Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#661 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 18.02.2009 – 17:40

:) жах..
взагалі-то я аполітична і в ті справи не лізу...
але...що за "мода" у всьому і вся звинувачувати одну людину? Ну може і неправий він був в дечому, але то не означає, що можна його ганити таким чином. Я в політиці "нуляча" але розумію, що ситуація в країні не залежить від однієї людини. Так як і на підприємтсві. Тим більше, що в нас влада поділяється на три гілки, які взаємодоповнюють одна одну і контролюють.
  • 0

#662 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Луцьк

Відправлено 18.02.2009 – 17:52

в умовах кризи постійні сварки Ющенко та Юлі лише посилюють панічні настрої населення, а тому довіри до останніх, нажаль немає і думаю, не буде......щодо підтримки......немає поки що альтернативи.....
  • 0

#663 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 18.02.2009 – 18:05

Підтримати — означає брати участь у цьому шабаші. Голосуючи «за» або «проти», ти всеодно голосуєш :)
  • 0

#664 Kozak_Mamaj

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень
  • Місто:Лучеськ Великий

Відправлено 18.02.2009 – 18:48

Та дайте йому спокiй - менше року лишилось. Хай уже добуде. Принаймi Ющенко це краще нiж запроданцi Тимошенко з Яником.
  • 0

#665 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 18.02.2009 – 18:50

Перегляд дописуKozak_Mamaj (18.02.2009 18:48) писав:

Та дайте йому спокiй - менше року лишилось. Хай уже добуде. Принаймi Ющенко це краще нiж запроданцi Тимошенко з Яником.

Гітлер все ж кращий за Сталіна, таки да
  • 0

#666 Invictus

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 320 повідомлень
  • Місто:зиготи

Відправлено 18.02.2009 – 18:51

І в нашій "напіврозваленій" країні пропаганда набирає обертів навіть в Інтернеті. Звичайно, людина пройшла процедуру реєстрації лишень для того, аби донести благу вість про імпічмент президента, керуючись абсолютно благородними порухами душі. Тільки навряд чи імпічмент допоможе. Жертви не врятували ацтеків від Кортеса.

Повідомлення відредагував Invictus: 18.02.2009 – 18:53

• 0

#667 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.02.2009 – 18:54

Угу,можна їх всіх порозпускати. А кого натомість поставити?)))
"ВІВАТ, АНАРХІЯ!", чи що?))
  • 0

#668 Kozak_Mamaj

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень
  • Місто:Лучеськ Великий

Відправлено 18.02.2009 – 18:55

Перегляд дописуNomad (18.02.2009 18:50) писав:

Гітлер все ж кращий за Сталіна, таки да
Абсолютно не коректне порiвняння. Не пересмикуйте.
  • 0

#669 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 18.02.2009 – 19:43

Перегляд дописуKozak_Mamaj (18.02.2009 18:55) писав:

Абсолютно не коректне порiвняння. Не пересмикуйте.

Зато правда
  • 0

#670 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 18.02.2009 – 20:18

Перегляд дописуKozak_Mamaj (18.02.2009 18:48) писав:

Та дайте йому спокiй - менше року лишилось. Хай уже добуде.
Ти не розумієш, хтось собі рейтинг має зробити на його «трупі».
  • 0

#671 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 18.02.2009 – 22:31

Я проти відставки чинного Президента. Хоча він мені не подобається, дуже в ньому розчарований. Думаю він себе найкраще реалізує народним депутатом, лідер опозиції. Йому буде зручно (критикувати всіх простоіше буде), і можливо собі з часом трохи рейтинг підниміть.
Залишився рік, так що почекаємо. Вибори зараз недоречні...
  • 0

#672 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.02.2009 – 22:32

Перегляд дописуD1m{@} (18.02.2009 22:31) писав:

Залишився рік, так що почекаємо. Вибори зараз недоречні...

Ми маємо всі шанси цього року не прожити з такою ситуацією. Краще її вирішити швидше.
  • 0

#673 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 18.02.2009 – 22:35

Перегляд допису-=VJ=- (18.02.2009 23:32) писав:

Ми маємо всі шанси цього року не прожити з такою ситуацією. Краще її вирішити швидше.
Бггг...
Іншими словами - відставляємо Ющенка, назначаємо Юльку - смерть настане моментально, не будемо мучитись. Гуманно.
  • 0

#674 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 18.02.2009 – 22:38

А гроші на вибори де взяти?! Б"юджетом не передбачено грошей на проведення виборів, наскільки я знаю. А витрачати гроші зі стабілізаційного фонду - дурість! Якщо і проводити вибори, тоді Президенські, Парламенські і до місцевих рад. Але до цього прийняти нову конституцію, з Президенською формою правління. Без Прем"єр-міністра, а Президент самостійно формує уряд. Народних депутатів 150 чоловів і без всяких пільг, високих зарплат, і по мажоритарній системі... хоча це поки що не реально! нажаль

Цитата

смерть настане моментально

Ага ) як японські самураї собі смерть мечем робили... як це називається? харакірі чи як? забув
  • 0

#675 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.02.2009 – 23:29

Іноді таке відчуття при прочитанні подібних тем в цьому розділі, що хтось працює з провокаторів на певну політичну особу: так гарно агітується проти однієї сторони в користь іншої...
  • 0

#676 Крапля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 18.02.2009 – 23:44

Я не знаю, може, провокатори й працюють, але до чого ж провокувати:

Цитата

більшість українців (95,6%) називають «поганою» сформовану економічну ситуацію у країні, а 85,8% стверджують, що все, що відбувається зараз в Україні, йде не в правильному напрямку.
.Повністю читайте тут - результати ШОСТИ соц.опитувань! А хто з можновладців не причетен до того, що коїться в країні? Тому не за вибори - бо нема за кого голосувати :)
  • 0

#677 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 00:00

Перегляд допису-=VJ=- (18.02.2009 22:32) писав:

А в чому плягає рішення? У дочасних виборах Президента? І що це вирішить? Та й, власне, яким чином? Це все-одно що зняти зараз Тимошенко - а кого натомість поставити?

Перегляд дописуD1m{@} (18.02.2009 22:38) писав:

А гроші на вибори де взяти?!
Ой, знову!
Вибори можна розглядати як інвестиційний проект, що може цілком повернути вкладений капітал. Проте не зараз і не в нас.
  • 0

#678 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 01:33

Перегляд дописуzav (19.02.2009 00:00) писав:

А в чому плягає рішення? У дочасних виборах Президента? І що це вирішить?

Прибере цього хирлявого недоумка з "руками, які нічого не крали, не брали і взагалі за чотири роки нічого не зробили" з найвищої посади в країні, де він зараз, як палка в колесі.
Отже - зрушимо з місця. А це в кризу головне.

Перегляд дописуБорець (18.02.2009 17:16) писав:

«Який народ – така і влада», - фраза, яку нині так часто повторює Ющенко, коли його запитують, що потрібно зробити для його відставки. Можливо, це справді так. Могло б бути так, якби у нас не відбувся Майдан.

Якби "влада = народ", то ніякої влади не було б потрібно. Народ обирає владу для виконання таких функцій, які він вважає потрібними для виконання і не може зробити сам.
Головним гаслом помаранчевої революції було "Бандитам - тюрми". Жодне інше не стояло з цим і поруч. Народ хотів, щоб в країні запанував закон - для цього потрібно було всього лише посадити хоча б кількох людей, які давно на це заслужили.
Що в результаті? А дідька лисого. З фальсифікаторами було підписано меморандум ще коли чорнила після третього туру не висохли. Бандитам дозволили виїхати з країни, після чого почали гучно їх кликати назад. Вбивцям дають можливість відсидітися в приватних лікарнях і поїхати до Мертвого моря лікувати здоров"я. За весь цей час не було запроторено до грат жодного, підкреслюю жодного чиновника, олігарха чи "золоту дитинку". Жодної, ще раз підкреслю, гучної справи - від сумнозвісного вбивства Гонгадзе та "псевдоотруєння" самого Ющенка і аж до вбивства Курочкіна не було розкрито. Нахабні порушення законів у вигляді варварської забудови Києва підтримуються і захищаються з його секретаріату. Вороги держави спокійно в'їжджають в Україну, поширюють тут антиукраїнську літературу, проводять антиукраїнські мітинги, б'ють громадян і плюндрують національні святині - і жодної перешкоди їм не вчинено. Депутати - люди, які отримують зарплату з податків громадян - відверто чхати хотіли на закон, беруть участь в побиттях та плюндруваннях - і їм жодного слова не було сказано. Кримінальні справи не відкриваються взагалі, якщо відкриваються - тихо глохнуть під сукном.
Питається - то на дідька нам такий президент? Будувати за наш кошт совкові мегалітичні пам"ятники, плюндруючи пам'ятні місця та парки? Особисто я з цим не збираюсь погоджуватись.
  • 0

#679 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 08:40

Перегляд допису-=VJ=- (19.02.2009 01:33) писав:

Прибере цього хирлявого недоумка з "руками, які нічого не крали, не брали і взагалі за чотири роки нічого не зробили" з найвищої посади в країні, де він зараз, як палка в колесі.
Отже - зрушимо з місця. А це в кризу головне.
Ну, прибрали, і що? Куди ми зрушимо в такий спосіб? У прірву хіба...
p.s. У чийому, в чийому колесі він дрючком?
  • 0

#680 yurec4yk

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 19.02.2009 – 09:28

думаю президент повинен бути сильною особистістю, яка керує державою. а наш, лише бджіл уміє розводити
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних