Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#801 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 14.03.2009 – 20:43

Перегляд допису-=VJ=- (14.03.2009 08:34) писав:

Ню-ню...
Об'єктивності ні на грам.
Тьхе, велика вада. У кого її на грам? Може у Вас?

А пан вже забув?
Нажаль, не можу забути те, чого не знаю.

Це прем"єр-міністр, запевняючи влітку, що гривня буде далі рости, обвалив її за місяць удвічі?
Я, взагалі-то, не знаю. Цитуйте, як загадали.

Уряд має займатися торгівлею на зовнішніх ринках? Так, економічною освітою пана я просто вражений.
Уряд має спонукати виробників до підвищення конкурентоспроможності вітчизняних товарів всюди, а не лише на зовнішніх ринках. Замість цього уряд лобіює зацікавлення імпортерів.
І не плутайте правознавство та політологію з економікою, як ваша улюбленниця, гиги.

То це уряд, заборонив видачу депозитів, дав банкам задерти відсотки до небес, дозволив шалену різницю між офіційним та готівковим курсом, "надрукував" десятки мільярдів гривень рефінансування, забезпечивши обвал гривні неймовірними темпами, причому продав добрячу частину валютних резервів за це ж рефінансування? Якщо у нас випускають таких економістів, як пан, то мені страшно за країну.
Годі марити надрукованою гривнею - де докази, га?
Якби не забезпечив, гроші на пенсії закінчилися би ще в грудні.
Яку-яку частину резерву продав НБ України? І кому саме? Надайте розподіл, будь ласка.
Такі економісти як пан, коли їх кваліфікують освітнім рівнем спеціяліст, працюють на приватних підприємствах, тож за країну ви хвилюєтеся, недаремно, бґґ.

Перегляд дописуZoomerMan (14.03.2009 11:50) писав:

Ви явно ще дальші від економіки ніж я почитайте функції НБУ - Націона́льний банк Украї́ни є особливим центральним органом державного управління, її емісійним центром, проводить єдину державну політику в галузі грошового обігу, кредиту, зміцнення грошової одиниці, організує міжбанківські розрахунки, координує діяльність банківської системи в цілому, визначає курс грошової одиниці відносно валют інших країн. Національний банк визначає вид грошових знаків, їх номінал, відмінні ознаки і систему захисту. Національний банк України зберігає резервні фонди грошових знаків, дорогоцінні метали та золотовалютні запаси, накопичує золотовалютні резерви і здійснює операції з ними та банківськими металами. Національний банк України встановлює порядок визначення облікової ставки та інших відсоткових ставок за своїми операціями, дає дозвіл на створення комерційних банків шляхом їх реєстрації та видає ліцензії на виконання банківських операцій, встановлює банкам та іншим фінансово-кредитним установам нормативи обов'язкового резервування коштів.

Відповідно до Конституції України основною функцією Національного банку є забезпечення стабільності грошової одиниці України. На виконання своєї основної функції Національний банк сприяє дотриманню стабільності банківської системи, а також, у межах своїх повноважень, - цінової стабільності.

Національний банк виконує такі функції:
відповідно до розроблених Радою Національного банку України Основних засад грошово-кредитної політики визначає та проводить грошово-кредитну політику;
монопольно здійснює емісію національної валюти України та організує її обіг;
виступає кредитором останньої інстанції для банків і організує систему рефінансування;
встановлює для банків правила проведення банківських операцій, бухгалтерського обліку і звітності, захисту інформації, коштів та майна;
організовує створення та методологічно забезпечує систему грошово-кредитної і банківської статистичної інформації та статистики платіжного балансу;
визначає систему, порядок і форми платежів, у тому числі між банками;
визначає напрями розвитку сучасних електронних банківських технологій, створює, координує та контролює створення електронних платіжних засобів, платіжних систем, автоматизації банківської діяльності та засобів захисту банківської інформації;
здійснює банківське регулювання та нагляд;
веде Державний реєстр банків, здійснює ліцензування банківської діяльності та операцій у передбачених законами випадках;
веде офіційний реєстр ідентифікаційних номерів емітентів платіжних карток внутрішньодержавних платіжних систем;
здійснює сертифікацію аудиторів, які проводитимуть аудиторську перевірку банків, тимчасових адміністраторів та ліквідаторів банку;
складає платіжний баланс, здійснює його аналіз та прогнозування;
представляє інтереси України в центральних банках інших держав, міжнародних банках та інших кредитних установах, де співробітництво здійснюється на рівні центральних банків;
здійснює відповідно до визначених спеціальним законом повноважень валютне регулювання, визначає порядок здійснення операцій в іноземній валюті, організовує і здійснює валютний контроль за банками та іншими фінансовими установами, які отримали ліцензію Національного банку на здійснення валютних операцій;
забезпечує накопичення та зберігання золотовалютних резервів та здійснення операцій з ними та банківськими металами;
аналізує стан грошово-кредитних, фінансових, цінових та валютних відносин;
організує інкасацію та перевезення банкнот і монет та інших цінностей, видає ліцензії на право інкасації та перевезення банкнот і монет та інших цінностей;
реалізує державну політику з питань захисту державних секретів у системі Національного банку;
бере участь у підготовці кадрів для банківської системи України;
визначає особливості функціонування банківської системи України в разі введення воєнного стану чи особливого періоду, здійснює мобілізаційну підготовку системи Національного банку;
здійснює інші функції у фінансово-кредитній сфері в межах своєї компетенції, визначеної законом.
Ой-йой...
Мене починають долати підозри про наявінсть у Вас навіть середньої освіти.
Замість подавати цитати із закону, спробуйте зрозуміти написане й зробіть зважені висновки щодо участі вищенаведеного у поточній ситуйовині.
Домашнє завдання:
1) знайти докази емісії гривні Нацбанком за останні 5 років;
2) знайти нормативні документи щодо визначення курсу гривні відносно валюти;
3) знайти величину резервів НБУ до кризи і тепер, порівняти їх між собою, спрогнозувати величину резервів при умові підтримки літнього курсу гривні відносно валюти;
4) знайти визначення стабільності грошової одиниці, передумови нестабільності грошової одиниці, засоби стабілізації грошової одиниці;
5) ознайомитися із засобами боротьби з інфляційними процесами.
  • 0

#802 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 14.03.2009 – 20:59

Перегляд дописуzav (14.03.2009 20:43) писав:

Якби не забезпечив, гроші на пенсії закінчилися би ще в грудні.
Яку-яку частину резерву продав НБ України? І кому саме? Надайте розподіл, будь ласка.
Такі економісти як пан, коли їх кваліфікують освітнім рівнем спеціяліст, працюють на приватних підприємствах, тож за країну ви хвилюєтеся, недаремно, бґґ.

Я вам дійсно навів цитату з закону де описано які функції НБУ! Так голову НБУ хто призначає (через подання на розгляд ВР) - президент отже він також вілповідає за стан економіки! Уряд також формує економічну політику рівно на стільки на скільки і НБУ!

А тепер спеціальнго для вас для "великого" економіста докази вже наведені не мною а експертами
http://korrespondent...business/753462

"Домашнє завдання" виконувати не буду бо всерівно вам нічого не докажеш - бо ви ще дальші від економіки ніж я судячи з того що ви написали в пості, а тим більше в побудові вертикалі влади!
  • 0

#803 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.03.2009 – 21:54

Перегляд дописуZoomerMan (14.03.2009 20:59) писав:

Так голову НБУ хто призначає (через подання на розгляд ВР) - президент отже він також вілповідає за стан економіки!
Тобто Президент лише подає кандидатуру на посаду Голови НБ України до ВР України, яка його затверджує. Тобто Президент НЕ призначає Голову НБ України й, відповідно, несе лише опосередковану відповідльність за його діяльність.

Уряд також формує економічну політику рівно на стільки на скільки і НБУ!
НБ України не має стосунку ні до політики в цілому, ні до економічної політики зокрема.
Відповідальність за економіку несе виключно уряд.

А тепер спеціальнго для вас для "великого" економіста докази вже наведені не мною а експертами
http://korrespondent...business/753462
""Полученные от НБУ средства, вероятно, будут использоваться Министерством финансов для покрытия дефицита бюджета, что может в марте усилить давление на курс гривны и ускорить инфляцию", - объясняет аналитик инвесткомпании."©
Дякую, що надали докази вини уряду щодо поточної економічної ситуйовини. Пишіть іще.
До речі, почитайте відгуки та подану вами статю - дізнаєтеся багато нового.

"Домашнє завдання" виконувати не буду бо всерівно вам нічого не докажеш - бо ви ще дальші від економіки ніж я судячи з того що ви написали в пості, а тим більше в побудові вертикалі влади!
Ви навіть не спробували довести, і це є факт.
У нас, до речі, нема вертикалі влади. Між іншим. Натомість є конкуренція різних гілок та регіональних осередків влади.
  • 0

#804 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 14.03.2009 – 22:39

Перегляд дописуzav (14.03.2009 21:54) писав:

Тобто Президент лише подає кандидатуру на посаду Голови НБ України до ВР України, яка його затверджує. Тобто Президент НЕ призначає Голову НБ України й, відповідно, несе лише опосередковану відповідльність за його діяльність.

НБ України не має стосунку ні до політики в цілому, ні до економічної політики зокрема.
Відповідальність за економіку несе виключно уряд.

""Полученные от НБУ средства, вероятно, будут использоваться Министерством финансов для покрытия дефицита бюджета, что может в марте усилить давление на курс гривны и ускорить инфляцию", - объясняет аналитик инвесткомпании."©
Дякую, що надали докази вини уряду щодо поточної економічної ситуйовини. Пишіть іще.
До речі, почитайте відгуки та подану вами статю - дізнаєтеся багато нового.

Ви навіть не спробували довести, і це є факт.
У нас, до речі, нема вертикалі влади. Між іншим. Натомість є конкуренція різних гілок та регіональних осередків влади.

Президент має ВИКЛЮЧНЕ право подавати кандидатуру а значить і несе за її дії повну відповідальність!

Економічна політика то такий термін він не доівнює терміну політика!

Кроме того, финансирование бюджета за счет эмиссии гривны весьма вероятно и в дальнейшем, если главный финансовый документ страны не будет пересмотрен, т.к. согласно ему Минфин должен привлечь 89 млрд грн долгового финансирования.
"В условиях же глобального кредитного кризиса такие объемы финансирования может предоставить только НБУ" - заключает Нестерук из Phoenix Capital. - перечитайте ще раз!...А я ніколи не висказував на цьому форумі підтримку політики уряди і ніколи не вискажу!

Ви не повірете але у всіх державах є вертикаль влади але в Україні розмиті і не чітки обов"язки, повноваження!
  • 0

#805 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.03.2009 – 22:57

Перегляд дописуZoomerMan (14.03.2009 22:39) писав:

Президент має ВИКЛЮЧНЕ право подавати кандидатуру а значить і несе за її дії повну відповідальність!
А 226 людей тиснуть княпки для "краси малюнку"?
Авжеж ні! Голосуючи, 226 народних обранців одночасно і затверджують /а могли би й відхилити/ подану кандидатуру, і підтрверджують власну відповідальність за призначення.

Економічна політика то такий термін він не доівнює терміну політика!
А математичний аналіз - це таке визначення, що не дорівнює ані аналізу, ані математиці.
А правопис української мови - це таке визначення, що не дорівнює ані українській, ані мові, ані жодному правопису.
Не може уточнення не відповідати загальному, щодо якого зроблене. Неможна нехтувати змістом предмета заради змісту його ознаки. Інакше треба було одразу казати про "політичну економіку", від котрої НБУ стоїть ще далі.

Кроме того, финансирование бюджета за счет эмиссии гривны весьма вероятно и в дальнейшем, если главный финансовый документ страны не будет пересмотрен, т.к. согласно ему Минфин должен привлечь 89 млрд грн долгового финансирования.
"В условиях же глобального кредитного кризиса такие объемы финансирования может предоставить только НБУ" - заключает Нестерук из Phoenix Capital. - перечитайте ще раз!...А я ніколи не висказував на цьому форумі підтримку політики уряди і ніколи не вискажу!
Може надати... а може й не надати. Не бачу фактів емісії, натомість бачу примарні мрії окремої людини.

Ви не повірете але у всіх державах є вертикаль влади але в Україні розмиті і не чітки обов"язки, повноваження!
Направду, я не вірю.
  • 0

#806 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 14.03.2009 – 23:31

Перегляд дописуzav (14.03.2009 22:57) писав:

А 226 людей тиснуть княпки для "краси малюнку"?
Авжеж ні! Голосуючи, 226 народних обранців одночасно і затверджують /а могли би й відхилити/ подану кандидатуру, і підтрверджують власну відповідальність за призначення.

А математичний аналіз - це таке визначення, що не дорівнює ані аналізу, ані математиці.
А правопис української мови - це таке визначення, що не дорівнює ані українській, ані мові, ані жодному правопису.
Не може уточнення не відповідати загальному, щодо якого зроблене. Неможна нехтувати змістом предмета заради змісту його ознаки. Інакше треба було одразу казати про "політичну економіку", від котрої НБУ стоїть ще далі.

Може надати... а може й не надати. Не бачу фактів емісії, натомість бачу примарні мрії окремої людини.

Направду, я не вірю.

Ну вони її дуже підтвердили коли захотіли зняти Стельмаха заднім числом (через скасування постанови про призначення) :D :) :lol:

Спеціально для вас (для людини з вищою економічеою освітою яка не знає що таке економічна політика) -

Економі́чна полі́тика — система заходів, здійснюваних державою та її владними структурами або іншими особами, спрямованих на регулювання економічних процесів. Економічна політика включає постановку тих або інших цілей і визнаячення шляхів та методів їх досягнення.
Економічна політика поділяється на дві галузі: конституючу економічну політику та регулівну економічну політику.
Сутність конституючої економічної політики: становлення та закріплення на тривалій час типових умов господарювання.
Сутність регулівної економічної політики: поточне регулювання господарських процесів в межах існуючих типових умов господарювання.
Велику роль у формуванні економічної політики відіграє економічна теорія.
Економічна політика повинна базуватися на певних принципах:
принцип науковості, який передбачає, що ця політика повинна враховувати вимоги об'єктивних економічних законів
принцип комплексності, який передбачає здійснення заходів у взаємозв'язку між собою
принцип збалансованості, який полягає в оптимізації співвідношення цілей та засобів їх досягнення
принцип конкретно-історичного підходу, адже економічна політика не може бути єдиною як для всіх народів, так і для окремих етапів розвитку суспільства
принцип альтернативності, який передбачає врахування різних варіантів розвитку

Основні види економічної політики

Антициклічна політика — це політика спрямована на підтримку певних стабільних темпів економічного зростання, на недопущення падіння, винекнення криз.

Структурна політика — це політика спрямована на формування сучасної, прогресивної і ефективної структури національного господарства.

Монетарна політика — це політика, яка передбачає забезпечення економіки країни необхідною кількістю грошей, регулювання грошового та кредитного ринків.

Фіскальна політика — передбачає державне визначення джерел формування державних доходів, бюджету та основних напрямків його витрат.

Читайте ще раз!

Согласно опубликованным НБУ данным , на прошлой неделе Национальный банк купил государственные облигации на сумму 1.8 млрд грн, сообщает FundMarket со со ссылкой на ИК Phoenix Capital.

Так, аналитик ИК Phoenix Capital Андрей Нестерук считает, что эти данные объясняют, почему именно на прошлой неделе после длительного перерыва Минфину удалось разместить обязательства на общую сумму 1,3 млрд гривен с купоном 15,6%.
  • 0

#807 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 00:15

Тьхе, велика вада. У кого її на грам? Може у Вас?

У мене, принаймні, хоч трохи та її є. Я хоч розрізняю правильні та помилкові кроки. А у Вас, пане, все одним кольором.

Забули новини на зразок "Стельмах гарантирует ревальвацию гривни"?

Уряд має спонукати виробників

Мені здається, чи хтось тут був надзвичайно проти втручання уряду в справи виробників?

Вам дати посилання на сайт НБУ, де написані об'єми рефінансування?

1) знайти докази емісії гривні Нацбанком за останні 5 років;

Грошова маса за 2008 рік збільшилася на 29,9% до 514,7 млрд. грн.
Монетарна база за 2008 рік збільшилася на 31,5% до 186,7 млрд. грн.
Вивчайте на здоров'я

2) знайти нормативні документи щодо визначення курсу гривні відносно валюти;

http://www.vobu.com..../lawdocs-37.htm

спрогнозувати величину резервів при умові підтримки літнього курсу гривні відносно валюти

Не набагато менші, якби курс тримали не роздаючи долари безкоштовно, а розумними методами.

ознайомитися із засобами боротьби з інфляційними процесами.

Раджу пану відволіктись від обілювання президента і поцікавитись самому цими засобами. Зокрема пропоную звернути увагу на нашого найближчого сусіда, Болгарію, чия валюта впала всього на 13%. Особливо раджу звернути увагу на дії нацбанку Болгарії, який резерви не тринькав на безкоштовну роздачу "особливим" банкам, а віддавав безпосередньо виробникам.

Перегляд дописуzav (14.03.2009 21:54) писав:

Президенту було подано дві вимоги звільнити голову НБУ. Він їх не виконав. Відповідно несе ПОВНУ відповідальність.
  • 0

#808 Slav

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 10:29

Може Ви, шановний пане -=VJ=- , нарешті відкриєте всім своє личко? Чи тільки я один на форумі не знаю, з якою поважною особою розмовляю? :ggggg: Якщо так, то звиняйте, я на форум рідко заходжу, а культурним життям :D , на жаль, в силу життєвих обставин :) у мене немає можливості глибоко цікавитись.

Я може навіть після Ваших признань перед Вами шапку зніму, навіть може попрошу вибачення :ggggg: за минулі грубощі у Вашу сторону :) Судячи з тих даних, котрі я у Вас помітив, Ви не проста птиця. :lol:

Може після ваших признань врешті стане всім зрозуміло чому Ви так стараєтесь для жулі... :D
Я ж то догадуюсь... ;)
  • 0

#809 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 14:00

Перегляд дописуZoomerMan (14.03.2009 23:31) писав:

Спеціально для вас (для людини з вищою економічеою освітою яка не знає що таке економічна політика) -
У мене ще нема вищої економічної освіти, гигиги. Хоча за два роки про економічну політки ніхто з викладачів не згадав. /Якщо в когось виникнуть претензії до цих викладачів, прошу звертатися на кафедру Економіки Інституту економіки та менеджменту НАУ./
Ви скоро або реферат тут напишете, або навіть бакалаврську роботу.

Монетарна політика — це політика, яка передбачає забезпечення економіки країни необхідною кількістю грошей, регулювання грошового та кредитного ринків.
Чудово!
А що є підґрунтям для формування монетарної політики? Як визначити необхідну кількість грошей? І де в монетарній політиці мова про курс грошової одиниці відносно валюти?

Читайте ще раз!

Согласно опубликованным НБУ данным , на прошлой неделе Национальный банк купил государственные облигации на сумму 1.8 млрд грн, сообщает FundMarket со со ссылкой на ИК Phoenix Capital.

Так, аналитик ИК Phoenix Capital Андрей Нестерук считает, что эти данные объясняют, почему именно на прошлой неделе после длительного перерыва Минфину удалось разместить обязательства на общую сумму 1,3 млрд гривен с купоном 15,6%.
А я вважаю Андрейка Нестерука йолопом. Так йому і передайте.
Аналітєґ... хаха.
Між іншим, ви відгути до тієї новини прочитали вже, га?
  • 0

#810 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 15.03.2009 – 14:17

Перегляд дописуZoomerMan (15.03.2009 00:31) писав:

Велику роль у формуванні економічної політики відіграє економічна теорія.
Бгг. І яку теорію можна застосувати до теперішньої світової фінансово-економічної кризи, якій не було прецедентів в історії? Попередня економічна модель валиться на очах, тобто усі минулі теорії можна визнати хибними.
  • 0

#811 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 14:33

Перегляд дописуzav (15.03.2009 14:00) писав:

У мене ще нема вищої економічної освіти, гигиги. Хоча за два роки про економічну політки ніхто з викладачів не згадав. /Якщо в когось виникнуть претензії до цих викладачів, прошу звертатися на кафедру Економіки Інституту економіки та менеджменту НАУ./
Ви скоро або реферат тут напишете, або навіть бакалаврську роботу.

Чудово!
А що є підґрунтям для формування монетарної політики? Як визначити необхідну кількість грошей? І де в монетарній політиці мова про курс грошової одиниці відносно валюти?

А я вважаю Андрейка Нестерука йолопом. Так йому і передайте.
Аналітєґ... хаха.
Між іншим, ви відгути до тієї новини прочитали вже, га?

Ну те що викладачі не згадували це ще не означає що такого не існує (мій попередній пост - тому підтвердження)...Дивно в мене на політології на 1 курсі згадували а в вас на економіці ні!

Я з Нестеруком не знайомий...Ну якщо ви не вважаєте його професіоналом своєї справи то мені дуже дивно бо Dragon Capital то є найбільша інвестиційна компанія України тай людина ця явно має ЗАКІНЧЕНУ вищу освіту...Якщо будете працювати або в Прайс Вотер Хаус Купер або в Драгон Капіталі або ще десь тоді ви дійсно зможете АВТОРИТЕТНО критикувати думку інших людей з цієї сфери...А поки що......

Підгрунтям для формування монетарної політики є сотні показників починаючи від ВВП і закінчуючи бюджетом...Ви не повірете але регулювання курсу може здійснюватись за рахунок монетарної політики НБУ!

Перегляд дописуyushchenko (15.03.2009 14:17) писав:

Бгг. І яку теорію можна застосувати до теперішньої світової фінансово-економічної кризи, якій не було прецедентів в історії? Попередня економічна модель валиться на очах, тобто усі минулі теорії можна визнати хибними.

Аяяй-аяяй...Це щераз підтверджує що націоналзм немає ніякої нормальної економічної політики! Все працює просто чудово але от непрофесійна політика Кенеді, гоніння за надприбутками, не оцінка кредитних ризиків...
  • 0

#812 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 14:52

Перегляд допису-=VJ=- (15.03.2009 00:15) писав:

У мене, принаймні, хоч трохи та її є. Я хоч розрізняю правильні та помилкові кроки. А у Вас, пане, все одним кольором.
Марні ваші сподівання - у вас об'єктивності теж німа ні на грам, нажаль.

Забули новини на зразок "Стельмах гарантирует ревальвацию гривни"?
Пам'ятаю, він гарантував це в лютому минулого року, що мало наслідком підвищення вартості гривні до 4.85, здається. Але вже в травні Стельмах прогнозував зниження вартості гривні. То які закиди до Стельмаха?

Мені здається, чи хтось тут був надзвичайно проти втручання уряду в справи виробників?
Для спонукання виробників не потрібно втручатися в їхні справи, адже для цього є нормативні документи.

Вам дати посилання на сайт НБУ, де написані об'єми рефінансування?
Ви марили надрукованлю гривнею, а не рефінансуванням, тож чекаю посилання на сайт НБУ з відомостями про друк гривні.

Грошова маса за 2008 рік збільшилася на 29,9% до 514,7 млрд. грн.
Монетарна база за 2008 рік збільшилася на 31,5% до 186,7 млрд. грн.
Вивчайте на здоров'я
О, ви теж виконували домашнє завдання! Це ж чудово!
Тільки посилання наплутали: там замість грошової маси якась ліквідність якіхось банків...
Ось правильне з поясненнями НБУ: http://nbuportal.bank.gov.ua/control/uk/pu...mp;cat_id=40579

О, і яку частину цього документа порушило НБУ?

Не набагато менші, якби курс тримали не роздаючи долари безкоштовно, а розумними методами.
Це прогноз? Це казка!
Розрахунки, графіки - все тягніть "до студії".

Президенту було подано дві вимоги звільнити голову НБУ. Він їх не виконав. Відповідно несе ПОВНУ відповідальність.
Вимоги? Пропозиції.
p.s. Гиги, Держказначейство вже третій тиждень мовчить про виконання держбюджету.

Перегляд дописуZoomerMan (15.03.2009 14:33) писав:

Ну те що викладачі не згадували це ще не означає що такого не існує (мій попередній пост - тому підтвердження)...Дивно в мене на політології на 1 курсі згадували а в вас на економіці ні!
Ну, нарешті визнали, що економічна політка стосуєтсья не економіки, а політики насамперед. Вітаю!

Перегляд дописуZoomerMan (15.03.2009 14:33) писав:

Я з Нестеруком не знайомий...Ну якщо ви не вважаєте його професіоналом своєї справи то мені дуже дивно бо Dragon Capital то є найбільша інвестиційна компанія України тай людина ця явно має ЗАКІНЧЕНУ вищу освіту...Якщо будете працювати або в Прайс Вотер Хаус Купер або в Драгон Капіталі або ще десь тоді ви дійсно зможете АВТОРИТЕТНО критикувати думку інших людей з цієї сфери...А поки що......
Не потрібно десь працювати, щоби АВТОТРИТЕТНО заявляти про замовний зміст будь-якої тези тих, хто десь працює. Андрейко Нестерук переслідує його власні цілі, що загалом співпадають з цілями підприємтва, на яке він працює.
І я таки не знайшов у поданій вами новині свідчень Андрейка Нестерука щодо наявної емісії гривні. Таке враження, що то журналюги додомали.

ZoomerMan
Підгрунтям для формування монетарної політики є сотні показників починаючи від ВВП і закінчуючи бюджетом...Ви не повірете але регулювання курсу може здійснюватись за рахунок монетарної політики НБУ!

І більша частка цих показників форумуються урядом України, котрий наразі зробив це недбало. То які зкиди до НБУ?
  • 0

#813 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 15.03.2009 – 15:02

Перегляд дописуZoomerMan (15.03.2009 15:33) писав:

Аяяй-аяяй...Це щераз підтверджує що націоналзм немає ніякої нормальної економічної політики! Все працює просто чудово але от непрофесійна політика Кенеді, гоніння за надприбутками, не оцінка кредитних ризиків...
Чудово власне й працювало, занадто чудово, чому і не оцінювали кредитні ризики. Всім так подобалось-базувати економічний приріст на голому оптимізмі "що все буде добре, бо ми оптимісти" . І невеличкий натяк на збій у системі кредитно-дебітних розрахунків завалив усю ту економічну модель, про яку Ви розповідаєте.
  • 0

#814 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 15:43

Перегляд дописуzav (15.03.2009 14:52) писав:

Ну, нарешті визнали, що економічна політка стосуєтсья не економіки, а політики насамперед. Вітаю!

Не потрібно десь працювати, щоби АВТОТРИТЕТНО заявляти про замовний зміст будь-якої тези тих, хто десь працює. Андрейко Нестерук переслідує його власні цілі, що загалом співпадають з цілями підприємтва, на яке він працює.
І я таки не знайшов у поданій вами новині свідчень Андрейка Нестерука щодо наявної емісії гривні. Таке враження, що то журналюги додомали.

То які зкиди до НБУ?

Економічна політика не пов"язана з політикою(напряму)! Читайте ще раз мій пост! І уважно!

Економі́чна полі́тика — система заходів, здійснюваних державою та її владними структурами або іншими особами, спрямованих на регулювання ЕКОНОМІЧНИХ процесів.

А де у вас є дані що це замовна стаття? Підприємство на яке він працює - займається інвестиціями і грою на фондових ринках (переважно на зарубіжних)...Де зиск брехати - чи можливо ви думаєте його підкупили? Він заробляє не менше ніж наш президент - тай якщо ви хоч трохи цікавитесь інвестиціями і біржами то знаєте що репутація там дууууууже дорога!

Закиди - не професійна монетарна політика, не прозоре рефінансування банків та ін...
  • 0

#815 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 16:53

Перегляд дописуzav (15.03.2009 14:52) писав:

Ви марили надрукованлю гривнею, а не рефінансуванням

Ідіть самі виконувати власне домашнє завдання, зокрема вчити відмінності рефінансування та емісії в плані збільшення грошової маси.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 15.03.2009 – 16:55

• 0

#816 Nikolay

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 19:48

Я визначаю курс гривні дуже просто: по каналу "Євроньюс" кожен час показують ціну трійської унції золота (десь близько 31 г.) у Лондоні, по 5 каналу- ціну 1 г. у Київі. Усе дальнійше - математика для тупих.
А відносно кризи, прецеденти були, але банкірам про них болісно (і дуже )........... :D
  • 0

#817 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 20:48

Бгг. І яку теорію можна застосувати до теперішньої світової фінансово-економічної кризи, якій не було прецедентів в історії?

Прошу пана до гуглу, вчити результати пошуку на тему "Велика депресія".
  • 0

#818 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 01:07

Перегляд дописуZoomerMan (15.03.2009 15:43) писав:

Економічна політика не пов"язана з політикою(напряму)! Читайте ще раз мій пост! І уважно!
Якбм не була пов'язана, не згадували б у межах політології.

Економі́чна полі́тика — система заходів, здійснюваних державою та її владними структурами або іншими особами, спрямованих на регулювання ЕКОНОМІЧНИХ процесів.
Розкажіть це вашому викладачу політології, бо може він не знає, бґґ.

А де у вас є дані що це замовна стаття?
А в анс всі статті замовні. Навіть Презедентські. Таке країна, таке життя.

Підприємство на яке він працює - займається інвестиціями і грою на фондових ринках (переважно на зарубіжних)...Де зиск брехати - чи можливо ви думаєте його підкупили? Він заробляє не менше ніж наш президент - тай якщо ви хоч трохи цікавитесь інвестиціями і біржами то знаєте що репутація там дууууууже дорога!
А ви знаєте, чому проґавили кризу в США? Поцікавтеся. Там і про репутацію відомості знайдуться...

Закиди - не професійна монетарна політика, не прозоре рефінансування банків та ін...
А прозоре - це яке?
І що в нас прооре? І як має бути насправді?
У нас, наприклад, непрозора політика уряду. І діяльність Верховної Ради. І судів ще... і решти чиновників.

Перегляд допису-=VJ=- (15.03.2009 16:53) писав:

Ідіть самі виконувати власне домашнє завдання, зокрема вчити відмінності рефінансування та емісії в плані збільшення грошової маси.
Доведіть, що грошва маса зростала загалом нерівномірно протягом року. Бо дивлюся на табличу НБУ і бачу прямісіньку лінію із січня по грудень. Чого ж ви тільки восени галас підняли? Чому мовчали навесні? На початку року теж? Улітку, врешті-решт?!
  • 0

#819 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 06:57

Перегляд дописуzav (16.03.2009 01:07) писав:

Доведіть, що грошва маса зростала загалом нерівномірно протягом року. Бо дивлюся на табличу НБУ і бачу прямісіньку лінію із січня по грудень.

Не знаю, на яку там табличку Ви дивитеся, ось Вам зростання у відсотковому виразі

Зображення

Ну зовсім "рівномірно".

А ось Вам графі обсягів рефінансування - 170 мільярдів за рік

Зображення
  • 0

#820 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 14:26

Перегляд дописуzav (16.03.2009 01:07) писав:

Якбм не була пов'язана, не згадували б у межах політології.

Розкажіть це вашому викладачу політології, бо може він не знає, бґґ.

А в анс всі статті замовні. Навіть Презедентські. Таке країна, таке життя.

А ви знаєте, чому проґавили кризу в США? Поцікавтеся. Там і про репутацію відомості знайдуться...

А прозоре - це яке?
І що в нас прооре? І як має бути насправді?
У нас, наприклад, непрозора політика уряду. І діяльність Верховної Ради. І судів ще... і решти чиновників.

Цей термін є в "Вступ до економіки" видавництво АльмаМатер, Політологія АльмаМатер, Економічна історія, Всесвітня історія за 11 клас та інших книжках...Цей термін дійсно згадувався одним з викладачів в контексті теорії Адама Сміта (якщо ви звичайно такого знаєте)...А те що ви не чули про такий базовий термін протягом двох навчальних років в такому пристижному ВНЗ то є ваші проблеми і радив би вам цим не хвалитись бо постає питання наскільки ви будете професійним фахівцем не знаючи на 2 курсі що таке економічна політика!

Прошу документальне підтвердження що всі статті замовні і зокрема та що я зацитував!........Немає ото ж то!

При чому тут що в нас прозоре я вам навів конкретний приклад непрофесійної і корумпованої політики НБУ якого ви так ревно захищаєте.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних