Перейти до вмісту

Комуністичний рух

Повідомлень в темі: 75

#41 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 15.10.2010 – 20:41

Перегляд дописуJustaman (15.10.2010 20:49) писав:

Вам комуністичний рух має бути дуже близьким, оскільки ніхто не зробив так багато для зближення словян, зокрема східних і безпосередньо руського народу( росіян, білорусів та українців) як 70літнє керування комуністів.
Знову - "в молоко". Подивіться на межі Російської держави до державного жидокомуністичного перевороту - і Ви жахнетеся з того, що натворили комуністи, - щоб їм усохло все, що може всохнути!

Навіщо вони Галичину відірвали від Польщі? Я б жила уже в ЄС, в нормальній державі (а не в цьому Бандостані), отримувала б гідну зарплату, їздила би по Європі без віз, була би громадянкою цивілізованого світу ))))
  • 0

#42 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 15.10.2010 – 21:14

Перегляд дописуРодослава09 (15.10.2010 21:41) писав:

Навіщо вони Галичину відірвали від Польщі? Я б жила уже в ЄС, в нормальній державі (а не в цьому Бандостані), отримувала б гідну зарплату, їздила би по Європі без віз, була би громадянкою цивілізованого світу ))))

Слова істинного патріота - далі свого живота не бачите. А як же українська держава? За що тоді боролися українці? Даремно полягли виходить? Думате що кажете. Наша земля достатньо настраждалася щоб жити вільно. Згоден, зараз важкі часи, але ми можемо все змінити. Бо ми в себе вдома, головне там не думати "моя хата скраю". Ми і є Європа, культурно правда бидлота нас тягне до азії. Але український народ - це завжди була частина європейського білого світу.
  • 0

#43 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 15.10.2010 – 22:33

Перегляд дописуOlex (15.10.2010 22:14) писав:

Слова істинного патріота - далі свого живота не бачите. А як же українська держава? За що тоді боролися українці? Даремно полягли виходить? Думате що кажете. Наша земля достатньо настраждалася щоб жити вільно. Згоден, зараз важкі часи, але ми можемо все змінити. Бо ми в себе вдома, головне там не думати "моя хата скраю". Ми і є Європа, культурно правда бидлота нас тягне до азії. Але український народ - це завжди була частина європейського білого світу.
Ми у складі Польщі мали би більшу автономію і українськість в серці, ніж під ожидовленою комуністичною Москвою.

Повідомлення відредагував Родослава09: 15.10.2010 – 22:40

• 0

#44 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 16.10.2010 – 07:11

Я не патріотка Бандостану Януковича, я насправді патріотка європейської України.
  • 0

#45 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 16.10.2010 – 18:22

Перегляд дописуРодослава09 (16.10.2010 08:11) писав:

Я не патріотка Бандостану Януковича, я насправді патріотка європейської України.

Пропоную заселити Франик арабами й неграми
  • 0

#46 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 16.10.2010 – 19:45

Перегляд дописуРодослава09 (15.10.2010 18:02) писав:

То Ви не тільки москаль, а ще й на додачу - жидокомуніст?

Чуйка мені підказує, що коли я ще ходив до школи, ти вже була комунякою :ggggg:

Цитата

Секретар "партійної ячейки" - по-українськи це звучить: секретар партійного осередку. ;)

Нє-нє, у вас таки ячейка:lol:

Цитата

Ніколи не була комуністкою, бо є патріотом руського народу, слов'ян в цілому.

Роза, знову палишся! Ще ніхто нічого не питав, а ти вже виправдовуєшся за своє минуле ;)

Цитата

Навіщо вони Галичину відірвали від Польщі? Я б жила уже в ЄС, в нормальній державі

Справжня патріотка, йопт...
  • 0

#47 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 17.10.2010 – 13:45

Українці колись боролися - а тепер по форумах сидять!

Олексо, наведіть приклад Ваших конкретних дій на захист Української держави!

Ви мене не зовсім правильно зрозуміли (смайлики бачили? - то в мене такий гумор :)). Нмд, краще вже було бути під буржуазною Польщею, ніж під комуністичною Москвою. Але найкраще, коли постане дійсно самостійна Україна, а не цей Бандостан під проводом посткомуністичного криміналітету!

Повідомлення відредагував Родослава09: 17.10.2010 – 14:05

• 0

#48 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 17.10.2010 – 18:50

Перегляд дописуРодослава09 (15.10.2010 23:33) писав:

Ми у складі Польщі мали би більшу автономію і українськість в серці, ніж під ожидовленою комуністичною Москвою.
розкажіть це селянам часів 17 століття, вони з вас пореготають
  • 0

#49 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 18.10.2010 – 07:33

По-перше, все змінюється - в т.ч. і Польща, і СССР, і Німеччина.
По-друге, селяни часів 17 ст. в Росії були холопи (раби) у своїх бояр, Польща демократизувалася завжди швидше, ніж Московська деспотія.

А ми зараз на Україні маємо бандитську деспотію. І рівень офіційних зарплат - тому підтвердження.
Ніде в Європі (крім Московії та Молдови) нема такого розриву між класом багатих (як правило, кримінальних елементів) та класом бідних (наймані робітники, прості працівники бюджетної сфери).

Ось продовження комунізму - криміналократія.

Повідомлення відредагував Родослава09: 18.10.2010 – 07:33

• 0

#50 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 23.10.2010 – 20:17

Перегляд дописуРодослава09 (17.10.2010 14:45) писав:

Українці колись боролися - а тепер по форумах сидять!

Олексо, наведіть приклад Ваших конкретних дій на захист Української держави!

Ви мене не зовсім правильно зрозуміли (смайлики бачили? - то в мене такий гумор :rolleyes:). Нмд, краще вже було бути під буржуазною Польщею, ніж під комуністичною Москвою. Але найкраще, коли постане дійсно самостійна Україна, а не цей Бандостан під проводом посткомуністичного криміналітету!
Що мається на увазі, які конкретні дії? Я не політик, не дисидент. Все що мені потрібно - жити у своєму місті, відчувати, що я вдома та самовдосконалюватися, якщо я при цьому покращкю життя вже сьогодні для країни...то це ж супер. Наразі я кробив кілька справ для свого міста у сфері будівництва, одне з них це переприв'язка житлового комплексу, а так би він поліз на 5 метрів у сторону і сипетрія порушилася б. Будучи студентом я волонтером прибирав парк у місті, збирав сміття біля Ворскли, жертвував по 2 гривні з кожної стипендії на реконструкцію гетьманського Батурина. Я переклав кілька комп. ігор на українську мову, написав книжку-Геральдичний атлас світу(хоча це скоріше альбом гербів, опису там мало), переклав монографію М. Баритянського про танк Т-34 на українську мову.
Згоден, це я не стояв перед грудьми перед москалями, але кожен робить свій вклад у життя країни.

Перегляд дописуРодослава09 (18.10.2010 08:33) писав:

По-перше, все змінюється - в т.ч. і Польща, і СССР, і Німеччина.
По-друге, селяни часів 17 ст. в Росії були холопи (раби) у своїх бояр, Польща демократизувалася завжди швидше, ніж Московська деспотія.

А ми зараз на Україні маємо бандитську деспотію. І рівень офіційних зарплат - тому підтвердження.
Ніде в Європі (крім Московії та Молдови) нема такого розриву між класом багатих (як правило, кримінальних елементів) та класом бідних (наймані робітники, прості працівники бюджетної сфери).

Ось продовження комунізму - криміналократія.
Але то не означає, що потяки повинні тут господарювати. Що це за ментальність така - чекати щоб "дядя" прийшов та змінив життя накраще - ніхто Вам його не зміне, поки Ви самі цього не захочете. У нас зараз влада така, на йку заслуговує більшісь - бо більшість зараз - це загноблете тупе стадо, вибачте але так і є. Для прикладу - чому у одній компанії Полтави директор придбав колгосп і посилає у вихідний людей на збір буряків(на халяву) і ніхто з робочих людей нічого йому не сказав, навіть не протестував, це при тому, що люди не отримували нормальну зарплату вже 1,5 роки, то з перебоями, то взагалі нічого. А вони й досі дупєль лижуть далі. "..самі на панщину ідуть...та діточок своїх ведуть..." Якого року та чиї це слова це слова? Не таку демократію нам треба. Іншу, але під владою України, не Польщі чи Росії чи США - свою.
  • 0

#51 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 23.10.2010 – 21:37

Цитата

Не таку демократію нам треба. Іншу

"Демократична республіка є найкраща можлива політична оболонка капіталізму, і тому капітал, опанувавши цю найкращу оболонку, затверджує свою владу настільки надійно, настільки вірно, що ніяка зміна ні осіб, ні установ, ні партій в буржуазно-демократичній республіці не може похитнути цю владу.
Буржуазна демократія завжди залишається - і при капіталізмі не може не залишатися - вузькою, фальшивою, лицемірною, раєм для багатих, пасткою і обманом для експлуатованих, для бідних.
" :rolleyes:

Цитата

Якого року та чиї це слова?

• 0

#52 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 23.10.2010 – 22:10

Перегляд дописуЗварич (23.10.2010 22:37) писав:

"Демократична республіка є найкраща можлива політична оболонка капіталізму, і тому капітал, опанувавши цю найкращу оболонку, затверджує свою владу настільки надійно, настільки вірно, що ніяка зміна ні осіб, ні установ, ні партій в буржуазно-демократичній республіці не може похитнути цю владу.
Буржуазна демократія завжди залишається - і при капіталізмі не може не залишатися - вузькою, фальшивою, лицемірною, раєм для багатих, пасткою і обманом для експлуатованих, для бідних.
Як не дивно у Данії, Швеції, Норвегії, Фінляндії, Голландії... - демократія та парламентаризм. І люди там не так розшаровані як у США чи Росії.
  • 0

#53 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 24.10.2010 – 09:40

Перегляд дописуЗварич (23.10.2010 22:37) писав:

Це слова бандита, до якого лицемірним демократам - ще дуже далеко. Капіталіст експлуатує наш час, працю, почасти гідність.

Комунізм - нівечить нашу гідність дощенту, забирає життя

Цитата

помер від голоду Петро Стебницький (14 березня 1923, Київ)
http://www.istpravda...2010/10/17/601/
бачимо, член Центральної Ради загинув не 1931-33 р.р., а ще 1923 року. Згадаймо також штучний голод на Поволжі, Кубані, Дону та Україні 1921-1923.
Голодомори, розстріли, катування, гулаги на чолі берманами - це звичайна комуністична практика.

Цитата

У присвяченому крутянам оповіданні Богдан Рубчак відтворював перекази про муравйовців: «Це була збиранина голоти – недобитків царської кавалерії, царської морської фльоти, розбишак і «босяків» із вулиць міст, під командуванням колишнього царського жандарма Муравйова».

Журналіст Григорій Андрійович Коваленко (Гр.Сьогобочний), що перебував під арештом у т.зв. «штабі Духоніна» – Маріїнському палаці 26-30 січня, вступав у розмови зі своїми охоронцями й розпитував, звідки вони родом тощо. Він з’ясував:

«На диво, все були чужинці – вартували вони вночі по дві годині – з губерній Калужської, Самарської, Тобольської, Рязанської, Вятської і тільки двоє – з Київщини. Темнота, звичайно, безпросвітня. Свідомости – жадної!».

Ось чому у нас КРИМІНАЛОКРАТІЯ ЯК НАЙВИЩА ФАЗА КОМУНІЗМУ.
Большевики основною соціальною базою мали бандюків на кшталт мойсеїв япончиків, муравйових.
  • 0

#54 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 24.10.2010 – 20:26

Перегляд дописуOlex (23.10.2010 23:10) писав:

Як не дивно у Данії, Швеції, Норвегії, Фінляндії, Голландії... - демократія та парламентаризм. І люди там не так розшаровані як у США чи Росії.

Оу, пан мріє про багатомовну монархію???

Цитата

Ось чому у нас КРИМІНАЛОКРАТІЯ ЯК НАЙВИЩА ФАЗА КОМУНІЗМУ

В нас зараз дикий капіталізм, який не закінчиться доки є державна власність.
  • 0

#55 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 24.10.2010 – 21:28

Перегляд дописуЗварич (24.10.2010 21:26) писав:

Оу, пан мріє про багатомовну монархію???

В нас зараз дикий капіталізм, який не закінчиться доки є державна власність.
Пан мріє про рівноправ'є, свободу та українську Україну.
  • 0

#56 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 24.10.2010 – 22:49

Оу, пан прихильник Томаса Мора? Утопіст?

Або "рівноправ'є", або "українська Україна". Або перебити нафіг геть усіх москалів і встановлювати "рівноправ'є" серед тих, хто лишився :rolleyes: Звичайно, є варіант, що москалі нас переб"ють, але нас то за шо?:ggggg:
  • 0

#57 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 03.11.2010 – 07:38

ось так борються комуністи

їм протистоять соратники по коаліції, - чи не так? фігня якась виходить

Повідомлення відредагував Родослава09: 03.11.2010 – 07:41

• 0

#58 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 07.11.2010 – 21:33

Цитата

На сегодня самым влиятельным человеком в мире является лидер самой большой нации (1,3 млрд человек) с бурно развивающимся рынком — председатель Китайской Народной Республики Ху Цзиньтао. Таков вывод рейтинга американского журнала Forbes

http://www.segodnya....s/14191638.html

До речі, Генеральний секретар центрального комітету комуністичної партії Китаю. Отаке...
  • 0

#59 Леся Українська

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Ode$$a

Відправлено 25.11.2010 – 15:50

Перегляд дописуOdonacer (7.10.2010 09:24) писав:

сам не знаю, як я буду робити, коли буду президентом.
Тому що ніколи не будеш президентом. :blink:

Перегляд дописуРодослава09 (7.10.2010 07:39) писав:

Комуністи заслужено мають 3 відсотки довіри населення. Бо саме для такої групи вони створили нормальне життя. Інших 97 відсотків терором загнали у рабство чи кріпацтво.
Так, це правда.

Повідомлення відредагував Леся Українська: 25.11.2010 – 15:51

• 0

#60 Клондружинизава

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень

Відправлено 06.02.2011 – 01:54

Євреї були жертвами комуністичного руху. Всім відома боротьба Сталіна з євреями в партійних органах.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних