Перейти до вмісту

Комуністичний рух

Повідомлень в темі: 75

#21 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 06.10.2010 – 21:34

Перегляд дописуSergiy_K (6.10.2010 22:29) писав:

є "червоні", є "зелені". не вистачає жовтих.

Є жовтоблакитні. Підійде?
  • 0

#22 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 06.10.2010 – 21:38

Перегляд дописуОлеська (6.10.2010 21:32) писав:

А я "за" заборони, тільки не релігії, а церкви, зокрема православної МП - оплічника комунізму.

Я зрозумів... заборонити христянську церкву МП...а яку церкву залишаємо ? Мається на увазі - христянська. І ще, що маємо робити з мечетями, синагогами, сектами ? І ще, в чому полягає різниця внутрішньої організації та порядку проведення служб між христянською церквою МП та КП ? Яка відмінність у їх доктринах ? У них різні біблії ? Різні святі ? Різні керівні документи ? (як відомо, такими є постанови Вселенських Соборів, тобто, тютєлька-в тютєльку)
Ну тобто, якщо загалом, у них різна ідеологія ? Сподіваюсь у тебе вистачить розуміння, що я не відстоюю присутність церкви МП в Україні. І нарешті - якщо з твоєї точки зору христянська церква МП має бути забороненою в Україні, то чи (за збігом життєвих обставин, всяке ж буває) підеш ти молитись до цієї церкви попавши за тим збігом обставин до Росії на пару років, наприклад ? Або, нехай це буде хтось інший на твоєму місці, це не так важливо. Ну і, останнє...на мій погляд, якщо я беру на себе право говорити що ось цю христянську церкву слід заборонити на території моєї держави, а ось цю залишити, то виникає цілком закономірне питання : а Христос і ЙОГО ТІЛО то тут при чОму ? Він був політиком ? Він щось казав про розподіл церкви за політичними і національними ознаками ? Чи він таки мав на увазі прихожан, як братів і сестер ? Це я до ось цього: що мають робити тисячі і тисячі христян сторонників церкви МП в разі її заборони ? Чухрати слідом за нею ? Братів і сестер во Христі (любов же!) не жалко ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 06.10.2010 – 21:47

• 0

#23 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 06.10.2010 – 21:42

Перегляд дописуOdonacer (6.10.2010 22:34) писав:

Є жовтоблакитні. Підійде?

нехай. аби не чорно-білі
  • 0

#24 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 06.10.2010 – 21:46

Перегляд дописуSergiy_K (6.10.2010 22:42) писав:

нехай. аби не чорно-білі

Ти прозівав. Подивись ще раз першу сторінку теми...вони вже тут. Ги.
  • 0

#25 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 06.10.2010 – 21:54

Перегляд дописуБезбожник (6.10.2010 22:38) писав:

Я зрозумів... заборонити христянську церкву МП...а яку церкву залишаємо ? Мається на увазі - христянська. І ще, що маємо робити з мечетями, синагогами, сектами ? І ще, в чому полягає різниця внутрішньої організації та порядку проведення служб між христянською церквою МП та КП ? Яка відмінність у їх доктринах ? У них різні біблії ? Різні святі ? Різні керівні документи ? (як відомо, такими є постанови Вселенських Соборів, тобто, тютєлька-в тютєльку)
Ну тобто, якщо загалом, у них різна ідеологія ? Сопдіваюсь у тебе вистачить розуміння, що я не відстоюю присутність церкви МП в Україні. І нарешті - якщо з твоєї точки зору христянська церква МП має бути забороненою в Україні, то чи (за збігом життєвих обставин, всяке ж буває) підеш ти молитись до цієї церкви попавши за тим збігом обставин до Росії на пару років, наприклад ? Або, нехай це буде хтось інший на твоєму місці, це не так важливо. Ну і, останнє...на мій погляд, якщо я беру на себе право говорити що ось цю христянську церкву слід заборонити на території моєї держави, а ось цю залишити, то виникає цілком закономірне питання : а Христос і ЙОГО ТІЛО то тут при чОму ?
1. Я не проти церкви, як такої, якщо церква не лізе в політику, не є орудою для церковослужбовців (не знаю, чи правильно це слово написала) для наповнення власних кишень та кеньдюхів, ну і корочє багато всього такого. Церква, яка веде антидержавницьку пропаганду має бути категорично засуджена і заборонена в тій країні (державі).
2. Якщо людині потрібно піти помолитись, то, як на мене, неважливо в яку церкву ти зайдеш. Для того їх сенс і є мабуть. Я рідко ходжу в церкву. Йду тоді, коли маю потребу. Якщо я буду в Росії і в мене виникне потреба помолитись, то зайду в церкву мабуть любу, аби не виганяли (бо в церкві МП є така неприємність).
3. Ми зараз ніби говорили про церкву, а не про релігію, зокрема про християнство.
4. І взагалі, то вже пішов оффтоп.
  • 0

#26 змій

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 06.10.2010 – 22:36

Комуністи - це зло. Комуняку на гіляку.
Релігія - це комуністи-2
  • 0

#27 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 06.10.2010 – 22:39

Цитата

Я не проти церкви, як такої, якщо церква не лізе в політику

Цитата

Церква, яка веде антидержавницьку пропаганду має бути категорично засуджена і заборонена в тій країні (державі).

Щось у мене не в*яжуться оці два твої висновки, бо якщо вона веде "державницьку пропаганду", то це що? не політика ?

Цитата

Ми зараз ніби говорили про церкву, а не про релігію, зокрема про християнство.

Так, так, ми говоримо про комуністичну ідеологію, в цілому. І якщо я, будучи ідеологом, буду бачити що варіант "А" ідеології, здихає, то заради збереження генеральної цілі - рабство (тобто, кріпак/бідняк/колгоспник), я спрацюю на КОНТРАСТІ. Це досить розповсюджений "хитрий прийомчик" певної нації. І на тому контрасті, я, непомітно, але громоголосно назову варінт "А" "опіум для народу", і запропоную варіант "Б" : "для народу - опіум". Від перестановки доданків, сума не зміниться, як відомо, але коли люди це побачуть - буде вже пізно, бо вже матиму армію та поліціянтів, себто -НКВД. Орім тОго, я введу заміну такого порядку : якщо при варіанті "А", мене, мазали на царство, то при варіанті "Б", я, буду мазати на священство тих, хто колись мазав мене на царство. І робитиму я це, за допомогою ідеологічного відділу центрального комітету. Себто - синедріону -собору. А тим, кого я буду мазать на патріаршєство, я скажу : "пацани, часи змінились, щоби держать лохів у покорі і надалі, ви, всі, можете потрошку верещати про комуністів -антихристів. Не переживайте, пацани, ваші храми будуть фінансуватись та ремонтуватись (а так і було!, сьогоднішні грошові вливання в ту ж Печерську Лавру, наприклад - ніщо, в порівнянні з часами Брєжнєва, і це є чиста правда), колись ви мазали нас, і без вас ми не могли бути повноправними царями, а тепер все буде так само, але навпаки...ну шо, пацани? хто проти?...решта - крок вперед! записатись до КГБ !, себто, по старому, поближче до бояр-державної кормушки". А коли настануть кранти варіанту "Б", то у мене є "В", "Г", "Д"...ну і решта букв алфавіту, що, по любому, тільки змінює місцями доданки, тобто, я - пацани, пацани....
Усьо. Справу зроблено...народ як і був : без бабла, без бабла, без.........

Повідомлення відредагував Безбожник: 06.10.2010 – 22:44

• 0

#28 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 07.10.2010 – 06:39

Комуністи заслужено мають 3 відсотки довіри населення. Бо саме для такої групи вони створили нормальне життя. Інших 97 відсотків терором загнали у рабство чи кріпацтво. так каже моя мати, колишня колгоспниця.

Головне, щоб молодь не повелась на брехню червоних розбійників.

Перегляд дописуTeo (6.10.2010 18:19) писав:

сімонєнко має жінку і я за нього радий.

чікатіла теж мав жінку ((((((((((((((((((((
  • 0

#29 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 07.10.2010 – 07:07

Перегляд дописуГетьман (6.10.2010 19:19) писав:

Я - за розстріли людей, які не читають перше повідомлення теми.
Шановний пане Гетьман, у Вас серйозні амбіції...чому б вам, спочатку, бодай віртуально, не створити теми, в які Ви б
могли реалізувати свої потенції. По перше, ця тема була б своєрідним зразком конструктиву, жодних комуністичних ідей. Тема в якій би Ви сам, були Головним і Єдиним Модератором...один раз інакомислячого розстріляли, тобто довічно забанили...і його дописи вже нікого не відволікають від Правильних думок...подумайте над моєю пропозицією...все
можете стріляти, я все сказав...

...перш ніж дописувати у будь яку тему, читаю Перше повідомлення...( передсмертні агонії...)
  • 0

#30 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 07.10.2010 – 08:24

Перегляд дописуБезбожник (6.10.2010 23:39) писав:

Так, так, ми говоримо про комуністичну ідеологію, в цілому. І якщо я, будучи ідеологом, буду бачити що варіант "А" ідеології, здихає, то заради збереження генеральної цілі - рабство (тобто, кріпак/бідняк/колгоспник), я спрацюю на КОНТРАСТІ. Це досить розповсюджений "хитрий прийомчик" певної нації. І на тому контрасті, я, непомітно, але громоголосно назову варінт "А" "опіум для народу", і запропоную варіант "Б" : "для народу - опіум". Від перестановки доданків, сума не зміниться, як відомо, але коли люди це побачуть - буде вже пізно, бо вже матиму армію та поліціянтів, себто -НКВД. Орім тОго, я введу заміну такого порядку : якщо при варіанті "А", мене, мазали на царство, то при варіанті "Б", я, буду мазати на священство тих, хто колись мазав мене на царство. І робитиму я це, за допомогою ідеологічного відділу центрального комітету. Себто - синедріону -собору. А тим, кого я буду мазать на патріаршєство, я скажу : "пацани, часи змінились, щоби держать лохів у покорі і надалі, ви, всі, можете потрошку верещати про комуністів -антихристів. Не переживайте, пацани, ваші храми будуть фінансуватись та ремонтуватись (а так і було!, сьогоднішні грошові вливання в ту ж Печерську Лавру, наприклад - ніщо, в порівнянні з часами Брєжнєва, і це є чиста правда), колись ви мазали нас, і без вас ми не могли бути повноправними царями, а тепер все буде так само, але навпаки...ну шо, пацани? хто проти?...решта - крок вперед! записатись до КГБ !, себто, по старому, поближче до бояр-державної кормушки". А коли настануть кранти варіанту "Б", то у мене є "В", "Г", "Д"...ну і решта букв алфавіту, що, по любому, тільки змінює місцями доданки, тобто, я - пацани, пацани....
Усьо. Справу зроблено...народ як і був : без бабла, без бабла, без.........

Як жахливо жити...

І навіщо тих лохів в покорі держати? Який в тому сенс? Да їх вродє і не держе ніхто в покорі, а вот організовує, так це да.А хто не організовує лохів? Да всі цим займаються зараз і займались раніше, тільки може раніше більш тоталітарно.
Організація лохів з ціллю іх використання для власного прибутку, ояк. Так це нормально. Юлька и Яник, будьласка, тому противсіхи падлюки, бо вони нє в тємі. Продаж тютюну, алкоголю, наркотиків з рекламою відкритою і прихованою, та травитесь і хоч би ви всі повиздихали, тільки гроші давайте. І всі обіцяють ніштяки небесні, але вонож як би все понарошку. І що характерно, деяки знають, що їх мають за лохів, але всеодно, як ті йожики, які плакали, кололись, але продовжували їсти кактус.

Отака от фігня виходить, то щож робити?
А так подивишся, вродє і слідкують, щоб не було шахрайства, щоб не бомбили лохів, але не всюди. Комуняки бомбанули і нічого. Йулькі з Вітьками бомбят і все нормально. А тут ще цей театр абсурда, який називають церквою, вірою і духовністю, а насправді взагалі саме велике шахрайство тисячоліття.

Так як же бути?

А я і сам не знаю, як я буду робити, коли буду президентом. Організовувати лохів по томуж колу, чи вчити їх уму разуму? А може то і є найкраще навчання, щоб їх хрестом і сєрпом з молотом нах, щоб знали, бо так жеж нікого не навчиш ніколи макитру вмикати, то нехай хоч природн ім відбіром через злидні тих лохів і поб"є. Алеж іх здається не меншає всеодно.

Повідомлення відредагував Odonacer: 07.10.2010 – 08:27

• 0

#31 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 07.10.2010 – 22:22

Перегляд дописуБезбожник (6.10.2010 23:39) писав:

Так, так, ми говоримо про комуністичну ідеологію, в цілому. І якщо я, будучи ідеологом, буду бачити що варіант "А" ідеології, здихає, то заради збереження генеральної цілі - рабство (тобто, кріпак/бідняк/колгоспник), я спрацюю на КОНТРАСТІ. Це досить розповсюджений "хитрий прийомчик" певної нації.

Не любите Ви євреїв :happy1: Зараз фотозагадку зроблю:)
  • 0

#32 георг2

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень

Відправлено 09.10.2010 – 17:58

Ну дуже рекомендую читати Солженіцина
"200 лет вместе". там всі відповіді
  • 0

#33 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 10.10.2010 – 20:30

Цитата

В борьбе между красными и белыми Мишка Япончик поддерживал красных.
На заслуги Япончика перед большевистским подпольем однозначно указал один из руководителей одесского военно-революционного комитета Анулов (Ф.Френкель):

- Большие услуги штабу ВРК в доставке оружия оказывал Мишка Японец,- писал Анулов, - который за сравнительно небольшую плату продавал штабу, главным образом, лимонки и револьверы.
Большевики во всю использовали бандитов в тактических целях.
Слияние большевиков с уголовниками в те годы было общей, как бы узаконенной практикой.
Недаром, Антон Деникин писал в 1919 году:
- Я, честно говоря, не вижу принципиальной разницы между деятельностью и целями большевиков и криминальным элементом.

оскільки большевицький уряд, за словами Вудро Вільсона, був "під єврейським проводом" (сказано у 1918 році), то Мойсей Вольфович Вінніцкій на кликуху Япончик і не міг не пристати до комуністів-євреїв, які терором загнуздали Русь.

Повідомлення відредагував Родослава09: 10.10.2010 – 20:30

• 0

#34 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 14.10.2010 – 20:45

Цитата

Партія регіонів у Донецькій області чинить перепони Компартії у підготовці до виборів, намагаючись "вибити" комуністів із виборчого процесу.

Та взагалі потрібно в комуністів забрати паспорти і довічно тримати в колгоспах. Нехай землю обробляють.
  • 0

#35 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 14.10.2010 – 20:48

Перегляд дописуРодослава09 (14.10.2010 21:45) писав:

Та взагалі потрібно в комуністів забрати паспорти і довічно тримати в колгоспах. Нехай землю обробляють.
А родославу призначити головою колгоспу
  • 0

#36 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 14.10.2010 – 20:53

Нє, голову вона не покегне. Секретарем партійної ячейки. :ggggg:
  • 0

#37 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 15.10.2010 – 17:02

Перегляд дописуЗварич (14.10.2010 21:53) писав:

Нє, голову вона не покегне. Секретарем партійної ячейки. ;)
То Ви не тільки москаль, а ще й на додачу - жидокомуніст?

Секретар "партійної ячейки" - по-українськи це звучить: секретар партійного осередку. :lol:

Ніколи не була комуністкою, бо є патріотом руського народу, слов'ян в цілому.

Повідомлення відредагував Родослава09: 15.10.2010 – 17:02

• 0

#38 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 15.10.2010 – 19:28

Перегляд дописуЗварич (14.10.2010 21:53) писав:

Нє, голову вона не покегне. Секретарем партійної ячейки. ;)
Ногою по яйчейкі секретарю партійної "ячєйкі" ;) :lol:
  • 0

#39 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.10.2010 – 19:40

люблю комуняк, вони як варені раки
правда на смак лайном віддають
  • 0

#40 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень
  • Місто:Justalittleniceplace

Відправлено 15.10.2010 – 19:49

Перегляд дописуРодослава09 (15.10.2010 18:02) писав:

Ніколи не була комуністкою, бо є патріотом руського народу, слов'ян в цілому.

Вам комуністичний рух має бути дуже близьким, оскільки ніхто не зробив так багато для зближення словян, зокрема східних і безпосередньо руського народу( росіян, білорусів та українців) як 70літнє керування комуністів.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних