Перейти до вмісту

Егоїзм

Повідомлень в темі: 152

#21 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1481 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 09.09.2006 – 02:37

Егоїзм -- двіжок демократичного суспільства з ринковою економікою. більше нічого не можу сказати.
  • 0

#22 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 930 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.09.2006 – 08:38

о так! егоїзм завжди був і буде, якимсь чином можна вважати породженням егоїстичної релігії християнства...

я не проти...
  • 0

#23 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 09.09.2006 – 12:25

"У цьому світі. на жаль чи на щастя, є людина, яку я люблю більше від усіх, яка любить мене і завжди буде поруч - це я сама"
Класика :rolleyes:

А по великому рахунку, усім нашим світом править егоїзм. Без нього (як без ліні і виклику усьому) не було б багато приємних речей у нашому житті ;)
  • 0

#24 BHAAD

• Користувачі
  • 930 повідомлень

Відправлено 03.10.2006 – 08:25

Перегляд дописуAmalteya (29.08.2006 23:15) писав:

нічим вихвалятись, гординя то навіть по Біблії гріх... Нічого не має гарного, коли ти перше думаєш ЛИШЕ про себе, а потім про близьких і друзів. Це треба бороти в собі...

Всі ми трошечки егоїсти,. і це непогано, коли то є трошечки... B)

теж мені аргумент :) , посилання на книжку...
а самому думати важко? щось всі так ззаходилися на біблію посилатися...
егоїзм - це добре, а ваша релігія не егоїстчна? в основі культу лежить що? правильно! - особистий рай для себе, не для нації чи іншого, а для себе, і гріхи всі замолюють свої, а не інших!
  • 0

#25 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 03.10.2006 – 16:45

єгоїзм завжди був, є і буде, він дає розвиток

" сам себе не похвалиш, ніхто тебе не похвалить"

також є думка,і я з нею згодна, що люди відносяться до людини так, як вона сама до себе відноситься, але звичайно, що занадто, то не здраво B)
  • 0

#26 ZipСоване Дівчисько

В сіданці - шило, в голові - запалення!

• Користувачі
  • 601 повідомлень
  • Місто:Qiev

Відправлено 03.10.2006 – 21:42

Хіба можна назвати егоїзмом те що я не хочу гуляти з ЙОГО друзями??? B)
  • 0

#27 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 03.10.2006 – 21:48

Перегляд дописуZiPСоване Дівчисько (3.10.2006 22:42) писав:

Хіба можна назвати егоїзмом те що я не хочу гуляти з ЙОГО друзями??? B)
думаю, якщо він не розуміє, що ти можеш не хотіти гуляти з його друзями, то егоїстом є він :)
  • 0

#28 -=Лис Микита=-

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 04.10.2006 – 23:25

Егоізм - винахід лише цілком егоїстів!!!
  • 0

#29 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 06.10.2006 – 21:46

Бхааду: вибачай, але багато з того, що ти написав не є достовірним... Посилатись на Біблію можна і варто, тому що книжка крім релігії проповідує і певну філософію: просити простити гріхи комусь вважається для християнства важливішим, ніж прозьба за власні гріхи... "Прости їм, Боже, бо не знають, що творять вони" - навряд чи це приклад до егоїзму... Навпаки Біблія сповідує шлях альтруїзму...
Мої думки по даному питанню уже висвітлені: http://orator.ru/rass51.html - тут можна знайти визначення термінів Егоїзм і Альтруїзм... Чи насправді ці слова є антонімами??
  • 0

#30 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 10.10.2006 – 14:15

Якщо людина не любить себе - хіба тоді вона може любити інших людей?
  • 0

#31 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 10.10.2006 – 15:19

Перегляд дописуStuff (10.10.2006 15:15) писав:

Якщо людина не любить себе - хіба тоді вона може любити інших людей?

І хіба її любитимуть. Це так.
Але ж любов до себі і егоїзм тільки по словнику збігаються. А по життю...
Мабуть, любов до себе - це якесь більш здорове почуття, ніж егоїзм.
Так думаю
  • 0

#32 BHAAD

• Користувачі
  • 930 повідомлень

Відправлено 10.10.2006 – 15:44

Перегляд дописуMisercord (6.10.2006 22:46) писав:

Бхааду: вибачай, але багато з того, що ти написав не є достовірним... Посилатись на Біблію можна і варто, тому що книжка крім релігії проповідує і певну філософію: просити простити гріхи комусь вважається для християнства важливішим, ніж прозьба за власні гріхи... "Прости їм, Боже, бо не знають, що творять вони" - навряд чи це приклад до егоїзму... Навпаки Біблія сповідує шлях альтруїзму...
Мої думки по даному питанню уже висвітлені: http://orator.ru/rass51.html - тут можна знайти визначення термінів Егоїзм і Альтруїзм... Чи насправді ці слова є антонімами??

пардон, трафіку закордонного нема... отму на посилання не заходив...
біблія сповідує альтруїзм? дивно, але як на мене основним постулатом там є твердження про свою особисту душу...
і це не егоїзм?
дивно...
на першому плані не суспільство, а особистість... і це альтруїзм? :)
таки дивно...

багато людей знаєте які не свої, а чужі грихи замолюють?
  • 0

#33 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 10.10.2006 – 20:38

Перегляд дописуBHAAD (10.10.2006 16:44) писав:

багато людей знаєте які не свої, а чужі грихи замолюють?

У євреїв це поширено. Вони вважають, що це їм потім допоможе. Десь по тіві чула таку історію/ Вони типу так собі шлях до раю прокладають. Не знаю, наскільки цьому можна вірити.
Та все ж...
  • 0

#34 BHAAD

• Користувачі
  • 930 повідомлень

Відправлено 10.10.2006 – 22:37

Перегляд дописуОлесік (10.10.2006 21:38) писав:

У євреїв це поширено. Вони вважають, що це їм потім допоможе. Десь по тіві чула таку історію/ Вони типу так собі шлях до раю прокладають. Не знаю, наскільки цьому можна вірити.
Та все ж...
і всеж переживає про себе особисто... :)
  • 0

#35 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 11.10.2006 – 08:16

Перегляд дописуBHAAD (10.10.2006 23:37) писав:

і всеж переживає про себе особисто... :)

І лише про себе. Але я люди, які молитимуться за тебе, не думаючи про себе. Це твої дідусі і бабусі, у когось батьки і друзі. У коось кохана людина. У когось таємний прихильник...
  • 0

#36 Devor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень

Відправлено 28.10.2006 – 12:11

Власне кажучи тема обширна. В ній можна сплести і щирість людини перед собою, і лицемірство. І маски, що вдягаються на різну оказію.
Народе мій милий, чи ви готові впевнитись у тому чи ви справжні будучи на одинці? Це ж увійшло нам в звичку після сотні зустрічей забувати знімати з себе все лахміття люб*язностей і неприязні і сидіти торочено в кріслах і обдумувати УСЕ. А от інколи при таких обдумуваннях чи не найнеприємніше ловити себе на тому, що в тому кріслі сидиш не ТИ, а хтось інший...
От така то ботва панове. :angry12:
  • 0

#37 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.10.2006 – 13:34

цікава ботва. :cry:
я давно впевнився в тому, що найлегше обманювати самого себе. я зроблю те, я зроблю інше. не потрібно робити навіть щирий вираз обличчя - ці думки в тебе в голові, настільки переконливі, що враз заспокоюєшся, і тільки маленька частинка свідомості іронічно посміхається.

я думаю, кожному знайомі "роздуми під ковдрою"? тиради, які ніколи не будуть виголешені, слова які звучать тільки для тебе, щоб переконатись у тому що все буде так як ти хочеш. насправді цього не відбувається. ніколи. найкращий метод - під час от таких "самолюбних" роздумів слід якось ввіткнутись в них і напівжартівливим тоном сказати: "заткнись, а?" заткнути свій внутрішній голос слабкої людини, здатної перевернути весь світ, але тільки... в своїй голові. чим більше цей голос затикати, тим більше ти зможеш зробити в дійсності.

а про істинність того, що "це є ти, а це не ти" навіть говорити не буду. хто мені покаже чітку межу між лицемірством і істинною особистістю, ставлю ящик пива :angry12: фішка в тому, що будь-яку ідею, я скоріш за все, заріжу на корню :) немає чіткої межі. можливо, нас немає істинних взагалі(ви тільки подумайте про те, чи істинні ви в віртуалі :shy: цікаво, нє? ) можливо \, ми завжди істинні. дайте мені глянути очима не-людини і можливо я скажу. можливо :shy:
  • 0

#38 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 28.10.2006 – 17:38

У мене інша проблема. Я знаю, що то я сиджу кріслі. моя суть. Без прикрас і приколів. Але хто то - я? Що то за суть? І чому вона сьогодні в кріслі одна, а завтра інша?
  • 0

#39 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 28.10.2006 – 18:11

Перегляд дописуDevor (28.10.2006 13:11) писав:

Власне кажучи тема обширна. В ній можна сплести і щирість людини перед собою, і лицемірство. І маски, що вдягаються на різну оказію.
Народе мій милий, чи ви готові впевнитись у тому чи ви справжні будучи на одинці? Це ж увійшло нам в звичку після сотні зустрічей забувати знімати з себе все лахміття люб*язностей і неприязні і сидіти торочено в кріслах і обдумувати УСЕ. А от інколи при таких обдумуваннях чи не найнеприємніше ловити себе на тому, що в тому кріслі сидиш не ТИ, а хтось інший...
От така то ботва панове. :angry12:
так, важко зараз обдумувати все, коли можна просто влягтися перед телеком чи всістися перед компом і про все забути... та часом хочеться прокрутити в голові останні події, проаналізувати як себе так і інших, зрозуміти, що ти зробив не правильно, і як треба буде зробити на наступний раз... це напевно потрібно кожному, зрештою з кожним таким роздумом ми стаємо досконалішими :)
  • 0

#40 BHAAD

• Користувачі
  • 930 повідомлень

Відправлено 28.10.2006 – 18:30

ееххх.... мені би кулемета і дофіга патронів...
от тоді проявився б српавжній "Я"...

задовбало вже бути люб"язним і позитивним...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних