Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.05.2008 – 20:27

Перегляд допису-=VJ=- (9.05.2008 17:40) писав:

Звісно, не було. Нам все так організували, щоб його не було.
Схоже не паранойю... нас заставляють робити не те... нам підсовують не тих... нам організовують... Хто??? І звідки ті "хтось" взялись?
  • 0

#82 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 09.05.2008 – 20:32

Перегляд дописуОлеська (9.05.2008 21:27) писав:

Хто??? І звідки ті "хтось" взялись?

А Ви вже забули? Та сама партноменклатурна верхівка, яка без змін пересіла з крісел чиновників СРСР в крісла чиновників незалежної України, і сидить там досі.
Порівняйте з країнами, які після незалежності вичистили цей бруд з їхніх місць - комуністична партія там заборонена, питання про державну мову навіть не виникають, а серед чиновників була проведена люстрація, після якої при владі не залишилось нікого, хто був заплямований злочинами проти народу чи мав на себе теку у спецслужб колишнього домініону, що б дозволяло керувати ним звідти.
Про нашу ситуацію я навіть говорити не буду - нема сенсу.
  • 0

#83 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.05.2008 – 20:43

Перегляд допису-=VJ=- (9.05.2008 21:32) писав:

А Ви вже забули? Та сама партноменклатурна верхівка, яка без змін пересіла з крісел чиновників СРСР в крісла чиновників незалежної України, і сидить там досі.
Порівняйте з країнами, які після незалежності вичистили цей бруд з їхніх місць - комуністична партія там заборонена, питання про державну мову навіть не виникають, а серед чиновників була проведена люстрація, після якої при владі не залишилось нікого, хто був заплямований злочинами проти народу чи мав на себе теку у спецслужб колишнього домініону, що б дозволяло керувати ним звідти.
Про нашу ситуацію я навіть говорити не буду - нема сенсу.
Нарешті! Так от, саме тому, що країна не те, що роздвоєна, - роздріблена в своїх баченнях майбутнього, чи (ще краще) відсутністю його, ми і маємо належне сьогодення. Одвічні лебідь, щука і рак...
Так, ті, хто був при владі за совка, і залишились, але то можна казати про перший термін обрання керівництва держави. Але наступні вибори? Чому у наступні вибори пройшли ті ж самі перефорбовані? Так тому, що у них гроші - хто стояв при владі при розвалі союзу найбільше власні кишені. А маючи гроші, вони і користуються розгубленістю простого люду, мудрого люду, який вкотре наступає на одні і ті ж граблі.
  • 0

#84 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.05.2008 – 21:14

Перегляд дописуОлеська (9.05.2008 21:43) писав:

Але наступні вибори? Чому у наступні вибори пройшли ті ж самі перефорбовані?

А наступні вибори проводились вже по зміненим правилам, тому хтось інший там вже й не міг потрапити.
Вичищати, як в Прибалтиці чи Польщі потрібно було ще тоді. Але тоді не вийшло, бо Україна отримала незалежність, фактично, через домовленість комуністів та "псевдодемократів", інакше ми б і далі були в Росії, якщо пригадуєте результати референдуму за збереження СРСР.
Тому шлях тих країн нам не підходить, у нас буде свій - триваліший, більш вистражданий, але, сподіваюсь, успішний. Більш сподіватись нема на що.
  • 0

#85 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 09.05.2008 – 21:15

нажаль у нас немає альтернативи партноменклатури. більшість тих, хто був проти партії, згинула в далекому сибіру. більшість українців так чи інакше повязані з радянською владою, виховані по радянській системі. а з вихованням молоді у нас надзвичайно великі проблеми - тут і російська і американська негативна пропаганда - алкоголізм, наркоманія, примітивна меркантильність.
  • 0

#86 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.05.2008 – 21:20

Перегляд дописуDarkLordVillis (9.05.2008 22:15) писав:

з вихованням молоді у нас надзвичайно великі проблеми - тут і російська і американська негативна пропаганда - алкоголізм, наркоманія, примітивна меркантильність.

Ніякої негативної пропаганди у нас нема. Наша головна проблема - відсутність позитивної пропаганди, а те, що перелічено - це не результат якоїсь там пропаганди, це побічний ефект капіталізму. В країнах, де вихованням дітей та молоді хоч трохи опікується держава, вплив цих побічних ефектів майже відсутній (чудовий приклад - знамениті шістдесяті в США, коли через дві тривалих і програшних війни країна закинула роботу з молоддю, що вилилось в сексуальну революцію, розквіт захоплення наркотиками і в результаті окрім "зовнішнього" ще й "внутрнішній" програш). У нас ніхто не займається - тому воно квітне буйним цвітом.
  • 0

#87 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 10.05.2008 – 19:24

Перегляд допису-=VJ=- (9.05.2008 21:20) писав:

відсутність позитивної пропаганди
Не знаю чому, але ця "позитивна пропаганда" мені асоціюється з радянською пропагандою успіхів :angry12:.
  • 0

#88 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 10.05.2008 – 19:28

ГАНЬБА! ГАНЬБА!
і тоді ганьба, і зараз ганьба
бо вся влада в Україні – то суцільний шмат лайна.... ой, тобто – ГАНЬБА!
  • 0

#89 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 22:38

Перегляд дописуVepr (10.05.2008 20:28) писав:

ГАНЬБА! ГАНЬБА!
і тоді ганьба, і зараз ганьба
бо вся влада в Україні – то суцільний шмат лайна.... ой, тобто – ГАНЬБА!

На Майдан!
  • 0

#90 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 23:13

Перегляд дописуNomad (10.05.2008 23:38) писав:

На Майдан!
прапор вам в руки :happy1: складете компанію бабі Парасці :happy1:
  • 0

#91 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 23:17

На Майдан!

На жаль ми надто віддалились від часів козацтва, щоб змінювали владу на майдані. А я був би не проти - тоді багато хто закінчував свій шлях після зміни крісла на списах козаків за свої "заслуги".
Ні, зараз це не так робиться. І мені щось навіть в голову не приходить, що можна зробити - надто народ зневірили своїми діями, і я впевнений, що про ненавмисність мови не йде.
  • 0

#92 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 23:18

Перегляд дописуYuraSh (11.05.2008 00:13) писав:

прапор вам в руки :happy1: складете компанію бабі Парасці :ggggg:
тю-тю, вмій читати пости нормально, а потім пиши про бабо Параско...гуморист блін

Перегляд допису-=VJ=- (11.05.2008 00:17) писав:

На жаль ми надто віддалились від часів козацтва, щоб змінювали владу на майдані. А я був би не проти - тоді багато хто закінчував свій шлях після зміни крісла на списах козаків за свої "заслуги".
Ні, зараз це не так робиться. І мені щось навіть в голову не приходить, що можна зробити - надто народ зневірили своїми діями, і я впевнений, що про ненавмисність мови не йде.
і ви туди ж...
іронія вам чужа по-ходу, тіки скажи слово Майдан, зразу починається...розслабтесь, люди :happy1:
  • 0

#93 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень

Відправлено 11.05.2008 – 00:42

На Майдан!
сам і біжи на той майдан
я блазня строїти не збираюсь

:happy1:
  • 0

#94 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.05.2008 – 00:51

Перегляд дописуVepr (11.05.2008 01:42) писав:

А кого, цікаво, збираєшся?

От, до речі, те, про що я й говорив - повне нівелювання здобутків. За одне це вже Ющенко гірший за Кучму.
  • 0

#95 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 11.05.2008 – 01:00

Перегляд дописуVepr (11.05.2008 01:42) писав:

сам і біжи на той майдан

:happy1:

а мозги включити треба, бо біда буде :happy1:
  • 0

#96 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень

Відправлено 11.05.2008 – 01:14

-=VJ=-, нікого незбираюсь
в мене свій шлях

якщо ж пан мерз у тому цирку просто неба, то я вам можу тільки поспівчувати
але до чого тут кучма?

Перегляд дописуNomad (11.05.2008 02:00) писав:

а мозги включити треба, бо біда буде :happy1:
ти вважаєш мене безмозглим?
  • 0

#97 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 11.05.2008 – 01:20

Перегляд дописуVepr (11.05.2008 02:14) писав:

ти вважаєш мене безмозглим?

ну на блондинку ти не схожий, тому я написав включити, бо того чого нема-включити неможна :happy1:
тобто-пиши адекватно, я ж нікого не хочу образити, але коли ти не розумієш іронії - то я тут безсилий
он-топ: Кучма порівняно з Ющенком зробив для зміцнення своєї влади дуже багато, тому з цієї позиції Віктору Андрійовичу можна у Леоніда Даниловича переймати досвід...але боюсь шоб пізно не було
  • 0

#98 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.05.2008 – 01:37

Перегляд дописуVepr (11.05.2008 02:14) писав:

якщо ж пан мерз у тому цирку просто неба, то я вам можу тільки поспівчувати

Завдяки тому "цирку просто неба", дорогенький, ти зараз маєш можливість щось тут пописувати, та ще й українською мовою. А без нього ти б вже давно мовчки працював би на "донецьких пацанів", остаточно упевнених в своїй безкарності і всемогутності. Тому май хоч трохи поваги до людей, які ділом показали свої переконання, а не лише сиділи по форумах.
  • 0

#99 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 11.05.2008 – 11:53

Перегляд допису-=VJ=- (11.05.2008 02:37) писав:

Завдяки тому "цирку просто неба", дорогенький, ти зараз маєш можливість щось тут пописувати, та ще й українською мовою. А без нього ти б вже давно мовчки працював би на "донецьких пацанів", остаточно упевнених в своїй безкарності і всемогутності. Тому май хоч трохи поваги до людей, які ділом показали свої переконання, а не лише сиділи по форумах.
давайте без цих майданівських штампівю зайдіть в тему цензуруа і прочитайте про свободу слова після майдану.
  • 0

#100 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень

Відправлено 11.05.2008 – 12:43

Перегляд дописуNomad (11.05.2008 02:20) писав:

ну на блондинку ти не схожий, тому я написав включити, бо того чого нема-включити неможна :happy1:
тобто-пиши адекватно, я ж нікого не хочу образити, але коли ти не розумієш іронії - то я тут безсилий
а скажи мені будь-ласка, яку ще одекватну відповідь ти очікуєш на оту просто високо-філософського змісту фразу

На Майдан!

Перегляд дописуNomad (11.05.2008 02:20) писав:

он-топ: Кучма порівняно з Ющенком зробив для зміцнення своєї влади дуже багато, тому з цієї позиції Віктору Андрійовичу можна у Леоніда Даниловича переймати досвід...але боюсь шоб пізно не було
ну то ж я про кучму нічого й не казав
та й взагалі, К не то шо для себе, а навіть для Україні зробив набагато більше, аніж Ю :happy1:

Завдяки тому "цирку просто неба", дорогенький, ти зараз маєш можливість щось тут пописувати, та ще й українською мовою. А без нього ти б вже давно мовчки працював би на "донецьких пацанів", остаточно упевнених в своїй безкарності і всемогутності.
а хіба вони не впевнені?
ющенко став през-ом, та й шо? янукович одразу ж під землю провалився від такої жахливої поразки?

Тому май хоч трохи поваги до людей, які ділом показали свої переконання, а не лише сиділи по форумах.
повага повагою, але більшість цих людей зараз психологічно вбиті, просто зневірились і розчарувались
мені лише прикро, що стільки людей повелося на цю лажу
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних