Перейти до вмісту

Велостоянка в школі

Повідомлень в темі: 43

#21 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 649 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:if.ua

Відправлено 29.09.2010 – 21:44

Я на ціни Урбо й орієнтувалась.Одна така труба коштує 340 грн, але при великому замовленні йде знижка. А щодо 4 тис. грн - то я загнула, звісно:lol:
  • 0

#22 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6639 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 30.09.2010 – 07:19

Анкерами? до дорожнього покриття? це яке має бути дорожне покриття? які нафіг анкери, ми ж не в Німеччині.
Пропоную так - угольники. по два метри на кожне місце, а їх потрібно 1000 штук.
На метр в землю забетоніровать, а зверху проварить дирочку, для замка.
А ще треба дах. щоб від дощу велики сховати.

Подивився ціни. скажені. жах. 8000 грн за тону металу, а того металу нам треба 1000 штук по два метри, кожен до кілограма. отож якщо метал новий, то тільки його одного треба близько 15000 грн. але це на 1000 стояночних місць. ось так розігнався, гг

а метал треба шукати дешевше.

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 30.09.2010 – 07:24

• 0

#23 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 30.09.2010 – 08:38

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (30.09.2010 08:19) писав:

Анкерами? до дорожнього покриття? це яке має бути дорожне покриття? які нафіг анкери, ми ж не в Німеччині.

Подивився ціни. скажені. жах. 8000 грн за тону металу, а того металу нам треба 1000 штук по два метри, кожен до кілограма. отож якщо метал новий, то тільки його одного треба близько 15000 грн. але це на 1000 стояночних місць. ось так розігнався, гг

Маєш на увазі теж саме, що попередній приклад тільки на угольниках? Хоча, як бачиш частка металу у вартості виробу не така велика.
Давай специфікацію та креслення. Там може хто кошторис зробить)
  • 0

#24 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 30.09.2010 – 16:48

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (30.09.2010 08:19) писав:

Дорожнє покриття буває різне-бруківка(природній чи штучний камінь), асфальтова(бітум-гравійна), асфальто-бетонна, суцільний бетон, буто-бетон. Всі ці матеріали мають достатню міцність на розрив для встановлення анкерного кріплення, звісно у залежності від глибини залягання анкера та маси конструкції, та є навіть деяка пропорційна залежність від частини над та під землею.
Зображення
Ось цікавий варіант із дахом, але кріплення за переднє колесо.
Зображення
яка доречі кріпиться анкерними болтами до дорожнього покриття - http://www.freetorg.com.ua/lead/veloparkov...ov,1094085.html
Зображення
Не второпав стосовно угольників, ескіз не намалюєте?
  • 0

#25 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень

Відправлено 30.09.2010 – 17:11

ви тут такі шикарні плани маєте... а я ж думаю про бюджетну школу.
в бюджетній школі навчається близько 1000 дітей, тритина з них - в початкових класах. і ще не їздять до школи самостійно. тобто потрібно 750 стояночних місць. по 2 метри квадратних. 1500 квадратних метрів стоянки. де ж таких площей для школи набрати? стадіон відібрати? щоб школярі не могли в футбол грати? ну а який сенс в школі робити стоянку на 20 місць? їх вистачить лише для вчителів. а для учнів велостоянку робити - аж ніяк не рентабельно, як не крути.
а угольник, то я мав на увазі, тупо, аби дешевше - метр угольника в землі залитий цементом , а метр - стирчить на поверхні, і являє собою небезпеку для бігаючих учнів. крім того, до одного такого стовпчика можна спирати два велика. але вони всеодно займають 2 метри квадратних. а ще доріжки між стоянками.
  • 0

#26 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 30.09.2010 – 17:16

Чи мається на увазі отакий варіант:
Зображення
Зображення
Ось ще цікаві варіанти:
Зображення
Зображення
Зображення
  • 0

#27 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень

Відправлено 30.09.2010 – 17:17

отже 750 стояночних місць, по два місця до одного стовпчика, отже до 400 стовпчиків. по 3кг бетону на кожен стовпчик. і по годині роботи біля нього. година роботи = 10грн. 400 грн за роботу шкільного трудовика, додаткова премія до зарплати. ще скількись там грошей за електрику, ну і типу на обслуговування сварочного апарату, ну і по чом там кілограм бетону буде? все це фігня. всеодно 1500 метрів квадратних площі на це діло виділяти не будуть. хоча також і далеко не кожен буде користуватися послугами цієї стоянки. але як це вгадати?
  • 0

#28 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 30.09.2010 – 17:28

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (30.09.2010 18:11) писав:

ви тут такі шикарні плани маєте... а я ж думаю про бюджетну школу.
в бюджетній школі навчається близько 1000 дітей, тритина з них - в початкових класах. і ще не їздять до школи самостійно. тобто потрібно 750 стояночних місць. по 2 метри квадратних. 1500 квадратних метрів стоянки. де ж таких площей для школи набрати? стадіон відібрати? щоб школярі не могли в футбол грати? ну а який сенс в школі робити стоянку на 20 місць? їх вистачить лише для вчителів. а для учнів велостоянку робити - аж ніяк не рентабельно, як не крути.
а угольник, то я мав на увазі, тупо, аби дешевше - метр угольника в землі залитий цементом , а метр - стирчить на поверхні, і являє собою небезпеку для бігаючих учнів. крім того, до одного такого стовпчика можна спирати два велика. але вони всеодно займають 2 метри квадратних. а ще доріжки між стоянками.
Ото ж ....якщо робити то вже якісно та на віки. Не люблю радянські методи-аби як наліпити не думаючи про зручність, естетику та завтра.
Можливо й перегин..але креативно:
Зображення
Зображення
Стадіон 1800-5000 тис кв.м.(30*60м та 50*100 відповідно) 1500 то не так і багато. Головне організувати правильно рух, і все буде ок.
Скажімо у школі де я вчився точно знайдеться місце. Можна розбити на кілька велопарковок, скажімо на три по 500 кв.м. Потрібен план школи щоб знати звідки зайїзд-виїзд, де які приміщення, корпуси(молодші класи навчаються зазвичай окремо, середні окремо, старші окремо, для кожного із них можна встановити різні види велопарковок, ну не забуваймо й про працівників школи).
  • 0

#29 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 30.09.2010 – 19:20

У нас такі речі не проходять - якшо хочуть вкрасти - то відпиляють) в мене спідометр недавно зняли :lol:
А в Європі іноді просто кидають велосипед - і ніхто його не бере))
  • 0

#30 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 30.09.2010 – 21:20

Перегляд дописуАвантюрист (30.09.2010 20:20) писав:

У нас такі речі не проходять - якшо хочуть вкрасти - то відпиляють) в мене спідометр недавно зняли :lol:
А в Європі іноді просто кидають велосипед - і ніхто його не бере))
Мабуть його дуже сильно кидають
  • 0

#31 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 30.09.2010 – 21:20

Та стоянка буде максимум на 50 місць. Які 700 місць?
  • 0

#32 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 01.10.2010 – 11:10

Перегляд дописуАвантюрист (30.09.2010 20:20) писав:

Знімати і забирати з собою головку велокомп*ютера, залишаючи його на стоянці, вважається правилом доброго тону в нашій країні. Це просто слід було знати і виконувати регулярно.
  • 0

#33 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 02.10.2010 – 11:47

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (30.09.2010 22:20) писав:

Та стоянка буде максимум на 50 місць. Які 700 місць?
Намалюй схему школи із вказанням сторін світу, де поряд автодороги основні, вкажи висоти(якщо перепад незначний-знехтуй), де заїзд-виїзд зі школи, де найближча зупинка(якщо вона є), який бюджет?

Перегляд дописуСварус (1.10.2010 12:10) писав:

Знімати і забирати з собою головку велокомп*ютера, залишаючи його на стоянці, вважається правилом доброго тону в нашій країні. Це просто слід було знати і виконувати регулярно.
А взагалі от цікаво, що можна робити із цим самим дисплеєм без приймача імпульсів? Навіщо їх красти?

У старих "Хрущовках" ставили сушарки для рушників, у Полтаві скільки спостерігав їх або викидали або здавли на метал. А їх ще можна "конверсувати" у велопарковки, якщо звісно вони зовсім не "протрухли"Зображення
Зображення
  • 0

#34 FAQ-Master

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень
  • Місто:Секретарка, Велика Мечетня

Відправлено 11.10.2010 – 12:40

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (28.09.2010 21:41) писав:

Є у мене ідея зробити велостоянку в своїй школі... Чи реально отримати для такої справи спонсорську підтримку?
Реально. Зверніться до благодійних громадських організацій, їм така ініціатива має сподобатись.
  • 0

#35 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 24.01.2011 – 23:33

Перегляд дописуКрихітка (28.09.2010 21:44) писав:

В нас стоїть, ровери ніхто не краде)
Хоча, то ж не Україна..Але ланцюг на такий варіант можна прикупити
ідея непогана
В Європі - кидають велосипеди навіть не прив"язуючи їх ;) .
у нас - можуть і замок зламати - і все що завгодно :)

Перегляд дописуСварус (1.10.2010 11:10) писав:

ага - у мене і цю "головку" зняли - і шнур (це не так легко - легше було вже відчепити сам велосипед!) - але не взяли магнітний датчик - і шо вони з того зліплять - незрозуміло ;)
  • 0

#36 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 16.02.2011 – 19:31

Перегляд дописуMr.Ripley (24.01.2011 22:33) писав:

В Європі - кидають велосипеди навіть не прив"язуючи їх :( .
O RLY?

Колись їхала у сусіднє місто по книгу. Проходила попри магазин - стояв прив'язаний на замок велосипед, без 1 колеса. Вистоявши довжелезну чергу і купивши таки ту книгу, я поверталась назад і знайшла той же велосипед тільки вже без 2 коліс.

Так-так, Європа це таке ефемерне царство-государство, тут живуть лише поні які харчуються веселкою і какають метеликами(с) Кенді.
І бідних тут нема, і грабіжників нема, і кишенькових злодіїв також. А люди наніч залишають двері домів відкритими, щоб подорожники могли зайти та смачно підкріпитись. Да.

серйозно, люди, чому у вас таке збочене уявлення про європу оО
  • 0

#37 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 16.02.2011 – 20:53

Перегляд дописуКрихітка (16.02.2011 12:31) писав:

O RLY?

Колись їхала у сусіднє місто по книгу. Проходила попри магазин - стояв прив'язаний на замок велосипед, без 1 колеса. Вистоявши довжелезну чергу і купивши таки ту книгу, я поверталась назад і знайшла той же велосипед тільки вже без 2 коліс.

Так-так, Європа це таке ефемерне царство-государство, тут живуть лише поні які харчуються веселкою і какають метеликами(с) Кенді.
І бідних тут нема, і грабіжників нема, і кишенькових злодіїв також. А люди наніч залишають двері домів відкритими, щоб подорожники могли зайти та смачно підкріпитись. Да.

нє, колеса спецом власник відкручує, для секюрності, в усяком випадку так тут)
  • 0

#38 Vidro

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 09.06.2011 – 19:29

Якщо б їх було бі більше я б усюди їздив на велосипеді. Дуже зручно і екологічно)

Повідомлення відредагував Vidro: 09.06.2011 – 19:29

• 0

#39 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 09.06.2011 – 19:59

Перегляд дописуКрихітка (16.02.2011 20:31) писав:

O RLY?

Там де я був - наприклад університет був постійно відкритий (в Німеччині)
Десь в 9 годин вечора - на кафедру буває заходять викладачі - а так буває і нікого немає (практично пустий універ). А там комп"ютери стоять , принтери, плоттер навіть) У нас би все винесли!
А як велосипеди просто кидають (не прив"язують) - бачив не раз (і не в одному місті).

Перегляд дописуOlex (2.10.2010 12:47) писав:

А взагалі от цікаво, що можна робити із цим самим дисплеєм без приймача імпульсів? Навіщо їх красти?
У мене зняли і дисплей і шлейф - але магнітний датчик не зняли :D
  • 0

#40 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 09.06.2011 – 20:06

та то фігня в настут дехто хотів посадкову площдку для гелікоптерів в інституті)))))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних