Перейти до вмісту

Дитина не хоче їсти

Повідомлень в темі: 57

#21 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 792 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 06.10.2010 – 15:10

Перегляд дописуKrassa (5.10.2010 11:38) писав:

Молодша дитина дуже вередлива в харчуванні, єдине що в неї можна запхати - це молочні продукти, і то такі щоб смакували, з цим також напряг, бо поняття "смачний" і "корисний" дуже рідко поєднуються. Каші взагалі не їсть, супи з такими дикими істериками.

Ну бо самі винні ж, не треба балувати.

Є варіант, хоча трішки жорстокий, посадити на голод на день-два.
  • 0

#22 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 06.10.2010 – 20:06

жерти не хоче - геть з харчевні. потім само попросить. а якщо не попросить, то дідусь Дарвін не засмутицця.
  • 0

#23 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 06.10.2010 – 20:08

Перегляд дописуSergiy_K (6.10.2010 21:06) писав:

жерти не хоче - геть з харчевні. потім само попросить. а якщо не попросить, то дідусь Дарвін не засмутицця.
А якщо дідусь не Дарвін? І по вухам дасть за онука?
  • 0

#24 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 06.10.2010 – 20:33

Перегляд допису---- (6.10.2010 21:08) писав:

А якщо дідусь не Дарвін? І по вухам дасть за онука?

тим гірше для нього
  • 0

#25 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 09.10.2010 – 21:58

дати дитині покурити коноплі. одразу все почне їсти
  • 0

#26 Krassa

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 13.10.2010 – 09:57

Перегляд дописуKassandra (5.10.2010 12:33) писав:

скільки дитині років і скільки ви в неї впихаєте?
не робіть з їжі культу.
молодшій 4,5 роки, запхати в неї нічого не можна, не дається
  • 0

#27 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 13.10.2010 – 10:04

Перегляд дописуKrassa (13.10.2010 10:57) писав:

4,5? нічого дивного! певно гасає цілими днями, нє? В садок ходить?
І тойво - не запихайте в неї нічого. Зробіть так, щоб сама попросила...Хай поголодує цілий день - зате ввечері смачно наїсться. За тиждень з правильним підходом думаю все нормально буде їсти.
Не вимудровуйте для неї окреме меню - хай їсть те, що й всі. Не хоче їсти - нехай, сядьте збоку і самі з чоловіком їжте. І я так розумію, що є старша дитина. Вона їсть все нормально? От і вона хай їсть з вами теж.
  • 0

#28 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 13.10.2010 – 10:08

Перегляд дописуKrassa (13.10.2010 10:57) писав:

В компанії дитина їстиме. У нас поняття не було такого - запихати їжу. А якщо дитина щось не їла, то варто було винести у двір малечі, то їли всі.
  • 0

#29 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 13.10.2010 – 12:32

Перегляд дописуОлеська (13.10.2010 11:08) писав:

В компанії дитина їстиме. У нас поняття не було такого - запихати їжу. А якщо дитина щось не їла, то варто було винести у двір малечі, то їли всі.
дитбудинок?
  • 0

#30 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.10.2010 – 12:59

Як казав мій дідо, коли я був малим: "Не хочеш їсти - не їж, через 3 дні сам попросиш" та "Будеш погано їсти - віддам на курси до циган" :ggggg:
  • 0

#31 Blackvistaspam

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень

Відправлено 13.10.2010 – 13:19

Ой біда, як завжди психологія на нульовому рівні. намагаютсья дитину привчити до графіку щоб самим її було зручно годувати мабуть.... Людина добре їсть - коли добре попрацює ,у випадку дітей -побігає,попригае, виратить енергію і захоче їсти, і кормити її потрібно не всяким бидло-хавчиком.
Правильно Касандро моріть ваших дітей голову, можливо вночі вам башку вони проломять :ggggg: Що поробиш ,коли батьки тупе бидло - спочатку заведіть собаку ,виживе - заведіть дітей.
  • 0

#32 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 13.10.2010 – 14:10

Перегляд дописуBlackvistaspam (13.10.2010 14:19) писав:

Ой біда, як завжди психологія на нульовому рівні. намагаютсья дитину привчити до графіку щоб самим її було зручно годувати мабуть.... Людина добре їсть - коли добре попрацює ,у випадку дітей -побігає,попригае, виратить енергію і захоче їсти, і кормити її потрібно не всяким бидло-хавчиком.
Правильно Касандро моріть ваших дітей голову, можливо вночі вам башку вони проломять :ggggg: Що поробиш ,коли батьки тупе бидло - спочатку заведіть собаку ,виживе - заведіть дітей.
якась у тебе особлива любов до мене..хммм...дивно...
Взагалі-то харчуватися за графіком корисно для кишково-шлункового тракту.
Та й де я писала, щоб дітей морити голодом? Писала що нема чого пхати в дітей їжу, а дати - коли дійсно сама зголодніє.
І може вередувати, бо не голодна, а пхають їжу. І йде на принцип - а фіга вам поїм.А вередливість не треба виховувати у дітях.
  • 0

#33 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 13.10.2010 – 15:42

а прив"язати і годувати з крапельниці слабо?
  • 0

#34 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.10.2010 – 16:29

моя мама таскала мене на кухню "помагати їй готувати". я наліплю. кривеньких вареників чи пиріжків , ясно шот потім спробувати хочеться. або коли варили шось, то в кастрюлях таких..прозорих. цікаво було спостерігати. ну і їла потім,звичайно.

а взагалі я малою теж погано їла. особливо влітку. бо я піду нажеруся якихось яблук,малини і теде, а потім нічо більш не лізло.
  • 0

#35 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 11.11.2010 – 01:22

Наш малюк не хотів борщика на вихідних... Оце кілька днів готувала картопельку-кашу, то сьогодні на питання чи підемо вечеряти почула ствердне "Суп!" :angry2: . Ото так деякі страви в нас і їдяться. Не хоче - виключаємо з раціону, доки не закортить, тоді вже наминає що аж за вухами лящить!
Ще була фішка дурнувата у малюка - не їв рибу. Не просто не їв, а коли коментували, що то саме риба! Якщо не скажеш, що суп з рибкою - закине в рота і не помітить. А коли казала що то таке - міг покласти в рота, дістати й протягти у жмені з фразою "Матусі!", мовляв сама таке їж, я його покуштував - не катить.
Не пив молоко - почали давати разом з Несквіком. Не їв сиру - купуємо глазуровані. Коротше, шукаємо альтернативи. І це не є трагічною темою для нас, бо малюк загалом їсть як дорослий - полюбляє пампушки з часником (тістечка поряд з ними відпочивають), а сало ваще їв (якщо те пережовування можна так назвати...) уже в сім місяців.
Як зовсім не хоче їсти, то особливо не наполягаємо. Можемо домовитись на три-десять ложок, а можемо й взагалі не чіпати його з їжею.
П.С. А шоколад корисний, просто зуби тре вчасно після його споживання чистити, щоб не було проблем.
  • 0

#36 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 11.11.2010 – 09:21

Перегляд дописуТітонька ÈMMY (11.11.2010 01:22) писав:

Не пив молоко - почали давати разом з Несквіком. Не їв сиру - купуємо глазуровані.
а ви почитайте їх склад...іноді сама собі не купляю, а вже доросла
  • 0

#37 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 11.11.2010 – 20:39

Перегляд дописуТітонька ÈMMY (11.11.2010 01:22) писав:

а сало ваще їв (якщо те пережовування можна так назвати...) уже в сім місяців.
а зі скольки місяців ви почали вводити прикорм, якщо в 7 він вже їв сало? :angry2:
  • 0

#38 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 11.11.2010 – 23:17

Перегляд дописуKassandra (11.11.2010 09:21) писав:

а ви почитайте їх склад...іноді сама собі не купляю, а вже доросла
Щодо складу - читаю кожного "нового" продукту (маю на увазі ті, котрі купую вперше). Не маю упереджень щодо сої та натуральних (чи ідентичних) ароматизаторів-барвників, тож у складі Несквіку, глазурованих сирків , більшості йогуртів та інших смачностей, котрі дехто вважає шкідливими, не вбачаю нічого трагічного.

Не до теми про діток, але до відхилення про корисність/склад. Одна моя заочна знайома так "повернулася" на натуральності продуктів, що вживає навіть рис нелущений. Як на мене то з такими претензіями до їжі тре' в Гімалаї переселятися та жувати тіко рис і курагу.

Перегляд дописуreyneke (11.11.2010 20:39) писав:

а зі скольки місяців ви почали вводити прикорм, якщо в 7 він вже їв сало? :angry2:
У день, коли виповнилося 6 місяців. Тиждень куштував лише пареного гарбузика, а потім вже щотижня на протязі двох місяців вводили нові "основні" компоненти. Сало, хліб, мед, яблуко і т.д. були за делікатеса, порівняно рідко давали. У 9-12 місяців різноманіття в меню яскравішало форсовано, бо літо - овочі/фрукти.
  • 0

#39 Ластів’ятко

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень

Відправлено 31.01.2011 – 19:02

Моя донька погано їсть,а сьогодні за вечерею їла добре.Я приготувала картошечку,до неї зробила тефтельки.Свинячий фарш,вимочений в молоці батон,трішки цибулі,сіль.Сформувала котлетки маленькі та на 2-3 хвилинки на гарячу сковороду,бажано без масла-це якщо сковорода с антипригарним покриттям,це потрібно для того,щоб схватилися і тримали форму.Після цього поклала в глиняний горщечок и залила цією сумішшю:сметана,вода півчайної ложки томатного соусу і трішки мороженого чи сушеного укропу і на 40 хвилин в духовку при температурі 210-220 до готовности)
  • 0

#40 Білобока

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень

Відправлено 17.02.2011 – 17:56

буде голодна поїсть, можливо якось зацікавлювати гарним, незвичним виглядом їжі, можливо є якісь мультики де герої продукти, або дітки, улюбленні герої їдять.
але повіте влаштовувати концерт перед дитоною і саджати її пере телевізором не варто.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних