Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#961 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 14.04.2009 – 12:39

Перегляд дописуZuzik (14.04.2009 13:04) писав:

Кредит МВФ на кредити аграріям видати не вдасться... :ggggg: Ті кредити мають дуже чіткий напрямок...

Спокійно - через видачу облігацій внутрішньої позики та сертифікати НБУ.

Перегляд дописуZuzik (14.04.2009 13:04) писав:

Чи ж пан сам не писав що в нас ніби платіжний баланс в плюс пішов?

До чого тут це? Ви його об"єми бачили?
  • 0

#962 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 14.04.2009 – 12:48

Перегляд допису-=VJ=- (14.04.2009 13:39) писав:

Спокійно - через видачу облігацій внутрішньої позики та сертифікати НБУ.
Навіщо нам при цьому МВФ?

Перегляд допису-=VJ=- (14.04.2009 13:39) писав:

До чого тут це? Ви його об"єми бачили?
При тому що я не розумію яким чином ми можемо перестати виконувати наші зовнішні зобов’язання, якщо дохідна частина валюти зростає...
  • 0

#963 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.04.2009 – 13:40

Перегляд дописуZuzik (14.04.2009 13:48) писав:

Навіщо нам при цьому МВФ?

А за рахунок чого тоді випускати? Скарбниця НБУ з кожним днем все порожнішає.

Перегляд дописуZuzik (14.04.2009 13:48) писав:

При тому що я не розумію яким чином ми можемо перестати виконувати наші зовнішні зобов’язання, якщо дохідна частина валюти зростає...

Якщо з -5 стане +5 - це, звісно, зростання. Але це не дозволяє заплатити +20.
  • 0

#964 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 14.04.2009 – 13:57

Перегляд допису-=VJ=- (14.04.2009 14:40) писав:

А за рахунок чого тоді випускати? Скарбниця НБУ з кожним днем все порожнішає.
Дивно... для того що б українському виробнику дати українські гроші для діяльності на території України чомусь необхідно стати винним іноземцям... Лише тому що вони себе в друкуванні зелених папірців не обмежують?
Скарбниця НБУ від того що ми позичемо ще трішки не поповниться... і знову ж таки - жодного бакса з кредиту МВФ аграріям не потраплять...
Для того що б видати облігацій внутрішньої позики та сертифікати НБУ (ваші слова) потрібне бажання НБУ а не МВФ чи ще когось зі сторони... і зовнішні вливання нам тут не допоможуть...

Перегляд допису-=VJ=- (14.04.2009 14:40) писав:

Якщо з -5 стане +5 - це, звісно, зростання. Але це не дозволяє заплатити +20.
тому ви пропонуєте взяти сьогодні 30 що б завтра треба було платити 25? :ggggg:
Якщо в держави є проблеми з виплатою власних зобов’язань то найдурніше - це взяти на себе ще й обов’язки комерційних банків... ви не находите?
Ми хочемо зберегти власну банківську систему? Так тут не кредити треба брати а систему міняти... тим паче, що багато з наших банків мають чужий капітал в статуті... А тепер ми його дохідність ще й прогарантуємо з власної кишені...

Ну і стосовно підтримки нац-валюти... а в якому сенсі? що б не так падала? Звичайно... увіллємо баксу на ринок - він впаде в ціні а значить і все що виробляємо і володіємо ми в ціні, з точки зору "інвестора", впаде... А ще додатково знову полізе вверх імпорт... і повернемося до того ж що і було але будучи винні ще більше...

Повідомлення відредагував Zuzik: 14.04.2009 – 13:58

• 0

#965 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.04.2009 – 14:13

Перегляд дописуZuzik (14.04.2009 14:57) писав:

Дивно... для того що б українському виробнику дати українські гроші для діяльності на території України чомусь необхідно стати винним іноземцям...

Гроші мають бути чимось забезпечені - або товаром, або валютою. Товарів у нас більше нема. Значить треба позичати валюту.

Скарбниця НБУ від того що ми позичемо ще трішки не поповниться...

А куда піде транш, якщо не секрет?

тому ви пропонуєте взяти сьогодні 30 що б завтра треба було платити 25? :ggggg:

Саме так.
А Ви пропонуєте дефолт?
  • 0

#966 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 14.04.2009 – 14:17

Перегляд допису-=VJ=- (14.04.2009 15:13) писав:

Гроші мають бути чимось забезпечені - або товаром, або валютою. Товарів у нас більше нема. Значить треба позичати валюту.
Ну використали ви модне слово "валюта" - а чим ВОНА забезпечена? товаром? будь-який кредит забезпечується лише вірою в його повернення, а гроші забезпечуються вірою в можливість їх використання...
Ви не думали чим гарантується кредит МВФ? Чим та гарантія гірша для наших аграріїв? :ggggg:

А куда піде транш, якщо не секрет?
Я вже казав куди... до основних закордонних "інвесторів" які раніше прокредитували комерційні проекти

Саме так.
А Ви пропонуєте дефолт?
Я не пропоную дефолт, я всього лише вказую що пропозиція гасити відсотки по боргам за рахунок нових боргів це всього лише відтягування дефолту (все рівно ж колись та скінчиться те - чим ми гарантуємо) за рахунок того що поки що ще залишилося...
  • 0

#967 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.04.2009 – 14:49

Перегляд допису-=VJ=- (14.04.2009 12:57) писав:

Але вишкрібати там вже нема чого.
Тю... А як же Юлін стабфонд та продаж Укртелеком? Ще ж таке поле діяльності в уряду!

А Ви пропонуєте дефолт?
Я пропоную. Ібо не бачу, як це може статися... всі так лякають дефолтом, що, здається, не розуміють, як важко досягти його.
  • 0

#968 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.04.2009 – 15:50

Перегляд дописуZuzik (14.04.2009 15:17) писав:

Ну використали ви модне слово "валюта" - а чим ВОНА забезпечена?

Чим забезпечений долар США - читайте в довідниках.

Ви не думали чим гарантується кредит МВФ?

Доларом.

Я вже казав куди... до основних закордонних "інвесторів" які раніше прокредитували комерційні проекти

Отакої, як цікаво. А я думав, що кошти перераховуються на рахунки НБУ. Збрехали знову пани з нацбанку?

Я не пропоную дефолт, я всього лише вказую що пропозиція гасити відсотки по боргам за рахунок нових боргів це всього лише відтягування дефолту

А наче ж хтось заперечував. нам зараз якраз і потрібне відтягування дефолту - більше нічого в нинішньому стані зробити всеодно не можна.

Перегляд дописуzav (14.04.2009 15:49) писав:

продаж Укртелеком?

Пан наче був проти?

Перегляд дописуzav (14.04.2009 15:49) писав:

Я пропоную. Ібо не бачу, як це може статися... всі так лякають дефолтом, що, здається, не розуміють, як важко досягти його.

Угу. Росія в 1998 так наполегливо для цього працювала, аж страшно.
  • 0

#969 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 14.04.2009 – 17:10

Перегляд допису-=VJ=- (14.04.2009 16:50) писав:

Чим забезпечений долар США - читайте в довідниках.
в яких довідниках? нічим долар зараз не забезпечений... золотий стандарт дав дуба ще в 70-х

Доларом.
З нашої сторони. ЧИМ УКРАЇНА ГАРАНТУЄ ПОВЕРНЕННЯ ВЗЯТИХ ДОЛАРІВ?
Головне - чому Україна не може тим самим гарантувати виконання платіжних доручень перед тими ж аграріями?

Отакої, як цікаво. А я думав, що кошти перераховуються на рахунки НБУ. Збрехали знову пани з нацбанку?
фі... як багато некрасивих емоцій... ми ж ніби говорили чи йдуть ті кошти скажімо аграріям... а тепер ви от так тупо починаєте про рахунки НБУ розказувати... не гарно... з НБУ вони підуть в ком-банки і звідти повернуться назад буржуям... Аваль перестане бути винен власникові (сам собі з по факту)... а держава МВФ-у залишиться винен...

А наче ж хтось заперечував. нам зараз якраз і потрібне відтягування дефолту - більше нічого в нинішньому стані зробити всеодно не можна.
навіщо нам відтягування дефолту якщо все рівно перспективи нема і плану вирішення також? може краще "послати лєсом" зараз?

Повідомлення відредагував Zuzik: 14.04.2009 – 17:13

• 0

#970 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.04.2009 – 19:08

Пан наче був проти?
Я проти.
Тимошенко не проти, але чомусь зволікає, очікуючи на кредит МВФ. Напевно, на "Юліну тищу" нестача, гиги.

Угу. Росія в 1998 так наполегливо для цього працювала, аж страшно.
Так, наполегливо.
"Основными причинами дефолта были: огромный государственный долг России, порождённый обвалом азиатских экономик, кризис ликвидности, низкие мировые цены на сырьё, составлявшее основу экспорта России, а также популистская экономическая политика государства и строительство пирамиды ГКО (государственные краткосрочные обязательства)."© http://ru.wikipedia....ефолт_1998_года
Де в нас борг, де піраміди, де низькі ціни /вирівняні за рахунок зміни курсу гривні відносно валюти/? А популістська політика держави - це, як раз, до пані Тимошенко.
  • 0

#971 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 15.04.2009 – 11:31

В.А.: Я прошу вас забыть о дате 25 октября как о легитимной дате очередных президентских выборов. Это — надуманная дата, она ничем не обоснована. Что касается даты проведения одновременных досрочных парламентских и президентских выборов, сейчас я не возьмусь назвать ее. Это должны сделать юристы, соблюдая букву и дух Конституции, не нарушая сроков проведения выборов парламента и президента.

«К-У»: Если юристы выполнят эту задачу и одновременные выборы будут назначены, в каких из них вы примете участие?

В.А.: Думаю, я буду принимать участие и в тех, и в тех.
(с)Комерсант
прикольно... 2 фрази а вже такий здоровий болт поклав на ті ж Закони і Конституцію... :ggggg:

Повідомлення відредагував Zuzik: 15.04.2009 – 11:34

• 0

#972 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.04.2009 – 12:02

Перегляд дописуZuzik (15.04.2009 12:31) писав:

2 фрази а вже такий здоровий болт поклав на ті ж Закони і Конституцію... :ggggg:

Це його стара звичка.
  • 0

#973 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 15.04.2009 – 13:20

В країні відсутня чітка вертикальна структура влади. Гілки цієї влади 'воюють' між собою, не маючи спільної позиції і поглідів, орієнтуючись лише на збільшення влади і прибутків. Верхівка сподівається за рахунок виборів витіснити конкурентів, але це вже тричі не виходило. Ніхто не зміг повністю позбутись конкурентів. При цьому бажання відновити чітку і природнью систему влади немає, як і бажання грати за правилами.
Типова ситуація лебідь, щука і рак, або нетипова, коли голови змія горинича б'ються між собою за владу.
  • 0

#974 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.04.2009 – 19:06

Перегляд дописуZuzik (15.04.2009 12:31) писав:

прикольно... 2 фрази а вже такий здоровий болт поклав на ті ж Закони і Конституцію... :angry1:
Де саме поклав, поясніть, будь ласка.
p.s.

Ющенко В. А. сказав:

— А это не моя проблема. Это ваша проблема! Эта проблема — у тебя и у 47 миллионов остальных украинцев. Извини, что я перешел на "ты", просто хочу, чтобы меня воспринял каждый человек, который будет это читать. Если ты уверовал, что есть лучшая модель,— пожалуйста. А я пожертвовал достаточно, чтобы достичь тех ценностей, в которые верю! Я четыре года говорил об этих ценностях и пятый год говорю. Даст бог — буду и шестой, и седьмой, и десятый говорить. Я и не ставлю перед собой задачу понравиться нации. Вдумайтесь, мне 55 лет, я был главой Центробанка, был премьер-министром. У меня есть ценности, с которыми я умру. Независимо от того, поймет меня нация или нет, я буду рассказывать о поколениях украинцев, замученных, истерзанных. В этом миссия президента Украины. Знаете, я никогда не был и не буду хохлом, никогда не был малоросом и никогда им не буду. Если мне нужно будет вторую дозу диоксина принять, я это сделаю, не откажусь. У меня пятеро детей, и я хочу, чтобы у меня была возможность сказать им "я передал вам Украину лучшей, чем я ее получил".
ППКС!
  • 0

#975 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.04.2009 – 20:14

Перегляд дописуzav (15.04.2009 20:06) писав:

ППКС!

Хто б сумнівався, пан zav зі своїх причин ППКСне будь-яке слово президента :angry1:
  • 0

#976 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.04.2009 – 23:45

Перегляд допису-=VJ=- (15.04.2009 21:14) писав:

Хто б сумнівався, пан zav зі своїх причин ППКСне будь-яке слово президента :angry1:
Неправда, не будь-яке.
  • 0

#977 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.04.2009 – 04:55

Перегляд дописуzav (16.04.2009 00:45) писав:

Неправда, не будь-яке.

Та правда.
От Ви щойно підписались під "47 миллионов остальных украинцев", тоді як українців вже давно навіть не 46 мільйонів.
Ви підписалися під "я буду рассказывать о поколениях украинцев, замученных, истерзанных. В этом миссия президента Украины.", тоді як Ви чудово знаєте, що "місія президента" прописана в Конституції і він на неї чхати хотів. А місія розповідати - то місія інституту історії, а не президента в країні, яку роздирають на шматки його любі друзі - від Ахмєтова на сході до Балоги на заході. А щодо діоксину - та хай хоч десять приймає, ніхто йому вже віри не йме.
І пан ще хоче сказати, що не будь-яке? Та годі :angry1:

Ну і проти яких же слів президента пан проти? :happy1:
  • 0

#978 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 16.04.2009 – 10:00

Де саме поклав, поясніть, будь ласка.
p.s.
Та будь ласка. Закон України про вибори президента України.
Стаття 56. Скасування рішення про реєстрацію кандидата на пост Президента України
п.1. 8) реєстрації його кандидатом у народні депутати України,
кандидатом у депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим,
кандидатом на місцевих виборах, якщо ці вибори проводяться
одночасно з виборами Президента України.
Там здається він обіцяв брати участь в обох?
Ідемо далі... яким чином він збирається одночасно оголосити дострокові вибори і Президента і ВР? достроково можна лише когось одного... потім той орган що розігнаний вже не може прийняти легітимне рішення про іншого...

і відмазки на тему "хай юристи попрацюють" всього лише свідчить про його абсолютну неадекватність в тому що мало б його стосуватися найбільше...

ППКС!
Я про 47 мільйонів не буду... я зверну вашу увагу на формулювання питання на яке він так відповів (доречі це не перша його фраза "Это не мои проблемы - мастіть си плечі самі...")
А питання звучало так "Вы опасаетесь, что с приходом другого президента будет откат в демократизации общества?"
Він відповідає дослівно - А мені це пох... це ваші проблеми...

Бидло і хамло... він таким ще як Голова НБУ був... але тоді корона так голову не давила...

Повідомлення відредагував Zuzik: 16.04.2009 – 10:01

• 0

#979 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.04.2009 – 13:37

Перегляд допису-=VJ=- (16.04.2009 05:55) писав:

Та правда.
А це свавільне перекручення.

От Ви щойно підписались під "47 миллионов остальных украинцев", тоді як українців вже давно навіть не 46 мільйонів.
Ви підписалися під "я буду рассказывать о поколениях украинцев, замученных, истерзанных. В этом миссия президента Украины.", тоді як Ви чудово знаєте, що "місія президента" прописана в Конституції і він на неї чхати хотів. А місія розповідати - то місія інституту історії, а не президента в країні, яку роздирають на шматки його любі друзі - від Ахмєтова на сході до Балоги на заході. А щодо діоксину - та хай хоч десять приймає, ніхто йому вже віри не йме.
І пан ще хоче сказати, що не будь-яке? Та годі :angry1:
Я не хочу, я вже сказав. Це ви хочете щось почути, але вам не буде.

Ну і проти яких же слів президента пан проти? :happy1:
По-перше, ніякої місії президента в Конституції нема.
По-друге, процитовані вами слова становлять дрібну частку того, що каже Ющенко, тому неможливо стверджувати, що я підпишусь під кожним сказаним ним словом.

Перегляд дописуZuzik (16.04.2009 11:00) писав:

Та будь ласка. Закон України про вибори президента України.
Стаття 56. Скасування рішення про реєстрацію кандидата на пост Президента України
п.1. 8) реєстрації його кандидатом у народні депутати України,
кандидатом у депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим,
кандидатом на місцевих виборах, якщо ці вибори проводяться
одночасно з виборами Президента України.
Там здається він обіцяв брати участь в обох?
За ходом, він може брати участь у виборах опосередковано. Причому в обох. Наче так багато хто зараз каже.

Ідемо далі... яким чином він збирається одночасно оголосити дострокові вибори і Президента і ВР?
А хіба він збирався це робити?

достроково можна лише когось одного... потім той орган що розігнаний вже не може прийняти легітимне рішення про іншого...
Наголос на слові одночасно.

і відмазки на тему "хай юристи попрацюють" всього лише свідчить про його абсолютну неадекватність в тому що мало б його стосуватися найбільше...
Це, як раз, адекватність, ібо він юристом не наймався.

Я про 47 мільйонів не буду... я зверну вашу увагу на формулювання питання на яке він так відповів (доречі це не перша його фраза "Это не мои проблемы - мастіть си плечі самі...")
А питання звучало так "Вы опасаетесь, что с приходом другого президента будет откат в демократизации общества?"
Він відповідає дослівно - А мені це пох... це ваші проблеми...

Бидло і хамло... він таким ще як Голова НБУ був... але тоді корона так голову не давила...
Цілком правильне в Ющенка формулювання, ібо якщо нарід не бажає нічого робити для покращення свого становища, очікуючи на диво - то так тому народові й треба.
  • 0

#980 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 16.04.2009 – 15:09

Перегляд дописуzav (16.04.2009 14:37) писав:

За ходом, він може брати участь у виборах опосередковано. Причому в обох. Наче так багато хто зараз каже.
Мені все рівно хто там у вас "багато каже"... Вона і Ющ як помелом язиком патякає... а по факту, як це брати участь у виборах кандидатом опосередковано? "Без помощи но при посредстве?"... А по факту Закону сказати нічого, так? Ну як і у ВАЮ...

А хіба він збирався це робити?
Звичайно що ні... вні же баба базарна... йому ляпнути "Згоден на дострокові одночасно з парламентом" це ж так... в пивнушці полялякати... Так і пишіть - Ющ балабол, те що він каже не серйозно, бо цьтого робити він не буде...

Наголос на слові одночасно.
Оголосити одночасно не вийде, оскільки терміни виборчих кампаній різні... ну але це ж не суттєво, чи не так? там же ж "багато хто розкаже"...

Це, як раз, адекватність, ібо він юристом не наймався.
Він наймався Гарантом Конституції... і зобов’язаний як мінімум те що говорить до того як відкриє рот перевірити на відповідність тому що гарантує... як і Закону України... особливо якщо це стосується виборів в яких він збирається брати участь.

Цілком правильне в Ющенка формулювання, ібо якщо нарід не бажає нічого робити для покращення свого становища, очікуючи на диво - то так тому народові й треба.
Народ може і бажає... ви на народ не списуйте... Хамство воно є хамство... але нашому гаранту все то з народом не щастить, то час не той... і яйця мабуть жмуть...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних