Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#921 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1126 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 03.04.2009 – 13:24

ну... тут скоріше сіро-малинові затовкли малиново-сірих... так би мовити на цьому фронті...
  • 0

#922 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 15:26

Ющенко погодиться на дострокові власні вибори... але при цьому треба ще швиденько змінити правила виборів Парламенту...
http://www.unian.net...ews-309329.html
  • 0

#923 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.04.2009 – 17:25

Перегляд допису-=VJ=- (2.04.2009 16:28) писав:

Влітку курс завжди падає, тому жодних спекуляцій там не було і близько.
А що там було на -10%?

1. Падіння курсу гривні щодо долара через збільшення її маси
Це нічого, що надрукована гривня мала би найперше спричинити інфляцію, якої нема?

3. Подвійне падіння прибутків більшої частини населення країни, яке отримувало зарплату та зберігало гроші в доларах.
БУГОГА!
По-перше, якщо населення отримувало та зберігало гроші в долярах, то його прибуток не впав удвічі, але підвищився! Ібо гривнева вартість доляра зросла.
По-друге, НБУ не зобов'язане турбуватися про курс гривні відносно валюти.
По-третє, люди самі винні в тому, що обрали форму зберігання грошей із найбільшим ризиком.

4. Подвійний ріст витрат людей, які мали валютні витрати - на погашення кредитів, розрахунок за оренду житла і таке інше.
Єдині люди, котрі беззаперечно зав'язані на валютних витратах - це імпортери, ну, то й прапора їм до рук! Я за розвиток експорту.

5. Різке падіння імпорту - особливо дошкульне для країни, в якій якщо щось і виробляється, то із залученням імпортних складників. не кажучи вже про падіння доходів бюджету від розмитнення товарів - а це дуже солідна сума, не кажучи вже про падіння податків, які надходили від тих, хто торгував імпортованими товарами.
І не кажіть, не кажіть. Сміюся не можу з вашого лобіювання імпортерів.
Краще розкажіть, чому при зростанні вартості доляра н 60%, інфляція в Україні склала лише 10%? Де решта 50%? Куди дивиться Тимошенко?

Це підірвало також і експорт, оскільки основні наші експортні товарні групи - вироби хімпромисловості, металургії та сільського господарства - виробляються за допомогою імпорту - вугілля, руди, добрив, ліків і багато чого іншого.
У нас імпортна руда? І вугілля? І багато чого ще іншого?

Таким чином Україні було завдано найпотужнішого удару зсередини з часів 1998 року, коли Ющенко, який був на чолі НБУ тоді, "допоміг" гривні обвалитись удвічі - з 2,5 за долар до 5.
А чим тоді Ющенко допомогав?
Здається, все ж 1999 рік, і 4 гривні. © http://nbuportal.ban...cument?id=54121
Але якщо в 1998 і з 2.5, то лише до 3.5
До речі, середня вартість доляра минулоріч скалала 5.27.

А тепер конкретно, з чим з перелічених фактів пан не згоден?
Я категорично не згоден лише з одним фактом: надмірним читанням вами реклямних шпагалок Тімашенкі. Ги.

Перегляд дописуZuzik (2.04.2009 16:40) писав:

Впливу спекуляції на стан ринку... спекуляція була є і буде... І НБУ перед тим як вивалити таку купу грошей комерційним банкам мав би це передбачити... але не передбачив... бо і не збирався...
Я так зрозумів, що оскільки курс досі 7.7, то спекуляції тривають... тобто скоро півроку буде.
  • 0

#924 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 17:48

Перегляд дописуzav (3.04.2009 18:25) писав:

Це нічого, що надрукована гривня мала би найперше спричинити інфляцію, якої нема?

Цитата

це без урахування інфляції 25%

Пан мене дивує - в гілці про Тимошенко він пише про величезну інфляцію, в гілці про Ющенко - що її вже нема. Може пан визначиться зі своїм роздвоєнням?

Перегляд дописуВід 3.04.2009 18:25

люди самі винні в тому, що обрали форму зберігання грошей із найбільшим ризиком.

Цікаво як у пана - люди завжди у всьому винні, політики не винні ні в чому.

Я за розвиток експорту.

Розвиток експорту зроду не робився знищенням імпорту.

чому при зростанні вартості доляра н 60%, інфляція в Україні склала лише 10%? Де решта 50%?

От Ви мені і скажіть, чому при інфляції в 10% (а вище було 25 - знову у пана роздвоєння) долар виріс на 60%.

У нас імпортна руда? І вугілля? І багато чого ще іншого?

Пан вперше це чує? Гарно ж він знає стан справ України...

надмірним читанням вами реклямних шпагалок Тімашенкі.

Вже сто років нічого політичного не читав, окрім новин, тому пан потрапив пальцем в небо.

Я так зрозумів, що оскільки курс досі 7.7, то спекуляції тривають... тобто скоро півроку буде.

Щойно повернувся знадвору - на кіоску висить "8,25-8,28". У пана якийсь окремий од усієї країни курс долара.

А спекуляції - ну так ніхто нічого не робить для їх припинення, от вони і тривають. Розраховуватись же з закордонними кредитами банкам якось треба - от і роблять це далі за рахунок народу.

А пан не забагато читає президентської пропаганди?
  • 0

#925 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 18:13

Перегляд допису-=VJ=- (3.04.2009 18:48) писав:

Пан мене дивує - в гілці про Тимошенко він пише про величезну інфляцію, в гілці про Ющенко - що її вже нема. Може пан визначиться зі своїм роздвоєнням?
Ваша спроба з'їхати з теми невдала.
Ібо 25% - це за всесь 2008 рік керування Тимошенкою країною.
А 10% - це за останнє півріччя доляру, що зріс.
Чому минулоріч, коли гривню наче не друкували, як про тепер верещать, інфляція склала стільки ж, скільки й тепер?
Або якщо минулоріч гривню друкували так само, як про тепер верещать, то чому нарікають лише на доляр?

Цікаво як у пана - люди завжди у всьому винні, політики не винні ні в чому.
З якої пори політики відповідають за ризики форми зреження заощаджень, обраної кожним громадянином? Це особиста справа, як гроші зберігати, і ніякий політки ніколи не гарантуватиме відсуотності ризиків у цьому питання. Єдине, про що модна дорікнути політику - це інфляція, і Тимошенко тут, як раз, виставила себе не з найкращого боку.

Розвиток експорту зроду не робився знищенням імпорту.
Прийняті якісь закони, що обмежують імпорт? Хто ж його знищив? Може то самогубство лише, гигиги.

От Ви мені і скажіть, чому при інфляції в 10% (а вище було 25 - знову у пана роздвоєння) долар виріс на 60%.
Ви губитеся в часі: 25% - річна, 10% - піврічна. Угу?
Тому що нема жодного зв'язку між курсом та інфляцією.

Пан вперше це чує? Гарно ж він знає стан справ України...
Покажіть це вугілля і цю руду, будьте ласкаві. Можете і багато чого ще іншого прихопити дорогою /зерно наприклад, гиги/.

Вже сто років нічого політичного не читав, окрім новин, тому пан потрапив пальцем в небо.
Новив виявилося навіть забагато...

Щойно повернувся знадвору - на кіоску висить "8,25-8,28". У пана якийсь окремий од усієї країни курс долара.
У вас країна у дворі вмістилася? У мене менше НБУ - ніяк! Ги.

А спекуляції - ну так ніхто нічого не робить для їх припинення, от вони і тривають. Розраховуватись же з закордонними кредитами банкам якось треба - от і роблять це далі за рахунок народу.
Ви такий наївний: а за чий рахунок вони мають це робити? Тіки не кажіть, що за власний, бо мій сміх перейде в істерику.

А пан не забагато читає президентської пропаганди?
Я, знаєте, ніякої пропаганди не читаю.
  • 0

#926 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.04.2009 – 20:33

Перегляд дописуzav (3.04.2009 19:13) писав:

Ваша спроба з'їхати з теми невдала.
Ібо 25% - це за всесь 2008 рік керування Тимошенкою країною.
А 10% - це за останнє півріччя доляру, що зріс.

Ваша теж - Ви вище писали "інфляції нема".

З якої пори політики відповідають за ризики форми зреження заощаджень, обраної кожним громадянином?

Політики відповідають за національну валюту, в тому числі за те, щоб в ній було вигідніше хай не тримати кошти, а хоча б вести розрахунки, аніж у валютах інших країн.

Покажіть це вугілля і цю руду, будьте ласкаві.

Товарна структура зовнішньої торгівлі за січень 2009 року
Код і назва товарів згідно з УКТЗЕД
Імпорт тис.дол. США
27 кам’яне вугілля 47870,8
26 руди 62704,2

Товарна структура зовнішньої торгівлі за 2008 рік
Імпорт тис.дол. США
27 кам’яне вугілля 2133165,0
26 руди 2063620,6

(с) Держкомстат України

Можете і багато чого ще іншого прихопити дорогою /зерно наприклад, гиги/.

Імпорт тис.дол. США
10 зерновi культури - 5114,9

Імпорт тис.дол. США
10 зерновi культури - 146525,6

(с) Держкомстат України

Гигикайте далі.

Ви такий наївний: а за чий рахунок вони мають це робити?

За рахунок власних активів. Не вистачає - процедура банкрутства і гей з ринку. Принаймні так робиться в нормальних країнах.

Тіки не кажіть, що за власний, бо мій сміх перейде в істерику.

Мене пропрезидентські алогічні істерики пана давно не дивують ;)

Тепер до теми:

Усе, що треба знати про зміни до Конституції
Кожен має особисто зважити, чи погоджується він на такі зміни

Головною політичною темою цього тижня стало обговорення нового проекту Конституції України, запропонованого Віктором Ющенком. Нинішній президент пішов набагато далі за свого попередника і не обмежився лише деякими змінами, а фактично переписав Основний Закон. Найбільший галас здійнявся навколо повноважень у трикутнику президент – уряд – парламент. Політики дискутують, чи потрібні Україні двопалатні Національні Збори та чи не готує Ющенко собі тепле містечко у вигляді довічної посади у Верхній палаті цих Зборів – Сенаті. Певна річ, з усіма привілеями такої посади, наприклад, у вигляді недоторканності. Та головне, що за лаштунками цих баталій намагаються тихо відредагувати ту частину чинної Конституції України, що визначає наші головні права, які не можуть бути скасовані. Ющенко впевнений, що його проект схвалить нинішній або інший склад Верховної Ради, але все одно пропонує ухвалити нову Конституцію на Всенародному референдумі. Тож кожен має особисто зважити, чи погоджується він на такі зміни.

Працюй цілодобово

Пропонується вилучити з Конституції право на законодавче встановлення максимальної тривалості робочого часу. Якщо це станеться, то роботодавці, які засідають у Верховній Раді, нарешті зможуть змінити трудове законодавство і дозволити власникам підприємств встановлювати будь-яку тривалість робочого дня і тижня. До того ж за понаднормову працю не доведеться платити подвійний тариф. Зате мінімальну відпустку пропонують аж у тридцять днів, тоді як нині її тривалість у Конституції взагалі не визначена.

Будинки пристарілих не потрібні

Сьогодні держава зобов’язана створювати мережу державних, комунальних, приватних закладів для догляду за непрацездатними. Стаття Конституції передбачає обов’язок будувати, наприклад, спеціальні інтернати і будинки для інвалідів чи пристарілих. Згідно з пропонованим проектом нової Конституції чиновників буде позбавлено цього клопоту – вони лише підтримуватимуть функціонування таких закладів. Хто їх будуватиме, невідомо.

Харчі, одяг і житло

Нині кожному гарантується право на достатній життєвий рівень і для себе, і для своєї сім’ї, що передбачає достатнє харчування, одяг і житло. Ця приписка завжди додавала клопоту нашим чиновникам у відносинах із міжнародними організаціями, бо держава не здатна забезпечити більшості громадян доходи, за які можна придбати достатню кількість харчів та одягу, та ще й житло всім надати. Мабуть, тому в президентському проекті такого припису немає.

Обмеження безплатної медицини

Із Конституції пропонують вилучити заборону скорочувати наявну мережу державних і комунальних медичних закладів, що надають допомогу безоплатно. Тепер чиновники зможуть на власний розсуд закривати лікарні чи поліклініки або ж уводити в них платні послуги. Також пропонується позбавити громадян права на медичне страхування. Його включать до переліку державних заходів із забезпечення охорони здоров’я.

Жінки без материнства

Зі статті про рівність прав чоловіків та жінок пропонується вилучити всі положення, що гарантували жінкам рівні можливості у громадсько-політичній та культурній діяльності, здобутті освіти і професійній підготовці, у праці та винагороді за неї. Також пропонується скасувати норму про спеціальні заходи щодо охорони праці та здоров’я жінок, встановлення пенсійних пільг, правового захисту, матеріальної та моральної підтримки материнства і дитинства, включаючи надання оплачуваних відпусток та інших пільг вагітним жінкам і матерям.

Приватне життя крізь шпаринку

Замість заборони втручатися в особисте і сімейне життя громадян пропонується лише обмежити таке втручання. Також президент пропонує дозволити збирати інформацію про особу без її згоди в інтересах громадського порядку та охорони здоров’я населення. Незрозуміло, що в такому разі робити з інформацією про анонімне обстеження пацієнтів, наприклад, хворих на СНІД.

Природа не для всіх

Земля, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси більше не будуть об’єктами права власності всього народу, а тому громадян позбавляють права користуватися геть усіма річками, озерами, луками і лісами. Народу залишиться доступним лише те, що перебуває у державній або комунальній власності. Тож олігархи зможуть спокійно жити у своїх паланках, збудованих у природоохоронних зонах.

Одностатеві шлюби

У президентському проекті Конституції є стаття, яка кожному громадянинові надає право на створення сім’ї та повагу до свого сімейного життя. Таке формулювання відкриває шлях до легалізації одностатевих шлюбів та визнання їх повноцінними сім’ями з правом усиновлення дітей-сиріт. До того ж може бути заборонена будь-яка дискримінація чи осуд шлюбів сексуальних меншин.

Приватна земля

Проект Конституції легалізує право приватної власності на землю, що понад десять років відмовляються зробити народні депутати. Найбільше від цих змін виграють саме власники сільськогосподарських земель, продаж яких нині заборонений. Власники великих угідь нарешті зможуть легалізувати свої маєтки, які сьогодні їм формально не належать, а лише перебувають в оренді.

(с)УТ

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 04.04.2009 – 21:00

• 0

#927 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.04.2009 – 23:15

Перегляд допису-=VJ=- (4.04.2009 21:33) писав:

Ваша теж - Ви вище писали "інфляції нема".
Міняю на "відповідної вашим жаханням щодо гривневої вартості доляра інфляції нема".
То я чекаю пояснень щодо нібито надрукованої гривні й відсутності належного впливу на споживчі ціни.

Політики відповідають за національну валюту, в тому числі за те, щоб в ній було вигідніше хай не тримати кошти, а хоча б вести розрахунки, аніж у валютах інших країн.
Прибутковість вкладів залежить від банківського відсотку та інфляції: на перше впливає НБУ обліковою ставкою /і її підвищено/, а на останнє /о диво!/ - уряд! Я згоден із незадовільною роботою останнього щодо зменшення інфляції.

Імпорт тис.дол. США
27 кам’яне вугілля 47870,8
26 руди 62704,2

Імпорт тис.дол. США
27 кам’яне вугілля 2133165,0
26 руди 2063620,6

(с) Держкомстат України

Імпорт тис.дол. США
10 зерновi культури - 5114,9

Імпорт тис.дол. США
10 зерновi культури - 146525,6

(с) Держкомстат України

Гигикайте далі.
Та БУГОГА!
Із цим до уряду, пане, до уряду.
І щодо заборон експорту зерна, і щодо неякісного або непотрібного вугілля та руди - все в уряд.
Таки ги.

За рахунок власних активів. Не вистачає - процедура банкрутства і гей з ринку. Принаймні так робиться в нормальних країнах.
А в нашій країні є закони про банкуртство, де виписана процедура, що передбачає декілька шляхів: зокрема санація, реструкторизація... до розпродажу ще дожити треба, знаєте. Я вам наперед скажу, що при розпродажі наврядчи би фізичні особи отримали компенсацію, ой, наврядчи. Там і без них є законних бажаючих.
  • 0

#928 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 01:03

Перегляд дописуzav (5.04.2009 00:15) писав:

Із цим до уряду, пане, до уряду.

З цим до Вас, пане, бо питання було не в "хто винен", а "чи так воно є". Ви не повірили, що ми це імпортуємо - я Вам показав. Ви не вірили, що у нас без імпорту нічого не виробляється - я Вам продемонстрував. На цьому все.
  • 0

#929 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 11:29

Перегляд допису-=VJ=- (5.04.2009 02:03) писав:

З цим до Вас, пане, бо питання було не в "хто винен", а "чи так воно є". Ви не повірили, що ми це імпортуємо - я Вам показав. Ви не вірили, що у нас без імпорту нічого не виробляється - я Вам продемонстрував. На цьому все.
У нас без імпорт виробляється багато чого, тому я й досі не вірю. Частка імпорту руди, вугілля, а тим більше зерна - нікчемна.
  • 0

#930 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 11:54

Перегляд дописуzav (5.04.2009 12:29) писав:

У нас без імпорт виробляється багато чого

А я досі все ще чекаю прикладів.

Перегляд дописуzav (5.04.2009 12:29) писав:

Частка імпорту руди, вугілля, а тим більше зерна - нікчемна.

Співвідношення часток експорту/імпорту за 2008 рік

Зерно

10 зерновi культури 96% 4%
11 продукцiя борошномельно-круп’яної промисловості 79% 21%
19 продукти із зернових культур 62% 38%

Руда

26 руда 51% 49%

Вугілля

27 кам’яне вугілля 21% 79%

Просто цікаві пункти

02 м’ясо та харчові субпродукти 8% 92%
07 овочі, коренеплоди 47% 53%
16 продукти з м’яса, риби 19% 81%
17 цукор і кондвироби з цукру 71% 29%

(с)Все той же Держкомстат
  • 0

#931 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 15:53

Перегляд допису-=VJ=- (5.04.2009 12:54) писав:

А я досі все ще чекаю прикладів.
У мене решітка на вікнах вітчизняна.

Перегляд допису-=VJ=- (5.04.2009 12:54) писав:

Співвідношення часток експорту/імпорту за 2008 рік
І нащо ці співвідношення? Про що вони свідчать-то? Якби ви рівняли імпорт з обсягом вітчизняного виробництва - це діло, а так...
До речі, ось вам і приклади відчизняних товарів:
надлишок продуктів із зернових культур 62%
надлишок м’яса та харчових субпродуктів 8%
надлишок продуктів із м’яса, риби 19%
надлишок цукру і кондвиробів із цукру 71%
p.s. Усеж який компромат на уряд, який компромат, ги. Жодної підтримки відчизняної промисловості, суцільна підтрмка імпортерів - ну, краса ж! Якби не ви, то й не помітив би, напевно, гиги.
  • 0

#932 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 20:45

Перегляд дописуzav (5.04.2009 16:53) писав:

У мене решітка на вікнах вітчизняна.

Дуже цікаво. Бо самі зварили?
І метал виплавили самі, з української руди та вугілля? Зварювальний апарат та дриль теж були українські?

І нащо ці співвідношення? Про що вони свідчать-то?

Свідчать про співвідношення імпорту до експорту. Якщо ми експортуємо руди 51%, а імпортуємо 49%, то ми .

Якби ви рівняли імпорт з обсягом вітчизняного виробництва - це діло, а так...

Це неможливо, і пан це чудово має знати, бо експорт та імпорт рахується в доларах, а внутрішнє виробництво - в тонах.

До речі, ось вам і приклади відчизняних товарів:
надлишок продуктів із зернових культур 62%

Пан з неба взяв?

p.s. Усеж який компромат на уряд, який компромат, ги. Жодної підтримки відчизняної промисловості, суцільна підтрмка імпортерів

В чому, цікаво, має полягати "підтримка вітчизняної промисловості" і в чому полягає "підтримка імпортерів"?
  • 0

#933 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 20:47

можна питання? доколє ви будете хавати один одному мізки?
  • 0

#934 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 20:49

Перегляд дописуВареник (5.04.2009 21:47) писав:

Ну, пан zav, якщо дивитись пошуком, вже 122 рази погигикав. От як дійде до 200 - тоді, мабуть, вже й набридне :happy1:
  • 0

#935 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 22:32

Перегляд допису-=VJ=- (5.04.2009 21:45) писав:

Дуже цікаво. Бо самі зварили?
І метал виплавили самі, з української руди та вугілля? Зварювальний апарат та дриль теж були українські?
Самі - тіко не ми, а робочі найняті. І руда наша, і технологія, і виробництво, і зварювальний апарат інституту Патона, і дреля.

Свідчать про співвідношення імпорту до експорту. Якщо ми експортуємо руди 51%, а імпортуємо 49%, то ми .
Та й що з того?
Це порівння штибу "з'їв кіло - висер кіло". Ви вітамінки та мінерали порахуйте, калорії тощо.

Це неможливо, і пан це чудово має знати, бо експорт та імпорт рахується в доларах, а внутрішнє виробництво - в тонах.
Знаю, тому кажу "якби", а не сам порівнюю.
Хоча можна порівняти ВВП і НВП з імпортом.

Пан з неба взяв?
Узаналі-то, з даних Держкомстату.

В чому, цікаво, має полягати "підтримка вітчизняної промисловості" і в чому полягає "підтримка імпортерів"?
Багато в чому - я вам тут програми уряду писати не збираюся, мені власого диплому вистачає.
А підтримка імпорту прлягає в тому, що він перевищує експорт, раз, і не збезпечує ефективного використання власних ресурсів, два.

Перегляд дописуВареник (5.04.2009 21:47) писав:

Сподіваюсь, з обранням нового Президента пана VJ попустить.
  • 0

#936 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 23:21

Перегляд дописуzav (5.04.2009 23:32) писав:

А підтримка імпорту прлягає в тому, що він перевищує експорт, раз, і не збезпечує ефективного використання власних ресурсів, два.

Цікаво. Отже, якщо я пішов і купив не українську Таврію, а іспанський Сеат - то це уряд винен в моєму виборі? Чи уряд винен в тому, що Таврія - лайно? То що, уряд мав придбати Укравто і виводити з Таврії Сеат, аби ефективно використати власні ресурси? Бо я щось не розумію. На прикладах, будь ласка.
  • 0

#937 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 05.04.2009 – 23:23

Перегляд допису-=VJ=- (5.04.2009 23:21) писав:

Цікаво. Отже, якщо я пішов і купив не українську Таврію, а іспанський Сеат - то це уряд винен в моєму виборі?
Ви б ще уточнили наскільки він іспанський. Зібраний в Братиславі з німецьких запчастин і т.п. :happy1:

Повідомлення відредагував yushchenko: 05.04.2009 – 23:26

• 0

#938 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.04.2009 – 06:59

Перегляд дописуyushchenko (6.04.2009 00:23) писав:

Ви б ще уточнили наскільки він іспанський. Зібраний в Братиславі

В Братиславі збирають тільки Ibiza.
І я щось не зрозумів, що поганого в німецьких запчастинах.
  • 0

#939 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 06.04.2009 – 19:13

Перегляд допису-=VJ=- (6.04.2009 00:21) писав:

Цікаво. Отже, якщо я пішов і купив не українську Таврію, а іспанський Сеат - то це уряд винен в моєму виборі? Чи уряд винен в тому, що Таврія - лайно? То що, уряд мав придбати Укравто і виводити з Таврії Сеат, аби ефективно використати власні ресурси? Бо я щось не розумію. На прикладах, будь ласка.
Україна має купу зерна, проте імпортує вироби з нього, відповідно питання: що уряд зробив для розвитку вітчизняного виробництва продуктів із зерна?
Можна і про ваші плавлені сирки потеревеніти...

Перегляд допису-=VJ=- (6.04.2009 07:59) писав:

В Братиславі збирають тільки Ibiza.
І я щось не зрозумів, що поганого в німецьких запчастинах.
Для вас чи для "іспанського" Seat? Гиии...
  • 0

#940 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.04.2009 – 06:01

Перегляд дописуzav (6.04.2009 20:13) писав:

Україна має купу зерна, проте імпортує вироби з нього, відповідно питання: що уряд зробив для розвитку вітчизняного виробництва продуктів із зерна?

Я правильно це розумію, як "уряду треба було заборонити завезення імпортних виробів із зерна і адміністративними методами змусити приватних підприємців купувати гірше українське зерно замість кращого імпортного?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних