Перейти до вмісту

Егоїзм

Повідомлень в темі: 152

#81 VO))

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.12.2006 – 00:47

як жити для когось, це робити щось для своїх близьких? А коли нічого для них не робиш, то значить живеш тільки для себе?
  • 0

#82 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 522 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 18.12.2006 – 08:07

....для себе...інакше ніж як для себе людина все одно жити не вміє....
...бо ж альтруїзм - це теж поклик власної душі....
я не оперую поняттями "правильно"-"неправильно"....
скажімо так, я - проти явища егоїзму...але не проти життя тільки для себе...
  • 0

#83 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 18.12.2006 – 09:14

Перегляд дописуVO)) (18.12.2006 00:47) писав:

як жити для когось, це робити щось для своїх близьких? А коли нічого для них не робиш, то значить живеш тільки для себе?
як можна нічого не робити для близьких?.... ти ж не просто існуєш.... нічого не робити не може вийти взагалі вже хоч би через те, що ти десь живеш, вчишся, гуляєш... інше питання чи те, що ти робиш гарно чи погано впливає на їх настрій.
  • 0

#84 ТітіК

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 311 повідомлень
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 18.12.2006 – 18:56

Жити лише для себе - це не правильно!!!! А в чому тоді сенс життя, коли ти не можеш зробити щасливою, або допомогти, поділитися коханням з близькою людиною! І взагалі, жити лише для себе - дуже нудно!
  • 0

#85 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 18.12.2006 – 19:02

Жити тільки для себе...?хм....в принципі то важко....рано чи пізно та зрозумієш, що то неможливо....а коли кохаєш, чи навіть просто з кимось дружиш - то ти вже не тільки для себе живеш...
  • 0

#86 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 18.12.2006 – 19:30

жити лиш для себе?Якшо б так можна було,то це би було ФАйно!
аби як ми жили,то все одно для когось ми шось робим.комусь все одно потрібно.
Хоч на мою думку,на перше місце треба ставити лиш себе!
  • 0

#87 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 18.12.2006 – 19:47

Перегляд дописуjakobz (18.12.2006 19:30) писав:

Хоч на мою думку,на перше місце треба ставити лиш себе!
звичайно! не любитимеш себе - не любитимуть тебе...
  • 0

#88 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 18.12.2006 – 20:51

ну всі вже майже все сказали до мене :brovy: так воно і є: спочатку може бути класно жити лише для себе, але потім стає сумно і нудно...
  • 0

#89 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 18.12.2006 – 20:52

жити для себе.... неможливо хоть би як ми цього хотіли, бо всі люди є невід*ємною частиною суспільства і так чи інакше вони взаємодіють.
  • 0

#90 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 18.12.2006 – 20:58

Та шо ви кажете? всі так живуть раді комунізму? та не повірю! кожен живе для себе, просто деякі ше прикриваються іншими. Щоб людина не робила, вона переслідує тільки свої егоїстичні цілі.
  • 0

#91 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 18.12.2006 – 21:37

моя відповідь: тему в кохання.. і тоді я на вас подивлюсь..
  • 0

#92 Salo

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 18.12.2006 – 23:09

Я вважаю,що жити заради самого себе неможливо. Потрібно жити для когось, для коханої людини, для друзів. Це так приємно, коли відчуваєш, що допомагаєш близьким тобі людям, не заради чогось, а просто так, за те, що кохаєш, за те, що завжи поруч, даруїш ім подарунки, свою радість, живеш заради них, заради того, щоб приносити комусь щастя.
Життя заради себе спочатку здається дуже "вигідним"-ні за кого не хвилюєшся, ні про кого не думаєш, живеш собі для себе, витрачаєш все на себе і любуєшся собою в дзеркало...Але через деякий час це все набридає, набридає, що нікому не можеш довіритись, нікому не можеш "виговоритися", ніхто тебе не підтримає у тяжку хвилину і замислюєшся...Навіщо мені життя для себе, коли я нікому не потрібен?
Ні,неможливо жити лише заради себе-це не життя. Потрібно жити заради когось (звичайно, не заради якоїсь поп-зірки :brovy: ).
  • 0

#93 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 18.12.2006 – 23:16

Перегляд дописуSalo (18.12.2006 23:09) писав:

Я вважаю,що жити заради самого себе неможливо. Потрібно жити для когось, для коханої людини, для друзів. Це так приємно, коли відчуваєш, що допомагаєш близьким тобі людям, не заради чогось, а просто так, за те, що кохаєш, за те, що завжи поруч, даруїш ім подарунки, свою радість, живеш заради них, заради того, щоб приносити комусь щастя.
Життя заради себе спочатку здається дуже "вигідним"-ні за кого не хвилюєшся, ні про кого не думаєш, живеш собі для себе, витрачаєш все на себе і любуєшся собою в дзеркало...Але через деякий час це все набридає, набридає, що нікому не можеш довіритись, нікому не можеш "виговоритися", ніхто тебе не підтримає у тяжку хвилину і замислюєшся...Навіщо мені життя для себе, коли я нікому не потрібен?
Ні,неможливо жити лише заради себе-це не життя. Потрібно жити заради когось (звичайно, не заради якоїсь поп-зірки :brovy: ).

так, жити для когось,для друзів,батьків,коханої людини - це все..тоді все інше просто нівелюється(чи як те слово називається,може сплутала,та думаю розумієте)....
  • 0

#94 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 18.12.2006 – 23:18

Перегляд дописуKassandra (18.12.2006 23:16) писав:

так, жити для когось,для друзів,батьків,коханої людини - це все..тоді все інше просто нівелюється(чи як те слово називається,може сплутала,та думаю розумієте)....
Живеш для них заради того,щоб почуватися добре...Хіба не егоїзм?
  • 0

#95 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 18.12.2006 – 23:22

Перегляд дописуjakobz (18.12.2006 23:18) писав:

Живеш для них заради того,щоб почуватися добре...Хіба не егоїзм?

частково так є....це природньо...я здається мала схожий допис про егоїзм в темі філософія про кохання...зара пошукаю...

Цитата

Моя особиста думка, що кохання все-таки егоїстичне почутя.навіть дуже.Ви ніколи не ловили себе на думці, що коли думаєте про те, як вам сильно хочется бути поруч з певною людиною, це по суті задоволення свого егоїстичного бажання не бути самотнім.Навіть оте так зване "жертовне" кохання теж, на мою думку, є нічим іншим ніж, егоїстичністю.Просто кохання проявляється у тому, що ти маєш чуття, що ти не можеш без цієї людини.І тому намагаєшся все зробити, щоб ця людина не зникла, постійно була поруч тебе, і , що саме цікаве, мала ту ж проблему , що й ти, тобто "кохала" тебе.І ладен пожертвувати собою у якійсь ситуації, лиш би не мучитися, бо розумієш, що ти вже не задовольниш свого егоїстичного почуття, якщо тієї людини не буде.Ти, по суті, стаєш рабом своо егоїзму.

але все таки....свого часу я переглянула такі думки...змінила їх...тобі це необхідно як повітря..от і все..так просто...
  • 0

#96 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 18.12.2006 – 23:27

Народ не заплутуйтесь знову в своїх і чужих думках, не ходіть по колу. Воно було,є і буде.
  • 0

#97 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 18.12.2006 – 23:28

Перегляд дописуKassandra (18.12.2006 23:22) писав:

але все таки....свого часу я переглянула такі думки...змінила їх...тобі це необхідно як повітря..от і все..так просто...
Люди різні.Не у всіх потреби однакі.у кожного своє збочення.
Мій знайомий вбив свою коханну через те,шо вона його кинула.Лиш тому,шо вона йому потрібна як повітря....Не егоїзм?
  • 0

#98 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 18.12.2006 – 23:41

Іноді це просто необхідно. Бо живучи лише для інших, ти їх балуєш і тим самим викликаєш певні неприйняті чи неприємні дії з боку людини. Треба хоча би зрідка про себе, пожити виключно задля власних мрій.
А тоді налагодити нормальний тсан речей - ну, типу, рівновагу :brovy:
  • 0

#99 andrON

.

• Користувачі
  • 662 повідомлень
  • Місто:столиця.

Відправлено 19.12.2006 – 00:02

шось всі пости ваші, крім 2х людей, зводяться до того, що всі ми живемо для когось, а для себе жити "неправильно".. що за нав.язана соціумом думка? важко жити тільки для себе чи неважко.. це кожен сам для себе вирішує.. кожен обирає свій шлях.. якщо казати про життя в соціумі, то звісно це буде "неправильно" (пишу в лапках, бо не оперую цим поняттям).. але я не скажу, що всі такі альтруїсти і не егоїсти.. всі живуть самі для себе.. просто інколи або від власних потреб, або в задоволення допомагають іншим..
  • 0

#100 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 19.12.2006 – 00:08

Перегляд дописуjakobz (18.12.2006 23:28) писав:

Люди різні.Не у всіх потреби однакі.у кожного своє збочення.
Мій знайомий вбив свою коханну через те,шо вона його кинула.Лиш тому,шо вона йому потрібна як повітря....Не егоїзм?

а може в нього з головою не все в порядку?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних