Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#721 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 26.02.2009 – 15:03

Перегляд допису-=VJ=- (26.02.2009 14:06) писав:

Мені Ваша математика теж подобається. По-перше гривню треба рахувати з 5,05, яким і був курс гривні з 2004 року. По-друге - 9,5*100/4,5=211%, а аж ніяк не 104, вчіть, пане, пропорції.
Ви точно щось у школі прогуляли.
Десь там, коли розповідали, що крім ділення, треба ще 100% віднімати.
А то вийде, що Ющенко зміцнив гривню на 5.5/4.5=122%. Воно, звіно, за вашою арихметикою правда, але люди вас не зрозуміють. Гиги.
"збільшення на 100% означає збільшення вдвічі"© http://uk.wikipedia.org/wiki/Процент

Перегляд допису-=VJ=- (26.02.2009 14:06) писав:

Щодо законів з Вами розмову припинено доти, доки не знайдете, до якої гілки влади відноситься Президент.
Якби це скасовувало третій параграф Статті 113 Конституції України щодо керування КМ України в своїй діяльності указами Президента України, то я би пошукав, але наразі бачу лише ваше небажання відповідати по суті питання з причини відсутності доказової бази вашої позиції, з чим принагідно вітаю вас зарахованим зливом.
  • 0

#722 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 26.02.2009 – 15:21

Перегляд дописуzav (26.02.2009 15:03) писав:

Якби це скасовувало третій параграф Статті 113 Конституції України щодо керування КМ України в своїй діяльності указами Президента України

Я не гірше Вас знаю, що конституція у нас тепер абсурдна. В тому числі і в цьому місці - найвищий орган виконавчої влади має керуватись указами незрозуміло кого.

Перегляд дописуzav (26.02.2009 15:03) писав:

наразі бачу лише ваше небажання відповідати по суті питання

Якого ще питання?

А зливаєте поки що Ви. І будете зливати, доки не поясните, до якої гілки влади відноситься наш Президент.

Перегляд дописуivansstef (26.02.2009 14:15) писав:

дивно.. мені не ліньки ж. хоча плодів я й не очікую...

Значить Вам робити нема чого. :)
  • 0

#723 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.02.2009 – 15:37

Перегляд допису-=VJ=- (26.02.2009 15:21) писав:

Я не гірше Вас знаю, що конституція у нас тепер абсурдна. В тому числі і в цьому місці - найвищий орган виконавчої влади має керуватись указами незрозуміло кого.

Перегляд допису-=VJ=- (26.02.2009 01:01) писав:

Є закон. Закон потрібно виконувати і крапка.
Як засвідчили, то виконуйте.

А зливаєте поки що Ви. І будете зливати, доки не поясните, до якої гілки влади відноситься наш Президент.
ОК! Зараз напишу запит до КС.
  • 0

#724 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 26.02.2009 – 15:41

Перегляд дописуzav (26.02.2009 15:37) писав:

Як засвідчили, то виконуйте.

Я не кабмін.
А кабмін виконує, не хвилюйтесь

Перегляд дописуzav (26.02.2009 15:37) писав:

Зараз напишу запит до КС.

А самостійно ніяк?
  • 0

#725 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.02.2009 – 15:46

Перегляд допису-=VJ=- (26.02.2009 15:41) писав:

А самостійно ніяк?
Можете й самостійно. Але ж ви не хочете. Отже буде через КС.
  • 0

#726 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.02.2009 – 15:50

Значить Вам робити нема чого. :)

я бачу Вам Є що робити!! :)

Гаразд.. за шнурочок потягнули, злив зарахували..

Я так зрозумів що окрім дитячих " А Ющенко нєхароший дядя" чогось доконаного та переконливо аргументованого немає...?? І всі негаразди Ви трактуєте по схемі "Хто всрався ?? Ющенко!!!" - небажаючи признавати справжніх винуватців ( винуватцю)
  • 0

#727 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 26.02.2009 – 18:45

Перегляд дописуzav (26.02.2009 15:46) писав:

Можете й самостійно. Але ж ви не хочете. Отже буде через КС.

Переводи стрілок в стилі itc не конають. Тому не треба флудити.

Перегляд дописуivansstef (26.02.2009 15:50) писав:

я бачу Вам Є що робити!! :)

Звісно є. А в перервах можна відпочити на форумі від роботи.

Перегляд дописуivansstef (26.02.2009 15:50) писав:

Гаразд.. за шнурочок потягнули, злив зарахували..
Я так зрозумів що окрім дитячих " А Ющенко нєхароший дядя" чогось доконаного та переконливо аргументованого немає...??

Я на "слабо" не ловлюся, не мрійте :)
Доводити людині, яка кричить "Земля пласка" основи астрономії у мене нема жодного бажання - з фанатиками будь-які дискусії заздалегідь провальні, більше того - тягнуть плюси за флуд, а я собі ще 10% не хочу.

Краще по темі:

Депутат Верховної Ради, член фракції Блоку Наша Україна - Народна Самооборона Юрій Кармазін заявив про підготовку Секретаріатом Президента плану із введення в Україні надзвичайного стану для скасування президентських виборів. Кармазін підкреслив, що відповідно до статті 21 закону про надзвичайний стан, в умовах введення такого положення забороняються зміна Конституції, виборчих законів, проведення виборів Президента і парламенту. "Ось для чого сьогодні нагнітається ситуація, піднімається курс долара ... Для того, щоб ми з вами вийшли на вулиці, і це було б підставою для видання указу (про введення надзвичайного стану", - заявив депутат.

Ось так от.
Сподіваюсь, що Кармазіна до фанатів Тимошенко ні у кого не виникне бажання зарахувати...
  • 0

#728 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.02.2009 – 20:04

Перегляд допису-=VJ=- (26.02.2009 18:45) писав:

Сподіваюсь, що Кармазіна до фанатів Тимошенко ні у кого не виникне бажання зарахувати...
Тут навіть бажати нема чого - одразу таких панікерів та підлабузників в одній пиці записувати в ж с полизачі Тимошенко.
"Крім Катеринчука, ”проти” висловилися Юрій Кармазін, Борис Тарасюк із рештою ”рухівців” та ”Народна самооборона” Юрія Луценка."© http://gazeta.ua/ind...=250694&eid=684
  • 0

#729 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.02.2009 – 17:37

Екс-міністр економіки Віктор Суслов: "При потуранні НБУ банки вирішують свої проблеми за рахунок громадян".

Цинізм банкірів вражає

Спокійно і зважено слухати представників НБУ стає все складніше. Тільки гривня почала нове падіння, як Нацбанк завів стару пісню, що все нормально і знаходиться під контролем. Втім, для них, може, все і йде за планом, тільки аж ніяк не для мільйонів українців. А слова керівників НБУ, що, мовляв, у зростанні долара в першу чергу винна валютна паніка населення, вже просто переходять кордон терпіння.
Вони (банківські позичальники) набрали $30 млрд валютних кредитів, і тепер змушені скуповувати ці долари для того, щоб віддати свої борги. А як їм - не купувати і розлучитися зі своїми квартирами і майном? Який у них вибір? І хто їм запропонував хоть какой-то варіант вирішення проблеми? Саме держава несе відповідальність за те, що навязала громадянам валютні кредити. Адже відсоткові ставки за доларовими кредитами були набагато нижче гривневих. Тепер же громадян намагаються зробити крайніми у девальвації валюти.

Крайніми хочуть зробити простих людей

Найбільше обурює у всій цій валютної лихоманці ще й той факт, що комерційні банки не повертають депозити (часто вже і після закінчення терміну дії договору), але при цьому регулярно розраховуються по зовнішніх боргах. Виникає логічне запитання: що у нас повинно бути пріоритетом: повернути депозити громадянам, коли термін закінчився, чи повернути борги західним банкам? Наприклад, банк "Надра", не повертаючи грошей своїм вкладникам, сотні доларів заплатив за зовнішніми боргами. Виходить, що коштом депозитів громадян країна розраховується за зовнішніми боргами. Якщо банки під "дахом" НБУ і далі будуть вирішувати свої проблеми за рахунок грошей вкладників, то очікувати поліпшення ситуації на валютному ринку не варто. Адже зовнішні борги комбанків становлять близько $90 млрд., $20 млрд заборгували інші комерційні організації.

У нас кредитній свавілля, а на Заході кредити дешевшають

Що ми бачимо в Європі? Там банківська політика, навпаки, спрямована на поліпшення життя громадян, а не фінустанов. Пріоритетом є виплата внутрішнього боргу банків перед жителями. Також серйозно змінилася і кредитна політика, тільки на відміну від українського Нацбанку, місцеві центробанки стимулюють матеріальний добробут громадян. У світі ціна кредитних ресурсів різко падає. Багато хто з центральних банків дає кредити під 0,25%, як в Європі, і ще нижче, практично під 0%, як в Японії. Відповідно, йде зниження комбанками процентних ставок за виданими раніше кредитами. В Україні ж навпаки - ставки підвищуються, а НБУ нікого не карає. І це при тому, що публікуються дані про дуже високу прибутковість операцій банків. Як за кредитами, виданими фізособам в минулому році, так і за січневі показники 2009 року. Скільки це буде продовжуватися - питання до влади. Хоча вони вже своє слово сказали, адже президент так і не відправив у відставку керівництво Національного банку, незважаючи на всі зусилля парламенту та уряду. З огляду на те, що Нацбанк сьогодні підтримується президентом України, то саме у Віктора Ющенка і потрібно вимагати роз'ясненнь, як планується стабілізувати ситуацію в банківській системі, без чого, зокрема, неможлива стабілізація курсу національної валюти. Я взагалі не розумію, чому натовп народу, напевно не усвідомлює цього, стоїть під НБУ, хоча повинен стояти під Секретаріатом Президента.

Щодо депозитів - то ще дрібниця. Ріжеться навіть бізнес - у банків велетенська заборгованість, наприклад, перед нашою компанією: люди платять за надані послуги, сплачують абонплату - і все це через каси банків, а до нас кошти не доходять, застрягають в банках, яким заплатили. А ті - в першу чергу ті ж "Надра", "Родовід" та інші - нічого не проводять далі. Як вони збираються розраховуватись - бог його знає, а поки що бізнес має виживати, як хоче - постачальникам при цьому треба платити, і то доларами, а не гривнями.
Одним словом, під теплим крильцем НБУ банківська система перетворилася на аналог Коза-Ностри в США в часи Великої депресії - коли громадяни ледь виживають, ті жирують. І все це з милостивої подачі президента (голова НБУ в такий кризовий час, нагадаю, "схований" на відпустці - як і психопат Черновецький). От вам і "лідер чи ганьба".
  • 0

#730 Крапля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 27.02.2009 – 17:55

Мене взагалі вбиває. коли починають розводити усі ці бла-бла-бла, по типу, Ющенко не винен - вона сама прийшла! Це тупе переведення "стрілок"!
  • 0

#731 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 27.02.2009 – 19:31

Перегляд допису-=VJ=- (27.02.2009 17:37) писав:

Тільки гривня почала нове падіння, як Нацбанк завів стару пісню, що все нормально і знаходиться під контролем.
Як аочала, так і закінчила.

І хто їм запропонував хоть какой-то варіант вирішення проблеми? Саме держава несе відповідальність за те, що навязала громадянам валютні кредити. Адже відсоткові ставки за доларовими кредитами були набагато нижче гривневих.
Держава нав'язла? Ояє Ху Нічьосє!
Відсотки тому й були нижчі, що ризики більші.
І чому це хтось має щось пропонувати банкам?

Якщо банки під "дахом" НБУ і далі будуть вирішувати свої проблеми за рахунок грошей вкладників, то очікувати поліпшення ситуації на валютному ринку не варто.
А за рахунок чого банками виршувати свої проблеми? Я їх розумію! Ги.

Щодо депозитів - то ще дрібниця. Ріжеться навіть бізнес - у банків велетенська заборгованість, наприклад, перед нашою компанією: люди платять за надані послуги, сплачують абонплату - і все це через каси банків, а до нас кошти не доходять, застрягають в банках, яким заплатили.
Я не фахіпець, тому не розумію, де саме затримуються гроші: абонент перераховує гроші одразу на ваш рахунок, то на що може вплинути банк?

Перегляд дописуКрапля (27.02.2009 17:55) писав:

Мене взагалі вбиває. коли починають розводити усі ці бла-бла-бла, по типу, Ющенко не винен - вона сама прийшла! Це тупе переведення "стрілок"!
Та кажіть одразу: то Ющенко кризу спеціяльно влаштував, щоби зробити дефолт і в такий спосіб здобти надзвичайний стан і одноосібне керування кераїною. І перегляд бюджету зараз теж він особисто блокує, так.
  • 0

#732 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.02.2009 – 08:52

Перегляд дописуzav (27.02.2009 19:31) писав:

Відсотки тому й були нижчі, що ризики більші.

Які ризики при курсі гривні останні десять років 5-5.5?

А за рахунок чого банками виршувати свої проблеми? Я їх розумію! Ги.

Я знав, що пан знайде виправдання усьому, навіть якщо Ющенко почне масове знищення немовлят.

Я не фахіпець, тому не розумію, де саме затримуються гроші: абонент перераховує гроші одразу на ваш рахунок, то на що може вплинути банк?

Абонент перерахував, ага. І квитанцію отримав. От тільки на безготівковий рахунок його готівка зарахована не була.
  • 0

#733 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 28.02.2009 – 16:16

Перегляд допису-=VJ=- (28.02.2009 08:52) писав:

Які ризики при курсі гривні останні десять років 5-5.5?
Гривня = ризик. Якщолюдина бере крезит у валюті, то ризики гривня вона бере на себе: зараз, наприклад.
Крім того, як я вже казав, розрахунок мого начальника засвідчив, що навіть за сучасної вартості валюти переплата за валютний кредит не перевищила переплати за гривневий кредит. То чого жалітися? Бо жадібність, ге?

Я знав, що пан знайде виправдання усьому, навіть якщо Ющенко почне масове знищення немовлят.
Банки працюють в умовах ринкової економіки /чи ви забули?/. Ющенко не має до них відношення.

Абонент перерахував, ага. І квитанцію отримав. От тільки на безготівковий рахунок його готівка зарахована не була.
Суд.
  • 0

#734 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.02.2009 – 16:36

Перегляд дописуzav (28.02.2009 16:16) писав:

Банки працюють в умовах ринкової економіки /чи ви забули?/.

Я не забув, я перший раз чую, що банки хоч в якійсь країні діють в умовах ринкової економіки. Завжди над ними стоїть нацбанк, як регулятор, і жорстко керує, аби забезпечувати стабільність національної валюти. Чи Ви забули обов"язки НБУ, зафіксовані в Конституції?

Ющенко не має до них відношення.

Не смішіть людей

Суд.

То звісно. Але це справа довга, тим паче проти банку, а ліцензійні відрахування треба сплачувати день в день.
  • 0

#735 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 28.02.2009 – 16:48

Перегляд допису-=VJ=- (28.02.2009 16:36) писав:

Я не забув, я перший раз чую, що банки хоч в якійсь країні діють в умовах ринкової економіки. Завжди над ними стоїть нацбанк, як регулятор, і жорстко керує, аби забезпечувати стабільність національної валюти. Чи Ви забули обов"язки НБУ, зафіксовані в Конституції?
Не жорстко.
Це ж яка національну валюта в Німеччині, наприклад?

Не смішіть людей
От ви й не смішіть.

То звісно. Але це справа довга, тим паче проти банку, а ліцензійні відрахування треба сплачувати день в день.
Кредит.
  • 0

#736 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.02.2009 – 16:54

Перегляд дописуzav (28.02.2009 16:48) писав:

Це ж яка національну валюта в Німеччині, наприклад?

Така сама, як і банк

Перегляд дописуzav (28.02.2009 16:48) писав:

От ви й не смішіть.
Кредит.

І ще мені хтось про жарти буде закидати.
  • 0

#737 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 10:08

Суд.

От і ще одне підтвердження.

"Прокуратура Киева установила, что акционерный коммерческий банк (АКБ) "Киев" не перечислил на счета КП "Главный информационно-вычислительный центр" (ГИВЦ) 3,6 млн грн, уплаченных киевлянами за коммунальные услуги, а использовал их для погашения собственных кредитных обязательств. В результате компании "Киевэнерго", "Киевводоканал", "Киевгаз" и другие не получили денег, что, по мнению прокуратуры, могло привести к отказу от предоставления коммунальных услуг в столице. В компаниях "Киевэнерго", "Киевгаз" и "Киевводоканал" подтверждают выводы прокуратуры. В частности, как сообщила вчера Ъ пресс-секретарь "Киевэнерго" Иванна Майстренко, по большинству платежей филиалы банка "Киев" высылали только реестры – документы, свидетельствующие о том, какие суммы должны быть перечислены. "В соответствии с этими циркулярами получалось, что нам должны выплатить 197 тыс. 52 грн. Однако "живыми" деньгами мы получили только 18 тыс. 351 грн",– заявила Ъ госпожа Майстренко. По информации пресс-службы "Киевгаза", если раньше компания получала от ГИВЦ около 1 млн грн, то за последние два месяца сумма перечислений "составила всего лишь 20-30 тыс. грн"."

Що робить в таких ситуаціях так ревно захищене президентом керівництво нацбанку? Посилає людей на три веселі літери

Веб-конференція керівника групи радників голови НБУ Валерія Літвіцкого повинна була відбутися сьогодні, 3 березня. Пан Літвіцкій ознайомився з питаннями, які вже задали читачі, після чого відмовився від зустрічі. А його колега Сергій Кругик пояснив це так: «На ці питання ніхто не зможе дати відповіді. Пан Літвіцкий зробив помилку, коли погодився на участь у веб-конференції. Люди чекають прямої відповіді на свої питання, а у нас її немає».
Вельми прямолінійно - і так же нешанобливо до читачів зокрема і до громадськості в цілому. І ця незграбна відповідь виходить від чиновника, одне з головних службових завдань якого - налагодити і підтримувати зв'язки з громадськістю

• 0

#738 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 12:03

Перегляд допису-=VJ=- (4.03.2009 10:08) писав:

От і ще одне підтвердження.
Бачу підтвердження належної роботи прокуратури. Що ще бажаєте підтвердити?
  • 0

#739 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 12:15

Перегляд дописуzav (4.03.2009 12:03) писав:

Що ще бажаєте підтвердити?

Що банки крадуть гроші. При цьому жодних санкцій чи навіть коментарів від НБУ, як головного наглядача над банками, щодо цих фактів так і не видно.
  • 0

#740 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 12:46

Перегляд допису-=VJ=- (4.03.2009 12:15) писав:

Що банки крадуть гроші. При цьому жодних санкцій чи навіть коментарів від НБУ, як головного наглядача над банками, щодо цих фактів так і не видно.
Він наглядає, а не карає. Карає - суд. От прокуратру нарила - суд каратиме. До чого тут НБ УКраїни?
Зі Статті 55 Закону України "Про Національний банк України":
"Національний банк не здійснює перевірок і ревізій фінансово-господарської діяльності осіб, зазначених у цій статті."©
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних