Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#741 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 04.03.2009 – 12:53

Перегляд дописуzav (4.03.2009 12:46) писав:

Він наглядає, а не карає. Карає - суд. От прокуратру нарила - суд каратиме. До чого тут НБ УКраїни?
"Стаття 55
...
Національний банк не здійснює перевірок і ревізій фінансово-господарської діяльності осіб, зазначених у цій статті."©

А ніхто і не говорить про карання посадових осіб банків. У НБУ є чимало важелів впливу на банк - аж до відозви ліцензії, що він мав повне право зробити, оскільки банк порушив правила ведення банківського бізнесу. Я вже промовчу про те, що зараз на "Києві" введено тимчасове керування НБУ, тому наразі ця проблема - тільки їхня проблема. А прокуратура хай шукає компромат на директора та бухгалтера, це вже така справа.
  • 0

#742 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 13:56

Як повідомлялося, сьогодні люди в масках і камуфляжі проникли в будівлю НАК Нафтогаз України. Пізніше Служба безпеки України заявила, що проводить обшук в будинку Нафтогаз України в Києві.

2 березня СБУ порушила кримінальну справу за фактом заволодіння посадовими особами Нафтогаз України за попередньою змовою групою осіб 6,3 млрд кубометрів транзитного природного газу на суму понад 7,4 млрд гривень.

Ну от - пан Хорошковський пішов відпрацьовувати свою посаду :unsure: Фірташ, мабуть, рукоплеще - сама служба безпеки його інтереси захищає, причому досить задешево - де ще таке купиш :angry1:

Пан президент гарно вивчив методи свого попередника, якого він називав "татом" :ggggg:

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 04.03.2009 – 14:00

• 0

#743 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 14:19

Перегляд допису-=VJ=- (4.03.2009 13:56) писав:

Пан президент гарно вивчив методи свого попередника, якого він називав "татом" :unsure:
Знову наговорюєте. Наразі СБ України захищає закон - ловить злочинців, тим більше високопосадовців!
  • 0

#744 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 14:26

Перегляд дописуzav (4.03.2009 14:19) писав:

Знову наговорюєте. Наразі СБ України захищає закон

Так-так :unsure: Середу вони вже зайняли, залишається протягнути блокуванням дій Нафтогазу ще четвер та п"ятницю - і можна вже з суботи, коли нам відключать газ за несплату і надалі постачатимуть його виключно по переоплаті, яку Нафтогаз, звісно, ніколи не зможе зібрати, починати голосну кампанію про те, що "Тимошенко довела країну до відключення газу".

Їй-богу, я дивуюсь деяким людям, пане zav, штибу Вас. Я розумію Ваше вічне намагання постібатись, але ж є речі, з якими не жартують - мають бути якісь межі.
  • 0

#745 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 15:34

Перегляд допису-=VJ=- (4.03.2009 14:26) писав:

Їй-богу, я дивуюсь деяким людям, пане zav, штибу Вас. Я розумію Ваше вічне намагання постібатись, але ж є речі, з якими не жартують - мають бути якісь межі.
Чинному прем'єрові про це розповідайте, а не мені.
  • 0

#746 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 06:54

Перегляд дописуzav (4.03.2009 15:34) писав:

Чинному прем'єрові про це розповідайте, а не мені.

А до чого тут чинний прем"єр? Чинний прем"єр зараз захищає інтереси держави, а голова держави - інтереси приватного підприємця пана Фірташа. Різницю відчуваєте?
  • 0

#747 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 08:54

Перегляд допису-=VJ=- (5.03.2009 06:54) писав:

А до чого тут чинний прем"єр?
До вічного бажання попіяритися, хоча таки є речі, з якими не жартують, але їй це не донесли, нажаль.

Перегляд допису-=VJ=- (5.03.2009 06:54) писав:

Чинний прем"єр зараз захищає інтереси держави, а голова держави - інтереси приватного підприємця пана Фірташа. Різницю відчуваєте?
Факти маєте? Покажіть? Ґдє пракуроръ!
p.s. Я сподіваюсь зрозуміло, що потрібно надати не лише факти захисту Фірташа Президентом, а й факти захисту інтересів держави прем'єром, хоча останнє можна надати у відповідній темі.
  • 0

#748 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 09:59

Перегляд дописуzav (5.03.2009 08:54) писав:

Факти маєте? Покажіть? Ґдє пракуроръ!

У прокурора запитайте.

Факти дуже прості.

Ситуація полягає в об"ємі газу, який було передано одним з акціонерів компанії РУЕ, а саме Газпромом, Нафтогазу. На це є відповідні документи, за підписання яких і заарештували того чиновника, і які намагались забрати вчора.
Інший акціонер - структура пана Фірташа - не згодні з тим, що РУЕ було викинуто з посередництва. Це можна зрозуміти - за цим стояли мільярди. Багато джерел вказують, що цим невдоволений і сам президент з кількох причин - по-перше Тимошенко виконала те, чого не зміг він, по-друге Фірташ виступає основним спонсором президентської партії на виборах - але на цьому я вже не буду акцентувати увагу, бо ж Ви у мене зараз почнете вимагати скан документу з підписами. Тому зупинимось на невдоволеному Фірташі.
Оскільки розірвати угоду він не може, у нього залишається одне - блокувати рішення компанії на правах акціонера. Це типово рейдерський підхід - таких випадків в останній історії України вже десятки, якщо не сотні. Зокрема свого часу так воювали Теленор з Вимпелкомом. Але між справою Теленора та справою РУЕ є різниця - в першому випадку незгодні між собою акціонери пішли до суду, де й вирішили свої справи. Фірташ же не подав заяву до суду на те, що він незгоден з передачею газу. Чомусь це зробила СБУ, якій до внутршініх розбірок акціонерів не має бути діла, причому зробила справу по статті "привласнення", хоча як може державна структура щось "привласнити" - особисто мені незрозуміло.
Звідси дуже простий висновок. Фірташ не може оскаржити договір між Газпромом та Нафтогазом. Він також не може оскаржити передачу газу, інакше давно б вже позивався до суду. Натомість він вирішив діяти виключно рейдерськими методами, причому допомогою рейдеру цього разу стали не якісь там менти чи Беркут, а служба безпеки України, яка повинна захищати державні ж інтереси.
А враховуючи, що виключно за бажання чинного президента ця сама служба вже третій рік обезголовлена і керується в.о., якого можна зняти щохвилини, цілком логічним йде висновок, що в цій ситуації головним захисником інтересів Фірташа є чинний президент України. Хоча я не буду заперечувати і той варіант, що це може бути хтось з секретаріату - враховуючи той факт, якою слабодухою ганчіркою показав себе Ющенко за останні чотири роки.
Достатньо чітко розкладено?
  • 0

#749 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 10:37

Перегляд допису-=VJ=- (5.03.2009 09:59) писав:

Ситуація полягає в об"ємі газу, який було передано одним з акціонерів компанії РУЕ, а саме Газпромом, Нафтогазу. На це є відповідні документи, за підписання яких і заарештували того чиновника, і які намагались забрати вчора.
Документів на газ не бачив. Бачив лише заяву Газпром щодо передачі права стягувати борг з РУЕ. Маєте документи - покажіть конкретно.

Інший акціонер - структура пана Фірташа - не згодні з тим, що РУЕ було викинуто з посередництва. Це можна зрозуміти - за цим стояли мільярди.
Багато джерел вказують, що цим невдоволений і сам президент з кількох причин - по-перше Тимошенко виконала те, чого не зміг він, по-друге Фірташ виступає основним спонсором президентської партії на виборах - але на цьому я вже не буду акцентувати увагу, бо ж Ви у мене зараз почнете вимагати скан документу з підписами. Тому зупинимось на невдоволеному Фірташі.
Я вам відверто скажу, що підтримую і РУЕ, і невдоволеність Президента. Тому що після того, як РУЕ з Фірташом прибрали геть, газ подорожчав істотно. Це так чудово: прибрати посередника і підвищити ціну - краса! Фірташ в такому разі, робив державну справу - давав дешевий газ. Тепер маємо дорогий газ, але зате без ніяких посередників.

Чомусь це зробила СБУ, якій до внутршініх розбірок акціонерів не має бути діла, причому зробила справу по статті "привласнення", хоча як може державна структура щось "привласнити" - особисто мені незрозуміло.
Куди мав піти Фірташ - його справа.
А держава завжди і всюди привласнбювала одне - приватну вланість. Це називається націоналізація, і цим широко користується Тимошенко.

Натомість він вирішив діяти виключно рейдерськими методами, причому допомогою рейдеру цього разу стали не якісь там менти чи Беркут, а служба безпеки України, яка повинна захищати державні ж інтереси.
Тобто дешевий газ - це недержавний інтерес, а дорогий газ - це державний інтерес. Як цікаво.

А враховуючи, що виключно за бажання чинного президента ця сама служба вже третій рік обезголовлена і керується в.о.
Ху Оя Нічьосє!
Ви би хоч порахували скільки разів Президент подавав кандидатури на затвердження ВР України, бо лише кілька місяців тому Рада вкотре не затвердила главу СБ України. І це вина як раз БЮТ, котрий не підтримав - ідіть до Тимошенко скаржитися.
Коротко, це все загальні слова.
Конкретні документи, що засвідчують право власності Нафтогазу на транзитний газ до студії, будь ласка. І не документи митниці, чи податково, чи самого Нафтогазу, а документальне підтвердження Газпрому, наприклад, чи РУЕ.
  • 0

#750 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 11:49

Перегляд дописуzav (5.03.2009 10:37) писав:

Маєте документи - покажіть конкретно.

Ну, як я й казав. :rolleyes:

Я вам відверто скажу, що підтримую і РУЕ, і невдоволеність Президента. Тому що після того, як РУЕ з Фірташом прибрали геть, газ подорожчав істотно.

Типова українська ментальність.

А держава завжди і всюди привласнбювала одне - приватну вланість. Це називається націоналізація, і цим широко користується Тимошенко.

Приклади, будь ласка.

Тобто дешевий газ - це недержавний інтерес, а дорогий газ - це державний інтерес. Як цікаво.

Дешевий газ з купою умов, як для Білорусі, або дорогий газ без умов - так, це державний інтерес.

Ви би хоч порахували скільки разів Президент подавав кандидатури на затвердження ВР України

І скільки, назвіть? І головне - по яким особам?

лише кілька місяців тому Рада вкотре не затвердила главу СБ України.

Правильно. Ви читали висновок парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони щодо Наливайченка?

Коротко, це все загальні слова.

Так отож.
  • 0

#751 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 12:46

Перегляд допису-=VJ=- (5.03.2009 11:49) писав:

Ну, як я й казав. :rolleyes:
Казки ви казали і продовжуєте. Конкретних фактів не маєте.

Типова українська ментальність.
Зате у вас нетипова й неукраїнська. Може правду кажуть, що пан жид? Ги.

Приклади, будь ласка.
Газ у РУЕ вкрала державі, приватників лякає силовим відбирання їхніх підприємств - хібом не годуй, дай щось націоналізувати.

Дешевий газ з купою умов, як для Білорусі, або дорогий газ без умов - так, це державний інтерес.
Які це в РУЕ були умови? ніяких. Це в дорого газу Тимошенко умови - дешевий транзит. А РУЕ до вартості транзиту не мала стосунку - став, скільки хочеш.

І скільки, назвіть? І головне - по яким особам?
Щонайменше тричі Наливайченка. А що не так з особами? Особи злочинцям із Ради надто заважають, ге?

Правильно. Ви читали висновок парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони щодо Наливайченка?
Я чого тільки не читав: і про повалення конституційного ладу Наливайенком та Гелетеєм, і про українських вояків у Грузії, і про крадіжки газу Україною /хоча тут Тимошенко домоглася свого - украла таки в РУЕ, гиги/...
А ще мені подобається к людина, котра звинувачує іншу у порушенні закону, сама ж порушує закон навіть більше:
""Саме тому якщо президент завтра не внесе кандидатуру на посаду голови СБУ, ми рекомендуємо прийняти в першому читанні цей закон, розуміючи, що є проблема з його конституційністю", - підкреслив Гриценко."
© http://www.newsru.ua.../poru6nyky.html

Так отож.
Я радий, що ви визнали вашу неспроможність надати конкретні факти.
  • 0

#752 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 13:55

Ви би хоч порахували скільки разів Президент подавав кандидатури на затвердження ВР України, бо лише кілька місяців тому Рада вкотре не затвердила главу СБ України. І це вина як раз БЮТ, котрий не підтримав - ідіть до Тимошенко скаржитися.

Конкретний факт:

Верховна Рада прийняла ухвалу Про призначення Валентина Налівайченко на посаду голови Служби безпеці України. За відповідне рішення проголосували 230 депутатів: від фракції Партії регіонів - 0, БЮТ - 149, НУ-НС - 61, Компартії - 0, Блок Литвина - 20.
  • 0

#753 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.03.2009 – 14:50

Перегляд допису-=VJ=- (6.03.2009 13:55) писав:

Конкретний факт:

Верховна Рада прийняла ухвалу Про призначення Валентина Налівайченко на посаду голови Служби безпеці України. За відповідне рішення проголосували 230 депутатів: від фракції Партії регіонів - 0, БЮТ - 149, НУ-НС - 61, Компартії - 0, Блок Литвина - 20.
Що ?? не пройшло і три роки ? <_< :ggggg:
  • 0

#754 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.03.2009 – 22:28

Перегляд допису-=VJ=- (6.03.2009 13:55) писав:

Верховна Рада прийняла ухвалу Про призначення Валентина Налівайченко на посаду голови Служби безпеці України.

З'явився повноцінний голова, а в службі нічого не змінилося - тільки ще веселіше стало

У випадку, якщо СБУ не отримає матеріали по розмитненні газу РосУкрЕнерго і переведення його з транзитного в інший статус, спецпідрозділ Альфа може з'явитися в уряді. "Ми туди направили запит з приводу того, що нам необхідно отримати ці документи. На сьогоднішній день, на жаль, нам їх не дали, і позитивного відповіді ми не отримали. Я хочу сказати, що якщо ми не отримаємо цю відповідь, то нехай потім не дивує, що Альфа з'явиться і в Кабінеті міністрів "- підкреслив заступник голови СБУ. "Держава - це ще й репресивна машина. Нам потрібно було домагатися руху самого кримінальної справи", - заявив Хорошковський.

Клас. Тиск на найвищий орган виконавчої влади, погрози репресій. Так і згадуються гасла 2004-го року...
  • 0

#755 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.03.2009 – 01:51

Перегляд допису-=VJ=- (8.03.2009 22:28) писав:

З'явився повноцінний голова, а в службі нічого не змінилося - тільки ще веселіше стало

У випадку, якщо СБУ не отримає матеріали по розмитненні газу РосУкрЕнерго і переведення його з транзитного в інший статус, спецпідрозділ Альфа може з'явитися в уряді. "Ми туди направили запит з приводу того, що нам необхідно отримати ці документи. На сьогоднішній день, на жаль, нам їх не дали, і позитивного відповіді ми не отримали. Я хочу сказати, що якщо ми не отримаємо цю відповідь, то нехай потім не дивує, що Альфа з'явиться і в Кабінеті міністрів "- підкреслив заступник голови СБУ. "Держава - це ще й репресивна машина. Нам потрібно було домагатися руху самого кримінальної справи", - заявив Хорошковський.

Клас. Тиск на найвищий орган виконавчої влади, погрози репресій. Так і згадуються гасла 2004-го року...
Рада голосувала,а винен знову Президент. Усе так передбачливо. Що погано - винен Президент, що добре прем'єр.
p.s. Ви би створили про СБУ окрему тему.
p.p.s. А де погрози репрусій? Хіба держава не репресивна машина? Якщо в Альфи буде рішення прокуратури-суду на обшук КМУ - теж казатимете, що то злочинно?
  • 0

#756 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.03.2009 – 09:09

Перегляд дописуzav (9.03.2009 01:51) писав:

Рада голосувала,а винен знову Президент.

Рада затвердила його кандидатуру - такий вже порядок, що закони ради підписує президент, а рішення президента затверджує рада.
Але в роботі СБУ повністю підлегле президенту. З усіма наслідками.

Хіба держава не репресивна машина?

При Сталіні - так.

Якщо в Альфи буде рішення прокуратури-суду на обшук КМУ - теж казатимете, що то злочинно?

Ні, звісно.
А що, Нафтогаз вони обшукували з рішенням суду?
  • 0

#757 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.03.2009 – 09:36

Польща вирішила проблему дефіциту газу, що виникла у зв'язку з виключенням трейдера RosUkrEnergo з схеми постачань газу на Україну. Газпром домовився переоформити на себе контракт з Polskie Gornictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG) на постачання 2,5 млрд куб. м газу. Ціна питання - відмова Польщі від претензій на суму до $60 млн. і зниження ставки на транзит російського газу. Наступним кроком повинне стати витіснення RosUkrEnergo з ринку Угорщини. Діяльність RosUkrEnergo зараз перевіряють рахунковоъ палати Росії. "Ми плануємо завершити аудит компанії в кінці березня", - повідомив в п'ятницю голова Рахункової палати РФ Сергій Степашин

Цікаво буде спостерігати за подальшими подіями. Зокрема - чи скоро Agencja Bezpieczenstwa Wewnetrznego введе спецпідрозділ до PGNiG і заарештує його чиновників, які підписували ці домовленості? Як швидко ABW відкриє проти них кримінальну справу? Чи буде при цьому Лєх Качінські казати, що вони викорінюють корупцію серед чиновників, які так "бездарно здали національні інтереси" у вигляді 60 мільйонів доларів та зниження транзиту? Чи буде голова Kancelaria Prezydenta казати, що президент до кримінальної справи не має стосунку? І найголовніше - чи дізнаюсь я нарешті, як взагалі зовуть голову Kancelaria Prezydenta - бо каюсь, досі не знаю, на її сторінці лише новини про президента - і жодної заяви голови секретаріату, не кажучи вже про десяток його заступників.
  • 0

#758 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 10.03.2009 – 14:05

Перегляд допису-=VJ=- (10.03.2009 09:36) писав:

Польща вирішила проблему дефіциту газу, що виникла у зв'язку з виключенням трейдера RosUkrEnergo з схеми постачань газу на Україну. Газпром домовився переоформити на себе контракт з Polskie Gornictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG) на постачання 2,5 млрд куб. м газу. Ціна питання - відмова Польщі від претензій на суму до $60 млн. і зниження ставки на транзит російського газу. Наступним кроком повинне стати витіснення RosUkrEnergo з ринку Угорщини. Діяльність RosUkrEnergo зараз перевіряють рахунковоъ палати Росії. "Ми плануємо завершити аудит компанії в кінці березня", - повідомив в п'ятницю голова Рахункової палати РФ Сергій Степашин
Тобто Тимошенчисі вдалося й Польщу нагнути? Острашна!
Тепер зрозуміло, чому вона проти РУЕ - бо лобіює позицію Газпрому.
Дякую за відомості, бо ніяк не міг здогадатися.
  • 0

#759 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.03.2009 – 15:04

З повідомлень тут видно, що одним з головних досягнень пана Ющенка регулярно виставляється "питання Голодомору".
От і до Голодомору черга дійшла - "Комсомольська правда" просто пісяє окропом від щастя:

Дурно пахнущая история с украинским голодомором стала еще неприятнее, пишет Комсомольская правда. Команда Ющенко так активно доказывала, что от великого голода 1932 - 1933 годов пострадала только Украина, что не побрезговала откровенной ложью. На стенде, посвященном Голодомору, который выставили в Севастополе, оказались... фальшивые фотографии. Точнее - снимки реальные, только вот изображены на них страдающие от Великой американской депрессии граждане США. "Неточность" заметил депутат Севастопольского горсовета Андрей Меркулов.
- Меня удивил не только внешний вид украинцев, но и нетипичный для Украины ландшафт - на одном из фото росло что-то вроде бамбука, - говорит Меркулов.
Депутат решил провести расследование и через несколько часов блуждания по Интернету наткнулся на сайт shorpy.com. Оттуда, как оказалось, и были украдены "свидетельства" украинского холокоста.
- На самом деле кадры сняты в 1936 - 1937 годах в Канзасе, Калифорнии, Оклахоме, - сделал вывод депутат из Севастополя.

"Питання Голодомору", яким не покладаючи рук займався пан Ющенко на чолі з цілою службою безпеки, якій було не до корупціонерів, економічних злочинів, "Еліти" та будинку на Дніпровських схилах, не до роздачі київської землі на мільярди доларів та інших "дрібниць", виявилося вкотре бездарно проваленим - замість складання точних списків померлих відбухали напередодні економічної кризи меморіал в найдурнішому місці, яке можна було вибрати, вартістю в 300 мільйонів гривень, замість збирання точних доказів - накидали світлин, які під руку потрапили, давши в руки сусідам та п"ятій колоні всередині країни зайві козирі до рук.

А це ж питання піднімалось колись українцями, які бачили ці виставки - там ще трапляються світлини голоду в Сибіру за царату. Писали, говорили, зверталися - як об стіну горохом. Вийшла просто ще одна профанація чергової ідеї - спочатку Помаранчевої революції, потім "бандитам-тюрми", і от нарешті дійшла черга допомогти росіянам спаскудити найбільшу трагедію українського народу.
  • 0

#760 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:ФраникА)))

Відправлено 10.03.2009 – 15:16

Люди не знаю як Ви думаєте але Ющенко дуже багато хотів зробити йому просто не дали(згадайте лиш друге пришестя Юлі) в нього фактично забрали всі повноваження а лишили лиш що? споглядати як Україну руйнують.Його програма мала великі для України перспекти але все було зруйновано. Тому вважати що Ющенко - Дибіл (не баньте це літературне слово) не можна у нього дуже розважлива політика і можу лиш додати що він вичікую слушного моменту а для чого не відомо.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних