Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#761 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 10.03.2009 – 15:48

Перегляд дописуKyon (10.03.2009 15:16) писав:

Люди не знаю як Ви думаєте але Ющенко дуже багато хотів зробити йому просто не дали
в нього фактично забрали всі повноваження

Не смішіть людей своєю наївністю.
І теє... Перечитайте на дозвіллі конституцію вже, чи що...
  • 0

#762 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:ФраникА)))

Відправлено 10.03.2009 – 15:51

З новими доповненнями чи без них??? :cool2:
  • 0

#763 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.03.2009 – 16:02

Перегляд дописуKyon (10.03.2009 15:51) писав:

З новими доповненнями чи без них??? :cool2:

Чинну, звісно - зі змінами, який той самий Ющенко і підписав.

Перегляд дописуzav (10.03.2009 14:05) писав:

бо лобіює позицію Газпрому.

Попытка силовых структур Украины изъять контракт на транзит российского газа дискредитирует страну, заявил премьер-министр РФ Владимир Путин. "Ясно, что это только дискредитирует страну и заставляет задуматься об альтернативных путях доставки наших углеводородов", - заявил сегодня в Москве Путин.

Страшно подумати, чиї інтереси таким чином лобіює СБУ з президентом на чолі
  • 0

#764 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 10.03.2009 – 16:45

Перегляд допису-=VJ=- (10.03.2009 16:02) писав:

Страшно подумати, чиї інтереси таким чином лобіює СБУ з президентом на чолі
Жидівські, чи що? Кляті москалі заздрють?..
  • 0

#765 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.03.2009 – 17:08

Перегляд дописуzav (10.03.2009 16:45) писав:

Жидівські, чи що? Кляті москалі заздрють?..

В даному випадку росіяни тільки раді за ще один привід показати, які ми ненадійні. От самі й думайте, чиї.

А тим часом...

Народний депутат Юрій Кармазін заявив про те, що перервав всякі контакти з Президентом Віктором Ющенком після того, як стало відомо про прослуховування його телефону. "мене повідомляють про те, що дана команда прослуховувати мій телефон. Я, звичайно, вибухнув і сказав, що порядні люди таких речей не роблять. І я просто припинив контакт і не пішов на зустріч Президента з політрадою блоку НУ-НС", - повідомив політик. Кармазін також заявив, що намагався повідомити про виниклу ситуацію Президента. "Я подзвонив тоді Пукшину і нагадав йому, що він є уповноваженим Президента по контролю за СБУ. І сказав йому, що такого собі не дозволяв навіть Кучма, він був порядніше. І говорю: "Я вимагаю, щоб ти доповів Балозі і Президентові про те беззаконня, яке ви влаштували в країні (а мені відомо, по скількох депутатах дали команду працювати)", - заявив Кармазин. За його словами, СБУ прослуховує лідерів багатьох українських партій. "Я не знаю, чи наважився Пукшин зайти до Президента. Але заведені були оперативні справи на Гріценка, крім Жванії, стали прослуховувати лідерів багатьох партій. Ми всі сьогодні - об'єкти прослуховування СБУ. Інша справа, що хтось з нас про це просто не знає, а деякі про це добре знають", - додав депутат від НУ-НС. Нагадаємо, раніше заступник генерального прокурора України Ренат Кузьмін заявив про незаконне прослуховування співробітниками СБУ його телефонних розмов.(с)

Чудово. Я знав, що пан президент недарма називав Кучму татом - він у нього багато чому навчився, і збирається, схоже, його переплюнути.
Журналісти, кажете, ще не зникали? Не хвилюйтесь, з усього видно, що скоро почнуть.
  • 0

#766 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.03.2009 – 17:32

Перегляд допису-=VJ=- (10.03.2009 17:08) писав:

В даному випадку росіяни тільки раді за ще один привід показати, які ми ненадійні. От самі й думайте, чиї.

А тим часом...

Народний депутат Юрій Кармазін заявив про те, що перервав всякі контакти з Президентом Віктором Ющенком після того, як стало відомо про прослуховування його телефону. "мене повідомляють про те, що дана команда прослуховувати мій телефон. Я, звичайно, вибухнув і сказав, що порядні люди таких речей не роблять. І я просто припинив контакт і не пішов на зустріч Президента з політрадою блоку НУ-НС", - повідомив політик. Кармазін також заявив, що намагався повідомити про виниклу ситуацію Президента. "Я подзвонив тоді Пукшину і нагадав йому, що він є уповноваженим Президента по контролю за СБУ. І сказав йому, що такого собі не дозволяв навіть Кучма, він був порядніше. І говорю: "Я вимагаю, щоб ти доповів Балозі і Президентові про те беззаконня, яке ви влаштували в країні (а мені відомо, по скількох депутатах дали команду працювати)", - заявив Кармазин. За його словами, СБУ прослуховує лідерів багатьох українських партій. "Я не знаю, чи наважився Пукшин зайти до Президента. Але заведені були оперативні справи на Гріценка, крім Жванії, стали прослуховувати лідерів багатьох партій. Ми всі сьогодні - об'єкти прослуховування СБУ. Інша справа, що хтось з нас про це просто не знає, а деякі про це добре знають", - додав депутат від НУ-НС. Нагадаємо, раніше заступник генерального прокурора України Ренат Кузьмін заявив про незаконне прослуховування співробітниками СБУ його телефонних розмов.(с)

Чудово. Я знав, що пан президент недарма називав Кучму татом - він у нього багато чому навчився, і збирається, схоже, його переплюнути.
Журналісти, кажете, ще не зникали? Не хвилюйтесь, з усього видно, що скоро почнуть.

дууже багато букв, але лише слова та позиція Кармазіна..
можете ВИ чи Кармазін довести це фактами ? є десь плівки?? статті? підписи ??

політики вони як собаки.. не гавкатимуть - ніхто їх не помічатиме...
  • 0

#767 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 10.03.2009 – 21:40

Ми всі сьогодні - об'єкти прослуховування СБУ.
Тю, так це ж чудово! Тих ворогів народу слухати й слухати, і саджати через одного для початку!

А в чому ненадійсність? І в чому привід?
  • 0

#768 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.03.2009 – 22:33

Перегляд дописуzav (10.03.2009 21:40) писав:

А в чому ненадійсність? І в чому привід?

В тому, що одна державна структура передала іншій державній структурі газ, а невідомо звідки спливає СБУ і навіть без чиєїсь скарги починає влізти в суперечку двох господарчих суб"єктів - що автоматично означає, що з нашою країною не можна мати справу, оскільки може вилізти боком де завгодно і як завгодно. Сказати, як називаються такі дії мовою кримінального кодексу?

Перегляд дописуzav (10.03.2009 21:40) писав:

Тих ворогів народу слухати й слухати, і саджати через одного для початку!

Поки не доведено іншого - то обранці народу. За яких голосували люди, і я зокрема. І я нікому не давав права вирішувати за мене, варті вони мого голосу, чи ні.

А стосовно прослуховування - на це має бути санкція суду з підставою у вигляді кримінальної справи. Є? Дідька лисого. Типове зловживання владою, як і у діях тої ж таки СБУ щодо Нафтогазу.
  • 0

#769 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.03.2009 – 00:10

Перегляд допису-=VJ=- (10.03.2009 22:33) писав:

Сказати, як називаються такі дії мовою кримінального кодексу?
Скажіть це клятим москалям, бо вони так Юкос раздерибанили, здається.

Поки не доведено іншого - то обранці народу. За яких голосували люди, і я зокрема. І я нікому не давав права вирішувати за мене, варті вони мого голосу, чи ні.

А стосовно прослуховування - на це має бути санкція суду з підставою у вигляді кримінальної справи. Є? Дідька лисого. Типове зловживання владою, як і у діях тої ж таки СБУ щодо Нафтогазу.
Поки чекали рішення суду, суддя зварич накивав п'ятами.
Але СБ України його знайшло, то ж варто зважити - може не така вже й погана в нас служба безпеки?
  • 0

#770 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.03.2009 – 00:32

а бил лі мальчік ??? прослуховування доведено ??
  • 0

#771 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 11.03.2009 – 00:46

Перегляд дописуzav (11.03.2009 00:10) писав:

Але СБ України його знайшло, то ж варто зважити - може не така вже й погана в нас служба безпеки?
Якщо один бандит иншого ножем штиркне ти теж скажеш, що не такі погані в нас бандити?
  • 0

#772 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.03.2009 – 10:23

Перегляд дописуzav (11.03.2009 00:10) писав:

Ага, "знайшло", аякже. Він так сильно "переховувався" - аж у себе вдома сидів.

Здавалося, голова Львівського апеляційного адміністративного суду Ігор Зварич ніколи не буде спійманий. Сценарій його грудневої «втечі» з приватної клініки - вже звичний для української «еліти» - говорив про гроші і зв'язки, з якими неважко опинитися за кордоном. Але екс-суддя «ховався» у себе вдома. В понеділок Зварича затримали в тій самій квартирі, де він живе з сім'єю і де при обшуку на початку грудня були вилучені мільйонні суми. Перша думка - його «взяли» за домовленістю: він обіцяв мовчати, його обіцяли «відмазувати». Але, можливо, не все так просто, і навколо Зварича сплели інтереси відразу декількох впливових кланів. Одні хочуть, щоб він говорив, інші - щоб мовчав. Як далеко вони зайдуть - скоро побачимо. Ясне одне: правосуддя чекати не доводиться. Тому що якщо всіх «Зваричів» відправити на лаву підсудних, то суддівські крісла опустіють.

Квартальчик у фешенебельному районі Львова, де поселилися Зваричи, не дарма вважається елітним. Будинок в 4 поверхи стоїть на піднесенні, з якого відкривається чудовий вигляд. До інших будов - сотні метрів. Квартири займають цілий поверх, і в кожному під'їзді живе всього по 4 сім'ї. В понеділок, близько восьмої вечора, в цьому куточку піднявся переполох, який запам'ятають надовго. До будинку на вул. Тарнавського, 74-а підкотила пожежна машина, і невідомі повідомили мешканців, що у них - спалах.

- Спочатку відрубали світло, - розповіла «Газеті.» Галина Гаврілів, сусідка Зваричей, що живе поверхом нижче. - Коли ми виглянули з вікон, нам сказали, що зажевріла електропроводка.

Жінка вибігла на балкон, думаючи, як рятуватися від обіцяного полум'я. І тут «вогнеборці» із спецпідрозділу «Альфа», придвинувши драбину пожежної машини до вікна Зварича, розбили скло.

- На мене посипалися осколки. Пострілів не було, але пролунав жахливий крик 15-річної доньки Зварича. Я не знала, як реагувати: думала, хтось горить у вогні. Було дуже страшно.

Навіть грудневий обшук у Зваричів - теж галасливий, з криками і виламаними дверима - виявився спокійнішою справою, ніж цей штурм, що розтягнувся на 40 хвилин. Галина переконана, що затримати колишній суддю могли і без кіношних ефектів. Втім, у силовиків є виправдання: щоб потрапити в квартиру з коридору, довелося б подолати загратований прохід до броньованих дверей. А так «пожежники», що увірвалися в кімнату, просто відкрили замки зсередини і впустили товаришів по службі. Суддя намагався сховатися від «Альфи» в мансарді, але його швидко знайшли.

По суті
Адвокат Тетяна МОНТЯН:
«Зараз Зварич вирішує, кого «здати», а кого прикрити, щоб вижити»

- Я думаю, події розвивалися так: Зварич дав грошей, щоб йому не заважали піти з лікарні і переправили за кордон, як все стихне. Але його «кинули». А коли силовикам знадобилося реабілітуватися за історію з «Нафтогазом», його знову взяли. Благо, ніде він не «ховався». І якщо його інтерв'ю не фальсифікація - він чекав, що за ним прийдуть. Те, що він «радий би розповісти, та не дадуть» - нісенітниця. Хто перешкодив би йому записати на відео будь-які визнання і викласти в інтернет? Та й на суді останнє слово завжди дають... Ні, він хоче не «розповісти все», а вціліти. Зварич - типовий український суддя, і прикро, що беруть всі, а попався він один. Проте якщо його почнуть різати на шматки - ніхто про нього слова доброго не скаже, ніхто не вступатиметься. А в наших в'язницях можна вбити кого завгодно і пронести що завгодно, аж до атомної бомби. Тому зараз Зварич намагається зрозуміти, що для нього безпечніше: «здати» всіх, або, виконуючи вимоги одних угрупувань, «топити» інші. Але він недостатньо розумний, щоб прорахувати це як слід. Був би розумним - прямо в своєму кабінеті хабарів не брав би. Що з ним буде далі - залежить і від його дій, і від того, наскільки сильними і «безмежними» виявляться гравці, що оточують його. Адже ми, по суті, нічого не знаємо про основу цих подій! «Варіант Курочкіна» я теж не виключаю. Але в те, що затриманого незабаром відпустять, справу «замнуть», віриться слабо. Дуже гучним воно встигло стати.

Відкритим текстом
«Вражаюся безсоромності цієї людини!»
Володимир ЖЕРБІЦКИЙ, керівник слідчої групи ГПУ:

Ми припускали, що Зварич розповідатиме в суді всякі казки. Він взагалі великий вигадник. Адже його ж здали найближчі друзі - не називатиму імена, ми до них дійдемо. Він колесив по Україні, бував в Києві. Вражаюче, але його дружина, будучи суддею і усвідомлюючи, що стає співучасницею злочину, весь цей час підтримувала з чоловіком зв'язок. Інші відомі персони, пов'язані з цією справою, скажімо, Олійник, знайшли в собі мужність і пішли у відставку. А дружина Зварича до цих пір працює. Інсценування з пожежею ми придумали, щоб утікач не викинувся у вікно або не порізав собі вени.

Як завжди - суцільна профанація.

Дитині і сусідам нерви попсували, хоча вони тут взагалі ні при чому.
До дружини ніяких питань, хоча вона - спільник.
Суддя їздив Києвом - і нікому не був потрібен.
До тих, хто його з лікарні випустив - теж ніяких питань.
  • 0

#773 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 11.03.2009 – 10:36

Хлопці, а по-моєму ви спорите не хто кращий чи гірший з цих велетів політичного трагіабсурду, що зветься українською політикою, а просто змагаєтесь у стародавню українську фізичну вправу для язика під назвою "чий чорт старший". Мабуть корисна вправа, та тільки матеріал для неї такий ... какашковий, що спливає на думку цитата з "городка" - "я думал, язик Ізопа - вєщі нісавмєстімиє".
  • 0

#774 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.03.2009 – 15:04

СБУ просить Кабмін надати документи, які стосуються растаможки спірних між компанією Росукренерго і НАК Нафтогаз України 11 млрд куб м газу. Вони необхідні в рамках розслідування кримінальної справи за фактом заволодіння посадовцями Нефтогаза 6,3 млрд куб м транзитного газу.

Спочатку на незрозумілих підставах відкриваємо справу, вламуємось "Альфою", тріпаємо нерви персоналу, арештовуємо митника, тиждень піаримось на всю країну, а тільки потім просимо документи "по-доброму" - причому знову на незрозумілих підставах.

Типова ознака, якщо віз стоїть попереду кобили - то справа замовна. В цьому випадку - навіть сумнівів вже ніяких не виникає.
  • 0

#775 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.03.2009 – 19:34

Перегляд допису-=VJ=- (11.03.2009 15:04) писав:

Типова ознака, якщо віз стоїть попереду кобили - то справа замовна. В цьому випадку - навіть сумнівів вже ніяких не виникає.
Хіба в Україні є незамвоні справи? Хорошковського, напевно, теж геть незамовно обшукували.
  • 0

#776 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 11.03.2009 – 20:00

У нас на зупинці "мудрі" донбасюки написали: "Ющенко - ГАНДОН". Звісно - уроди, але все ж, якась поезія навіть є для мого агалтєлого націоналістичного вуха!
  • 0

#777 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 11.03.2009 – 21:20

Перегляд дописуGhulbeddinHekmatiar (11.03.2009 21:00) писав:

У нас на зупинці "мудрі" донбасюки написали: "Ющенко - ГАНДОН". Звісно - уроди, але все ж, якась поезія навіть є для мого агалтєлого націоналістичного вуха!
Дивну Ви поезію полюбляєте.
  • 0

#778 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 11.03.2009 – 21:30

Цитата

У нас на зупинці написали: "Ющенко - ГАНДОН".

Це, безумовно, дуже вагомий аргумент!

Повідомлення відредагував Zhooook: 11.03.2009 – 21:32

• 0

#779 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 11.03.2009 – 21:55

Перегляд дописуZhooook (11.03.2009 21:30) писав:

Це, безумовно, дуже вагомий аргумент!
Голос народа, таскать...
А вопшє, до усіх шанувальників В.А.Ющенка - не сприймайте той мій допис так до серця. Просто дивився - спорять дві людини до посінєнія - хто більше гімно: президент чи прем*єр, і спорять давно, і діло .... стоїть на місці. От думаю і розрядю ситуацію. Та розрядив видно не дуже. Тіке получив по голові од лицарів президентських чеснот...
  • 0

#780 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 11.03.2009 – 23:06

А шо гандоном бути опгано!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних