Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#981 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 16.04.2009 – 19:07

Перегляд дописуZuzik (16.04.2009 16:09) писав:

Оголосити одночасно не вийде, оскільки терміни виборчих кампаній різні... ну але це ж не суттєво, чи не так? там же ж "багато хто розкаже"...
Наша ВР і не таке виробляла! Сумінівів не майте - усе можливо! Ги.

Він наймався Гарантом Конституції... і зобов’язаний як мінімум те що говорить до того як відкриє рот перевірити на відповідність тому що гарантує... як і Закону України... особливо якщо це стосується виборів в яких він збирається брати участь.
Я би не плутави гаранта і тлумача. Крім того, говорити не робити, та й не зобов'язаний Президент бути кваліфікованим юристом, що би ви мені не доводили.

Народ може і бажає... ви на народ не списуйте... Хамство воно є хамство... але нашому гаранту все то з народом не щастить, то час не той... і яйця мабуть жмуть...
Чому не списувати? Чи влада не народна? Чьо нарід постійно крайніх шукає, га? Те, що він сам крайній, нарід ніяк зроузміти не подужає.
  • 0

#982 bdrFsg

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 137 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 22.04.2009 – 00:04

Ющенко знову розкидається державними грошима:
http://durdom.in.ua/...le_id/674.phtml
  • 0

#983 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.04.2009 – 08:25

Перегляд дописуbdrFsg (22.04.2009 01:04) писав:

Це нічого, що в Україні купа вірян? Напевно, не треба на них зважати... аюлі?!
  • 0

#984 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 22.04.2009 – 11:28

Перегляд дописуbdrFsg (22.04.2009 01:04) писав:

Я б не радив читати дурдомівський та йому подібні сайти. Це проплачені ресурси спрямовані на дискредитацію Президента!
  • 0

#985 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 28.04.2009 – 22:07

Перегляд дописуkatapulta (22.04.2009 12:28) писав:

Я б не радив читати дурдомівський та йому подібні сайти. Це проплачені ресурси спрямовані на дискредитацію Президента!

як на мене, він сам себе дискредитує, а дурдом то прикольна штука. хоч поржати можна.
  • 0

#986 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 28.04.2009 – 23:45

Ну то поржи. Воно ж і створено для несвідомих дурників які ржуть ))
  • 0

#987 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 29.04.2009 – 06:17

Перегляд дописуzav (22.04.2009 09:25) писав:

Це нічого, що в Україні купа вірян? Напевно, не треба на них зважати... аюлі?!

Це нічого, що в Україні купа атеїстів, мусульман та різних буддистів? Напевно не треба на них зважати, еге ж?

Це нічого, що в Конституції України записано про відділення церкви від держави? Напевно не треба зважати на Конституцію, чи не так?

Це нічого, що в українських законах написано про зобов"язання держави берегти пам"ятники історії та культури, а не передавати їх церкві, щоб там безцінні розписи коптили свічками, а в старовинні іконостаси забивали цвяхи, аби повісити копійчані ікони? Напевно не треба зважати на закони...аюлі?

Перегляд дописуkatapulta (22.04.2009 12:28) писав:

Це проплачені ресурси спрямовані на дискредитацію Президента!

О, ти диви, як правда очі коле.
  • 0

#988 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.04.2009 – 08:37

Перегляд допису-=VJ=- (29.04.2009 07:17) писав:

Це нічого, що в Україні купа атеїстів, мусульман та різних буддистів? Напевно не треба на них зважати, еге ж?
Нічого, ібо атеїстів та інших зайд не купа, а дрібна купка, не варта уваги.

Це нічого, що в Конституції України записано про відділення церкви від держави? Напевно не треба зважати на Конституцію, чи не так?
Президент фактично лідер народу, а нарід у нас православний, і байдуже до Конституції в даному випадку. Це не від Ющенка залежить, і будь-який на його посаді чинитиме так само, бо це правильно.

Це нічого, що в українських законах написано про зобов"язання держави берегти пам"ятники історії та культури, а не передавати їх церкві, щоб там безцінні розписи коптили свічками, а в старовинні іконостаси забивали цвяхи, аби повісити копійчані ікони? Напевно не треба зважати на закони...аюлі?
Розкажіть це православному народові вашому - як він послухає вас, то Президент не заперечить проти волі народу, бґґ.
  • 0

#989 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 29.04.2009 – 09:36

Перегляд дописуzav (29.04.2009 09:37) писав:

Нічого, ібо атеїстів та інших зайд не купа, а дрібна купка, не варта уваги.

Віруючих у нас поки що, на щастя, лише 33,5%, з них до православних - лише 66%, отже їх всього лише 22% всього населення. Таким чином це православних у нас дрібна купка.

нарід у нас православний

Народ у нас вільний. І зась його записувати кудись скопом.

і байдуже до Конституції в даному випадку

Пізнаю прихильника президента - готовий класти великий і товстий болт на конституцію, як і сам президент.
  • 0

#990 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 29.04.2009 – 10:20

Так, це погано. Державою складніше керувати, коли вона розколюється окрім політичних поглядів, ще й на кардинально різні політичні течії.

Ну так в нас і бережуть... кожен олігарх в своїх хоромах.) У нас навіть церкви стають приватними.

Перегляд допису-=VJ=- (29.04.2009 10:36) писав:

Віруючих у нас поки що, на щастя, лише 33,5%, з них до православних - лише 66%, отже їх всього лише 22% всього населення. Таким чином це православних у нас дрібна купка.
Маєте статистичні дані? Якщо так, то звідки?
  • 0

#991 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 29.04.2009 – 10:36

Перегляд дописуОлеська (29.04.2009 11:20) писав:

Так, це погано. Державою складніше керувати, коли вона розколюється окрім політичних поглядів, ще й на кардинально різні політичні течії.

По-перше - до чого тут політичні течії?
По-друге - я бачу, що декому страшенно хочеться назад в Радянський Союз, коли була одна партія, "єдина з народом" і всі стрункими шеренгами маршували в єдино вірному напрямку. Від цього стає ще гірше, коли дивишся на свій народ.

Ну так в нас і бережуть... кожен олігарх в своїх хоромах.) У нас навіть церкви стають приватними.

До чого тут олігархи? Пам"ятник культури - до речі єдиний в світі шедевр Растреллі, який вцілів повністю - передали, аби там коптили свої свічки віряни, наче їм мало нових церков. Яким боком тут олігархи?

Маєте статистичні дані? Якщо так, то звідки?

http://www.uceps.org/ukr/tag.php?t=138
  • 0

#992 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 29.04.2009 – 11:32

Перегляд допису-=VJ=- (29.04.2009 11:36) писав:

По-перше - до чого тут політичні течії?
По-друге - я бачу, що декому страшенно хочеться назад в Радянський Союз, коли була одна партія, "єдина з народом" і всі стрункими шеренгами маршували в єдино вірному напрямку. Від цього стає ще гірше, коли дивишся на свій народ.
1. Чим більше всякого "проти", тим більше спільні дії нагадують лебідя, рака і щуку - кожне тягне в свою стихію.
2. Радянський союз, як старий сарай, завалився, похоронивши ще задовго до власного розпаду вольні ідеї українства, знищивши українську духовну еліту, винищивши цілими поселеннями людей, які мали сили боротись, залишивши натомість стандартного для совка українця, в якого ковбаса дорожча за будь-які ідеї і для якого "завжди хата скраю". Такого українця, як виявилось, і як не прикро, таки не варто було видьоргувати з Радянського союзу. Так, від цього стає більше, ніж невесело, але це реальність...

До чого тут олігархи? Пам"ятник культури - до речі єдиний в світі шедевр Растреллі, який вцілів повністю - передали, аби там коптили свої свічки віряни, наче їм мало нових церков. Яким боком тут олігархи?
Чимало пам"яток архітектури зберігаються поза відведеними для зберігання місцями (музеями і теде), в тому числі і приватних садибах. Шедевр Растеллі, принаймні, людям милує око. А скільки шедеврів люди не бачать...
Тим більше хіба хтось забороняє зайти в ту церкву і помилуватись пам"яткою?

Не переконало.
  • 0

#993 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 29.04.2009 – 11:39

Перегляд дописуОлеська (29.04.2009 12:32) писав:

1. Чим більше всякого "проти", тим більше спільні дії нагадують лебідя, рака і щуку - кожне тягне в свою стихію.

Правильно. Це і є захист від односторонньої диктатури - треба, аби хоча б двоє з трьох домовилися. І це і є демократією.

2. Радянський союз, як старий сарай, завалився, похоронивши ще задовго до власного розпаду вольні ідеї українства, знищивши українську духовну еліту, винищивши цілими поселеннями людей, які мали сили боротись, залишивши натомість стандартного для совка українця, в якого ковбаса дорожча за будь-які ідеї і для якого "завжди хата скраю". Такого українця, як виявилось, і як не прикро, таки не варто було видьоргувати з Радянського союзу. Так, від цього стає більше, ніж невесело, але це реальність...

Ага. нагадаю, чому це було зроблено - бо росіян виявилося більше і вони за принципом "кого більше, той і має залишитись" рівняли всіх під себе.
І цей принцип, на жаль, живе і досі.

Шедерв Растеллі, принаймні, людям милує око. А скільки шедеврів люди не бачать...

Не надовго.
Ззовні він скоро завалиться від будівництва під ним, а зсередини вже вкритий кількаміліметровим шаром сажі від свічок. Добре хоч цвяхи повитягали, які забивали в кількасотрічний іконостас.

Тим більше хіба хтось забороняє зайти в ту церкву і помилуватись пам"яткою?

так. Церква вже заборонила заходити туди екскурсіям.

Не переконало.

Це не мої проблеми.

Якщо людина не вірить в те, що земля має форму кулі і обертається довкола Сонця - то я ж не буду платити їй за квиток в космос, чи не так?
  • 0

#994 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 29.04.2009 – 11:46

Перегляд допису-=VJ=- (29.04.2009 12:39) писав:

Ага. нагадаю, чому це було зроблено - бо росіян виявилося більше і вони за принципом "кого більше, той і має залишитись" рівняли всіх під себе.
І цей принцип, на жаль, живе і досі.
Угу, на жаль...

Перегляд допису-=VJ=- (29.04.2009 12:39) писав:

Це не мої проблеми.

Якщо людина не вірить в те, що земля має форму кулі і обертається довкола Сонця - то я ж не буду платити їй за квиток в космос, чи не так?
Ну, судити з одного джерела інформації складновато.
  • 0

#995 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 29.04.2009 – 11:55

Перегляд дописуОлеська (29.04.2009 12:46) писав:

Ну, судити з одного джерела інформації складновато.

Друге - майже з тими ж цифрами.
Скільки ще треба?
  • 0

#996 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.04.2009 – 14:12

Жарт зацінив.
"Згідно із соцопитуванням, майже 90% українців є віруючими. При цьому 62% українців вважають себе православними, 6% - греко-католиками, і 27% відносять себе до інших конфесій."© http://novynar.com.ua/politics/60944/
Є ще таке:
"Ні, я не вважаю себе віруючим - 22.0
Я вважаю себе віруючою людиною, але до жодної з церков не належу - 40.5
Я вважаю себе віруючим однієї з церков, конфесій - 33.5
Важко відповісти - 4.0"© http://www.uceps.org...php?poll_id=299

Пізнаю прихильника президента - готовий класти великий і товстий болт на конституцію, як і сам президент.
Ви би читали би уважніше, бо я зазначив, що це залежить не від Президента взагалі, й тим більше не від Ющенка зокрема. У даному випадку на конституцію успішно кладе нарід.

Перегляд допису-=VJ=- (29.04.2009 12:55) писав:

Друге - майже з тими ж цифрами.
Скільки ще треба?
Потішили.
"Українці масово вірять у Бога. 53% респондентів погодились з тим, що твердження «Я вірю у Бога зараз і завжди вірив» найкращим чином змальовує їхні переконання. Кожний п’ятий (21%) не вірив раніше, проте став віруючим зараз."© ISSP з документу за вашим посиланням.
53%/завжди вірили/+21%/повірили нещодавно/ = вашим 33,5%, так, звісно.
Я ж вам недаремно радив арихметику повторити.

У вас говорить заздрість, що вони коптять, а ви - ні.
  • 0

#997 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 29.04.2009 – 14:34

Видаляю, бо Зав уже спростував вашу брехню.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 29.04.2009 – 14:36

• 0

#998 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 29.04.2009 – 14:49

Перегляд дописуzav (29.04.2009 15:12) писав:

Жарт зацінив.

Цей "жарт" я вже підтвердив двома посиланнями.

"Згідно із соцопитуванням, майже 90% українців є віруючими. При цьому 62% українців вважають себе православними,

Це соцопитування викладене вище. Що з нього зробив новинар - не мої проблеми.

Є ще таке:
"Ні, я не вважаю себе віруючим - 22.0
Я вважаю себе віруючою людиною, але до жодної з церков не належу - 40.5
Я вважаю себе віруючим однієї з церков, конфесій - 33.5

А от Ви виклали і перше моє посилання. Тепер раджу взяти калькулятор і порахувати.

У даному випадку на конституцію успішно кладе нарід.

То це народ віддав церкві вже яку за рахунком історичну споруду?

53%/завжди вірили/+21%/повірили нещодавно/ = вашим 33,5%, так, звісно.
Я ж вам недаремно радив арихметику повторити.

Раджу її повторити Вам.
(53% завжди вірили+21% повірили нещодавно)=74%
(Я вважаю себе віруючою людиною, але до жодної з церков не належу - 40.5)+(Я вважаю себе віруючим однієї з церков, конфесій - 33.5)=74%

Таким чином віруючих існуючих в україні церков з усіх віруючих в цілому - лише 33,5%. Далі - повертаєтесь до мого посту і перераховуєте все знову з калькулятором, якщо самостійно не можете.

У вас говорить заздрість, що вони коптять, а ви - ні.

Чхати я хотів на їхнє коптіння - я хочу мати можливість самому поглянути на історичну пам"ятку і онуків туди зводити.
  • 0

#999 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 29.04.2009 – 17:41

Перегляд допису-=VJ=- (29.04.2009 14:49) писав:

Цей "жарт" я вже підтвердив двома посиланнями.

В дослідженні заппитували про те, чи відносять себе люди до певної релігійної конфесії, а не чи вірять вони у бога взагалі.
Це зовсім не тотожні речі. Значна частина християн не відносить себе ні до якої конфесії.
Ви навели лише власну інтерпретацію(перекручення), де намагалися провести знак рівняння між вірою в бога =і релігійною конфесією. Не вдалося.
  • 0

#1000 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 29.04.2009 – 17:47

Відносно недавно була прес конференція президента де мали зачитати найрейтинговіше питання з інтернету, (минулого року було про FreeBSD) ;) ... цього року вже не таке... та і взагалі якщо почитати хоч частину питань які задавали через нет, то скоріше виходить що Ющенко це людина яка захотіла взяти на себе роль лідера України але з того нічого не вийшло, але ця людина не хоче з цим змиритись
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних

• Yandex