Перейти до вмісту

"Закон про мови" - нові досягнення противсіхів.

Повідомлень в темі: 89

#21 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 25.09.2010 – 21:40

Коротше спочатку вони (до виборів) пищали, що нічого Янукович не зробить, це політичні обіцянки.
Зараз зрозуміли що зробить, все що лишилося в недолугих противсіхів це вигадувати що Тимошенко теж просунула б закон про російську мову.

Зараз вони ще тішать себе думкою, що щось можуть змінити. Але скоро в них і цю можливість приберуть.
Обласні ради вже скасували в Києві, є проект про призначення мера презиком.
А вони виправдовувватимуть бездіяльність, "а що мі могли зробить, все одно не було б краще"...

І буде друга білорусь. І винувати в цьому будуть самі, а не сферичні москалі і жиди у вакумі.

Перегляд допису---- (25.09.2010 22:36) писав:

На БігМірі, досить російськомовному сайті вже навіть заядлі "двомовники" не вірять в прийняття цього закону. Йолупізм меншає.

Чомусь здається, що прийняття цього закону спровокує акції народної непокори, протести, фактичний розділ України по мовному признаку де-юре. Це не потрібно теперішній владі, їм тільки б голосів набрати на місцевих виборах. На двоякість позиції щодо цього питання вказує навіть те, що Литвин не виступає проти, а депутат з його фракції є співавтором.

Це знову з галузі чухраїнства "ЯКОСЬ ТО ВОНО БУДЕ, авось не приймуть, пронесе".
Хоча перед носом буи всі можливості, щоб навіть такого ризику не допустити.

Ну "Бігмірські двомовники" це звісно відомі політологічні маркери, їх завжди беруть в розрахунок при соціологічних дослідженнях, навіьт в Британії і США.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 25.09.2010 – 21:42

• 0

#22 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.09.2010 – 21:40

Перегляд дописуNеmesis (25.09.2010 22:27) писав:

Нє, бо по-перше, вона мені подобається більше за російську, по-друге, я люблю вчити живі мови, а не мертві, по-третє, я зацінила, хто лохи в Україні, коли змушувала російськомовних переходити на українську (бо принципово з українцями по-російськи не балакаю) і вони таки переходили.
І взагалі-то я проти вмирання мов, десь про це створювала тему.
Отже ні, вважаю, що буде капець.
але російська мова досить широко в Україні розповсюджена. Річ більше в тому, шо українська..ну може не достатньо популяризується. біда, да? в країна доводиться популяризувати її ж державну мову. але і цього нема.
  • 0

#23 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень
  • Місто:Justalittleniceplace

Відправлено 25.09.2010 – 21:43

Перегляд дописуSensssorika (25.09.2010 22:40) писав:

але російська мова досить широко в Україні розповсюджена. Річ більше в тому, шо українська..ну може не достатньо популяризується. біда, да? в країна доводиться популяризувати її ж державну мову. але і цього нема.

Нарешті, шось біль схоже на погляд, відображаючий реальну дійсність.
  • 0

#24 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 25.09.2010 – 21:45

Перегляд допису---- (25.09.2010 22:19) писав:

Ти тут закликаєш додати 6-й пункт: "Якого хрєна я страус тут сиджу?" І побігти робити революцію.
Ні це був би дегенератський вибір. Все самостійно просрати, а потім кричати гвалт і закликати до революції - це в стилі противсіхів, які не можуть думати на крок вперед.

А все робиться простіше - просто треба приходити і проголосувати на виборах.
  • 0

#25 змій

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 25.09.2010 – 21:46

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (25.09.2010 22:05) писав:

5) тільки нехай хтось тут хрюкне, що таке точно було б при Тимошенко. А таки хтось хрюкне?
Харош бекати, що при Тимошенко такого б не було.

Може хтось важко розуміє, до когось і досі не дійшло то поясню ще раз.
Найбільшу шкоду Україні несуть два зла – авторитаризм і махровий популізм, а по-простому – брехня. Янукович – це авторитаризм. Тимошенко – популізм, брехня.
Кінцевий результат цих двох сценаріїв для України один і той же – це втрата свободи, суверенітету, а за цим і державності. Питання лише в часі.
  • 0

#26 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 25.09.2010 – 21:47

Перегляд дописуSensssorika (25.09.2010 21:40) писав:

Та я знаю й розумію це. Але зрозумій: я з одномовної держави, тому такої двомовності (двомовність крута, наприклад, в Канаді, де обидві мови рівні, але не в Україні) не толерую. Зауваж, що з Твоїм Тьомою балакаю по-російськи, але він росіянин, це інша ситуація. А від російськомовних українців, але все-таки українців, я завжди вимагала у спілкуванні української і вони переходили, отже якщо хочуть, то вміють. Сам факт, що Джастемен балакає тут "мовою лохів" робить його лохом і тільки він цього не помічає. А його жлобство не в тому, що вживає українську, а в тому, що задля комформізму (у цьому випадку, щоб не получити бан) переходить на державну.
До речі, нехай хтось перевірить по айпі, чи він не сейнтспікер ;)
  • 0

#27 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 25.09.2010 – 21:52

Та і які можуть буи зараз заклики? Треба для початку проаналізувати і переоцінити свої минулі дії. Бо який буде толк якщо навіть і зновою революцію мавпі дати право вибору? Вона ним знову в кращому випадку знехтує, в гіршому в’є себе.

Уже один раз люди ходили на Майдан, лягали під автобуси, билися на вибдільницях, декількох людей навіть застрелили. А для чого? Щоб все це викинути?

Перегляд дописузмій (25.09.2010 22:46) писав:

Харош бекати, що при Тимошенко такого б не було.
Йолопам навіть важко проаналізувати, що ті хоч і невеликі зміни які відбулися стадися за підтримки Тимошенко. Адже вона підтримала помаранчеву революцію.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 25.09.2010 – 21:50

• 0

#28 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 25.09.2010 – 21:53

Хи, викидують політики, вірніш кидають. В даному випадку це вже кидалово національної ідентичності.
  • 0

#29 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.09.2010 – 21:54

Перегляд дописуNеmesis (25.09.2010 22:47) писав:

Та я знаю й розумію це. Але зрозумій: я з одномовної держави, тому такої двомовності (двомовність крута, наприклад, в Канаді, де обидві мови рівні, але не в Україні) не толерую. Зауваж, що з Твоїм Тьомою балакаю по-російськи, але він росіянин, це інша ситуація. А від російськомовних українців, але все-таки українців, я завжди вимагала у спілкуванні української і вони переходили, отже якщо хочуть, то вміють. Сам факт, що Джастемен балакає тут "мовою лохів" робить його лохом і тільки він цього не помічає. А його жлобство не в тому, що вживає українську, а в тому, що задля комформізму (у цьому випадку, щоб не получити бан) переходить на державну.
я,кстаті,дуже здивувалася тоді від твоєї російської :unsure: не знала шо в тебе такі таланти, не знала )))
в нас багато тих, хто живе в Україні, але знає українську ше гірше мого Тьоми. і знати її не бажають. Правда, не всі з цих ідіотів знають і російську. я вже , здається, казала, коли при мені 17річна дитина написала російське слово "чуть-чуть" як "чючють". омг!
  • 0

#30 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 25.09.2010 – 21:56

Перегляд дописузмій (25.09.2010 22:46) писав:

Найбільшу шкоду Україні несуть два зла – авторитаризм і махровий популізм, а по-простому – брехня. Янукович – це авторитаризм. Тимошенко – популізм, брехня.
Кінцевий результат цих двох сценаріїв один і той же
Що за плямкання недолуге? Є конкретний закон, де хоч щось подібне з боку Тимошенко?
Популізм і фантазії тут тільки з боку недолугих противсіхів, які просрали країну ворогам.
  • 0

#31 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 25.09.2010 – 21:59

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (25.09.2010 22:56) писав:

Що за плямкання недолуге? Є конкретний закон, де хоч щось подібне з боку Тимошенко?
Популізм і фантазії тут тільки з боку недолугих противсіхів, які просрали країну ворогам.
Було щось там, в період гризні з Ющенком. Був законопроект, який ніби хотіли прийняти разом з ПР. Ліньки шукати.

Всього-навсього тактичний хід в політиці. Помашуть папірчиком з законом перед носом мовнозанепокоєнних бюлетенекидателів. Зокрема для голосів в Криму, півдня.

Повідомлення відредагував ----: 25.09.2010 – 22:04

• 0

#32 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 25.09.2010 – 22:02

Перегляд допису---- (25.09.2010 22:59) писав:

Було щось там, в період гризні з Ющенком. Був законопроект, який ніби хотіли прийняти разом з ПР. Ліньки шукати.
Знаючи як ви Ющенко здатні трансфомувати інформацію я б все таки попросив посилання яке вам ліньки шукати.
  • 0

#33 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень

Відправлено 25.09.2010 – 22:05

Перегляд дописуNеmesis (25.09.2010 22:47) писав:

Сам факт, що Джастемен балакає тут "мовою лохів" робить його лохом і тільки він цього не помічає. А його жлобство не в тому, що вживає українську, а в тому, що задля комформізму (у цьому випадку, щоб не получити бан) переходить на державну.

ok, if you think ukrainian language is that of rednecks than i agree with you, its a frigging shirty language, the same as you fucking polish, and will speak the language i want, where i want, where i want and which i want.

so, go lick yourself, cunt nemesis

Олеська: Порушення правил п.2.7.
  • 0

#34 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 25.09.2010 – 22:09

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (25.09.2010 23:02) писав:

Знаючи як ви Ющенко здатні трансфомувати інформацію я б все таки попросив посилання яке вам ліньки шукати.
Блін, задрав. Я тільки з ДН, бухий троха. Йду курити і в люлю.

Мовне питання підіймають завжди перед виборами. Потім ту макулатуру в паперорізку. Треба ж якусь ідейність надати фактично однаковим олігархічним групам.
  • 0

#35 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 25.09.2010 – 22:16

Перегляд дописуJustaman (25.09.2010 22:05) писав:

ok, if you think ukrainian language is that of rednecks than i agree with you, its a frigging shirty language, the same as you fucking polish, and will speak the language i want, where i want, where i want and which i want.

Фу, таки будь лохом, твоя англійська жахлива.
  • 0

#36 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 25.09.2010 – 22:21

Перегляд дописуJustaman (25.09.2010 23:05) писав:

Засунь свой русский язык в задницу.

• 0

#37 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень

Відправлено 25.09.2010 – 22:31

Перегляд дописуNеmesis (25.09.2010 23:16) писав:

Фу, таки будь лохом, твоя англійська жахлива.

dont worry, honey
my point is that you'd be terribly happy to do a blow job for me

• 0

#38 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 25.09.2010 – 22:48

Наявні деякі мовні проблеми в темі.
  • 0

#39 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.09.2010 – 22:53

Перегляд дописуJustaman (25.09.2010 22:12) писав:

Всі ті, хто тут з піною в писку так захищає мову, як мінімум 90% свого часу в інеті проводять на російськомовних сайтах.

Стільки мінусів наставили - а людина ж в цьому місці сказала правду.
Пригадую, як тут хтось навіть слинкою стікав по матюкливому російському Кіно-говно.
То як назвати таких українців, яким чуже краще за своє?
  • 0

#40 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 25.09.2010 – 23:02

До речі кіно уже в деяких облястях знову показують російською.
Ще одне досягнення зазомбованих слоганами "в сортах гавна неразбіраюсь", "за життя без Ю та Я"

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 25.09.2010 – 23:05

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних