Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#841 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1126 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 18.03.2009 – 16:48

Перегляд дописуZoomerMan (18.03.2009 16:37) писав:

Я не спорю але чомусь Надра отримала пррибуток за 2008 рік але чомусь віддати депозити не може...
не заперечуючи вашого твердження про 1-у думку хотілося б нагадати, що прибуток в нашій державі є дуже регламентованим поняттям яке слабо відображає реальний стан справ... можна отримуючи "прибуток" все рівно сильно сидіти в боргах :D

А стосовно оффшорів і рефінансування - так гріх не перегнати бубло, якщо його роздають...
Та й дуже хитре це все питання з нашим НБУ, особливо в світлі останніх "розпилювань" курсу у.о.
  • 0

#842 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.03.2009 – 20:44

А чим же визначається стабільність грошової валюти? - так зараз вона стабільна 8 з копійками....Доречі наша гривня прив"язана до долара а не у "вільному плаванні" як наприклад фунт.....
Ну, так її вартістю - купівельною спроможністю себто. Отже індексом споидвчих цін або іншою інфляцією/дефляцією.
За останні 12 місяців прив'язки до доляра не дуже бачу.

То в нас в законі передбачено не прозоре рефінансування банків?....Цікаво ну то мабуть і корупція в нас не передбачена зак укр....
Ну, по-перше, в нас усі закони, крім непотрібу, непрозорі - це не таємниця. Подруге, в у прозорому законі відсутнє свлово "прозоро", ібо воно саме по собі непрозоре аж ніяк.
Корупція ж, передбачена. Наприклад, розповідали на правознавстві казку про те, що в одному законі створити щось може двоє громадян, а в іншому визначено, що порушення наявне коли злочинно змовилися не менше трьох громадян.

От в тому то і проблема ніхто не знає точної суми і точно кому (ну крім Надра бо то зякийсь заступник Стельмаха в інтерв"ю сказав)....
Отже записуємо в чутки.

Я не спорю але чомусь Надра отримала пррибуток за 2008 рік але чомусь віддати депозити не може хоч і рефінансування від НБУ отримала...Відповіді є дві або ті гроші перекочували в офшори або там топ-менеджери повні ідіоти....Я схиляюсь до 1...
Якщо перше, то менеджери все-одно ідіоти, ібо втрачають банк. Ніколи не розумів людей, які крадуть зі збітків...

Перегляд допису-=VJ=- (18.03.2009 09:42) писав:

То Ваші проблеми. А у всієї країни - інші, свої.
Ну, країна вміє знаходити біду на свою голову, вміє; знано.
  • 0

#843 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.03.2009 – 00:36

Перегляд дописуzav (18.03.2009 20:44) писав:

Ну, так її вартістю - купівельною спроможністю себто. Отже індексом споидвчих цін або іншою інфляцією/дефляцією.
За останні 12 місяців прив'язки до доляра не дуже бачу.

Ну, по-перше, в нас усі закони, крім непотрібу, непрозорі - це не таємниця. Подруге, в у прозорому законі відсутнє свлово "прозоро", ібо воно саме по собі непрозоре аж ніяк.
Корупція ж, передбачена. Наприклад, розповідали на правознавстві казку про те, що в одному законі створити щось може двоє громадян, а в іншому визначено, що порушення наявне коли злочинно змовилися не менше трьох громадян.

Отже записуємо в чутки.

Якщо перше, то менеджери все-одно ідіоти, ібо втрачають банк. Ніколи не розумів людей, які крадуть зі збітків...

Ну, країна вміє знаходити біду на свою голову, вміє; знано.

В тому то і фішка що прив"язка теоретично є а практично немає...Це щераз доказує що в падінні грн відграв велику роль спекулятивний чинник...Купівельна спроможність то різко впала отже грн не є стабільною валютою...Подивіться на рейтинг S&P по нац валюті у нас (якщо я не помиляюсь) CCC+....

За вашою логікою я зараз піду до гол обл ради в ручу йому грошовий "подарунок" (ну я ж добра людина - благодійник) а він мені нечайно земельки вріже в центрі міста...І це ви скажете не корупція?

В тому то і проблема що ніхто нічого достовірно не знає (ну може знає але не говорить) - закритість процесу ще одне підтвердження корупції і махінацій....

Ну чому втрачають - гроші НБУ десь на Кіпрі (а то не мала сума), гроші вкладників, а скільки заробили на коливанні курсу....Тай якраз в тому то фішка оголосять що банкроти - а держава виплачуй з фонду гарантування вкладів людям депозити...
  • 0

#844 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 10:08

Вчора обидва українські політики знаходилися в Брюсселі з робочими візитами, приводом для яких став саміт Європейської народної партії (ЕНП), де вони представляли відповідно "Нашу Україну" і партію "Батьківщина".

Ющенко, природно, скористався оказією для переговорів в штаб-квартирі Європейського союзу. На зустрічі з ним голова Єврокомісії Жозе Мануел Баррозу відзначив, що "коли країна протистоїть важким економічним і соціальним викликам, обов'язок всіх відповідальних політиків працювати разом заради їх країни". Аналогічну нотацію, за словами самого Баррозу, Тимошенко отримає від нього в понеділок, коли знов приїде до Брюсселя на міжнародну конференцію, присвячену модернізації української газотранспортної системи.

"Відповідь на питання, як можна сьогодні консолідувати українську еліту і політичну владу, в Україні знаходиться, даруйте, не в Брюсселі - це українське домашнє завдання. Я б не хотів, щоб відносини президента і прем'єра малювалися так, ніби це люди, які конфліктують, не здатні реалізувати ті або інші плани. Це не так. І я б не хотів, щоб десь в Європі давали поради, що робити. Це принизливо. Окрім української сторони, ці питання ніхто не вирішить", - негайно відреагував Ющенко.

Зайвим доказом того, що Ющенко не збирається миритися з прем'єром, стало його демонстративне півгодинне запізнення на зустріч з головою ЕНП Вільфредом Мартенсом, куди була запрошена і Тимошенко. Та і в цілому, весь свій візит до Бельгії Ющенко в основному присвятив критиці прем'єра і її дій, тоді як Тимошенко на президента публічно скаржитися не поспішала. Навпаки, прем'єр України заявила: "Я ще раз хочу сказати, що повністю готова до співпраці з президентом. Була і буду, щоб захистити Україну під час кризи".

Президент як завжди продемонстрував себе у всій красі.
  • 0

#845 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 10:16

Сільське хамло! що в принципі і не дивно... тут багато кричать що ми йому свободою слова зобов'язані? Чим це він прислугував?
Розказнями про "це замовне питання 2/3 не з України"? при тому що в перших 50-и ІНАКШОГО змісту і не було?

З.І. Ну а Юля в нас як зажди "простягає відкриті руки" ;) Ну прямо "дежавю" по Брюссельськи... От жеж баба грає... яка витримка... :rolleyes:
Шкода що її таки мабуть презиком виберуть...
  • 0

#846 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 21:50

Перегляд допису-=VJ=- (20.03.2009 10:08) писав:

демонстративне
І в чому полягала "демонстративність" запізення?
  • 0

#847 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 20.03.2009 – 23:56

Перегляд дописуZoomerMan (19.03.2009 01:36) писав:

За вашою логікою я зараз піду до гол обл ради в ручу йому грошовий "подарунок" (ну я ж добра людина - благодійник) а він мені нечайно земельки вріже в центрі міста...І це ви скажете не корупція?

В тому то і проблема що ніхто нічого достовірно не знає (ну може знає але не говорить) - закритість процесу ще одне підтвердження корупції і махінацій.....
Яким чином недоведений кримінал вписується в економічні теорії? Це всерівно, що розраховувати споживчий кошик з врахуванням фактору "бабка на базарі обвішала".
  • 0

#848 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.03.2009 – 00:06

Перегляд дописуzav (20.03.2009 21:50) писав:

І в чому полягала "демонстративність" запізення?

В тому, що в зустрічах на такому рівні запізнення бувають лише демонстративні. Це не на Крути поїхати, де студенти можуть померзнути чотири години під дощем та снігом.
  • 0

#849 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.03.2009 – 01:27

Перегляд дописуZoomerMan (19.03.2009 00:36) писав:

Купівельна спроможність то різко впала отже грн не є стабільною валютою...Подивіться на рейтинг S&P по нац валюті у нас (якщо я не помиляюсь) CCC+....
Скільки-скільки склала інфляція за останні півроку? Де саме впала гривня й куди?.. Бо не дуже розрізняю.

Це не за моєю логікою, а за вашою. Між іншим, логіка у вас не там де треба. Краще вирішуйте це завдання.

В тому то і проблема що ніхто нічого достовірно не знає (ну може знає але не говорить) - закритість процесу ще одне підтвердження корупції і махінацій....
Узагалі-то, не обов'язково. Є всілякі різновиди таємниць...

Ну чому втрачають - гроші НБУ десь на Кіпрі (а то не мала сума), гроші вкладників, а скільки заробили на коливанні курсу....Тай якраз в тому то фішка оголосять що банкроти - а держава виплачуй з фонду гарантування вкладів людям депозити...
Часи фінвалів пройшли, тому важко повірити у банкрутство банку заради крадіжки.

Перегляд допису-=VJ=- (20.03.2009 10:08) писав:

"Відповідь на питання, як можна сьогодні консолідувати українську еліту і політичну владу, в Україні знаходиться, даруйте, не в Брюсселі - це українське домашнє завдання. Я б не хотів, щоб відносини президента і прем'єра малювалися так, ніби це люди, які конфліктують, не здатні реалізувати ті або інші плани. Це не так. І я б не хотів, щоб десь в Європі давали поради, що робити. Це принизливо. Окрім української сторони, ці питання ніхто не вирішить", - негайно відреагував Ющенко.
Який Ющенко слабкохарактерний, страшне...

Перегляд допису-=VJ=- (21.03.2009 00:06) писав:

В тому, що в зустрічах на такому рівні запізнення бувають лише демонстративні. Це не на Крути поїхати, де студенти можуть померзнути чотири години під дощем та снігом.
Не бачу сенсу Ющенку змушувати себе чекати голову ЕНП. Тимошенко, напевно, час наплутала, тому й злая, гиги.
  • 0

#850 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.03.2009 – 01:31

Перегляд дописуzav (21.03.2009 01:27) писав:

Який Ющенко слабкохарактерний, страшне...

Нарешті і пан помітив

Який сенс Ющенко підставлятися перед головою ЕНП? Ви глузуєте.

Це не сенс - в його діях його взагалі рідко зустрінеш. Це звичка.
  • 0

#851 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.03.2009 – 01:42

Перегляд допису-=VJ=- (21.03.2009 01:31) писав:

Це не сенс - в його діях його взагалі рідко зустрінеш. Це звичка.
Яка звичка-то?..
  • 0

#852 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.03.2009 – 09:19

Перегляд дописуzav (21.03.2009 01:42) писав:

Яка звичка-то?..

Запізнюватись на всі зустрічі
  • 0

#853 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.03.2009 – 12:50

Перегляд допису-=VJ=- (21.03.2009 09:19) писав:

Запізнюватись на всі зустрічі
Це якби на всі.
  • 0

#854 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.03.2009 – 12:58

Перегляд дописуzav (21.03.2009 12:50) писав:

Це якби на всі.

Вивчайте
на здоров'я

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 21.03.2009 – 12:59

• 0

#855 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.03.2009 – 14:59

Перегляд допису-=VJ=- (21.03.2009 12:58) писав:

Комісія вивчила подані вами відомості й дійшла висновку, що Ющенко спізнюється не завжди.
  • 0

#856 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 21.03.2009 – 20:46

Скільки-скільки склала інфляція за останні півроку? Де саме впала гривня й куди?.. Бо не дуже розрізняю.

Подивіться динаміку рейтингу укр нац валюти S&P...І якщо ви розрізняєте що таке по рейтенгу B+, B-, CCC+ то ви все зрозумієте...
  • 0

#857 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.03.2009 – 22:27

Перегляд дописуZoomerMan (21.03.2009 20:46) писав:

Подивіться динаміку рейтингу укр нац валюти S&P...І якщо ви розрізняєте що таке по рейтенгу B+, B-, CCC+ то ви все зрозумієте...
"Именно в это время Генри Пур начал публиковать финансовую информацию, в которой остро нуждались европейские инвесторы, озабоченные судьбой своих вложений в проекты создания инфраструктуры в Америке."©
Я не хвилююся за власні вклади, адже вкладаю гривню в товари; інфляція ж на них не значно вплинула. Ну, й я би не плутав інвестиційну привабливість зі стабільністю.
А європейцям є про що хвилюватися й окрім гривні - про наших чиновників, наприклад. Крім того, зараз їхня інвестиція у валюті зросла в ціні у гривневому еквіваленті.
  • 0

#858 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 21.03.2009 – 23:07

Перегляд дописуzav (21.03.2009 22:27) писав:

"Именно в это время Генри Пур начал публиковать финансовую информацию, в которой остро нуждались европейские инвесторы, озабоченные судьбой своих вложений в проекты создания инфраструктуры в Америке."©
Я не хвилююся за власні вклади, адже вкладаю гривню в товари; інфляція ж на них не значно вплинула. Ну, й я би не плутав інвестиційну привабливість зі стабільністю.
А європейцям є про що хвилюватися й окрім гривні - про наших чиновників, наприклад. Крім того, зараз їхня інвестиція у валюті зросла в ціні у гривневому еквіваленті.

Пане я вам кажу не про суверенний рейтинг а про рейтинг національної валюти - то різні рейтинги...Цей рейтинг будується на основі багатьох показників і даних так що його динаміка відображає реальний стан!

Повідомлення відредагував ZoomerMan: 21.03.2009 – 23:08

• 0

#859 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.03.2009 – 23:21

Перегляд дописуZoomerMan (21.03.2009 23:07) писав:

Пане я вам кажу не про суверенний рейтинг а про рейтинг національної валюти - то різні рейтинги...Цей рейтинг будується на основі багатьох показників і даних так що його динаміка відображає реальний стан!
Реальний стан чого? Щодо якої проблематики складється цей рейтинг? Я, нажаль, методи не знайшов, то можете надати принагідно - подивлюся, що там звідки.
p.s.
p.p.s. Скільки шукаю, не бачу нічого від S&P безпосередньо щодо гривні - усе про інвестиційну привабливість України вцілому.
  • 0

#860 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 21.03.2009 – 23:35

Перегляд дописуzav (21.03.2009 23:21) писав:

Реальний стан чого? Щодо якої проблематики складється цей рейтинг? Я, нажаль, методи не знайшов, то можете надати принагідно - подивлюся, що там звідки.
p.s.
p.p.s. Скільки шукаю, не бачу нічого від S&P безпосередньо щодо гривні - усе про інвестиційну привабливість України вцілому.

http://www.standarda...?path=creditmet критерії і методологія

http://www2.standardandpoors.com/portal/si...,0,0,0,0,0.html тут знайдете рейтинг України...

http://ru.wikipedia.org/wiki/Standard_%26_Poor's про S&P -дуже дивно що пан не знає про таку виключно авторитетну компанію....

Раджу ще подивитись рейтинг Moodys i Fitch....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних