але для цього всього не вистачить безлюдних островів. І де грантія, що хтось не хоче відправтити на ці острови мене, бо у нього так "прийнято"?
  • 0

#176 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 12.03.2007 – 08:54

У кожної нації завжди народжується близько 0,2-0,5% людей з подібними відхиленнями. І нема тут нічого поганого. Але, якщо кожен день на людину навалюється стільки відвертої інформації про всілякі там рухи меншин, в ЗМІ постійно ідуть передачі, статті про боротьбу меншин за свої права і т. п. До речі, цікава тенденція: в часи занепаду держави масово починають з'являтися 2 угрупування: педерасти та філософи... І от питання до Gapochka:
Ви розглядаєте усі явища з позиції того, кому це вигідно. Кому вигідне поширення цього в Україні та світі??? ;)

Перегляд дописуivansstef (12.03.2007 02:50) писав:

та фігня то все :cool1:

просто розстріляти і все :)
Навіщо так безвідповідально переводити людський ресурс???
Гораздо мєньшє стало підорасів, єбошать всі вони як папа Карло на хімії в Черкасах. Лєсбіянки - усі на Соловках. Подерв'янський ;)
  • 0

#177 Gapochka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень

Відправлено 12.03.2007 – 09:37

Перегляд дописуГетьман (12.03.2007 08:51) писав:

І от питання до Gapochka:
Ви розглядаєте усі явища з позиції того, кому це вигідно. Кому вигідне поширення цього в Україні та світі??? :cool1:
Так, це комусь вигідно. Тому, хто з усього робить гроші. Дуже часто нам підсовують якусь надуману проблему для того, щоб відвернути увагу від чогось важливого.
  • 0

#178 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 12.03.2007 – 09:43

Перегляд дописуGapochka (12.03.2007 09:34) писав:

Так, це комусь вигідно. Тому, хто з усього робить гроші. Дуже часто нам підсовують якусь надуману проблему для того, щоб відвернути увагу від чогось важливого.
+1. Щоб перемогти зло, його треба спочатку персоніфікувати. Тобто, хто з цього робить гроші??? Але це швидше питання риторичне, бо яка нація понад усе любить гроші? І ще одне, від яких важливих проблем тоді нас віддаляють?
  • 0

#179 Gapochka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень

Відправлено 12.03.2007 – 10:01

Ну, їх багато. Але усі вони мають одне спільне: на них роблять гроші певні люди.
Для чого боротись проти воєн? Торгівля зброєю після наркотиків приносить найбільші прибутки. Та й з наркотиками навіщо боротись? Це ж чиїсь доходи... Нате вам, дурні, тему, обговорюйте, хто, кого, куди, цькуйте, стріляйте, хліба і видовищ...
  • 0

#180 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 12.03.2007 – 10:22

Перегляд дописуГетьман (12.03.2007 09:51) писав:

Навіщо так безвідповідально переводити людський ресурс???
Гораздо мєньшє стало підорасів, єбошать всі вони як папа Карло на хімії в Черкасах. Лєсбіянки - усі на Соловках. Подерв'янський :)

я б з задоволенням погодився, якби була гарантыя що там выд них користь буде.. :cool1:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних