Перейти до вмісту

Егоїзм

Повідомлень в темі: 152

#141 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 03.08.2009 – 18:27

Перегляд допису_saljama_ (29.11.2007 23:32) писав:

Сворюй для себе найкращі умови, бери від життя все...і...іноді, коли треба...іди по трупах..
а ще їх можна їсти. і пускати "на розпал"
  • 0

#142 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 03.08.2009 – 21:37

Перегляд дописуbarashka (29.01.2007 18:20) писав:

дуже неприємне слово, як на мене. більше нічого не можу сказати. :)
та ви прям екциклопедія))

Перегляд дописуFallen Angel (30.01.2007 18:35) писав:

Я можу лише навести на ціль, стріляти повинен кожен сам. друзям можна допомогти, для цього птрібне живе спілкування і робота над собою.
шоб допомогти друзям потрібно працювати над собою? складне у вас життя...

Перегляд дописуLMax (31.01.2007 01:21) писав:

в кого що болить, той про те й говорить...
видно у всіх хто відписує тут болить егоїзм

Перегляд дописуКиря (3.02.2007 01:28) писав:

Та людина сильна, яка себе не обманює.
в тєму
  • 0

#143 Perpetuum mobile

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень
  • Місто:Киев

Відправлено 03.08.2009 – 21:45

Якщо ти не подумаєш про себе, цього більше ніхто не зробить. В умовах капіталізму не існує існує дружби та партнерства. Є тільки конкуренція та тимчасова співпраця.
  • 0

#144 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 03.08.2009 – 22:11

Перегляд дописуPerpetuum mobile (3.08.2009 22:45) писав:

Якщо ти не подумаєш про себе, цього більше ніхто не зробить. В умовах капіталізму не існує існує дружби та партнерства. Є тільки конкуренція та тимчасова співпраця.
ти щосекунди береш участь в капіталістичних відносинах?))
  • 0

#145 Perpetuum mobile

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень
  • Місто:Киев

Відправлено 03.08.2009 – 23:57

мене змушують)
  • 0

#146 VivalaUA

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 06.08.2009 – 21:57

Егоїзм це те що примушує нас жити далі...
  • 0

#147 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 06.08.2009 – 21:59

Перегляд дописуVivalaUA (6.08.2009 22:57) писав:

Егоїзм це те що примушує нас жити далі...
класна думка, шкода шо трохи тупа
  • 0

#148 VivalaUA

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 06.08.2009 – 22:21

Не тупа, а спрощена. Можу пояснити якщо хочеш
  • 0

#149 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 06.08.2009 – 22:24

Перегляд дописуVivalaUA (6.08.2009 23:21) писав:

Не тупа, а спрощена. Можу пояснити якщо хочеш
давай
  • 0

#150 VivalaUA

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 06.08.2009 – 22:40

Цитата

Эгои́зм (от лат. ego — «я») — поведение, целиком определяемое мыслью о собственной пользе, выгоде, предпочтение своих интересов интересам других людей и т. п. @ Wikipedia
Тобто егоїсти апріорі являються егоцентриками. Противагою(не протилежністю) є альтруізм. Вважаючи на сірість нашого суспільства і твердження про те що ніхто не ідеальний - кожному властивий егоїзм. Іноді в найпростіших моментах у найбільших альтруїстів можна побачити егоїзм. Тобто благочинність віруючих віддаючих все бідним егоїстичне, оскільки вони наживають спасіння і повагу і вождіління. Так само і досвід, любов. Також не обов'язково хороше - деякі бажають досягнути кари, ненависті, злоби...що в 99% не є кінцевою ціллю людини...Фактично я в прикладах розповів, що будь яка дія має наслідки. І будь які наслідки когось влаштовують або є очікувані - "определяемое мыслью о собственной пользе, выгоде". Беручи ще простіше - всі дії спрямовані від "Я" можна вважати егоїстичними оскільки вони повертаються до "Я" з результатом і не важливо яким він буде - сама дія була зроблена заради вияви свого я...
Таким чином щоб не бути егоїстом треба не існувати, тобто не жити...
Блискавиця: усне попередження за пунктом правил 2.7. Ознайомся з Правилами Форуму!
  • 0

#151 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 06.08.2009 – 22:56

але ж це не примушує на с жити далі
  • 0

#152 VivalaUA

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 06.08.2009 – 23:03

Примушує поки він є =)...Що буде з людиною яка не захоче ні досвіду, ні грошей, ні любові, ні щастя, ні спасіння....Але мабуть твоя правда "примушує" не найточніше слово...Егоїзм генератор життя =) Було б ліпше
  • 0

#153 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 07.08.2009 – 07:54

Перегляд дописуVivalaUA (6.08.2009 23:40) писав:

Эгои́зм (от лат. ego — «я») — поведение, целиком определяемое мыслью о собственной пользе, выгоде, предпочтение своих интересов интересам других людей и т. п. @ Wikipedia
Тобто егоїсти апріорі являються егоцентриками. Противагою(не протилежністю) є альтруізм. Вважаючи на сірість нашого суспільства і твердження про те що ніхто не ідеальний - кожному властивий егоїзм. Іноді в найпростіших моментах у найбільших альтруїстів можна побачити егоїзм. Тобто благочинність віруючих віддаючих все бідним егоїстичне, оскільки вони наживають спасіння і повагу і вождіління. Так само і досвід, любов. Також не обов'язково хороше - деякі бажають досягнути кари, ненависті, злоби...що в 99% не є кінцевою ціллю людини...Фактично я в прикладах розповів, що будь яка дія має наслідки. І будь які наслідки когось влаштовують або є очікувані - "определяемое мыслью о собственной пользе, выгоде". Беручи ще простіше - всі дії спрямовані від "Я" можна вважати егоїстичними оскільки вони повертаються до "Я" з результатом і не важливо яким він буде - сама дія була зроблена заради вияви свого я...
Таким чином щоб не бути егоїстом треба не існувати, тобто не жити...
У визначенні критерієм є слово "целиком". Тобто можуть бути різні ступені егоїстичності. Прагнення досягти власної вигоди - одна з основних властивостей живої матерії. Альтруїстична поведінка - корисне для виживання популяції організмів збочення, яке закріпилось природним відбором в процесі еволюції. Самим функціональним визначенням егоцентричності я вважаю нездатність зрозуміти почуття і потреби іншого. Тобто чисто психологічне явище. Звідси зрозуміло, що егоцентрик свідомо (з розрахунку) може поводитись альтруїстично, і сприйняття мотивів його поведінки як неегоїстичні буде тим більшим чим адекватніше його знання почуттів та потреб інших людей. І навпаки, неегоцентрик може забити на це, жити без єдності природних душевних схильностей і дії.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних