Перейти до вмісту

Голосові зв"язки

Повідомлень в темі: 44

#21 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 30.10.2010 – 21:06

Перегляд дописуtarasdzioba (30.10.2010 21:57) писав:

Ну по-перше, то не Азаров. А Єхануров, тітко Олесько!
По-друге він вибачивсяю
:happy1: І то правда.) Сорі, паралельно ставила відсотки.) Так, Єхануров - це афтарітєт, так.)

Перегляд дописуtarasdzioba (30.10.2010 21:57) писав:

А Ви ні...
Ну я не кажу, що мої дані дуже вищі за посередні, але на весіллях я так співаю, що багато дівчат закохується...
Думаю, що ти все-таки собі лестиш, але молодець, якщо так.

А сирі яйця все ж спробуй.
  • 0

#22 tarasdzioba

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вижниця

Відправлено 30.10.2010 – 22:37

Перегляд дописуОлеська (30.10.2010 22:06) писав:

А сирі яйця все ж спробуй.
Про що це Ви? Поплавський передучора казав про варені Бичі яйця. А Ви про сирі ЧИЇ?
  • 0

#23 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.10.2010 – 22:49

Перегляд дописуtarasdzioba (30.10.2010 23:37) писав:

Про що це Ви? Поплавський передучора казав про варені Бичі яйця. А Ви про сирі ЧИЇ?
курячі. ми ж про голосові зв"язки говоримо, чи нє?)
  • 0

#24 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 31.10.2010 – 19:43

Перегляд дописуВакуОлька (14.10.2010 02:46) писав:

1. Розтерти між пальцями. Чистий мед вбереться в шкіру, а з домішками - залишить грудки (сама користуюсь цим методом, правда, давно не купую на ринку)

2. Можна додати в розчин води і меду йод: якщо сині розводи з"явились, знач купив підробку з домішками муки або крохмалю.

3.В такий же розчин можна капнути кілька крапель оцту, якщо вода зашипить, значить, у мед додали крейду.

4. Можна ще з собою мати шматок офсетного паперу. Якщо капнути на нього меду і мед розтечеться і перетвориться в пляму - є вода в меді і цукор (сироп, тобто)

І, взагалі, натуральний мед повністю розчиняється у воді, а якщо є осад, значить, в ньому є домішки. І ще, справжній чистий мед дере в горлі.

Дідусю, досить, чи висилати вам хімічний олівець? :happy1:

Дяка велика онучко за таку купу порад. З мене пенсія і поляна...в лісі, єстєсстно...на природі... З "Кліко" і "Toscano Black". Запишу, або вузлику зав*яжу... бо забуду.

Цитата

А мо йоду?

От ужеж ! Яка ж ти вредна.
  • 0

#25 tarasdzioba

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 31.10.2010 – 19:47

Перегляд дописуОлеська (30.10.2010 22:49) писав:

курячі. ми ж про голосові зв"язки говоримо, чи нє?)
А качині чи гусячі то вже ні?
  • 0

#26 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 31.10.2010 – 19:52

Перегляд дописуtarasdzioba (13.10.2010 08:06) писав:

Ну та панна для Вас дідусю в онучки ніяк не годиться. В молоді дружини чи старші дочки.
Я нормальний дядько, але не пєдік. Останні частіше всього в церкві вештаються...угу...отам де ти в хорі співаєш.

Цитата

Олівець можете запхати собі в одне місце - бо не одна передача і публікація була, що він ніяк не може оцінити якості меду.
Мо воно і так, але ж...це ж скіко тре олівців хімічних для України, аби люди, котрі використовували їх століття- півтора, позапихали собі...користуючись твоєю дєЦЦко-вумною порадою.

Цитата

Яйця відрізати тут не актуально,

Актуально, актуально. Ще й як. Тому, ще раз, наполегливо раджу відрізати. Голос буде як струмочок.

Повідомлення відредагував Безбожник: 31.10.2010 – 19:54

• 0

#27 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 31.10.2010 – 19:59

Перегляд дописуtarasdzioba (31.10.2010 19:47) писав:

А качині чи гусячі то вже ні?
Фу, щось не можу те уявити, хоча якщо в тебе є вільний доступ до таких яєць, то спробуй, - розкажеш про наслідки.)
  • 0

#28 tarasdzioba

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 31.10.2010 – 20:01

Перегляд дописуБезбожник (31.10.2010 19:52) писав:

Я нормальний дядько, але не пєдік. Останні частіше всього в церкві вештаються...угу...отам де ти в хорі співаєш.

Мо воно і так, але ж...це ж скіко тре олівців хімічних для України, аби люди, котрі використовували їх століття- півтора, позапихали собі...користуючись твоєю дєЦЦко-вумною порадою.

Актуально, актуально. Ще й як. Тому, ще раз, наполегливо раджу відрізати. Голос буде як струмочок.
1. Пєдік у розумінні педофіл? Чи педал?
2. Тому за совєтів і були проблеми з хімічними олівцями. Тато мій так каже.
3. Вам це допомогло на голос? А я утримаюся. Краще вже не співати ніж не грати.

Перегляд дописуОлеська (31.10.2010 19:59) писав:

Фу, щось не можу те уявити, хоча якщо в тебе є вільний доступ до таких яєць, то спробуй, - розкажеш про наслідки.)
А що тут такого. В нас курей майже нема, але гусей завжди цілий табун - штук 30. Качок у вересні забиває тато.
  • 0

#29 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 31.10.2010 – 20:05

Перегляд дописуtarasdzioba (31.10.2010 20:01) писав:

А що тут такого. В нас курей майже нема, але гусей завжди цілий табун - штук 30. Качок у вересні забиває тато.
Просто я гусячі яйця бачила кілька разів в житті, а качині взагалі не бачила. Знаю, що вони дорогі. Але не знаю, чи можна їх готувати в будь-якому вигляді, тим більше, чи можна сирими пити.
  • 0

#30 tarasdzioba

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 31.10.2010 – 20:23

Перегляд дописуОлеська (31.10.2010 20:05) писав:

Просто я гусячі яйця бачила кілька разів в житті, а качині взагалі не бачила. Знаю, що вони дорогі. Але не знаю, чи можна їх готувати в будь-якому вигляді, тим більше, чи можна сирими пити.
Гусячі яйця смачні і сирі і варені. А качині - не смачні. Мама їх дає лише у печиво. Але для здоров'я - питиму! Лиш би якийсь педік не навідався у нашу Вижницю хор церковний послухати... :happy1:
  • 0

#31 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 31.10.2010 – 22:43

Перегляд дописуtarasdzioba (31.10.2010 20:01) писав:

1. Пєдік у розумінні педофіл? Чи педал?

Це не до мене. Ти в регента запитай. Або у батюшки. Ага. Отам де співаєш, там і питай. Тіко тата або маму візьми з собою оскільки питати таке у батюшки ризиковано...він тебе, як це зазвичай буває з церковно-співочими мальчіками може зробити попаддею, на вєчєрок другой...угу...за те шо твої голосові зв*язки фальшивлять. А там дивись, під час лікування ще і ліки заллє у горло...миропомазані. Корочч, бери тата.

Цитата

Тому за совєтів і були проблеми з хімічними олівцями. Тато мій так каже.

Або ти його оббріхуєш (шо швидше за все) або твій тато ніколи не жив при совєтах.

Цитата

Вам це допомогло на голос? А я утримаюся. Краще вже не співати ніж не грати.

Нє, нє, хлопче. Я ніколи не горів бажанням співати у церкві. Мені там гидко-смердючо з дитинства. В мене все прозаїчніше - я пас корів...а там, для них, будь який голос підходить, оскільки окрім, "куди ти поперла, курва!" співати нічого іншого не треба. Так що, грати роль попадді, мені не загрожувало. Корови, вони ж не священники. Пєдіками не бувають.

Цитата

Ти знову за своє. Не про ті ти яйця думаєш. Я ж тобі вже казав - шоб добре співати (і не те, щоб високо, а чисто) треба починати з власних яєць. Себто - чик!..і нема. Або ж...як я вказав вище про інший спосіб лікування, приймати ліки "внутрь". Одна моя знайома, професійна міньєтчиця, співає в інститутському хорі. Буває, що і соло виконує. Років 30 співає. Їй вже 46, а голосок чистий, ніжний і не міняється усі ці роки. А чому ? А тому шо ковтає ліки. Не стісняєЦЦя. Умнічка. Так шо поправити свій голос ти можеш запросто. Спитай у священника. Він тобі допоможе. З божою поміччю. Вчись, допоки я живий. Угу.

Повідомлення відредагував Безбожник: 31.10.2010 – 22:46

• 0

#32 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 31.10.2010 – 22:45

Перегляд дописуБезбожник (31.10.2010 22:43) писав:

Ти знову за своє. Не про ті ти яйця думаєш. Я ж тобі вже казав - шоб добре співати (і не те, щоб високо, а чисто) треба починати з власних яєць. Себто - чик!..і нема.
Якщо одне, то на Діму Білана потягнеш.
  • 0

#33 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 31.10.2010 – 22:50

Перегляд допису---- (31.10.2010 22:45) писав:

Якщо одне, то на Діму Білана потягнеш.

Пане, шо ви ото хлопцеві радите ? Різать тре обидва. Тіко так можна стати Робертіно Лоретті. А з одним - ні те, ні се. Каліка.
  • 0

#34 tarasdzioba

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 01.11.2010 – 09:06

Перегляд дописуБезбожник (31.10.2010 22:50) писав:

Пане, шо ви ото хлопцеві радите ? Різать тре обидва. Тіко так можна стати Робертіно Лоретті. А з одним - ні те, ні се. Каліка.
Я пане діду Вам вже відповідав. Заради голосу не пожертвую своїми яйцями. Хіба би Вашими.
А до того ж і тонке сопрано може захрипнути і потребувати уринотерапії, наприклад. Чи інжиру з молоком.
  • 0

#35 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 01.11.2010 – 17:52

Перегляд дописуtarasdzioba (1.11.2010 09:06) писав:

Я пане діду Вам вже відповідав. Заради голосу не пожертвую своїми яйцями.

Не заради голосу, а заради мистецтва. А воно, як відомо, вимагає жертв. А ти як думав ?

Цитата

Хіба би Вашими.

Навряд чи це тобі допоможе. Зберегти свій голос за рахунок чужих яєць ще нікому не вдалось. Так шо, по любому, різать доведеться тобі - свої. З чим тебе і вітаю.

Цитата

А до того ж і тонке сопрано може захрипнути і потребувати уринотерапії, наприклад.

Ну...тоді ріж усе. Не тіко яйця. І ніяка уринотерапія, по жизні, не знадобиться.

Цитата

Чи інжиру з молоком.
Та шож ти такий непонятлівий ? Нафіга тобі те молоко ? Я ж тобі сказав, підійди до священника з приводу ліків "внутрь". Вони теж біленького кольору, як молоко, зате густіші. Зазвичай, хорових церковних мальчіків, священники лікують саме так. Не бійся. Воно не отруйне. Удачі тобі !
  • 0

#36 tarasdzioba

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 02.11.2010 – 14:44

Перегляд дописуБезбожник (1.11.2010 17:52) писав:

Не заради голосу, а заради мистецтва. А воно, як відомо, вимагає жертв. А ти як думав ?

Навряд чи це тобі допоможе. Зберегти свій голос за рахунок чужих яєць ще нікому не вдалось. Так шо, по любому, різать доведеться тобі - свої. З чим тебе і вітаю.

Ну...тоді ріж усе. Не тіко яйця. І ніяка уринотерапія, по жизні, не знадобиться.

Та шож ти такий непонятлівий ? Нафіга тобі те молоко ? Я ж тобі сказав, підійди до священника з приводу ліків "внутрь". Вони теж біленького кольору, як молоко, зате густіші. Зазвичай, хорових церковних мальчіків, священники лікують саме так. Не бійся. Воно не отруйне. Удачі тобі !
Мусив діду прочитати Вашу писанину навіть не дивлячись на то, що тепер у суботу треба буде піти до сповіді. Ви так переконливо пишете про поміч сперми на голосові зв'язки... Вам це допомогло?
Хотів купити у магазині інжир, але така ціна!!! Треба буде знову йти на базарі до Галіціян.
  • 0

#37 tarasdzioba

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 13.11.2010 – 22:16

http://obozrevatel.c...1/13/402608.htm
Якась пані вчителька ще і заробила на зірваному голосі. Треба вислати їй інжиру.
  • 0

#38 tarasdzioba

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 17.11.2010 – 08:31

Передвчора зустрів свого колишнього вчителя. Слова чоловік не годен сказати через спрацьовані голосові звязки. Порекомендував йому інжир з молоком. Він дуже скептично, як мені здалося, віднісся до цього. Прошипів, що попробує, у чому я дуже сумніваюся. Так хлоп і в могилу піде не наговорившись перед смертю.
  • 0

#39 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 402 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 17.11.2010 – 10:07

Перегляд дописуБезбожник (1.11.2010 17:52) писав:

За цю "пораду" Безбожнику слід присвоїти пожиттєве звання Т- порадник :happytwo:. Людина вже на схилі віку, сповідатися треба перед зустріччю з Богом, а його у дєтство тягне.

Перегляд дописуtarasdzioba (17.11.2010 08:31) писав:

Так хлоп і в могилу піде не наговорившись перед смертю.
Навіть і не знаю, що порадити. Може, дай йому ручку і зошит, хай випишеться?
  • 1

#40 tarasdzioba

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 17.11.2010 – 13:41

Перегляд дописушпіц (17.11.2010 10:07) писав:

За цю "пораду" Безбожнику слід присвоїти пожиттєве звання Т- порадник :happytwo:. Людина вже на схилі віку, сповідатися треба перед зустріччю з Богом, а його у дєтство тягне.
Навіть і не знаю, що порадити. Може, дай йому ручку і зошит, хай випишеться?
Так як Безбожник виписується? Ти думаєш в нього голосові зв'язки не фуричать?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних