Перейти до вмісту

Небезпечне в домі (квартирі)

Повідомлень в темі: 26

#21 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1975 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 02.04.2015 – 08:02

Перегляд дописуAquarius-ka (02.04.2015 – 01:32) писав:

Ге-ге, а у нас ще 1-ше :) І біля Вас, Водію, драма кипить, так чую! :-0 Воно може і цікавіше так!

За прихованість зброї - от у приведенному Вами прикладі з Вермонтом, то можна і відкрито, ще у декількох штатах теж. У нашій ФЛ - тільки приховано, вдома і у машині не треба дозволу, але теж є обмеження, де можна паркуватись. Наприклад не можна на шкільній території, там взагалі зброя не допускається.

Мною у різні часи по-різному віяло, був час "непротивлення злу насильством", тепер вважаю, що нападника можна і треба зупиняти всіма доступними методами. Але, знову ж, особиста зброя нічого не допоможе проти держави, або тільки символічно. А от згуртований протест народу - інша справа!
Ставлю плюс за те що пишете свої пости зрозуміло, з повагою до опонента, незважаючи на те що наші субєктивні погляди бувають деколи діаметрально протилежними.
Та як кажуть великі люди в таких випадках готовий віддати життя за Ваше право вільно висловлювати думку якою б вона не була.
Найбільшою мотивацією писати саме цей була остання Ваша фраза "... А от згуртований протест народу - інша справа!"
На днях був у воєнкоматі. Я є офіцером запасу котрий декілька разів призивався на перепідготовку будучи державним службовцем, після якої присвоювалося наступне офіцерське звання. Відповідно окрім теоретичних занять кожен раз вправлялися у стрільбах і не тільки з короткоствольної нарізної. Дуже радий що з самого початку стосунків із зброєю засвоїв правило, зброєю не лякають - її застосовують за призначенням у необхідний для цього момент. І успіх застосування забезпечує не так прицільність стрільби, особливо тоді коли не маєш права вбивати, як правильно прийняте рішення щодо самого моменту застосування. Згуртований протест народу про який Ви написали - це теж нібюи потужна зброя у стосунках з діючою владою... але, враховуючи що живемо в час ведення гібридних війн, складовою яких є пропаганда, контр пропаганда, які в свою чергу є складовими інформаційних війн, своїми постами, які є своєрідним відкритим носінням певної інформації як зброї. Тож я волію певні суттєві моменти переносити у приватне лдистування.
  • 3

#22 Valesko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 206 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Ужгород

Відправлено 17.10.2015 – 13:32

"Плесень и рак"
  • 1

#23 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.10.2015 – 14:09

А дочого ж тут рак? (я скоро напишу скрипт який буде просто вставляти це питання)
  • 0

#24 Valesko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 206 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Ужгород

Відправлено 18.10.2015 – 14:32

Перегляд дописуPavlo_Taiko (18.10.2015 – 14:09) писав:

А дочого ж тут рак? (я скоро напишу скрипт який буде просто вставляти це питання)

Прикріплені файли

• 1

#25 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1666 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 20.10.2015 – 00:23

дурдом сонечко і тьотка з мемегенератора яка каже "пукать полєзно"
  • 0

#26 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6568 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 20.10.2015 – 17:22

телевізор - найнебезпечніше в домі
  • 1

#27 Дядькотрахач!

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 21.10.2015 – 21:16

У мене був адаптер для телефонної зарядки зроблений в Китаї, але під маркою поважної фірми. Коли я його виймав з розетки, то всі нутрощі застрягли, а оболонка лишилася в руці, таким чином оголивши контакти під напругов. Коли я його видлубав почав досліджувати, виявилося, що там не було ні гвинтика, ні поглиблень, які мали б завадити зіслизанню. Тобто, воно так і передбачалося.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних