Перейти до вмісту

Егоїзм

Повідомлень в темі: 152

#101 Salo

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 19.12.2006 – 19:02

Так, з одієї точки зору кохання-це егоїстичне почуття, коли ти всіми способами намагєшся бути поруч з нею\ним, але ж з іншої-ти ладен віддати все, що в тебе є лише заради того, щою твоїй половинці було добре...
  • 0

#102 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 19.12.2006 – 21:23

Тут дуже велика двозначність..щось є егоїстичне,щось альтруїстичне...
  • 0

#103 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 19.12.2006 – 22:49

ага...а альтруїст відчуває насолоду від того що робить комусь..тому він робить це заради себе, а значить - егоїст, тільки прикривається маскою допомоги комусь.
  • 0

#104 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.12.2006 – 09:06

Підсумовуючи вищевисловлене.
Оскільки людина завжди керується власними бажаннями /щоб інше мені не розповідали, вона керується саме ними і нічим іншим/, то розмова поза егоїзмом є окозамилюванням, збивання з шяху істини та іншою підривною діяльністю.
  • 0

#105 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 20.12.2006 – 19:15

Перегляд дописуzav (20.12.2006 09:06) писав:

Підсумовуючи вищевисловлене.
Оскільки людина завжди керується власними бажаннями /щоб інше мені не розповідали, вона керується саме ними і нічим іншим/, то розмова поза егоїзмом є окозамилюванням, збивання з шяху істини та іншою підривною діяльністю.
Підсумовуючи
Тему потрібно закрити,бо вже всьо ясно!
  • 0

#106 Сонечко:)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 196 повідомлень
  • Місто: КИЇВ:)

Відправлено 27.12.2006 – 17:18

А як правильно:1 зробити комусь дуже добре,а собі погано?2 навпаки?Мене це питання вже рік мучае!Спочатку слідувала 1,з цього нічого не вийшло. :D
  • 0

#107 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 27.12.2006 – 17:33

Перегляд дописуСонечко:) (27.12.2006 17:18) писав:

А як правильно:1 зробити комусь дуже добре,а собі погано?2 навпаки?Мене це питання вже рік мучае!Спочатку слідувала 1,з цього нічого не вийшло. :D
А спробуйте-но так: "Он действует так, как все хотят, но только он может.".

Повідомлення відредагував zav: 27.12.2006 – 17:34

• 0

#108 Сонечко:)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 196 повідомлень
  • Місто: КИЇВ:)

Відправлено 27.12.2006 – 18:16

Вибач,але дуже багато термінів,а сьогодні перший день канікул.Навіть якось не читаеться....Завтра обов'язково почитаю!!!! :D
  • 0

#109 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 27.12.2006 – 20:41

Перегляд дописуzav (27.12.2006 17:33) писав:

А може пан все таки спробує то всьо викласти у своєму розумінні?Розкидатися адресами можна,але більша половина їх не читає.Тож прохання надалі законспектувати то всьо і подати нам основу,а не "лити воду"
  • 0

#110 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 28.12.2006 – 00:19

Перегляд дописуjakobz (27.12.2006 20:41) писав:

А може пан все таки спробує то всьо викласти у своєму розумінні?
"Бывает нечто, о чем говорят: "смотри, вот это новое"; но это было уже в веках, бывших прежде нас."(с)
p.s. Переклад для особливо вумних: марнуючи власне життя на "своє розуміння", не заважайте іншим користуватися здобутими людством знаннями.
  • 0

#111 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 28.12.2006 – 00:43

Перегляд дописуzav (28.12.2006 00:19) писав:

"Бывает нечто, о чем говорят: "смотри, вот это новое"; но это было уже в веках, бывших прежде нас."(с)
p.s. Переклад для особливо вумних: марнуючи власне життя на "своє розуміння", не заважайте іншим користуватися здобутими людством знаннями.
Мало не впав зі стільця від вашої поблажливості!Дякую дуже Вам.за те шо все таки звернули на "особливо ВУМНИХ(суржик,ПАНЕ,суржик!)" людей,які ше не навчилися користуватися посиланнями.Ви прояснили мій розум,я тепер буду вдячний вам все життя.Дякую!
Лиш одне не зрозумів,з вашого перекладу-Варто чи не варто?
  • 0

#112 aton

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 105 повідомлень

Відправлено 28.12.2006 – 00:55

Народ,ну я егоїст ;) Але зовсім не переймаюся тією рисою і стараюся жити для свого власного задоволення.І совість мене не загризе своїми гострими іклами :D
  • 0

#113 Вовкулака

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень
  • Місто:Вже не Вінниця...

Відправлено 28.12.2006 – 22:02

Тільки себе жити не варто!!! :8: Треба й трошки для когось пожити... Якщо вже не виходить для когось жити, то варто спробувати для чогось пожити!!! :D Відразу стане легше і схочеться жити не лише для себе, але й для когось 100%... :D :D :D
  • 0

#114 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 28.12.2006 – 23:30

Перегляд дописуСонечко:) (27.12.2006 18:16) писав:

Вибач,але дуже багато термінів,а сьогодні перший день канікул.Навіть якось не читаеться....Завтра обов'язково почитаю!!!! :D

М. Эпштейн сказав:

Мудрым можно считать такое мнение, которое позволяет живущему осуществлять свои интересы в согласии с интересами других. Мудрость определяется не знанием фактов, как они есть, а взаимодействием с людьми, какими они могут быть. Мудрый не делает другим того, чего не хотел бы для себя, но вместе с тем он старается делать для других то, чего никто не мог бы сделать вместо него. Он действует так, как все хотят, но только он может. Мудрый стремится достичь общности с людьми и принести им пользу именно в том, что наиболее отличает его от других. Если судьба вручила ему смычок скрипача, он не променяет его на топор дровосека. Но если нужно спасти замерзающих, он отложит смычок и возьмется за топор. Он умеет находить кратчайший путь от своих наибольших способностей к наибольшим потребностям других людей. Он знает меру, соотносящую уникальный дар человека с универсальными нуждами человечества.
Мудрость - это умение возвыситься над своими текущими, сиюминутными интересами ради интересов более дальних, в перспективе - простирающихся за пределы индивидуальной жизни. Мудрый не променяет радости дня на удовольствие минуты, не променяет счастья жизни на радости дня, не променяет вечного блага на счастье жизни. Мудрость - это умение воздавать каждой вещи по ее мере, отделяя меру минуты от меры дня, меру пути от меры дома и меру любви от меры дружбы. Мудрый старается быть соразмерным тем условиям, в которых застал себя на земле, воспринимая жизнь как дар и как аксиому, из которой следует исходить и с которой бессмысленно спорить. В поисках наибольшего блага для себя и для других он не упускает случая изменить то, что поддается изменению, но и не борется с тем, что считает необоримым.
Обмовка.
Насправді, пан Епштейн нічого нового не сказав, але він виклав знання в найкращій формі. І цитую я його не тому, що не можу переказати написане, але тому, що мій переказ буде недолугим.

Повідомлення відредагував zav: 28.12.2006 – 23:53

• 0

#115 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 13.01.2007 – 23:50

Перегляд дописуОлесік (10.10.2006 20:35) писав:

У євреїв це поширено. Вони вважають, що це їм потім допоможе. Десь по тіві чула таку історію/ Вони типу так собі шлях до раю прокладають. Не знаю, наскільки цьому можна вірити.
Є таке..і не обов`язково у євреїв! Мені й самому в дитинстві така інформація в мозок надходила ззовні..хоча може то все єврейська пропаганда..сіоністів у нас вистачає..

Перегляд дописуBHAAD (3.10.2006 08:22) писав:

егоїзм - це добре, а ваша релігія не егоїстчна? в основі культу лежить що? правильно! - особистий рай для себе, не для нації чи іншого, а для себе, і гріхи всі замолюють свої, а не інших!
Можливо і так..та не все так просто. Біблія не просто сухий текст..до чогось потрібно і самому додумувати..Так от я ВВАЖАЮ що людина повинна ЗА ХРИСТИЯНСТВОМ здобувати рай не для себе особисто а для всього людського роду. Коли Адам і Єва згрішили - на людство впало своєрідне "прокляття". Я розглядаю людство як єдиний організм і окремим його частинам якщо і дано попасти в рай, то не на довго (чи щось типу того). Тому кожен повинен не грішити, відмолювати і ВИПРАВЛЯТИ не тільки СВОЇ а й ЧУЖІ гріхи. І робиться це не заради власного спасіння, а заради спасіння всього людства. Та знову ж таки - дії людини повинні бути ЩИРИМИ, бо тільки ІСТИННИЙ християнин може перш за все ПРОСТИТИ ВСІХ ворогів і бажати їм лише кращого. Тобто це не проста формальність, моління. Перш за все людина має перемогти себе, переступити через власний гнів, ненависть та корисливість.
Та зрештою це все тільки роздуми про християнство..а в реалі я злісний егоїст :blink:
  • 0

#116 Космічна М@вп@

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 26.01.2007 – 18:26

Ні, жити для себе не правильно. Згодом людина розумі про те, що живе для когось. Це просто неможливо!Ё
  • 0

#117 Дмітріо

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 26.01.2007 – 18:58

Перегляд дописуKassandra (18.12.2006 19:44) писав:

звичайно! не любитимеш себе - не любитимуть тебе...
Ой не можу... :) Ой тримайте... :( Ой зараз впісяюся зо сміху... :D Ой, ледь до туалету добіг... :D Хух вже легше. :( Які почуття!!! Аж дух перехоплює! Певен це було кохання з першого погляду. В дзеркало. :D
  • 0

#118 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.01.2007 – 23:00

Перегляд дописуKassandra (19.12.2006 21:20) писав:

Тут дуже велика двозначність..щось є егоїстичне,щось альтруїстичне...
Альтруїзму не існує - це лише збочене трактування егоїзму :)
  • 0

#119 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 29.01.2007 – 11:43

Перегляд дописуbastet (3.10.2006 16:42) писав:

також є думка,і я з нею згодна, що люди відносяться до людини так, як вона сама до себе відноситься, але звичайно, що занадто, то не здраво :angry2:

сто раз так, це правда

Перегляд дописуОлесік (10.10.2006 15:16) писав:

І хіба її любитимуть. Це так.
Але ж любов до себі і егоїзм тільки по словнику збігаються. А по життю...
Мабуть, любов до себе - це якесь більш здорове почуття, ніж егоїзм.
Так думаю

це ще одна дуже влучна думка. ви абсолютно праві, скажу навіть більше : людина, яка не пізнала любові до себе ніколи не пізнає любові до іншої людини. Все, що б вона не говорила, буде чимось іншим, а не любов*ю.

егоїзм - це дещо інше. я вам так скажу : егоїзм - це причина деградації особистості, він причина всіх комплексів, він приховує від людини її проблеми, вона починає шукати винних у своїх проблемах когось, чим створює проблеми іншим, а своїх власних практично не вирішує. Егоїзм дарує легке життя по шляху найменших опору і відповідальності, але шлях цей веде в прірву.

еогїзм - це шлях слабких, сам він фактично є слабкістю.

Перегляд дописуКиря (13.01.2007 23:47) писав:

Та зрештою це все тільки роздуми про християнство..а в реалі я злісний егоїст ;)

Киря, ну кому ти брешеш? Не такий ти й егоїст, раз усвідомлюєш його прояви

А якщо підійти шишше - то релігія - то лише діючий механізм для покращення людей, їх розвитку.
Ти можеш розвиватися і без неї і бути нічим не гіршим за "канонічного" християнина.

А взагалі егоїзм треба розстрілювати, як в собі, так і в інших
  • 0

#120 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.01.2007 – 12:56

Цитата

А взагалі егоїзм треба розстрілювати, як в собі, так і в інших