Перейти до вмісту

Справжня людина - ЦЕ...

Повідомлень в темі: 32

#1 змій

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Африка

Відправлено 08.10.2010 – 16:33

• 32
Якщо собака не вміє кусатися то можна сказати, що то несправжній собака.
Якщо кіт не вміє ловити мишей то можна сказати, що то несправжній кіт.
Якщо птах не вміє літати то можна сказати, що то несправжній птах.
Якщо заєць не вміє бігати то можна сказати, що то несправжній заєць.
Якщо людина не вміє... (не вміє, не знає, не може, не розуміє що?) то можна сказати, що то несправжня людина.
Які ознаки несправжньої людини, не людини?
Що є ознакою справжніх людей? Які вони?

Повідомлення відредагував змій: 08.10.2010 – 16:38

#2 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 08.10.2010 – 16:35

всі ті приклади з тваринами можна оспорити. і навчись писати "якщо" правильно.
  • 0

#3 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 08.10.2010 – 16:40

Перегляд дописучорно-біла (8.10.2010 17:35) писав:

всі ті приклади з тваринами можна оспорити. і навчись писати "якщо" правильно.
Мова не про тварин, а про людей. То лише приклад для роздуму, натяк.
  • 0

#4 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 08.10.2010 – 16:47

Перегляд дописузмій (8.10.2010 16:40) писав:

Мова не про тварин, а про людей. То лише приклад для роздуму, натяк.
ну то пороздумуй спочатку краще
  • 0

#5 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 08.10.2010 – 16:49

внауку

Перегляд дописучорно-біла (8.10.2010 17:47) писав:

от візьме і роздумає :happy1: писати на теребені
  • 0

#6 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 08.10.2010 – 17:03

Перегляд дописучорно-біла (8.10.2010 17:47) писав:

Думок щодо справжніх людей немає?
Схоже це тобі незнайоме.

Перегляд дописуSergiy_K (8.10.2010 17:49) писав:

внауку
Це було б здорово. Добре як би це було науково доведене, обґрунтоване визначення.
На жаль наразі це лише роздуми. І думки настільки різні, що до конкретного наукового визначення дуже далеко. Тому я і пропоную просто обмінятися думками щодо справжніх людей.
  • 0

#7 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 08.10.2010 – 17:08

Перегляд дописузмій (8.10.2010 17:03) писав:

Думок щодо справжніх людей немає?
Схоже це тобі незнайоме.
за те все ближче до істини
  • 0

#8 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 08.10.2010 – 18:03

Думаю несправжня людина - це людина яка не має почуттів. Вона може бути розумна сильна, але чим тоді така людина відрізняється від машини, від розумної, але машини.
Разом з тим думаю також наявність почуттів не є 100% ознакою справжньої людини.
Справжня людина - це людина, яка має почуття і яка при цьому здатна контролювати ці почуття, але не повністю, десь приблизно на 80%-90%. (Тому що людина яка контролює свої почуття на 100% - це вже машина...)
Можливо ще є якісь ознаки, не знаю...
  • 0

#9 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.10.2010 – 18:09

Перегляд дописузмій (8.10.2010 19:03) писав:

Думаю несправжня людина - це людина яка не має почуттів. Вона може бути розумна сильна, але чим тоді така людина відрізняється від машини, від розумної, але машини.
Разом з тим думаю також наявність почуттів не є 100% ознакою справжньої людини.
Справжня людина - це людина, яка має почуття і яка при цьому здатна контролювати ці почуття, але не повністю, десь приблизно на 80%-90%. (Тому що людина яка контролює свої почуття на 100% - це вже машина...)
Можливо ще є якісь ознаки, не знаю...
шозабрєд, які ще почуття? у Хатіко теж були почуття до власного хазяїна, він не став від цього людиною.
справжня з біологічного погляду людина є тут
  • 0

#10 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 08.10.2010 – 18:35

Перегляд дописуВуйко Дмитро (8.10.2010 19:09) писав:

шозабрєд, які ще почуття? у Хатіко теж були почуття до власного хазяїна, він не став від цього людиною.
справжня з біологічного погляду людина є тут
Значить інтелект - це ще одна ознака справжньої людини.
Сучасні інтелектуальні програми також розумні, спілкуючись з програми штучного інтелекту люди не могли відрізнити їх від спілкування з людиною. (були такі експерименти)
Штучний інтелект значно потужніший вже за людський. Але це не людина, несправжня людина, лише схоже створіння. Чому? Немає почуттів.
Це лише потужний калькулятор. Думаю саме на це перетворюється людина, яка не має почуттів.

Повідомлення відредагував змій: 08.10.2010 – 18:36

• 0

#11 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 08.10.2010 – 18:37

Перегляд дописузмій (8.10.2010 19:35) писав:

Сучасні інтелектуальні програми також розумні, спілкуючись з програми штучного інтелекту люди не могли відрізнити їх від спілкування з людиною. (були такі експерименти)
Штучний інтелект значно потужніший вже за людський. Але це не людина, несправжня людина, лише схоже створіння. Чому? Немає почуттів.
Це лише потужний калькулятор. Думаю саме на це перетворюється людина, яка не має почуттів.
На калькулятор? Які сумнощі ©
Хоча в цьому є свої плюси
  • 0

#12 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 08.10.2010 – 19:10

Перегляд дописуВуйко Дмитро (8.10.2010 19:37) писав:

На калькулятор? Які сумнощі ©
Хоча в цьому є свої плюси
Ну і які плюси? Швидше здачу в магазині можна буде порахувати?
А як же все те що людина сприймає і переживає через людські почуття?
  • 0

#13 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 08.10.2010 – 19:29

Перегляд дописузмій (8.10.2010 20:10) писав:

Ну і які плюси? Швидше здачу в магазині можна буде порахувати?
Можна в бухгалтерію йти на дві ставки працювати

Цитата

А як же все те що людина сприймає і переживає через людські почуття?
Тим, хто ще не забив, доведеться забити
  • 0

#14 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 08.10.2010 – 20:18

Перегляд дописуВуйко Дмитро (8.10.2010 20:29) писав:

Тим, хто ще не забив, доведеться забити
Ні. Так не можна.
До речі серед почуттів думаю не всі є однаково визначальними, щодо справжньої людини.
Наприклад як що людина втратить почуття ненависті, агресивності, то думаю така людина не перестане бути справжньою людиною. (хоча для захисту такі почуття пригодяться, головне щоб вони були контрольованими).
А от як що людина втратить почуття співчуття до іншої людини, переживання за інших, втратить почуття кохання то думаю таку людину вже навряд чи можна назвати справжньою людиною.
А серед інтелектуальної складової я думаю людина не перестане бути справжньою людиною, як що вона розучиться наприклад читати чи рахувати чи раптом перестане бути підступною і зажерливою. А от як що вона втратить честь, гідність, порядність, відповідальність, вміння допомагати людям, вміння розуміти проблеми інших людей, перестане думати про інших то думаю таку людину навряд чи можна назвати справжньою.
Виникає цікава думка. Наче ці всі визначення нам знайомі, банальні то чому ж тоді мало хто хоче таким бути? Можливо тому що бути справжньою людиною важко?
Можливо саме в цьому і полягає головний корінь всіх бід у нашому суспільстві? Люди не хочуть бути справжніми людьми бо це важко. Отже ніби намагаються полегшити собі життя таким чином. Але ж забувають що ми всі так чи інакше пов'язані між собою, всі в одному човні. А тому потім нариваються на бидлячі вчинки інших людей, (які теж собі так само полегшують життя) і виходить що нариваючись на таких людей життя знову стає важким. Отже ніякого полегшення насправді виходить від того відмовляння бути справжньою людиною - немає. (лише певні короткі виграші. Тіпа знайшов лоха скинув щось на нього. А завтра скинули на тебе...) Просто суспільство справжніх людей перетворюється на бидляче суспільство де кожен думає лише про себе і всі гуртом страждають від цього і клянуть життя, кажуть що воно - лайно, і що люди - звірі і що світ жорстокий. Ну і де вихід з цього лайна? Може варто все ж таки ставати трохи більш людяними? Хоча б потроху для початку? Чи є якийсь інший вихід?
Чи може відмовимося бути справжніми людьми і просто поперегризаємо глотки один одному?
А чьо?! Нехай переможе сильніший...
  • 0

#15 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 08.10.2010 – 20:32

Перегляд дописузмій (8.10.2010 21:18) писав:

Ні. Так не можна.
До речі серед почуттів думаю не всі є однаково визначальними, щодо справжньої людини.
Наприклад як що людина втратить почуття ненависті, агресивності, то думаю така людина не перестане бути справжньою людиною. (хоча для захисту такі почуття пригодяться, головне щоб вони були контрольованими).
А от як що людина втратить почуття співчуття до іншої людини, переживання за інших, втратить почуття кохання то думаю таку людину вже навряд чи можна назвати справжньою людиною.
А серед інтелектуальної складової я думаю людина не перестане бути справжньою людиною, як що вона розучиться наприклад читати чи рахувати чи раптом перестане бути підступною і зажерливою. А от як що вона втратить честь, гідність, порядність, відповідальність, вміння допомагати людям, вміння розуміти проблеми інших людей, перестане думати про інших то думаю таку людину навряд чи можна назвати справжньою.
Виникає цікава думка. Наче ці всі визначення нам знайомі, банальні то чому ж тоді мало хто хоче таким бути? Можливо тому що бути справжньою людиною важко?
Можливо саме в цьому і полягає головний корінь всіх бід у нашому суспільстві? Люди не хочуть бути справжніми людьми бо це важко. Отже ніби намагаються полегшити собі життя таким чином. Але ж забувають що ми всі так чи інакше пов'язані між собою, всі в одному човні. А тому потім нариваються на бидлячі вчинки інших людей, (які теж собі так само полегшують життя) і виходить що нариваючись на таких людей життя знову стає важким. Отже ніякого полегшення насправді виходить від того відмовляння бути справжньою людиною - немає. (лише певні короткі виграші. Тіпа знайшов лоха скинув щось на нього. А завтра скинули на тебе...) Просто суспільство справжніх людей перетворюється на бидляче суспільство де кожен думає лише про себе і всі гуртом страждають від цього і клянуть життя, кажуть що воно - лайно, і що люди - звірі і що світ жорстокий. Ну і де вихід з цього лайна? Може варто все ж таки ставати трохи більш людяними? Хоча б потроху для початку? Чи є якийсь інший вихід?
Чи може відмовимося бути справжніми людьми і просто поперегризаємо глотки один одному?
А чьо?! Нехай переможе сильніший...
Ти безнадійний гуманіст.
Людина без почуття переживання наприклад - це особистість зі своєю суб"єктивною реальністю, актуальність якої заперечується соціумом, роблячи її ізгоєм. Але людина від цього не перестає бути особистістю, а усвідомлення власної особистості - це в першу чергу ознака оцієї "справжньості". Отже людина з відсутніми або присутніми тими чи іншими моральними якостями, властивими чи невластивими суспільству завжди залишатиметься "справжньою".
  • 0

#16 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 08.10.2010 – 20:52

Перегляд дописуВуйко Дмитро (8.10.2010 21:32) писав:

Ти безнадійний гуманіст.
Людина без почуття переживання наприклад - це особистість зі своєю суб"єктивною реальністю, актуальність якої заперечується соціумом, роблячи її ізгоєм. Але людина від цього не перестає бути особистістю, а усвідомлення власної особистості - це в першу чергу ознака оцієї "справжньості". Отже людина з відсутніми або присутніми тими чи іншими моральними якостями, властивими чи невластивими суспільству завжди залишатиметься "справжньою".
Справа в тому що поняття "справжня людина" не визначене. Ця тема якраз створена для того щоб спробувати це хоча б приблизно визначити.
Отже ти не проти вважати людину справжньою людиною, навіть як що вона втратила морально-етичні якості і на всіх інших їй начхати, тобто ти вважаєш що бидляча поведінка людини не є причиною для того щоб перестати вважати цю людину справжньою людиною?
То кого ти пропонуєш вважати справжньою людиною?
Що для цього достатньо мати лише біологічні показники які класифікують тебе як людину? А все інше не має значення і як що оте все втратиш то все одно будеш справжньою людиною?
  • 0

#17 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 08.10.2010 – 20:58

Поняття "справжність" перегукується з поняттям "свобода" - обидва поняття розуміються в порівнянні. Тобто не пізнавши фальш, підступність, не усвідомиш, що таке справжність; не пізнавши неволю, не дізнаєшся про свободу. І т.д.
По-ідеї справжність мала б означати теж саме, що й ідеал. Ідеалів просто не існує в реалі. Отже справжніх людей теж немає?
  • 0

#18 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 08.10.2010 – 21:00

Цитата

Справжня людина - ЦЕ...

Неандерталець. Всі решта - якісь мутанти.

Ось, справжня людина. Іде з роботи. По дорозі споглядає на свій город, чи добрий урожай вродив ? В руках дровина, зарплата від роботодавця (тоді такі гроші були), несе її в печеру...розтопить багаття, шоб жінці і дітям тепло було...турботливий батько. Звертаю увагу, що ані пляшки пива, ані горілки, у людини немає. Що ще треба ?
Прикріплений файл  neandertal_600.jpg   90.52К   1 Кількість завантажень:
  • 0

#19 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 08.10.2010 – 21:01

Оффтоп видалено.
  • 0

#20 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 08.10.2010 – 21:02

А це...шо воно ? Чиє воно ?Прикріплений файл  1154000764_cheyya.jpg   147.46К   3 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував Безбожник: 08.10.2010 – 21:03

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних