Перейти до вмісту

Ваша особиста версія.

Повідомлень в темі: 75

Опитування: Кого пропонуєте в президенти? (34 користувачів проголосувало)

Кого б Ви хотіли бачити на посту президента в 2015 році?

1. Івченко (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

2. Костенко (0 голосів [0.00%])

3. Ющенко (3 голосів [8.82%])

Процент голосів: 8.82%

4. Єхануров (0 голосів [0.00%])

5. Огризко (0 голосів [0.00%])

6. Кириленко (1 голосів [2.94%])

Процент голосів: 2.94%

7. Тимошенко (1 голосів [2.94%])

Процент голосів: 2.94%

8. Турчинов (0 голосів [0.00%])

9. Симоненко (0 голосів [0.00%])

10. Яценюк (2 голосів [5.88%])

Процент голосів: 5.88%

11. Литвин (0 голосів [0.00%])

12. Тарасюк (0 голосів [0.00%])

13. Тігіпко (3 голосів [8.82%])

14. Тягнибок (6 голосів [17.65%])

Процент голосів: 17.65%

15. Мороз (0 голосів [0.00%])

16. Гриценко (7 голосів [20.59%])

Процент голосів: 20.59%

17. Янукович (3 голосів [8.82%])

18. Ахметов (2 голосів [5.88%])

Процент голосів: 5.88%

19. Богатирьова (0 голосів [0.00%])

20. інший (6 голосів [17.65%])

Процент голосів: 17.65%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 10.10.2010 – 22:58

Перегляд допису:-) (10.10.2010 23:55) писав:

Та в курсі я в курсі, але думав, Ви про УПА.
У нас нацгварії немає, хоча багато із офіцерів нацгвардії подалися свого часу до СБУ.

Ололо.
швидко дійшло-правильно замічено. А що не так? Ми ж розумні,а там...
  • 0

#62 Вареник

banned

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3089 повідомлень

Відправлено 10.10.2010 – 23:02

країні потрібен Литвин :cool1:
  • 0

#63 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 10.10.2010 – 23:06

Перегляд дописуВареник (11.10.2010 00:02) писав:

Віска краще, дешевше обходиться.
  • 0

#64 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 10.10.2010 – 23:07

Перегляд дописуВареник (11.10.2010 00:02) писав:

ти ще б Мороза запропонував.
  • 0

#65 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 10.10.2010 – 23:15

Перегляд дописузмій (10.10.2010 21:15) писав:

Тобто що демократія, верховенство права, Украінізація, НАТО, ЄС це Вам непотрібно?

еее....група Рината проєвропейська, він сам також. Це розумна зважена людина. Він не буде проти українізації, може просто він не такі радикальні міри приймати буде, як хочеться націоналістам, але подивись ті лічені відео які є на йутубі, і ти зрозумієш, про що я. До речі, Ющенко йому орден за патріотизм видав ) Ти не знав? Чи вважаєш, то він підлизувався? Чи ти думаєш я просто так почала шукати інфу про цю людину? Просто мені стало цікаво...насправді нам потрібен політик, який зробить відносини і з Європою, і з Росією ГІДНИМИ, щоб Україну ПОВАЖАЛИ. І на мою думку, такий як Ахметов це зміг би. Та я кажу, не має це значення ніякого, бо ті в Порошенка, і в Ахметова, і в Пінчука, і в інших непоганих представників сильних людей, які мають певний вплив у світі, нема ніякого бажання лізти у ту 3.14здорізку, яка зветься президентством.
Тигіпко мені не подобається, він постсовок.

Цитата

країні потрібен Литвин laugh.gif
то вічний спікер. він на своєму місці саме там, де він є.

Повідомлення відредагував Пантерка Патріотка: 10.10.2010 – 23:25

• 0

#66 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 10.10.2010 – 23:22

Перегляд дописуПантерка Патріотка (11.10.2010 00:15) писав:

еее....група Рината проєвропейська, він сам також. Це розумна зважена людина. Він не буде проти українізації,
Як татарину йому до лампочки.

.насправді нам потрібен політик, який зробить відносини і з Європою, і з Росією ГІДНИМИ, щоб Україну ПОВАЖАЛИ. І на мою думку, такий як Ахметов це зміг би.
Хмм. Цікаво, сміливо. Ви отак зразу перекинулись в ахметовський табір з ющенківського.

Від себе додам:
Йому, як найвпливовішому бізнесменові України просто невигідно лізти в економічний союз з Росією, щоб та поглинула і відправила на нари до Ходорковського.

Повідомлення відредагував ----: 10.10.2010 – 23:26

• 0

#67 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 10.10.2010 – 23:35

Перегляд допису---- (11.10.2010 00:22) писав:

Як татарину йому до лампочки.
А як українцю - НІ!

Цитата

Хмм. Цікаво, сміливо. Ви отак зразу перекинулись в ахметовський табір з ющенківського.
я залишилась центристкою! нема ющенківського і ахметовського таборів - є певна ідеологія, яку підтримують і Ющенко, і Ахметов! І такі як я!

Цитата

Від себе додам:
Йому, як найвпливовішому бізнесменові України просто невигідно лізти в економічний союз з Росією, щоб та поглинула і відправила на нари до Ходорковського.
Аххаха...кишка тонка, на нари...за що? Він законослухняна поважна людина ) То й поміркуй, що було б, якби він став президентом при таких повноваженнях, як зараз зробили? А якби на таких як в Росії? Та Росія б за нами пил ковтала і не тільки вона. Ми б стали головними у Європі і диктували свої умови років за 20-30 (при умові, що всі ці роки влада не змінювалася б :cool1: :) )

пес.: але в одному ти мабуть правий. Як бізнесмен він буде витрачати бюджетні гроші раціонально та займатися розвитком інфраструктури, підняттям економіки, розвитком підприємств, ростом вітчизняного виробництва, розбудовою та відновленням міст, і в нього не буде часу на те, щоб будувати пам"ятники та влаштовувати проукраїнські заходи з біганнями, плакатами тощо. Мабуть, прийдеться це покласти на голову міністра культури. )))

Вже й помріяти не можна....
...але маємо, що маємо, хлопці та дівчатка....

Повідомлення відредагував Пантерка Патріотка: 10.10.2010 – 23:49

• 0

#68 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 10.10.2010 – 23:42

еее....група Рината проєвропейська, він сам також. Це розумна зважена людина. Він не буде проти українізації, може просто він не такі радикальні міри приймати буде, як хочеться націоналістам, але подивись ті лічені відео які є на йутубі, і ти зрозумієш, про що я. До речі, Ющенко йому орден за патріотизм видав ) Ти не знав? Чи вважаєш, то він підлизувався? Чи ти думаєш я просто так почала шукати інфу про цю людину? Просто мені стало цікаво...насправді нам потрібен політик, який зробить відносини і з Європою, і з Росією ГІДНИМИ, щоб Україну ПОВАЖАЛИ. І на мою думку, такий як Ахметов це зміг би. Та я кажу, не має це значення ніякого, бо ті в Порошенка, і в Ахметова, і в Пінчука, і в інших непоганих представників сильних людей, які мають певний вплив у світі, нема ніякого бажання лізти у ту 3.14здорізку, яка зветься президентством.
Тигіпко мені не подобається, він постсовок.
Ахмєтов може і не проти Українізації, але підтримувати і активно просувати Українізацію він не буде.
А також про верховенство права при Ахметові можна забути. Він один з най вдаліших бандитів 90-стих років. Найвдаліший бо вижив і капітал свій зберіг. Де ви бачили верховенство права як що при владі буде бандит?

Перегляд допису---- (11.10.2010 00:22) писав:

Від себе додам:
А ви думаєте у нього не російський капітал? Думаєте кацапи марно грошики в нього вкладали? Піде він до них як мілєнькій, вибору немає.

Перегляд дописуПантерка Патріотка (11.10.2010 00:35) писав:

Вже й помріяти не можна....
...але маємо, що маємо, хлопці та дівчатка....
Та ні. Можна. Ми якраз зараз тут всі мріємо, обмінюємося думками, нема проблем, мрійте...
  • 0

#69 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 10.10.2010 – 23:56

Перегляд дописузмій (11.10.2010 00:42) писав:

Ахмєтов може і не проти Українізації, але підтримувати і активно просувати Українізацію він не буде.
А також про верховенство права при Ахметові можна забути. Він один з най вдаліших бандитів 90-стих років. Найвдаліший бо вижив і капітал свій зберіг. Де ви бачили верховенство права як що при владі буде бандит?
піару наслухались? бандит в вашому розумінні? от зараз у нас є певна людина, яку ми бачимо, яка робить вчинки, до якої є певне ставлення...що він такого робить, що він бандит?

Цитата

А ви думаєте у нього не російський капітал? Думаєте кацапи марно грошики в нього вкладали? Піде він до них як мілєнькій, вибору немає.
Угу аж п"ятки онтам замерехтіли - то не він біжить до кацапстану здаватися з піднятими руками та в білих портках? Фігня. Кацапи в нього нічого не вкладали, все що в нього є - він сам заробив, бо в нього є мізки та руки з правильного місця.

Цитата

Та ні. Можна. Ми якраз зараз тут всі мріємо, обмінюємося думками, нема проблем, мрійте...
Дякую :cool1:

До речі, Порошенко я теж би поставила на місце президента :) Він і дипломат непоганий до того ж. От вдвох би до влади їх поставити, було б усе в шоколаді :) ;) І дороги блищали б :)
  • 0

#70 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 11.10.2010 – 00:04

Перегляд дописуПантерка Патріотка (11.10.2010 00:56) писав:

піару наслухались? бандит в вашому розумінні? от зараз у нас є певна людина, яку ми бачимо, яка робить вчинки, до якої є певне ставлення...що він такого робить, що він бандит?
Не вірю я що будучи бандитом в 90-тих він зараз став іншим. До речі він тоді разом з Януковичем там банди водили.

Перегляд дописуПантерка Патріотка (11.10.2010 00:56) писав:

Угу аж п"ятки онтам замерехтіли - то не він біжить до кацапстану здаватися з піднятими руками та в білих портках? Фігня. Кацапи в нього нічого не вкладали, все що в нього є - він сам заробив, бо в нього є мізки та руки з правильного місця.
Гаразд. Розкажіть тоді де він взяв початковий капітал?
  • 0

#71 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 11.10.2010 – 00:28

Перегляд дописузмій (11.10.2010 01:04) писав:

Не вірю я що будучи бандитом в 90-тих він зараз став іншим. До речі він тоді разом з Януковичем там банди водили.
та в 90 всі були бандитами )))))) все навкруги було нічиє, треба було якось наводити порядок ))) саме ті, кого називають бандитами, це робили ))) 90 взагалі неоднозначні. Шкодую, що не була серед дорослих тоді, років на 5 хоча б старшою бути, зараз би я не сиділа в інеті і не базікала про мрії.

Цитата

Гаразд. Розкажіть тоді де він взяв початковий капітал?
яке воно має значення? в азартні ігри виграв у дибілів. була група людей разом в Брагіним, яка займалася гастролями по СНГ із азартними іграми в карти. (версія з інтерв"ю із знайомими Ахметова). Він був одним з них. Звісно ж, гроші бралися не тільки звідти, але я ще раз повторююсь - воно має значення? В 90 роки гроші валялися на землі, треба було тільки вміти підняти їх правильно. Потім коли Брагіна вбили, як його права рука, Ахметов всі гроші, що були в них, вклав у Донецьк. Він зробив Донецький банк, потім СКМ...далі вже прозоріше все....А ти не можеш дивитися на бізнесмена чи політика по тих справах, які він робить? Нащо тобі знати, де він узяв початковий капітал?:cool1:
  • 0

#72 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 11.10.2010 – 01:30

Перегляд дописуПантерка Патріотка (11.10.2010 01:28) писав:

яке воно має значення? в азартні ігри виграв у дибілів. була група людей разом в Брагіним, яка займалася гастролями по СНГ із азартними іграми в карти. (версія з інтерв"ю із знайомими Ахметова). Він був одним з них. Звісно ж, гроші бралися не тільки звідти, але я ще раз повторююсь - воно має значення? В 90 роки гроші валялися на землі, треба було тільки вміти підняти їх правильно. Потім коли Брагіна вбили, як його права рука, Ахметов всі гроші, що були в них, вклав у Донецьк. Він зробив Донецький банк, потім СКМ...далі вже прозоріше все....А ти не можеш дивитися на бізнесмена чи політика по тих справах, які він робить? Нащо тобі знати, де він узяв початковий капітал?:cool1:
Зрозуміло. Більше питань не має...
Може ще хтось теж хоче щоб президент був таким?
  • 0

#73 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 11.10.2010 – 02:34

Перегляд дописузмій (11.10.2010 02:30) писав:

Зрозуміло. Більше питань не має...
Може ще хтось теж хоче щоб президент був таким?
)) інфа узята з якогось інтерв"ю з інтернета. Здається журналісти УП їздили в Донецьк та спілкувалися з якимись жінками, які в молодості знали Рината та все його оточення. Щось таке. Ця інфа може бути недостовірною.

Ну гаразд.....може будемо згадувати як наш Ющенко Кучму "папою" називав? ))))))))))))))))))))))) ги... Чи він не був комуністом? Це життя, ми всі і бухаємо, і гуляємо, і маємо у 18 років одні думки та цінності, а в 30 та 40 зовсім інші. Розслабся, не буде ця людина президентом. Та подивись з іншого боку - ця людина багато робить для країни, для народу, для того, щоб цю країну знали та поважали в Європі. + Він перший меценат в Україні. Він досить легко дає гроші багатодітним сім"ям, дітбудинкам, хворим і тд, купує дороге обладнання в лікарні, причому не бігає з кинокамерою, а робить це тихо. Чому б мені не хотіти, щоб президент був таким?
Уся справа в тому, що одні хочуть бачити та чути тільки погане, інші намагаються розгледіти позитивне. А треба просто покласти на чашу терезів гарні та погані вчинки людини, ті, які доведені, а не сарафанне радіо, і подивитися, що переможе.
а взагалі...я потихеньку розглядаю усіх політиків...і в деяких знаходжу позитивне, не дивлячись на те, що як для помаранчової людини, вони для мене мають бути ідеологічними опонентами...але цього не відбувається, бо дуже багато минуло з часів Майдану. Жертви піару прийшли до тями. Центристи врятують державу. Не праві, не ліві, а центристи - дипломати. Я в цьому ГЛИБОКО переконана.

Повідомлення відредагував Пантерка Патріотка: 11.10.2010 – 02:39

• 0

#74 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 11.10.2010 – 06:49

Перегляд дописузмій (10.10.2010 23:31) писав:

Щось не дуже помітно щоб Гриценко дуже активно відстоював все Українське.
А коли був міністром оборони, то під час дійсно потрібного скорочення армії, яке на той час проводилося, Гриценко скоротив армію нижче допустимої межі. Приходь і бери Україну без бою. Нащо він це зробив? Свідомо зробив? А якщо не свідомо, то нащо нам такий бовдур президент?

Дійсно. навіщо нам такий Ющенко, який будучи в той час Президентом, маючи відповідні повноваження, в т.ч. й через РНБО, не поправив Гриценка, не сказав: ти занадто скоротив склад війська!
Навпаки, Ющенко і Стельмаху дозволив так дестабілізувати валюту (а функція НБУ - найперша - дбати про стабільність валюти), що всі наші сусіди - білоруси, росіяни, поляки, угорці жахнулися помаранчизму як ЧУМИ - і чомусь Стельмаха не відставив, цей ваш недобанкір, кар'єрист Ющенко.

Ви знаєте, яка зарплата була в офіцерів, коли Гриценко прийняв керівництво військовим відомством? та з такою зарплатою вдесятеро більшу армію можна купити оптом. І воювати не треба.

Гриценко вивів армію на якісно новий рівень, працював над доктриною стримувань і противаг, мирного співіснування.

Повідомлення відредагував Родослава09: 11.10.2010 – 06:54

• 0

#75 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 11.10.2010 – 09:17

Перегляд дописуРодослава09 (11.10.2010 07:49) писав:

Дійсно. навіщо нам такий Ющенко, який будучи в той час Президентом, маючи відповідні повноваження, в т.ч. й через РНБО, не поправив Гриценка, не сказав: ти занадто скоротив склад війська!
Навпаки, Ющенко і Стельмаху дозволив так дестабілізувати валюту (а функція НБУ - найперша - дбати про стабільність валюти), що всі наші сусіди - білоруси, росіяни, поляки, угорці жахнулися помаранчизму як ЧУМИ - і чомусь Стельмаха не відставив, цей ваш недобанкір, кар'єрист Ющенко.

Ви знаєте, яка зарплата була в офіцерів, коли Гриценко прийняв керівництво військовим відомством? та з такою зарплатою вдесятеро більшу армію можна купити оптом. І воювати не треба.

Гриценко вивів армію на якісно новий рівень, працював над доктриною стримувань і противаг, мирного співіснування.
Та ну не треба. Ющенко - -Президент, який в першу чергу заклав фундамент держави, фундамент нації, він на це робив ставки. Бо держава не існує без самосвідомості, без культури, історії, мови... Думаю, якби не колапс гілок влади через сиру конституцію, він би й економічно впорався...але він тільки з Тимошенко боровся, тому просто згаяв час. Треба було зробити з України бізнес-проект. Народ був бии вдячний. А ці уроди зараз завалили закон про підняття навіть середньої зарплатні. Пам"ятниками не нажрешся, то правда...Але не треба казати, що він поганий президент. Просто він розставив акценти...і мені здається, він дуже великий вклад вніс хоча б в свідомість народу....
  • 0

#76 FAQ-Master

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень
  • Місто:Секретарка, Велика Мечетня

Відправлено 12.10.2010 – 07:12

Перегляд дописуПомаранчева пантерка (11.10.2010 09:17) писав:

Ющенко - Президент, який в першу чергу заклав фундамент держави, фундамент нації
Хочете сказати, що до нього нації і держави не існувало?

Але не треба казати, що він поганий президент.
Чому ж не треба, якщо так воно і є?

Просто він розставив акценти...
Видно, ви занадто багато слухали по радіо програму "Акценти президента" :lol:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних