Перейти до вмісту

"Закон про мови" - нові досягнення противсіхів.

Повідомлень в темі: 89

#81 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 03.10.2010 – 14:51

Перегляд допису---- (3.10.2010 15:44) писав:

Світляк. А ти який Джедай? Крісляний, унітазний (сидиш з ноутбуком в туалеті) чи який?

він партєйний походу
  • 0

#82 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 03.10.2010 – 14:54

Перегляд допису---- (3.10.2010 15:44) писав:

Він не диванний, в нього крісло до компа є.

Світляк. А ти який Джедай? Крісляний, унітазний (сидиш з ноутбуком в туалеті) чи який? Як ти борешся проти "закону про мови"?

Ти досі не второпав, хробачочк мій вузликовий? :angry1:

Я тут кажу, що якщо людина так само сидить на унітазі як я і пише дописи, то нехай хоч не строїть з себе крутого борцуна.
Тим більше, що в реалі була можливість проявити свою налаштованість до дії, але пан-боєць який багато обіцяє на цих заходах не був помічений.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 03.10.2010 – 14:54

• 0

#83 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 03.10.2010 – 15:00

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (3.10.2010 15:54) писав:

Я тут кажу, що якщо людина так само сидить на унітазі як я і пише дописи, то нехай хоч не строїть з себе крутого борцуна.
Тим більше, що в реалі була можливість проявити свою налаштованість до дії, але пан-боєць який багато обіцяє на цих заходах не був помічений.
Зате унітаз був помічений.

Яким боком ваші спільні заходи мічення стосуються "закону про мову"? Чи Вам паперу не вистачає?
  • 0

#84 Tomis-S

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень

Відправлено 03.10.2010 – 15:11

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (25.09.2010 22:05) писав:

Можна навіть спрогнозувати класичну реакцію противсіха-страуса:

1) "якось то воно буде"
2) "а мені ніхто не завадить в коморі укранською розмовляти"
3) чухання потилиці
4) "нас стріляли, вішали, а ми звикли і вижили"
5) тільки нехай хтось тут хрюкне, що таке точно було б при Тимошенко. А таки хтось хрюкне?

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (3.10.2010 15:45) писав:

стосовно посилання.
Невдахо, не намагайся тепер з’їхати: типу обісралися а тепер мудруєте ну так нам ті вибори і не були потібні, і на президента і на владу начхати, ми все самі. Бо якщо вас спитають де ваші блін противсіхні досягнення, де ви там самі щось зробили, то тільки плямкання невнятне. А те що політику здали і капіфтал у нас тепер весь русскій тільки вам завдячуємо. Це раз. А два, нєфіг тут строїти з себе лісного брата партізана, демократія і виборна влада є потужним загальноприйнятим у цив. світі способом управління країною. Те що ти десь там у себе на городі картоплю викопав це добре, це ти конєчно всій країні підняв добробут, але є маштабніші речі, які ти прострав через невміння мислити глобальніше. Ну ак, щоб ти сильно картоплиною і "особистими досягненнями" не пишався. Бо он у донєццкіх теж "особисті досягнення" їхніх донів - це показник. Так що противсіхи все більше переймають аргументацію промосковських холуїв, а що ще зраздникам лишаєтсья. Горися своєю картоплиною хуторянин, але скоро і її відбируть, будівельник добробуту.

Дивися чим тим закінчив... Світхрестиклосний. Такі як ти не тільки обісралися , ви обісрали Україну. І це не досягнення громадян які взагалі не прийшли на виборчі дільниці (це ти їх вважаєш противсіхами?) Це нелюбе мій ваше досягнення. Хотів бим тебе бачити самоспаленим під ВР - на знак протесту проти проекту закону "про мови" А що ти можеш зробити? Дивися Сашко Положинський написав листа я відкрив сьогодні ще один сайт українською. А ти Світхрестиклосний?
  • 0

#85 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 03.10.2010 – 15:20

Якщо серйозно, то твій стиль дописів не зможе спонукати людей йти і боротись.

Ти як бабка на лавці біля смітника тільки сваришся: які всі погані і Світ - дєрьмо. На розумні аргументи не звертаєш уваги, тільки бурчиш, бурчиш щось ляпаєш.

Про закон тобі вже говорилось - він не буде прийнятий, про це навіть в ПР сумніваються. Аналітики російських(!) видань самі визнають, що в такому разі українська помре.

А ти бурчи, як клімактерична бабка. Бо щось там теребить твою надуману патріотичність.
  • 0

#86 Гість_Si4ovik_*

• Гості

Відправлено 03.10.2010 – 15:52

Дуже прикро було мені почути про можливість другої державної мови...Я зрозумів, що ми,українці, замість того щоб підніматися догори,ставати розвинутішими-котимось у прірву...Що можна казати,якщо люди голосували за Януковича,проросійського раба...В Україні, на мою думку, не залишеться нічого-ні культури, ні мови, ні поваги у світі...(ПРикро...
  • 0

#87 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 03.10.2010 – 17:47

стосовно посилання.
Невдахо, не намагайся тепер з’їхати: типу обісралися а тепер мудруєте ну так нам ті вибори і не були потібні, і на президента і на владу начхати, ми все самі.

Ні, зовсім не начхати на владу і на президента. Всеж таки паспорт поки ще український маю. А вот на невдах юлькоботів не тільки начхати, але навіть і насрати по повній програмі.
Їх в котрий раз використали и викинули, навіть не давши ні крохи від обіцяного, і так буде завжди, бо ви по розуму гірше самих опущенних шльондр.

Перегляд дописуSi4ovik (3.10.2010 16:52) писав:

Дуже прикро було мені почути про можливість другої державної мови...Я зрозумів, що ми,українці, замість того щоб підніматися догори,ставати розвинутішими-котимось у прірву...Що можна казати,якщо люди голосували за Януковича,проросійського раба...В Україні, на мою думку, не залишеться нічого-ні культури, ні мови, ні поваги у світі...(ПРикро...

Радій брате, це тільки початок. Планується ввести і третю і четверту і п"яту державні мови.
Багатомовність це вже є багатство для окремої людини, а для держави це проста щастя. Це певно квиток в Европу нах... :angry1:
  • 0

#88 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.10.2010 – 21:58

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (3.10.2010 15:36) писав:

Прошу посилання на закон, де скзано про заборону якихось мов в Україні, ато зараховую злив. :))))
Ем... певно, всі юлькоботи такі пригальмовані. Під "рештою" мається на увазі "свободи" - обмеження прав. Тобто, якщо заборонять українську мову, то решта громадянських прав буде заборонена значно раніше. Відповідно, залишається три шляхи, котрі я виголосив вище.
Але ви зараховуйте, зараховуйте - мені не шкода.

Ну оскільки пряму заборону на українську мову навряд проголосять найближчим 1 000 000 років, то можна строїти з себе диванного-джекічанчика. Я от піду-піду на захист, тільки нехай спершу рак на горі свисне. Ну як свисне ви ж не сумнувайтеся одразу мене кличте. :))))))
Нарешті дійшло. Я за вас радий. Тепер головне не зійти зі стежки у розуміння способів протидії цій тимчасовій фіґні.

Як то кажуть "собака яка багато гавкає не кусається".
А що людина зазвичай компенсує пустопорожніми заявами "щас как встану, как встану".
Ото про вас, диванний джедає. :angry1:
Ви би пішли на Майдан позахищати політреформи, замість зайве патякати, ґґґ.

Ага, як злив так одразу, а ж пошютіл. :lol: це був мій мудрий прийом, щоб всі тіпа подумали що я злив, а я тут такий вискочу ага, а я не злив і всі павєрять. :ggggg:
Ви ж самі засвідчили, що українській пряма заборона не загрожує, то фіґлі тепер вияправдовуєтеся?

Власне в цьому місці ваша риторика переходить у риторику регіоналів "а что паганаго, якщо люди хатят гаваріть па рускі".
Але ж поганого-то як раз і нема.
Погано, що чиновники говорять не українською, а якою мовою користуватися кожній окремій людині - її особиста справа.

Ага. Бо 1 000 000 людей НЕ захворіли.
Ваше припущення про те, що вони би обов’язково захворіли, посміхає не на жарт.

О, ще один штамп донєцької пропаганди - вони тут со своєй мовой, а ми працюєм, кормім страну!
Е... ви бажаєте заперечити мій добробут, чи те, що він досягнутий мною особисто? Я розгубився.

Бо якщо вас спитають де ваші блін противсіхні досягнення, де ви там самі щось зробили, то тільки плямкання невнятне.
Пля, а де ваші, юлькоботи, досягнення? Флот залишили, мову обмежують... афіґєть у вас досягення. Плякаю.

Га? Вибраковку розпочали?
  • 0

#89 comdev

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Місто:Kyiv

Відправлено 06.10.2010 – 20:27

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (25.09.2010 21:56) писав:

"Закон про мови" - нові досягнення противсіхів.

Наводжу цитати, хоча можна було нічого не виділяти, адже весь закон такий по своїй суті.

Те, що є антиукраїнські сили це не дивує, в кожної нації свої вороги. Инша справа, що тільки наші йолопи приводять до влади наших ворогів.

Проект нового "Закону про мови"

Боюся спитатися, але наважуся: якщо я голосував не за Неї чи не за Хама, то я винен у глобальній економічній кризі? Чи неврожай також викликаний також моїм вчинком? А ти мабуть, тільки що світ врятував від катастрофи і вирішив посидіти перед компом, посьорбуючи чаю?

Ну-ну, показав на інших пальцем - і герой.
  • 0

#90 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.10.2010 – 07:40

Перегляд дописуcomdev (6.10.2010 21:27) писав:

я винен у глобальній економічній кризі? Чи неврожай також викликаний також моїм вчинком?

Аякже.
І в результатах ГЕК в Україні, і в результатах "неврожаю", який зараз гниє мільйонами тон - і ще багато в чому. Не відмовляйтесь від заслужених лаврів.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua