Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#681 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м. Львів

Відправлено 19.02.2009 – 09:33

Для чого було створювати таку тему? Автор там пише, що Майдан відбувся через бажання системних змін, так, частково можна із ним погодитися, але варто сказати, що символом цих змін була постать Ющенка і головною метою було те, щоб Президентом стала всенародно обрана людина, а не той, на користь кого фальсифікували вибори. Не варто тепер підміняти поняття, скандували "Ющенко - так!", якщо я не помиляюся. Він - символ, які кроки він робить на цій посаді - це вже інше питання. Наскільки я розумію, автор підтримує ЮВТ, але я тоді його запитаю: як так, Тимошенко не хоче ппроведення дострокових виборів в Тернополі, бо то, мовляв навантаження в часи кризи, але імпічмент, то можна? Побачив би я, чи хтось дозволив би собі такі вислови в адресу Януковича, коли б він тоді переміг. Всі би сиділи, як миші, на кухні і пошепки би говорили. І це не перебільшення, я знаю, що говорю - вже під час кампанії 2004 до Львова приїжджали "пацани" з Донецька, свої порядки встановлювали. Тоді голова облгазу нашого під охороною з автоматами ходив, бо готували рейдерське захоплення, це не чутки, типу "баба бабі сказала", а достовірна інформація. Знає автор теми, що було б вже до цього часу? А тут ще на Ющенка всі накинулися, бо він всім заважає... Я не є прихильнмком всіх тих кроків, які робить ця людина - він для країни Європи більше підходить на Президента, але не для нас, але ми його обрали і мені за свій вибір не соромно - у тодішній ситуації це було єдино можливе правильне рішення. Як би там не було, але бодай національні інтереси він обстоює. Хто ще з Президентів зважився на критику Росії і т.д.? На мою думку, Ющенко - це добрий економіст, але не політик - у нашій країні політика - це мистецтво інтриг, а майстром цього є зовсім інша людина. Так, Ющенко людина із багатьма мінусами, але він багато зробив для розвитку свободи у нашій країні, яку частина політиків витлумачила для себе, як вседозволеність... Подивися б я, як про відставку Януковича би листи підтримували, думаю, тоді організаторам доля Гонгадзе б світила, а ми ще кажемо, що Ющенко когось утискає...
  • 0

#682 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 19.02.2009 – 10:07

Перегляд дописуyurec4yk (19.02.2009 09:28) писав:

думаю президент повинен бути сильною особистістю, яка керує державою. а наш, лише бджіл уміє розводити
А що уміє наш народ? Плакатись і поносити кожного керманича, хто стає при владі?
  • 0

#683 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.02.2009 – 10:10

Теми з"єднано
  • 0

#684 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 11:19

Перегляд дописуТемний ангел (19.02.2009 09:33) писав:

бодай національні інтереси він обстоює.

Мені так подобається це виправдання. Які - у вишиванці інколи ходить? На цьому відстоювання інтересів закінчується - навіть діти в англомовній школі вчаться.

Я дивуюся людям, які приводять такі виправдання. Складається враження, що вони проковтнуть що завгодно, аби воно було загорнуте у вишитий рушник і подавалось під гімн України.

Хто ще з Президентів зважився на критику Росії

Величезний здобуток. Грандіозний. Перед цим тьмяніють постаті усіх визначних історичних осіб від Македонського та Цезаря до Гітлера зі Сталіним.

він багато зробив для розвитку свободи у нашій країні

Через кілька тижнів після перемоги почавши журналісту тикати, розповідати йому про морду і закривати синочка. Так, дуже багато зробив.

Подивися б я, як про відставку Януковича би листи підтримували, думаю, тоді організаторам доля Гонгадзе б світила

Доля Гонгадзе, підозрюю, справа рук Мороза та кількох любих друзів з оточення нинішнього президента. Тільки там можна пояснити, що за вісім років поки що не спромоглися навіть тіло ідентифікувати, не кажучи вже про знайти винуватців. Кількох цапів-відбувайл для вигляду посадили на символічні строки - і на цьому все зам"ялося.

А Януковича занадто яйця малі для диктатури. Інакше б його не опускали так раз за разом з прем"єрів. Та й з помаранчевою революцією було б те саме, що в Грузії з протестами проти Саакашвілі.

Перегляд дописуОлеська (19.02.2009 10:07) писав:

А що уміє наш народ? Плакатись і поносити кожного керманича, хто стає при владі?

Наш народ уміє виживати - навіть при повних йолопах при владі. Вже за це його можна поважати.
  • 0

#685 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 13:20

Перегляд допису-=VJ=- (19.02.2009 11:19) писав:

Через кілька тижнів після перемоги почавши журналісту тикати, розповідати йому про морду і закривати синочка. Так, дуже багато зробив.
Про мене, краще прилюдно потикати в морду, ніж таємно голову відрізати.
  • 0

#686 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 13:25

Перегляд допису-=VJ=- (19.02.2009 11:19) писав:

А Януковича занадто яйця малі для диктатури. Інакше б його не опускали так раз за разом з прем"єрів. Та й з помаранчевою революцією було б те саме, що в Грузії з протестами проти Саакашвілі.
Не малі. На щастя, тоді питання застосування сили вирішував Кучма, якому вистачило розуму цього не робити, а Янукович і іже з ним пропонували саме силовий варіант, про що згадували вже не один раз безпосередні учасники тих подій. Якщо тоді був би такий бардак, як зараз (коли прем'єр і Президент є затятими ворогами), то хто знає, чим би все скінчилося.
  • 0

#687 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 14:45

Перегляд дописуТемний ангел (19.02.2009 13:25) писав:

про що згадували вже не один раз безпосередні учасники тих подій.

Які саме?
  • 0

#688 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 20:47

Перегляд допису-=VJ=- (19.02.2009 14:45) писав:

Які саме?
Пан хіба не безпосередній учасник тих подій?..
  • 0

#689 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 21:11

Перегляд дописуzav (19.02.2009 20:47) писав:

Пан хіба не безпосередній учасник тих подій?..

Аж ніяк. Кучму та Януковича взагалі лише по телевізору бачив.
  • 0

#690 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 09:18

Перегляд допису-=VJ=- (19.02.2009 14:45) писав:

Які саме?
Про це вже говорили давно і багато, собливо після того, як колишні "кучмісти" пристроїлися у "помаранчевих" - це розповідали люди, які брали участь у нарадах, які проводив в той час Кучма.
  • 0

#691 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 10:52

Перегляд дописуТемний ангел (20.02.2009 09:18) писав:

Про це вже говорили давно і багато, собливо після того, як колишні "кучмісти" пристроїлися у "помаранчевих" - це розповідали люди, які брали участь у нарадах, які проводив в той час Кучма.

Прізвища, хоч якісь, назвете?

Стосовно "пристроїлися" - потішили. Людина, яка "пристроюється" готова сказати все, що завгодно.
От приміром Ющенко хотів "пристроїтись" на посаду президента - і сказав, що його отруїли. Тому хотілось би почути про неупереджених свідків.
  • 0

#692 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 15:18

Перегляд допису-=VJ=- (20.02.2009 10:52) писав:

Тому хотілось би почути про неупереджених свідків.
Ви читаєте забагато казок, пане.
  • 0

#693 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 21.02.2009 – 16:59

Перегляд дописуОлеська (19.02.2009 10:07) писав:

Саме це він і уміє це точно. Вже навіть бридко від такого уміння..
  • 0

#694 Крапля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 17:44

А чому тут радіти? Добре, не будемо брати ті верстви населення, що "утримує" бюджет. Але ті ж бізнесмени - скільки разів вже було заявлено владі: "Не доаомагаєте, так не заважайте хоча б!"
  • 0

#695 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 19:38

Перегляд допису-=VJ=- (20.02.2009 10:52) писав:

Прізвища, хоч якісь, назвете?
3 березня на СТБ обіцяють передачу про ті поїдії... типу правда від першоджерел, угу. Можете глянути, тіко встигніть телебач купити, гиги.
  • 0

#696 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 23.02.2009 – 10:59

Трохи жартівливого до дня народження любого для деяких людей президента <_<

23 лютого Віктору Ющенку виповнюється 55 років (щоб відзначити день народження, він узяв відпустку). Напередодні "Газета..." погадала по руці президента. Хіромант, не знаючи, кому ворожить, пообіцяв дальню подорож, благополучну старість і побачив проблеми з грошима і законом.

Нам вдалося відшукати відповідне фото лівої руки президента у відповідному для ворожіння ракурсі. Але хіроманта з 18-річним стажем, Михайла Леонтійовича Онопрієнко, це не збентежило: ліва - так ліва. До речі, ми зізналися фахівцеві, що це долоня відомої людини, але не говорили, чия саме, - щоб чесніше було. Отже він говорив тільки те, що бачив по лініях руки на фотографії. Наприклад, те, що старість обіцяє бути щасливою і забезпеченою, а років в 60 ця людина змінить місце проживання. Але про все по порядку.

Лінія серця
Хіромант: Тут «вилочка» на Юпітер, що говорить про постійність в любові. Крім того, є квадрат на горбі Венери - знак захисту від любовних інтриг і захоплень. Але в його життя часто втручаються близькі: родичі або друзі, які диктують, як жити.
«Газета.»: У любовних інтригах Віктор Андрійович дійсно не помічений. Що стосується ревнощів - якщо застосувати це відчуття і в політичному значенні, то до чужих успіхів таки ревнивий. А з приводу близьких, які диктують, як жити, - говорять, сильний вплив на Віктора Андрійовича надає його рідний брат Петро.

Лінія долі
Хіромант: З 18 приблизно до 23 років видно «острів» - несприятливий знак, особливо в особистому житті, мабуть, там все було через пень-колоду.
«Газета.»: У 23 роки, в кінці 77-го Віктор Андрійович одружувався вперше. Як відомо, цей брак розпався. Його колишня дружина Світлана, мама Віталіни і Андрія Ющенка на людях майже не показується.

Хіромант: А ось в 32-33 роки - якийсь великий успіх, життя змінилося до кращого.
«Газета.»: Саме у цей період Ющенка зробив кар'єрний стрибок: від керівника Ульяновського відділення Держбанку СРСР до замначальника управління республіканської контори Держбанку СРСР.

Хіромант: Десь в 45 років на його долю вплинула дуже сильна людина і до цих пір робить на нього вплив.
«Газета.»: З 1993-го по 1999 рік Віктор Андрійович працював в Нацбанку. Його наставник і вчитель Вадим Гетьман убитий в квітні 1998-го. А в 1999-му Ющенку став прем'єр-міністром за уявленням Леоніда Кучми.

Хіромант: У 50-52 роки - трапилася серйозна зміна в кращу сторону, як би по його бажанню, але його роль скоріше пасивна. Ці події навряд чи стосуються трудової діяльності: просто новий виток, зміна місця проживання, способу життя. Можливо, придбання нерухомості.
«Газета.»: 50 років - це якраз 2004-ою: Майдан, Оранжева революція. На початку 2005-го - інавгурація.

Фаланга волі, фаланга логіки
Хіромант: Сила волі є, фаланга логіки - розвинена досить. У цієї людини добре виражена лінія влади, панування над іншими людьми.

Лінія життя
Хіромант: Я дивлюся, що приблизно в 17, 25, 28, 35 і 40 років є витки кар'єри, якійсь професійній діяльності. У період з 55 до 65 років очікується зміна місця проживання або подорож, яка зіграє важливу роль в житті...
«Газета.»: Що відбувалося в житті Віктора Андрійовича в ці роки? У 17 років він закінчив середню школу. У 25-28 виконував обов'язки економіста і керував Ульяновськім відділенням Держбанку СРСР. А в 35 став зампредседателя правління республіканської контори Агропромбанку СРСР.
До 40 років Ющенка отримав пост голови правління і розділу Нацбанку України.
А 55 Віктору Андрійовичеві виповнюється сьогодні. Отже, якщо вірити хіромантові, можна і до подорожі готуватися.

Лінія голови

Хіромант: Лінія голови розгалужується з лінією життя - це говорить про те, що він може швидко і спонтанно ухвалювати рішення, ні з ким не радячись. Бачу «острів» (знак препятствія) на цій лінії, значить, у нього були якісь проблеми років близько 20-25, головні болі, можливо, зриви психологічні. Але далі все вирівнюється і йде добре.
«Газета.»: Щодо спонтанних рішень президента фахівець вгадав. У 21 рік Ющенко пішов в армію, де прослужив один рік - може, хлебнув там «дідівщини» - це і був психологічний зрив.

Квадратик на лінії життя
Хіромант: Чи є нечесні гроші на цих руках - напевно сказати не можу (хіромант відповідає на наше питання «Ці руки крали?». - Ред.) Але квадрат на лінії говорить про наявність якихось проблем, пов'язаних з грошима і із законом. Можливо, йдеться проблемах з якимись фіскальними органами. Якісь випадки були років в 30.
«Газета.»: 30 років - це 1984 рік і керівництво одним з філіалів Держбанку.

Лінія Сонця
Хіромант: У 60 років лінія Сонця посилає відгалуження на горб Меркурія. Це прекрасний знак! Значить, в порядку здоров'я, трудова, розумова, творча діяльність. Якщо він вирощуватиме квіти на дачі або щось майструвати - все добре виходитиме. (Може, все-таки бджоли? - Ред.)
До 70 років - лінія глибока, чітка. Значить, старість буде в шані, забезпечена фінансово. У 60 років очікується подорож водним транспортом, морями-океанами, з благополучним результатом. Правда, в 62-65 років на лінії Сонця «острів» - це загроза здоров'ю. Потрібно берегти зір.

Браслети
Хіромант: Кожний з трьох «браслетів» на кисті означає 30 років життя. Значить, це рука довгожителя. Квадрат на горбі Сатурну - знак захисту від насильницької смерті. Колір долонь ніжно-рожевий. Значить, людина - спокійний за вдачею, добрий, любить людей. Але якщо вивести його з себе, то буде грім і блискавка!
«Газета.»: Яким буває «виведений з себе» президент, показало недавнє засідання СНБО, коли він критикував роботу Тимошенко у форматі базарної лайки.

Ну і безпосередньо до теми:

Черновецького не буде цілий місяць - до 21 березня. Говорять, «пішов з арени» за наполегливими рекомендаціями секретаріату президента. У розпорядженні, підписаному самим Леонідом Михайловичем, сказано, що мер йде у відпустку на 30 календарних днів за узгодженням з президентом. Дивно, але пояснити, що трапилося з мером, який навіть не дочекався ухвалення основного міського документа - бюджету, з оточення Черновецкого офіційно не захотів ніхто. За інформацією прес-служби, у мера проблеми з легенями, які він і хоче підлікувати, узявши відпустку за свій рахунок. Але в день, коли Черновецкий захотів узяти відпустку, він виступив під мерією на мітингу, і навіть заспівав пісню «Кохана моя». А потім з'явився на сесії. Виглядав підтягнутим, свіжим, в білій сорочці, на фізично хворого він був не схожий. У кулуарах же говорять, що мер зараз в Ізраїлі. Виїхати з країни Леоніду Черновецкому порадили в секретаріаті президента, підпис якого обов'язковий на заяві на відпустку мера столиці. Як розповіли джерела, близькі до оточення президента, і джерела з оточення мера, минулого тижня в секретаріат президента був викликаний Вячеслав Супруненко, зять мера і депутат з його Блоку. Йому і було сказано, щоб Черновецкий зник на місяць з поля зору громадськості.
  • 0

#697 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 24.02.2009 – 14:51

Балога обрушился с критикой на "инвалидную коалицию".

Цікаво, хтось мені може пояснити, чому я постійно чую президентського сантехніка - раз в сто частіше, аніж самого президента? Їй-бо - у мене складається враження, що президентом у нас працює Балога. Бо якщо ні, то я не розумію, хто давав слово сантехнікам.
  • 0

#698 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.02.2009 – 17:29

Перегляд допису-=VJ=- (24.02.2009 14:51) писав:

Балога обрушился с критикой на "инвалидную коалицию".

Цікаво, хтось мені може пояснити, чому я постійно чую президентського сантехніка - раз в сто частіше, аніж самого президента? Їй-бо - у мене складається враження, що президентом у нас працює Балога. Бо якщо ні, то я не розумію, хто давав слово сантехнікам.
По-перше, Президент говорить доволі часто, а те що ви не чуєте, то вада у відсотності у вас телевізору, на чому ми неодноразово зауважували. А по-друге, це ж ви не чуєте, а не Президент не говорить.
  • 0

#699 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 24.02.2009 – 20:35

Перегляд дописуzav (24.02.2009 17:29) писав:

По-перше, Президент говорить доволі часто, а те що ви не чуєте, то вада у відсотності у вас телевізору, на чому ми неодноразово зауважували. А по-друге, це ж ви не чуєте, а не Президент не говорить.

По-перше питання, чому взагалі чутно президентського сантехніка, Ви залишили без уваги :)
А по-друге - можемо порахувати задля цікавості, в скількох останніх новинах були слова президента, а в скількох Балоги. Хочете?

<_< :) :ggggg:
І року не пройшло. Я б на місці президента такий секретаріат би розігнав до ноги - дочекатися рівнесенько кінця визначеного законом терміну і лише в останній день відповісти . :ggggg:

Геніальність слогу варто оцінити:

Секретаріат Президент відповів сьогодні на оприлюднене 24 грудня минулого року спільну заяву Української правди й Корреспондент.net з приводу ситуації, що склалася навколо питань інтернет-користувачів Президенту, які задавалися Віктору Ющенку.

Нагадаємо, що 23 грудня, під час підсумкової прес-конференції Президента України Віктора Ющенка прес-секретар Президента Ірина Ванникова зробила заяву про те, що питання від аудиторії інтернет-користувачів, що набрав найбільшу кількість голосів ", відображає інтереси російських інтернет-користувачів".

Самий рейтинговий питання, що набрав більше 100 тисяч голосів інтернет-користувачів на трьох ресурсах в рамках акції по збору питань Постав запитання президентові України, звучало наступним чином: "Шановний пане презедент, скажіть будь-ласка, скільки нам (простим людям) потрібно Вам заплатити, щоб Ви разом з усіма депутатами ВР, міністрами, урядовцями назавжди виїхали за кордон і не заважали Україні нормально розвиватися? ". Віктор Ющенко, відповідаючи на найпопулярніший від інтернет-користувачів, назвав його провокаційним і сказав, що "дві третини авторів цього питання знаходяться не в Україні і не представляють український народ".

Вже після прес-конференції керівник прес-служби президента Лариса Мудрак, пояснюючи заяву Ірина Ванникова, заявила Українській правді, що Секретаріат Президента замовив "експертизу у відповідних державних органів". У зв'язку з цим Корреспондент.net та Українська правда заявили 24 грудня, що наявні у видань дані свідчать про те, що інформація, оприлюднена прес-секретарем Президента, не відповідає дійсності. За даними фахівців двох інтернет-видань, а також за даними відкритої статистики, серед тих, хто голосував, ставив питання Президенту і відвідував спеціально створену для цього сторінку, близько 80% українських користувачів. Корреспондент.net та Українська правда також заявили, що не давали своєї згоди на аналіз інформації щодо голосування на сайтах. Видання зажадали від Секретаріату Президента роз'яснення інформації, озвученої на підсумковій прес-конференції Віктора Ющенка в прямому ефірі.

Сьогодні, 24 лютого, Корреспондент.net редакція отримала по електронній пошті відповідь на спільне звернення Корреспондент.net та Української правди, підписана керівником Головної служби інформаційної політики Секретаріату Президента України Ларисою Мудрак.

Нижче цитується його текст:

"На Ваш спільний запит з Інтернет-виданням Українська правда щодо ситуації, яка склалася під час прес-конференції Віктора Ющенка 23 грудня минулого року. У відповідь повідомляємо наступне. Підсумкова прес-конференція Глави держави відбулася в поєднанні з інтерактивним спілкуванням з Інтернет-аудиторією. Президент відповів на найрейтинговіші питання, які були визначені в тому числі за допомогою мережевих технологій.

Готуючи інтерв'ю Глави держави інтернет-виданням Секретаріат Президента консультувався з різними службами і фахівцями. Вони підтвердили наявність інформаційних атак, зокрема від організованих інтернет-груп сусідніх країн для збільшення рейтингу окремих питань.

Здогадки інтернет-видання щодо можливого зовнішнього втручання в роботу серверів учасників інтернет-проекту [видань, збирають для Президента питання від інтернет-аудиторії - Ред.] Не відповідають дійсності і є абсурдними. Ми гарантуємо, що ніяких порушень приватного інтернет-простору при підготовці та проведенні проекту не було.

Слід підкреслити, що даний проект в такому технологічному виконанні став для України свідченням безумовної відкритості та незаангажованості. Президент першим з українських політиків погодився на такий формат роботи з Інтернет-аудиторією. Власне це і є реальна СВОБОДА СЛОВА ПО-ЮЩЕНКОВСКІ, де існує повна відкритість інформації та підзвітність народу.

І останнє.

Ми переконані, що комунікація між органами влади та інститутами громадянського суспільства, до яких відносяться і засоби масової інформації, повинна будуватися на принципах взаємної поваги та взаємної відповідальності. Разом ми досягнемо значно більше, ніж поодинці ".

Секретаріат навіть брехати нормально не вміє, а в технічних питаннях плаває, як американські адвокати на суді проти торрентів.
  • 0

#700 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.02.2009 – 20:58

Перегляд допису-=VJ=- (24.02.2009 20:35) писав:

По-перше питання, чому взагалі чутно президентського сантехніка, Ви залишили без уваги <_<
По-перше, президентський сантехнік ніколи не висловлювався в засобах масової інформації.

Перегляд допису-=VJ=- (24.02.2009 20:35) писав:

А по-друге - можемо порахувати задля цікавості, в скількох останніх новинах були слова президента, а в скількох Балоги. Хочете?
Хочу.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних