Перейти до вмісту

"Закон про мови" - нові досягнення противсіхів.

Повідомлень в темі: 89

#61 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Justalittleniceplace

Відправлено 28.09.2010 – 13:26

Перегляд дописуzav (28.09.2010 13:45) писав:

Скажіть карещ таке: чи раніше російська переможе українську, чи таки кетайська переможе російську? Гигиги.

Хлопче, злізай з дивана і поповни свою 19того століття базу відомостей, яку ти, шоб людей посмішити, проповідуєш.

В Китаї на жінку на даний час приходиться 1,75 дитини. Для простого відтворення китайського, і взагалі любого, населення треба мінімум показник у 2,10. Про яке завоювання китайців ідеться? Їм би утримати те, що мають.

Ше один рускій нацюк знайшовся, які те і вміють робити, шо скавучати про захоплення Далекого сходу китайцями. А цей, блін, мавпує їх тут.
  • 0

#62 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 28.09.2010 – 13:27

Перегляд дописуManfred (28.09.2010 14:06) писав:

З огляду на культурну пасивність кЕтайців припускаю, що всіх переможе англійська і найближчими десятиліттями. Можливо, російська помре останньою.

Якщо англійська, то з арабським акцентом. B)
  • 0

#63 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.09.2010 – 14:35

народ скаже - як зав'яже, ггг B)

Їду в маршрутці, а переді мною сидять два чоловіка і розмовляють про політику, Януковича і т.д. Тут на зупинці заходить бабуся, слухає цю розмову кілька хвилин і потім видає:
- Ось що я вам скажу: не хотіли цицьку ссати, то тепер будете щось інше смоктати.

• 0

#64 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 28.09.2010 – 14:37

Перегляд дописуJustaman (28.09.2010 14:26) писав:

В Китаї на жінку на даний час приходиться 1,75 дитини. Для простого відтворення китайського, і взагалі любого, населення треба мінімум показник у 2,10. Про яке завоювання китайців ідеться? Їм би утримати те, що мають.
Треба розуміти, показник народжуваності в Росії кращий?
  • 0

#65 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 28.09.2010 – 15:43

Перегляд дописуManfred (28.09.2010 16:27) писав:

Справа не стільки у народжуваності, скільки у здатності до культурної експансії.
Так і якою буде ваша відповідь на моє питання?
  • 0

#66 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 28.09.2010 – 21:28

Перегляд дописуzav (28.09.2010 01:19) писав:

Так багато говорять, що ви не знаєте, що би то відповісти, ну, так багато.
В кожній суперечці є базові цінності про які не сперечаються. Напроиклад у суперечці про шкоду куріння це може бути те, що захворіти на рак це погано, ніхто цього не хоче. В супуречці про українську мову те, що заборона мови нічого корисного мові не принесе.

Якщо людина (як ви, заве) починає відмовлятися від базових цінностей і казати, що "ну захворію на рак, ну і шо", або "ну заборонять українську, ну і шо?" це ощначає, що вона загнана в кут і аргументів у суперечці не залишилося.
Доводити і пояснювати що на рак хворіти погано, і що заборона на мову нашкодить українській не отрібно.
Визнання вами здачі базових цінностей це і є визнання програшу в супуручці.

На що ви, звісно, аргументовано не здатні відповісти, і радуєте нас лише завченим на всі випадки життя "гигиги злив зараховано".
  • 0

#67 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 28.09.2010 – 21:43

Цитата

zav
- з трьох можливих шляхів: війна, скорення, виїзд нах із країни, я вибрав саме цей.

VJ
-То коли пан почне війну?

zav
наче зрозуміло написав: коли забонять українську мову.
Чекає офіційної заборони на укрмову, ну а тоді обіцяє, що всім мєста мала будет!
Иншими словами коли рак на горі свісне. :lol:
Маладєц-віртуальний-джекічан-Баєц!

Ну якщо ти цього чекаєш, тоді тобі Заве точно війна не загрожує, тільки тепле ліжечко картатий халат іпухнасті капці. А при цьому можна трясти кулачишками і кричати, що ух піду воювать, тільки закону про заборону на укрмову дочекаюся.
Дєржітє мєня щас будєт морє крові! Сільнєй дєржітє!
Ха-ха-ха! :D
  • 0

#68 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 28.09.2010 – 21:51

Таке враження, що Світляк вночі пробереться в ВР і спалить законопроект про мови. Не віртуальний ж баєц.
  • 0

#69 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 28.09.2010 – 22:08

Перегляд дописуOdonacer (28.09.2010 18:05) писав:

Дурні все ще вірять що їмби тітю дали посмоктати... то жаба їм би тітю і далаб. :lol:
А "розумний" одонацер защокує плямкаючи і кпинит з дурнів які шукають тітю.
Він то одразу зрозумів що тітю не знайде і чого її шукати, і так добре, томуй перший до прутня губами припав.

Перегляд допису---- (28.09.2010 22:51) писав:

Таке враження, що Світляк вночі пробереться в ВР і спалить законопроект про мови. Не віртуальний ж баєц.
Я і не претендую на віртуального бійця.

А ти Южченок все не упокоїшся?
Все тобі той хробачок, з нервовим вузликом-утовщенням замісь мозку з яким я тебе проасоціював не дає спокою.
Сниться ночами, еге ж. Хробачооооооок... :D Це ти..... :) ххх.
Ходиш за мною тепер по п’ятах. А хробачок-дощовичок знатний був, хочеш я знову для тебе його дістану? )))))))))))

бугугуксь. :)

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 28.09.2010 – 22:03

• 0

#70 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 28.09.2010 – 22:15

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (28.09.2010 23:08) писав:

А ти Южченок все не упокоїшся?
Все тобі той хробачок, з нервовим вузликом-утовщенням замісь мозку з яким я тебе проасоціював не дає спокою.
Сниться ночами, еге ж. Хробачооооооок... :lol: Це ти..... :D ххх.
Ходиш за мною тепер по п’ятах. А хробачок-дощовичок знатний був, хочеш я знову для тебе його дістану? )))))))))))
Ну от власне, сам засрався з темою, бо їй вже два тижні мінімум. Ось і мрій про хробачків, раз про мови нічого сказати.

Законопроект вже не розглядатиметься, умнік. Читай новини.
  • 0

#71 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 28.09.2010 – 22:35

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (28.09.2010 22:28) писав:

В кожній суперечці є базові цінності про які не сперечаються. Напроиклад у суперечці про шкоду куріння це може бути те, що захворіти на рак це погано, ніхто цього не хоче. В супуречці про українську мову те, що заборона мови нічого корисного мові не принесе.
Скажіть, юлькоботи всі такі обмежені чи ви вийняток?
Заборона мови значить те, що решту вже заборонили, тому після заборони мови цілком природно почати війну за відновлення волі. Звісно, ніхто не забороняє бути боягузом або нікчемою.
Ви файно повелися на мій закид і я цілком задоволений, тому продовжимо.
Адже тема не про заборону, а про дозвіл. Так і що такого лячного ви вгледіли в дозволі іншої мови? Вас - вас особисто - яким чином обходить, що хтось користуватиметься іншою мовою ширше? Ви заздрите розширенню його прав чи в чому біда?

Якщо людина (як ви, заве) починає відмовлятися від базових цінностей і казати, що "ну захворію на рак, ну і шо", або "ну заборонять українську, ну і шо?" це ощначає, що вона загнана в кут і аргументів у суперечці не залишилося.
Ну, захворів я на туберкульоз після щеплень, ну і що? Все одно треба щеплюватися, ага.
p.s.

На що ви, звісно, аргументовано не здатні відповісти, і радуєте нас лише завченим на всі випадки життя "гигиги злив зараховано".
Але ж подіяло! Ги.

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (28.09.2010 22:43) писав:

Чекає офіційної заборони на укрмову, ну а тоді обіцяє, що всім мєста мала будет!
Иншими словами коли рак на горі свісне. :lol:
Маладєц-віртуальний-джекічан-Баєц!

Ну якщо ти цього чекаєш, тоді тобі Заве точно війна не загрожує, тільки тепле ліжечко картатий халат іпухнасті капці. А при цьому можна трясти кулачишками і кричати, що ух піду воювать, тільки закону про заборону на укрмову дочекаюся.
Дєржітє мєня щас будєт морє крові! Сільнєй дєржітє!
Ха-ха-ха! :D
Та я зрозумів, що набагато краще проводити час за пустопорожнім галасом у бік тих, хто особисто досягає добробуту всупереч владі.
  • 0

#72 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 29.09.2010 – 05:10

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (28.09.2010 23:08) писав:

А "розумний" одонацер защокує плямкаючи і кпинит з дурнів які шукають тітю.
Він то одразу зрозумів що тітю не знайде і чого її шукати, і так добре, томуй перший до прутня губами припав.

Що за істерика? А взагалі то і не дивно, що у тебе іншої думки і не може бути, щоб щось засмоктати і поскиглити.
Я вже писав про це, але ти мабуть не зрозумів, що то все про тебе.

Повідомлення відредагував Odonacer: 29.09.2010 – 05:29

• 0

#73 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.09.2010 – 11:00

Перегляд дописуManfred (29.09.2010 09:09) писав:

Статистикою не цікавився, думаю, що цілком зіставний з українським. Біда не у народжуваності, як вже зазначив. В Англії думаю цей показник ще менший, проте весь світ говорить англійською!
Я про це питання:

Перегляд дописуzav (28.09.2010 13:45) писав:

Скажіть карещ таке: чи раніше російська переможе українську, чи таки кетайська переможе російську? Гигиги.

• 0

#74 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.09.2010 – 15:18

Перегляд дописуManfred (28.09.2010 14:06) писав:

Можливо, російська помре останньою.
З-поміж української та кетайської?
  • 0

#75 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень
  • Місто:Justalittleniceplace

Відправлено 29.09.2010 – 21:49

Перегляд дописуzav (28.09.2010 15:37) писав:

Треба розуміти, показник народжуваності в Росії кращий?

Треба розуміти, пан вважає, для того щоб володіти великою територією необхідно мати мегавелике населення? Пан мислить яким століттям? Для знищення китайця на Далекий схід їхати не треба. Досить мати безпілотний винищувач. Стадо баранів, яке б воно велике не було, людиною керувати не буде. Якість завжди стоятиме попереду кількості. А те що на Далекий схід переселяються гірші з гірших(тобто тупіші) китайці, доводити особливо непотрібно. Найрозумніші китайці - панують в себе в Китаї. Далі йде кількасотміліонний середній клас. Вони теж непогано влаштувалися, і сенсу шукати шось краще для них нема. Ті з розумних, хто не прилаштувався в Китаї, а також ті, кого не влаштовує усталена система - їдуть в Канаду, США і інші західні країни. Всі решта гарують в себе на стройках та заводах, ну і невеличка кількість махає за пліт в Росію. Ця кількість погоди не робить і не зробить.
  • 0

#76 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 30.09.2010 – 12:31

Перегляд дописуJustaman (29.09.2010 22:49) писав:

Треба розуміти, пан вважає, для того щоб володіти великою територією необхідно мати мегавелике населення? Пан мислить яким століттям? Для знищення китайця на Далекий схід їхати не треба. Досить мати безпілотний винищувач. Стадо баранів, яке б воно велике не було, людиною керувати не буде. Якість завжди стоятиме попереду кількості. А те що на Далекий схід переселяються гірші з гірших(тобто тупіші) китайці, доводити особливо непотрібно. Найрозумніші китайці - панують в себе в Китаї. Далі йде кількасотміліонний середній клас. Вони теж непогано влаштувалися, і сенсу шукати шось краще для них нема. Ті з розумних, хто не прилаштувався в Китаї, а також ті, кого не влаштовує усталена система - їдуть в Канаду, США і інші західні країни. Всі решта гарують в себе на стройках та заводах, ну і невеличка кількість махає за пліт в Росію. Ця кількість погоди не робить і не зробить.
Тобто ви стверджєуте, що тупий кетаєтєць таки тупіший середньорозумового кацапа?
Ходять чутки, до напвіть ця "невеличка кількість" відчувається мовно на сході Росії.

Перегляд дописуManfred (30.09.2010 09:49) писав:

психологія жертви + Стокґольмський синдром.
Самокритику зацінив, ги.
  • 0

#77 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 03.10.2010 – 14:36

Перегляд дописуzav (28.09.2010 23:35) писав:

Заборона мови значить те, що решту вже заборонили,
Прошу посилання на закон, де скзано про заборону якихось мов в Україні, ато зараховую злив. :))))

Перегляд дописуzav (28.09.2010 23:35) писав:

тому після заборони мови цілком природно почати війну за відновлення волі. Звісно, ніхто не забороняє бути боягузом або нікчемою.
Ну оскільки пряму заборону на українську мову навряд проголосять найближчим 1 000 000 років, то можна строїти з себе диванного-джекічанчика. Я от піду-піду на захист, тільки нехай спершу рак на горі свисне. Ну як свисне ви ж не сумнувайтеся одразу мене кличте. :))))))

Як то кажуть "собака яка багато гавкає не кусається".
А що людина зазвичай компенсує пустопорожніми заявами "щас как встану, как встану".
Ото про вас, диванний джедає. :angry1:

Цитата

Ви файно повелися на мій закид
Ага, як злив так одразу, а ж пошютіл. :lol: це був мій мудрий прийом, щоб всі тіпа подумали що я злив, а я тут такий вискочу ага, а я не злив і всі павєрять. :ggggg:

Цитата

Адже тема не про заборону, а про дозвіл. Так і що такого лячного ви вгледіли в дозволі іншої мови?
Власне в цьому місці ваша риторика переходить у риторику регіоналів "а что паганаго, якщо люди хатят гаваріть па рускі".
Что тут поганого вам розжовувати ніхто не буде, всі уже давно визначилися хто з якого боку, і ви очевидно також.

Цитата

Ну, захворів я на туберкульоз після щеплень, ну і що? Все одно треба щеплюватися, ага.
p.s.
Ага. Бо 1 000 000 людей НЕ захворіли.

Цитата

набагато краще проводити час за пустопорожнім галасом у бік тих, хто особисто досягає добробуту всупереч владі.
О, ще один штамп донєцької пропаганди - вони тут со своєй мовой, а ми працюєм, кормім страну!

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 03.10.2010 – 14:55

• 0

#78 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 03.10.2010 – 14:44

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (3.10.2010 15:36) писав:

Як то кажуть "собака яка багато гавкає не кусається".
А що людина зазвичай компенсує пустопорожніми заявами "щас как встану, как встану".
Ото про вас, диванний джедає. :angry1:
Він не диванний, в нього крісло до компа є.

Світляк. А ти який Джедай? Крісляний, унітазний (сидиш з ноутбуком в туалеті) чи який? Як ти борешся проти "закону про мови"?
  • 0

#79 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 03.10.2010 – 14:45

Перегляд дописуOdonacer (29.09.2010 06:10) писав:

Що за істерика? А взагалі то і не дивно, що у тебе іншої думки і не може бути, щоб щось засмоктати і поскиглити.
Я вже писав про це, але ти мабуть не зрозумів, що то все про тебе.
стосовно посилання.
Невдахо, не намагайся тепер з’їхати: типу обісралися а тепер мудруєте ну так нам ті вибори і не були потібні, і на президента і на владу начхати, ми все самі. Бо якщо вас спитають де ваші блін противсіхні досягнення, де ви там самі щось зробили, то тільки плямкання невнятне. А те що політику здали і капіфтал у нас тепер весь русскій тільки вам завдячуємо. Це раз. А два, нєфіг тут строїти з себе лісного брата партізана, демократія і виборна влада є потужним загальноприйнятим у цив. світі способом управління країною. Те що ти десь там у себе на городі картоплю викопав це добре, це ти конєчно всій країні підняв добробут, але є маштабніші речі, які ти прострав через невміння мислити глобальніше. Ну ак, щоб ти сильно картоплиною і "особистими досягненнями" не пишався. Бо он у донєццкіх теж "особисті досягнення" їхніх донів - це показник. Так що противсіхи все більше переймають аргументацію промосковських холуїв, а що ще зраздникам лишаєтсья. Горися своєю картоплиною хуторянин, але скоро і її відбируть, будівельник добробуту.
  • 0

#80 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 03.10.2010 – 14:48

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (3.10.2010 15:45) писав:

Так що противсіхи все більше переймають аргументацію промосковських холуїв, а що ще зраздникам лишаєтсья.
Насвари їх, молодца, отих противсіхів. В куток постав на гречку, дай вчити Конституцію і роздруківку своїх дописів.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних