Перейти до вмісту

Про людські раси..

Повідомлень в темі: 67

Опитування: Як ви вважаєте, хто буде жити на Землі наступного тисячоліття? (59 користувачів проголосувало)

Ваші думки..

1. Залишаться лише білі.. (11 голосів [18.64%])

Процент голосів: 18.64%

2. Залишаться лише чорні.. (5 голосів [8.47%])

Процент голосів: 8.47%

3. Залишаться лише азіати.. (7 голосів [11.86%])

Процент голосів: 11.86%

4. Європейські негроазіати)) (36 голосів [61.02%])

Процент голосів: 61.02%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 26.01.2007 – 15:46

Перегляд дописуФАК ІТ ОЛЛ!!! (26.01.2007 15:16) писав:

Так вони і так нами майже правлять.....
жиди це зараза....тре давати опір :( !Ніяких пристосувань!
Бий жидів- спасай росію...? :)
Бля,де цих жидів лиш нема?..
  • 0

#42 Юльчик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 257 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:смт.Добротвір

Відправлено 26.01.2007 – 21:11

якщо постійно щось змішувати( в даному випадку риси рас), то нічого доброго не вийде..... всі будуть однакові: кучеряве волосся, біла( ну майже) шкіра і вузькі очі. :( :)
  • 0

#43 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 16.02.2007 – 17:33

Ну ви тут і наговорили... Знаєте з тими расами то справді цікаво... Взагалі в нас усіх одні предки, ну група десь із 10-20 осіб, а дотого було певно лише 2... то вже доведено... ну і як не прикро але колискою людства є Африка...Тому...
Тепер щодо народжуваності... Білі самі винні, що у них мало дітей, адже через високий рівень життя знижується народжуваність... Хоча доречі українці в цьоме ще досить міцна нація, в нас по селах надалі, якто кажуть практикуються багатодітні сім"ї...
Ну і назавршення щодо того якою буде раса майбутнього... Спочатку була одна раса, потім через переселення та ділення утворилось чотири раси, які виникли внаслідок пристосування до природніх умов, тепер починається по-моєму зворотній процес...Тому все знов змішаєть.. Але я сподіваюсь залишиться культурна самобутність, окремих країн...Ну себто України звісно :)
  • 0

#44 Гомер viz пончиК

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень
  • Місто:славетне місто Умань

Відправлено 16.02.2007 – 18:55

Нас заполоняють негри, це не гуд.
  • 0

#45 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.02.2007 – 19:23

Віва біла Україна! Урочисто обіцяю, шо жодній негритосці не віддамсі :)
  • 0

#46 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.02.2007 – 19:32

Перегляд дописуNeorlandina (23.01.2007 18:50) писав:

В майбутьному буде світове панування Китаю!
Вони вже всюди! Просто вони такі маленькі, шо ми їх не помічаємо.
іх вже по всьому світу живе 37 мільйонів
  • 0

#47 Gapochka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 16.02.2007 – 19:37

Це все дуже сумно. З одного боку - не хочеться бути расисткою (це вже пройдений етап), адже ми усі однакові перед Творцем, усі маємо право на гідне існування, а з іншого - так хочеться, щоб нація, за яку діди пролили стільки крові, не залишилась лише на сторінках книг з міфології.
Ми самі винні в тому, що зникаємо. Чому темношкірі повинні поповнювати наш генофонд, чому дітей своїх не виховуємо патріотами, чому замість того, щоб піднімати з руїни свою державу, збагачуємо чужі?
Єдина надія на те, що українські гени досить сильні (що підтверджено історією), і ми ще довго не зникнемо з лиця землі...
  • 0

#48 Гомер viz пончиК

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень
  • Місто:славетне місто Умань

Відправлено 16.02.2007 – 19:48

Негри нам ще зроблять солодке життя за їх багаторічнні страждання в рабстві. Попомнете мої слова
  • 0

#49 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 16.02.2007 – 19:48

Перегляд дописуGapochka (16.02.2007 19:34) писав:

Ми самі винні в тому, що зникаємо. Чому темношкірі повинні поповнювати наш генофонд, чому дітей своїх не виховуємо патріотами, чому замість того, щоб піднімати з руїни свою державу, збагачуємо чужі?

А з яких це пір черношкірі поповнюють генофонд УКраїни? Дуже цікаво......

Люди що " збагачують" чужі держави, їдуть працювати від того що, в своїй країні вони нікому не треба, так шо не треба звинувачувати людей, вони і так багато чого роблятЬ, щоб їх сім"ї жили нормально.
  • 0

#50 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 16.02.2007 – 19:52

Чого китайців так багато??? Бо презервативи у них китайські...

Зараз реально китайську експансію у всі боки зупиняє лише ядерна потуга сусідніх держав - Індії, Росії. Але вони беруть Росію живою масою. Дані переписів (здається, 1993 та недавній 2004): їх було півмільйона, а зараз, здається, 6 млн... І, як це не парадоксально, але в Росії керівник не-КГБіст давно вже б віддав їм пів-Сибіру. Німців було 80 млн на території, більшій за негористу територію Китаю десь у 3-4 рази... І вони всю Європу облазили в пошуках Lebensraum. Цікаво, скільки часу витримає китайська братія? Гонконг вони вже забрали, до Тайваню добираються... Ще трохи, і під їхнім контролем будуть усі неядерні держави в районі. А тепер питання: куди вони попруться далі: в Росію чи Індію???

На китайсько-фінському кордоні все спокійно...
  • 0

#51 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 16.02.2007 – 19:57

Перегляд дописуГетьман (16.02.2007 19:49) писав:

А тепер питання: куди вони попруться далі: в Росію чи Індію???

навіщо їм Індія, там і так вже перенаселення країни, а на іншому кордоні безмежні території Росії, от це дійсно спокуса. Для того ж БАМ і будували щоб ввести в оману китайців, ніби біля їх кордонів будуть будвати щось величезне, так би мовити для їх заспокоєння.
  • 0

#52 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 16.02.2007 – 20:52

Перегляд дописуCounteR_Sanya (16.02.2007 19:45) писав:

Негри нам ще зроблять солодке життя за їх багаторічнні страждання в рабстві. Попомнете мої слова
Забудьте ви про тих негрів. Просто не спіть з ними...
Згадується негритянська комедія "Не погрожуй південному центральному...", де негр мстився білим тим, що спав з білими хвойдами.
  • 0

#53 Gapochka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень

Відправлено 18.02.2007 – 09:00

Перегляд дописуMarcos (16.02.2007 19:45) писав:

А з яких це пір черношкірі поповнюють генофонд УКраїни? Дуже цікаво......

Люди що " збагачують" чужі держави, їдуть працювати від того що, в своїй країні вони нікому не треба, так шо не треба звинувачувати людей, вони і так багато чого роблятЬ, щоб їх сім"ї жили нормально.

Я мала на увазі дівчат, які родять чорненьких діточок. Чому не українців?

А відносно того, що хтось не потрібен у своїй країні, то можна виділити цілу тему. Країна - це ми всі, наші діти в тому числі. Якщо вважати нормальним життям сім*ї, коли батьки роками за кордоном, а діти виростають без їхнього тепла соціальними виродками (я нікого не хочу образити, просто не придумала потрібного слова), то тоді нормально і те, що наші міста заполонили насильство, маскультура, повний "ацтой" (НМД це - коли жертвують духовним на користь матеріального).
Тоді цю пустоту щось мусить заповнити, наразі - свіжа кров чужої раси :(
  • 0

#54 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 24.02.2007 – 17:08

Перегляд дописуВертипузо (16.02.2007 22:16) писав:

Ех... а ти уважно читав... Я кажу раси утворилися від пристосування до певних умов... Наприклад ми білі тільки через те що у нас тут менше сонця аніж у африці, поки ми живем в таких умовах, ми будем білі... А доречі теорія не моя а АНТРОПОЛОГІЧНА... вона загально визнана... Наука є така яка вивчає раси... :)
Мушу вдруге визнати ви мене переконали..я погоджуюсь з цією теорією
Пс наука що вивчає раси - расологія :pardon:
АЛЕ імхо цих жовтих та чорних стає все більше і більше і чомусь люди не взмозі зрозуміти що колись ця жива маса заселить усю планету....
  • 0

#55 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 13.03.2007 – 22:36

Перегляд дописуФАК ІТ ОЛЛ!!! (5.01.2007 02:07) писав:

Взагалі я не расист але наші раси(маю на увазі білу й чорну)різні....вони відрізняються здатністю до творчості.....Біла людина побудувала світ.....а зараз раби які допомагали нашим нащадкам це робити хочуть забрати наше надбання!!!
А Ви не хочете подумати що все плинне? Колись була Єгипетська Цивілізація - зараз там самі знаєте що, колись була Київська Русь - а зараз самі знаєте що. І так можна дуже багато говорити. Все змінюєтья, досягає апогею...можливо час Білої людини сплив і тепер Чорні творитимуть культуру, науку і майбутнє? Як би того не хотілося але є АЛЕ, на жаль ;) Тобто я хочу сказати що те, що колись Біла людина була генієм і творила історію, не означає що це є достатньою чи необхідною умовою для розвитку в майбутньому! Енергетичні поля змінюються, ери проходять, Сонячна система рухається..

Перегляд дописуВертипузо (16.02.2007 17:30) писав:

Ну ви тут і наговорили... Знаєте з тими расами то справді цікаво... Взагалі в нас усіх одні предки, ну група десь із 10-20 осіб, а дотого було певно лише 2... то вже доведено... ну і як не прикро але колискою людства є Африка...Тому...
Звідки дані про Африку як колиску людства? Я не такий довірливий як ФАК ІТ ОЛЛ. Можна джерела? І де доведено що нас було 2 спочатку? От уявляєте - також відразу було два коня, два кота і тд...

Перегляд дописуMarcos (16.02.2007 19:33) писав:

Щодо коліру шкіри, та й взагалі антропологічних особливостей , то причина відмінностей між расами криється в різних кліматичних умовах при яких зароджувалось населення на різних материках, коли самі материки почали формуватися
"Теза про вплив клімату як про причину фізично-расових відмінностей є такою ж самою хибною, як і віра в спільного расового предка . Досить часто можна почути твердження, що Біла раса, мовляв, має свій колір шкіри, бо виникла на холодній півночі, а Чорна раса має свій колір шкіри, бо виникла на спекотному півдні. Окрім очевидної географічної невідповідності такого припущення (чимало найвеличніших справ Білої раси були здійснені саме у спекотному кліматі, наприклад, на Близькому Сході та в Єгипті), цей аргумент не пояснює специфічних расових характеристик, скажімо, монголоїдів (китайців, японців та інших). Зокрема, він не відповідає на запитання, яким саме чином клімат Азії витворив притаманні монголоїдам форму очей і структуру черепа?"

Перегляд дописуВертипузо (16.02.2007 22:16) писав:

Ех... а ти уважно читав... Я кажу раси утворилися від пристосування до певних умов... Наприклад ми білі тільки через те що у нас тут менше сонця аніж у африці, поки ми живем в таких умовах, ми будем білі... А доречі теорія не моя а АНТРОПОЛОГІЧНА... вона загально визнана... Наука є така яка вивчає раси... :cool1: Якби прочитала раніше що ти написав, не писала б сама... навіщо пояснювати двічі... Хоч хтось тут знає трохи з антропології :)
Читайте вище + нижче:
"Насправді фізичні характеристики певної раси генетично зумовлюються в момент «зачаття» цієї раси, і при цьому немає абсолютно ніяких доказів того, що зміна генетичного коду тої чи іншої групи людей спричинюється саме проживанням у холодному або ж спекотному кліматі . Якби велика група китайців переїхала до Норвегії і жила там протягом досить тривалого часу, але весь цей час залишалася — через шлюби — у межах своєї раси, то чи можна було б всерйоз припускати, що вона зрештою «зеволюціонує» у блакитнооких і світловолосих людей? І навпаки — чи буде хтось всерйоз твердити, що, переїхавши до Китаю, але залишаючись там у межах своєї генетичної громади і не змішуючись із місцевим населенням, європеоїди з часом набудуть фізичного вигляду монголоїдів?"

Матеріал: Артур Кемп, "МАРШ ТИТАНІВ: ІСТОРІЯ БІЛОЇ РАСИ", видавництво "Ostara Publications". Інтернет-версія на сайті _www.white-history.com

• 0

#56 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 18.03.2007 – 21:01

Виступ на одному з жидівських конгресів в Нью-Йорку президента Антидефамаційної ліги США Абі Фоксмана:
"Біла раса згасає через генозмішання... Ми повинні використати всю свою владу для ШЕЛЬМУВАННЯ БІЛИХ МУЖЧИН І ЖІНОК, тих, хто ще збирається зберігати свою расову чистоту. Вони будуть в новому суспільстві піддані остракізму... Ми хочемо, щоб кожний білий батько відчував незручності від білих дітей і народжував змішане потомство... Ми з задоволенням спостерігаємо останніх білих дітей, що граються на вулиці з їх чорними однолітками... Згиньте, АРІЙСЬКІ ГОЇ!".
Його виступ опубліковано у Нью-Йоркській газеті "National Observer" 25.08.98.
Чекаю відповідей типу фігня, фальшивка, неправильний переклад, але мені все одно ці слова подобаються... ;)
Тримайся, Україно, тримайтеся, любі наші дівчата :angry12: В нас ще є шанс...
  • 0

#57 Fashist

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:Бандерштат

Відправлено 19.03.2007 – 06:55

Цитата

Я мала на увазі дівчат, які родять чорненьких діточок. Чому не українців?

А відносно того, що хтось не потрібен у своїй країні,

бачте тут вже стоїть питання хто саме непотрібен у своїй країні ???

і чия країна ?
кому вона належить кому буде належити !
і як би на це подивили ! наші предки ???

(Коновалець, Мельник, Шухевич, Бандера ! і т д !)
  • 0

#58 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 19.03.2007 – 11:05

Гетьман
Чесно кажучи мені у це дуже важко віриться ;) Публічно заявляти про свої каварні "антибілі" плани...Хм :angry12:
  • 0

#59 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 29.10.2007 – 00:29

Перегляд дописуФАК ІТ ОЛЛ!!! (19.03.2007 11:05) писав:

Гетьман
Чесно кажучи мені у це дуже важко віриться <_< Публічно заявляти про свої каварні "антибілі" плани...Хм :rolleyes:
А що тут не вірити? Євреї керують всім і вся по всіх країнах, вони відмінні фінансисти і тд. Тому й можуть собі дозволити що захочуть і де захочуть.
  • 0

#60 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 29.10.2007 – 01:30

Залишиться якась сіробуромалинова біомаса...

і всі забудуть про походження кольорів шкіри...

Просто одні будуть трошки жовтіші, інші - темніші і т.п....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних