Перейти до вмісту

Нетрадиційні відносини

Повідомлень в темі: 475

Опитування: Ваше ставлення до геїв,лесбіянок??? (309 користувачів проголосувало)

Ваше ставлення до геїв,лесбіянок???

1. 1)Ненавиджу!Вони такі бридкі! (106 голосів [34.08%])

Процент голосів: 34.08%

2. 2)Я лише за,бо й сам такий. (18 голосів [5.79%])

Процент голосів: 5.79%

3. 3)А мені все одно. (80 голосів [25.72%])

Процент голосів: 25.72%

4. 4)Звичайні люди,такі,як і всі. (107 голосів [34.41%])

Процент голосів: 34.41%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#141 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 07.10.2006 – 10:50

Це якийсь маразм просто!!!! Та вчитайтись ви в те, що пишите??? від тої лояльності аж верне... Розкажіть ще 2-3 сльозливі історії про важку долю дитинства, прям як в Борі Моісєєва, чи ще щось щоб зовсім відвести їх в ранг "цілком нормальних". це НЕ Є норма! А тут вже бачу хтось ріспект свій таким людям висловлює, скоро ще й скажете, що вони кращі за нас. Та схаменіться ж врешті! Мені чомусь видається, що більшість просто теорію суху розглядає в цьому питанні. А ось вам життєва ситуація: за років 20-25 підходить до вас ваше чадо і говорить: "татку, ти знаєш...ем... тут така ситуація склалась...мені щось дівчатка не довподоби.. я буду з Петриком краще спати з сусідньої вулиці." Ви стоїте, думаєте, а потім кажете: сину, все ок, це нормально. Зараз таких багато і я пишаюсь тим, що ось такий в мене "особливий"."....Бррррр... аж гидко робиться... невже так важко зрозуміти, що це виродження суспільства? Ну добре...йдемо далі... створили вони собі сім"ю. І що? тре про дитину подбати. Оскільки природнім шляхом не вийде, тре усиновлювати. І подумайте..який шанс того, що дитина виросте НОРМАЛЬНОЮ? якщо з самого дитинства до неї прививається поняття, що ахтунг - це нормально. Мало того... ну добре, хай вже б тихенько собі були і все, так нє..треба на весь світ кричати: давайте одружуте на, давайте нам дітей на усиновлення, гей-паради проводять... :angry:
З.І. Ну добре...можливо надто жорстко висловився...Ну але якщо прибрати емоційність, то єдиний меседж, що тут закладений - це те, що не треба допускати того, щоб це ставало нормою в суспільстві. ем... ну добре))) ще серед жінок це якось можна прийняти... це принаймні естетично :cool1: :cool1: :yes: :P
  • 0

#142 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:7 верств до небес, в кінці лісу...

Відправлено 07.10.2006 – 10:58

шановний, AndyR! на помилках люди вчаться. звісно краще якщо не на своїх! а про те, щоб все суспільство стало таким ніхто не говорив! головний респект з моєї сторони був в тому, що треба жити і вчитись на помилках і хоч троха думати! а якщо жити так як вказує хтось, то краще взагалі не жити, чи одразу в монастир!
  • 0

#143 andrON

.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 662 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:столиця.

Відправлено 07.10.2006 – 11:00

Перегляд дописуAndyR (7.10.2006 11:50) писав:

Ну добре...можливо надто жорстко висловився...Ну але якщо прибрати емоційність, то єдиний меседж, що тут закладений - це те, що не треба допускати того, щоб це ставало нормою в суспільстві. ем... ну добре))) ще серед жінок це якось можна прийняти... це принаймні естетично
весь твій вислів, якщо додати про жінок.. взагалі нісенітниця.. тобі типу мужики не подобаються.. то ти й на говорив невідомо чого.. знач лезбіянки нічо так.. хай собі будуть.. а гомики? нє.. ти шо.. стріляйте їх..
  • 0

#144 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 07.10.2006 – 11:13

Перегляд дописуandrON (7.10.2006 12:00) писав:

весь твій вислів, якщо додати про жінок.. взагалі нісенітниця.. тобі типу мужики не подобаються.. то ти й на говорив невідомо чого.. знач лезбіянки нічо так.. хай собі будуть.. а гомики? нє.. ти шо.. стріляйте їх..
давайте без жертв! принаймі людських! природа завжди знає, що робить... але! нам легко засуджувати таких людей (хоч не маємо на це права!), але ми ніколи не дізнаємось, не відчуємо на собі весь їхній тягар життя. просто дехто вважає це недоліком, а дехто навпаки особливістю. кожен вирішує сам. ми в праві тільки поважати чи ні такий вибір, але ні в якому разі не лишати їх життя!
  • 0

#145 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 07.10.2006 – 18:15

2 Hirosima Nagasaki: сорі) виходить я неправильно витлумачив твої слова. Ти просто оригінальну тему вибрала для того, щоб вивести питання про науку на помилках.
2 andrON: з тобою ми вже на цю тему вроді сперечались. ТАК, не люблю я геїв, ТАК не вважаю їх рівні нормальним людям, на вбивство певно не пішов би(Гітлерівський метод вирішення проблем все-ж не для мене) ... але ТАК, був би за те, щоб їх виселили до чортової матері на безлюдний острів і хай собі там "плодяться", лиш би на очі не попадались. Може повимирають врешті решт...Щодо жінок і справді не відчуваю ідентичної гамми відчуттів. Ну але завіщо ж одразу весь мій пост нісенітницею обзивати то? Я вважаю справді, що лезбіянки це теж неправильно, адже переважна кількість з них закінчені феміністки і чоловіконенависниці ( принаймні ті, з котрими я зтикався були саме такими). Огиди до них я не відчуваю, бо це все ж жінки. Мені їх просто шкода. Окрім того 4 смайли в кінці поста мали б по-ідеї всказати на напів-жартівливий тон :/ видно маленькі смайли були...
  • 0

#146 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 07.10.2006 – 21:13

Цитата

Hам легко засуджувати таких людей (хоч не маємо на це права!), але ми ніколи не дізнаємось, не відчуємо на собі весь їхній тягар життя.

@
AndyR
прошу висловити свою думку без будь-яких образ!!!

• 0

#147 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 07.10.2006 – 22:11

Перегляд дописуAndyR (7.10.2006 11:50) писав:

Це якийсь маразм просто!!!! Та вчитайтись ви в те, що пишите??? від тої лояльності аж верне... Розкажіть ще 2-3 сльозливі історії про важку долю дитинства, прям як в Борі Моісєєва, чи ще щось щоб зовсім відвести їх в ранг "цілком нормальних". це НЕ Є норма!

Але ж то лише для тебе. Ну, грубо кажучи, чому тебе засуджувати за те, з чим ти народився?
ВОни такі. І то їхня проблема. А ти... Хіба ти не розумієш, що їм і так самотньо. І тяжко
  • 0

#148 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 07.10.2006 – 22:19

Дуже цікаво... пані модератор вирішили мені зробити зауваження... а можна поцікавитись в чому Ви вбачаєте образу? Відсутність толерантності до цієї групи людей в мені ще не означає втрату мною вміння контролювати корректність висловлювання. Якщо моя власна думка розходиться з Вашою це абсолютно не означає що вона не має право на існування. Наскільки я можу судити, я ще не переступав межі образ.Та і свободу думки на даному форумі ще не відміняли. Тому зменшіть шрифт, якщо Ваша ласка. Дякую.
З.І. Це ідентично до ситуації, коли б п. Х створив би тему під назвою "Педофілія" і п. Y написав би там що ненавидить їх всіх, бо вони за своєю суттю виродки і модератор Z звинуватив п. Y за образи і некорректність :/ .

Щодо процитованого. Я нікого ні за що не засуджую. На тому світі будуть розбиратись. Подивіться на власне формулювання: "відчуємо тягар їх життя..."...мда...чому не звернути Вашу жалісливість і співчуття на сиріт, на бездомних, на вдів, на інвалідів? нє... відітєлі голубі - то є сильно психологічно травмовані люди... давайте фонд допомоги голубим створимо! назбираємо грошей і пустим їх на сприяння розмноження вимираючого виду, пільги в маршрутці, бо ж страждають-то як... Ви мене вибачте, звичайно, за іронію, але ж не можна так. Таким ставленням, ви все більше і більше поширюєте думку в суспільстві про те, що це є норма поведінки.. саме це страшно. Мені страшно, що в майбутньом сидітимуть на лавочці в парку в обнімку два пацана і цілуватимуться, бо це ж нормально... ну народились вони такі... ну то що тепер...давайте ще пожаліємо їх...

Цитата

Але ж то лише для тебе. Ну, грубо кажучи, чому тебе засуджувати за те, з чим ти народився? ВОни такі. І то їхня проблема. А ти... Хіба ти не розумієш, що їм і так самотньо. І тяжко

Ви мене змушуєте ще раз і ще раз повторюватись. ЯКЩО б вони сиділи тихенько і не показувались нікому, хай живуть собі. Але якщо це зачіпає нормальних людей, то вже сорі... мовчати якось недоречно. Місяці 2 тому я особисто бачив як такий "одінокий" до пацана 13 років чіплявся...
Щодо "Але ж то лише для тебе", то сподіваюсь що ти неправа... ну якщо права, значить погано, нічого вже не вдієш...
  • 0

#149 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 07.10.2006 – 22:29

Перегляд дописуAndyR (7.10.2006 23:19) писав:

Ви мене змушуєте ще раз і ще раз повторюватись. ЯКЩО б вони сиділи тихенько і не показувались нікому, хай живуть собі. Але якщо це зачіпає нормальних людей, то вже сорі... мовчати якось недоречно. Місяці 2 тому я особисто бачив як такий "одінокий" до пацана 13 років чіплявся...
Щодо "Але ж то лише для тебе", то сподіваюсь що ти неправа... ну якщо права, значить погано, нічого вже не вдієш...

А тобі не здається, що кожен має право вибору, як жити. Ти хочеш носити джинси - добре, носи. Ти хочеш курити - кури. Ти хочеш спати голяка - чому б ні. Від того твоїм сусідам, колегам по роботі не стане сумніше жити. То чому до них ти так ставишся.
Я от чоловіків люблю. І мені звісно не вельми приємно, коли якась дівчина чіпляється (таке було лише раз), але то через наші КОМПЛЕКСИ!!!
  • 0

#150 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 07.10.2006 – 22:59

@AndyR
Образою вважаю наступні слова:

Цитата

...не вважаю їх рівні нормальним людям...
...щоб їх виселили до чортової матері на безлюдний острів ...
...Може повимирають врешті реш...
...що ахтунг - це нормально...
А ти від мене навить устне попередження не отримав. Тільки прохання не ображати никого. Будь-яку думку думку можна висловити без образливих слів.
Всі претензії-в ПМ.
Ontopic:
Підтримую
Олесік & Hirosima Nagasaki !

• 0

#151 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 07.10.2006 – 23:32

Цитата

А тобі не здається, що кожен має право вибору, як жити. Ти хочеш носити джинси - добре, носи. Ти хочеш курити - кури. Ти хочеш спати голяка - чому б ні. Від того твоїм сусідам, колегам по роботі не стане сумніше жити. То чому до них ти так ставишся.
Ще раз і ще раз... хай собі мають право вибору де-інде, щоб це не перетиналось з моїм існуванням, щоб я не дивився на них по ТВ, не зустрічав на вулиці, по радіо не чув і все решта. Це скоро в моду війде, і що тоді??? і повір.. це НЕ те саме, що джинси і цигарка...

Цитата

І мені звісно не вельми приємно, коли якась дівчина чіпляється (таке було лише раз), але то через наші КОМПЛЕКСИ!!!
дуже цікаво...))) виходить я нормальний через те, що закомплексований... оригінально) +1
Громадяни, ви мене звичайно вибачте, але це просто беззмістовна полеміка і вправляння в ораторському мистецтві. Комусь і надалі буде в уяві сидіти бідний і нещасний, самотній і покинутий всіма, потребуючий співчуття і жалю голубий. А комусь всеодно засяде образ придурка котрий по паркам бігає і чіпляється до 13-ти річних хлопчаків. Переконати одне одного - думаю нереально. Окрім того, тут, я так бачу, більшість співчуваючих, тому мої слова просто летять в прірву. А я ціну слову знаю і ціную його. Тому більше не розпорошуватимусь. Свою дискусію в даній темі вважаю вичерпаною. Можете і далі оспівувати бідолашність цих знедолених і захоплюватись їх сміливістю піти проти норм суспільства, таких несправедливих, в котрих виховувася Ваш покірний слуга. Дякую за увагу і спір. Адже всім відомо, що істина народжується саме в спорі. :angry:
  • 0

#152 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 09.10.2006 – 08:32

Перегляд дописуAndyR (8.10.2006 00:32) писав:

Ще раз і ще раз... хай собі мають право вибору де-інде, щоб це не перетиналось з моїм існуванням, щоб я не дивився на них по ТВ, не зустрічав на вулиці, по радіо не чув і все решта. Це скоро в моду війде, і що тоді??? і повір.. це НЕ те саме, що джинси і цигарка...
дуже цікаво...))) виходить я нормальний через те, що закомплексований... оригінально) +1
Громадяни, ви мене звичайно вибачте, але це просто беззмістовна полеміка і вправляння в ораторському мистецтві. Комусь і надалі буде в уяві сидіти бідний і нещасний, самотній і покинутий всіма, потребуючий співчуття і жалю голубий. А комусь всеодно засяде образ придурка котрий по паркам бігає і чіпляється до 13-ти річних хлопчаків. Переконати одне одного - думаю нереально. Окрім того, тут, я так бачу, більшість співчуваючих, тому мої слова просто летять в прірву. А я ціну слову знаю і ціную його. Тому більше не розпорошуватимусь. Свою дискусію в даній темі вважаю вичерпаною. Можете і далі оспівувати бідолашність цих знедолених і захоплюватись їх сміливістю піти проти норм суспільства, таких несправедливих, в котрих виховувася Ваш покірний слуга. Дякую за увагу і спір. Адже всім відомо, що істина народжується саме в спорі. :angry:
в девчому я з тобою згідна . так, геї і лесбіянки це протиприродньо. але чим ми тут можемо зарадити? Лише співчуттям... вони ж нашої думки не послухають, це ж їхнє життя! щодо 2 голубих, то сама таких на лавочці в центрі міста не одноразово бачила... прикро, але це їх вибір.
  • 0

#153 Viktor

НЕВГАМОВНИЙ

• Користувачі
  • 566 повідомлень
  • Місто:Львів, L'viv, Lwow, Leopolis, Lєmberg, Lion

Відправлено 09.10.2006 – 12:44

РОЗЛАДИ В ПСИХІЦІ- ЦЕ НЕ ЖАРТИ!!!
  • 0

#154 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 09.10.2006 – 12:56

Перегляд дописуViktor (9.10.2006 13:44) писав:

РОЗЛАДИ В ПСИХІЦІ- ЦЕ НЕ ЖАРТИ!!!
А ПО-МОЄМУ ЦЕ РОЗЛАДИ НЕ ТІЛЬКИ В ПСИХІЦІ... :angry:
  • 0

#155 Viktor

НЕВГАМОВНИЙ

• Користувачі
  • 566 повідомлень
  • Місто:Львів, L'viv, Lwow, Leopolis, Lєmberg, Lion

Відправлено 09.10.2006 – 18:07

Перегляд дописуHirosima Nagasaki (9.10.2006 13:56) писав:

А ПО-МОЄМУ ЦЕ РОЗЛАДИ НЕ ТІЛЬКИ В ПСИХІЦІ... :angry:

Може ти досліджувала(в) цей феномен, якщо так, то поділись з іншими!

хтозна, може це комусь допоможе :yes:

Повідомлення відредагував Viktor: 09.10.2006 – 18:09

• 0

#156 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 10.10.2006 – 07:51

Перегляд дописуViktor (9.10.2006 19:07) писав:

Може ти досліджувала(в) цей феномен, якщо так, то поділись з іншими!

хтозна, може це комусь допоможе :angry:
не досліджувала, це просто МСД...
  • 0

#157 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 10.10.2006 – 14:11

Перегляд дописуAndyR (8.10.2006 00:32) писав:

Вибач, але то таки комплекси. Твої. Але іншим людям необов"язково з ними жити. Хочеш комплексувати і осуджувати - будь ласка. Але вдома. Наодинці. Бо ж ти впливаєш на право вибору інших людей. А це захищає конституція :angry:
  • 0

#158 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 10.10.2006 – 14:19

Які це в біса комплекси??Як можна нормально реагувати на ненормальне і протиприроднє??
І відколи це Конституція захищає гомолесбозбоченців;)
прошу не вживати такix слiв...

Зайва

Слово "збочення" є синонімом слова "неприроднє", то якби я вжив другий варіант - це б змінило твою думку про твоє попередження?Stuff

TaK!

"неприроднє"-
це нормальне слово , а "збочення" образливе...

Зайва

Значиь так - попрошу більше не редагувати мох повідомлень, як хочу так і називаю, в межах культурних правил..Stuff
  • 0

#159 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2584 повідомлень

Відправлено 10.10.2006 – 14:23

Та йошкін кот, якшо я люблю геїв і лісбійок, тоді хто я? Псіх? Я продвінутий чел і всьо!То є нормально шо я ше крім того люблю тварин і дітей, старих, і не живих..... Цитата: "К нам сегодня пріхаділ некропедозоофіл - мьортвих малєнькіх звєрюшек он с собою уносіл....." Такшо мужайтеся, я вас всіх люблю !!!!!
  • 0

#160 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 10.10.2006 – 14:45

Цитата

Вибач, але то таки комплекси. Твої. Але іншим людям необов"язково з ними жити. Хочеш комплексувати і осуджувати - будь ласка. Але вдома. Наодинці. Бо ж ти впливаєш на право вибору інших людей. А це захищає конституція

Зашибісь :) за те, що я непереношу як по вулиці шпацирують 2 педика за ручку я, вихоить, закомплексований... мда... ну +2 тобі, за останні 7 років мене ще так не називали :) Подивись за одно в тлумачний словничок за роз"ясненням для себе терміну "закомплексованість"... Може і природній мій спротив всім зоо- , некро-, педо- і решті "-філіям" ти теж умудришся назвати моєю закомплексованістю?
2 Topper:
мені вже страшно з тобою спілкуватись стає )))) ги-ги... а твоя кобіта в курсі, що ти ффсіх любиш?(і ІнГрід в тому числі). Та й взагалі не забувай про доброчинну акцію "внутрігормональних суфльорів" і "пітачків по імені Волк": "НЕ СТАНЬ АХТУНГОМ!")))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних

• Google