Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#621 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.02.2009 – 19:35

Рейтинг...Ющенка...всі опитування показують,що якби зараз були вибори,то пропрезидентська партія ледве-ледве потрапила би до парламенту. В нас на півдні-сході якшо раніше Ющенка просто не підтримували,то зараз відкрито ненавидять. навіть Юльку і ту більше люблять. ну,а Янукович він же і не політик зовсім...
  • 0

#622 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 10.02.2009 – 21:14

Перегляд дописуSensssorika (10.02.2009 19:35) писав:

В нас на півдні-сході якшо раніше Ющенка просто не підтримували,то зараз відкрито ненавидять.
Що він вам зробив?!
  • 0

#623 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.02.2009 – 22:49

Перегляд дописуzav (10.02.2009 21:14) писав:

Що він вам зробив?!

Мабуть найстрашніше - нічого. І не лише заходу, а й всій країні.
  • 0

#624 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.02.2009 – 15:04

Перегляд дописуzav (10.02.2009 21:14) писав:

Що він вам зробив?!
Просто ми не бджоли.Всі політики,якшо вони успішні-брешуть. В цьому навіть нічого такого поганого нема. але! Брехати треба вміти.Він не вміє. Ним керують прибічники.Слабка людина. Особисто я не люблю слабких людей,які вважають себе пупом землі.Що зробив? Нехай дасть мені медаль як заслуженому народному студенту, який перевершує своїх вчителів і пропагує свою країну серед іноземців. В кінці кінців співаю я краще , ніж Поплавський. Фігнею наш президент страдає. І нічого КОРИСНОГО він не робить, одна шкода тільки. А претензії і я висувати можу. А толку-то?
А ще я б на нього союз феміністок натравила б, щоб провели з ним дискусію на тему "Хто в домі хазяїн".
  • 0

#625 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.02.2009 – 17:46

Министр топлива и энергетики Юрий Продан не понимает, на каких основаниях в заседании СНБО принимала участие народный депутат Украины Инна Богословская (фракция Партии регионов), которая, по его словам, входит в группу влияния RоsUkrEnergо. Министр добавил, что выступления Богословской носили характер "тотальной ругни, угроз и грани нецензурщины". "Я надеялся, что ее выступления будут приостановлены и ей будут сделаны замечания, но председательствующий на заседании этого не сделал. "С одной стороны ей предоставлялось слово, когда этого хотела госпожа Богословская, а, к сожалению, премьер-министру слово предоставлялось очень сложно, и, кажется, всего один раз на выступление", - сообщил министр.

Цікаво, а що справді там робила Богословська? Її вже ввели до складу Ради, чи вона там "правою рукою головного гінеколога країни" була, безпеку захищала?
  • 0

#626 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.02.2009 – 21:55

Перегляд допису-=VJ=- (11.02.2009 17:46) писав:

Цікаво, а що справді там робила Богословська? Її вже ввели до складу Ради, чи вона там "правою рукою головного гінеколога країни" була, безпеку захищала?
Раїска запросила на поседеньки.
Або Ірка скористалася головуванням у слідчій комісії.

Повідомлення відредагував zav: 11.02.2009 – 21:58

• 0

#627 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 12.02.2009 – 09:54

Здається тут найоб'єктивніший аналіз виконання Віктором Ющенко своєї програми ”Десять кроків назустріч людям”
http://none-smilodon...17-230#comments
Але навіть за таких обставин 'мавр зробив свою справу - мавр має піти'

Повідомлення відредагував trim: 12.02.2009 – 09:55

• 0

#628 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.02.2009 – 10:38

Перегляд дописуtrim (12.02.2009 09:54) писав:

Здається тут найоб'єктивніший аналіз

"вереск лібералів", "юлєноїдна агітація" - як після таких фраз можна говорити про якусь об"єктивність? Тим паче, коли мова йде про відомого придурка нонсмілодона?
  • 0

#629 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 13.02.2009 – 02:28

Перегляд дописуSensssorika (11.02.2009 15:04) писав:

Брехати треба вміти.
Брехати й брехати як джулія Тимошенко.., людям подобається солоденька брехня. Правда пані Сенссорика? )
  • 0

#630 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 13.02.2009 – 09:48

Перегляд дописуSensssorika (11.02.2009 15:04) писав:

Слабка людина. Особисто я не люблю слабких людей,які вважають себе пупом землі.Що зробив? Нехай дасть мені медаль як заслуженому народному студенту, який перевершує своїх вчителів і пропагує свою країну серед іноземців. В кінці кінців співаю я краще , ніж Поплавський. Фігнею наш президент страдає.
Нещасна людина, хотів погратися в демократію у країні хаосу, але все - таки він став Президентом, а не ти :)
  • 0

#631 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.02.2009 – 10:08

Перегляд дописуТемний ангел (13.02.2009 09:48) писав:

все - таки він став Президентом, а не ти :)

У нас вік поки що не дозволяє - тому у нас все попереду :Р
  • 0

#632 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.02.2009 – 11:51

Керівники дипломатичних представництв України при Європейському Союзі, в країнах ЄС, США, Росії, балканських країнах та Молдові отримали доручення терміново проінформувати офіційних осіб країн перебування на максимально високому рівні про недобросовісність прем'єр-міністра Юлії Тимошенко. Про це пише тижневик Дзеркало тижня в суботу, 14 лютого. За даними видання, циркуляр № 101/30-078-34 Щодо розгляду РНБО питання енергетичної безпеки України з поміткою "надстроково!" за підписом голови МЗС Володимира Огризка було розіслано керівникам 31 диппредставництва України після засідання Ради національної безпеки і оборони у вівторок, 10 лютого. Як повідомляє газета, документ пропонує українським дипломатам негайно ознайомити зарубіжних партнерів України з матеріалами брифінгу першого заступника секретаря РНБО Степана Гавриша, які додаються до циркуляру.

Здуріти можна. Такої ганьби країна точно не переживала з часів чи не козацької Руїни...
  • 0

#633 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.02.2009 – 16:54

Перегляд дописуkatapulta (13.02.2009 02:28) писав:

Брехати й брехати як джулія Тимошенко.., людям подобається солоденька брехня. Правда пані Сенссорика? )
В мене в нік-неймі не даром ТРИ літери S, тому попрошу дотримуватися цього у звертаннях.
так, людям подобається солоденька брехня. коли кохана людина каже що кохає тебе, хоча це насправді не так, людині все одно хочеться вірити що вона її таки кохає.
До чого тут Тимошенко? tender feelings я до неї особисто не маю.

Перегляд дописуТемний ангел (13.02.2009 09:48) писав:

Нещасна людина, хотів погратися в демократію у країні хаосу, але все - таки він став Президентом, а не ти :)
Але таким як я він завдячує, що став президентом. Мої батьки за нього голосували,бо з 2-х бід обирали начебто не таку страшну. А коли доводиться з двох придурків вибирати одного - це не вибір,а необхідність.
А в мене занадто багато мізків,щоб розуміти,що відповідати за всю країну це занадто марудна і нервова робота і ставати на таку посаду мене ніякі гроші у світі не змусять. Інша справа- стати прем"єром. така сама марудна робота,але повноважень більше :angry1:
І як зазначив Ві-джей, до 35-ти років мені ще ой-ой-ой скільки жити.
  • 0

#634 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 14.02.2009 – 17:06

Я особисто не достойний звання Президента, Прим"єр-міністра, міністр або народний депутат. Навіть інженерська посада не для мене. Я хочу бути простим громодянином, який добро робить свою роботу. Влада мене не цікавить. Я хочу, щоб влада працювала на мене і на мільйонів моїх співвідчизників. Буди при владі - значить велика відповідальність.
  • 0

#635 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.02.2009 – 19:46

Перегляд допису-=VJ=- (14.02.2009 11:51) писав:

Здуріти можна. Такої ганьби країна точно не переживала з часів чи не козацької Руїни...
Так, мені соромно за мою обранку.
  • 0

#636 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.02.2009 – 21:06

Перегляд дописуzav (14.02.2009 19:46) писав:

Так, мені соромно за мою обранку.

Соромтесь на здоров'я.
Особисто мені на даний момент соромно за президента, який не просто виносить сміття з хати, а... Ні, не підберу слів, як це назвати. За таке вже, по нормальному, судити треба. Він хотів імпічменту - він до нього йде семимильними кроками.
  • 0

#637 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.02.2009 – 22:18

Перегляд допису-=VJ=- (14.02.2009 21:06) писав:

Особисто мені на даний момент соромно за президента, який не просто виносить сміття з хати, а... Ні, не підберу слів, як це назвати. За таке вже, по нормальному, судити треба. Він хотів імпічменту - він до нього йде семимильними кроками.
А за обранця мені не соромно. Тому що "сміття з хати" не він виніс.
Та й до виборів зняти його не встигнуть, як не намагатимуться.
А передвиборча буде цікава без нього, ой яка цікава!
  • 0

#638 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.02.2009 – 22:29

Перегляд дописуzav (14.02.2009 22:18) писав:

А за обранця мені не соромно. Тому що "сміття з хати" не він виніс.

О, то цей циркуляр - справа самого прем'єра? :) Як цікаво...

Перегляд дописуzav (14.02.2009 22:18) писав:

А передвиборча буде цікава без нього, ой яка цікава!

Нічого цікавого. Два реальні кандидати та купа технічних.
Звісно, якщо нічого надзвичайного не станеться протягом року.
  • 0

#639 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 15.02.2009 – 09:37

За конституцією президент займається зовнішньою політикою, прем'єр - економікою. Що у нас в економіці все настільки добре, що прем'єр спочиваючи на лаврах може зайнятись зовнішньою політикою?
  • 0

#640 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.02.2009 – 10:10

Перегляд дописуtrim (15.02.2009 09:37) писав:

За конституцією президент займається зовнішньою політикою, прем'єр - економікою. Що у нас в економіці все настільки добре, що прем'єр спочиваючи на лаврах може зайнятись зовнішньою політикою?

За новою конституцією взагалі незрозуміло, хто чим займається.
Втім, однак прем'єру спокійно ніхто не дає займатись економікою, то чого дивуватись, що він у відповідь займається і зовнішньою політикою?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних