Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#461 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 15.12.2008 – 20:55

Перегляд допису-=VJ=- (15.12.2008 18:49) писав:

"В цій країні, крім Президента, цю тему ніхто не піднімає.", додав Президент.
Хіба збрехав?
Нє, ну, ще Тягнибок піднимає, так.

Перегляд допису-=VJ=- (15.12.2008 18:49) писав:

Чи то пан президент бреше народу, чи то самому собі і навіть порахувати не здатен: НАТО в країні підтримує 30% населення, а Голодомор - 73%, а аж ніяк не 5.
Ви підтримуєте NATO?
Ви підтримуєте Голодомор?
Ви підтримуєте Ющенка?
От вам і 5%.
  • 0

#462 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 16.12.2008 – 11:16

Таке враження, що Ющенко опинився не на своєму місці. Так бездарно випускати владу із рук... Часом лунають думки, що ми ще не доросли до такого лідера, можливо, але дедалі частіше я у цьому сумніваюся. Ми не німці і не англійці, у цій країні не можна вірити комусь із політиків на слово, на чому неодноразово обпікався Ющенко. Він намагався керувати так, як це роблять очільники країн Європи, але ми, на жаль, не Європа. У ситуації, коли половина країни не розмовляє державною мовою і за ідеал вважають РФ Володі Путіна не можна гратися у надмірну демократію, ну сміються у нас із толерантних, слабаками називають. Чому дедалі частіше люди кажуть, що при Кучмі було краще? Та тому, що хаосу не було. Як Кучма сказав, так і мало бути - він не оточував себе "любими друзями", всіх тримав на відстані не довіряв нікому беззастертежно. Ющенко занадто довірився своїхм блюдолизам і це одна із його помилок, я думав, що він здатен більше до інтриг, без яких у нашій політиці не можна. Думаю, другиий термін йому не світить, занадто він себе скомпроментував, та ще і показав свою не спроможність керувати навіть власною фракцією. Не в той час він став Президентом, а що найгірше - він посіяв в душах людей зневіру. Країна опинилася на межі прірви, а він розмінюється, як і решта наших політиків, на дрібниці, на сварки із прем'єром, складається враження, що він самому собі намагажється довести власну правоту і не може цього зробити.
  • 0

#463 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.12.2008 – 14:14

Перегляд дописуzav (15.12.2008 20:55) писав:

Ви підтримуєте NATO?

Так, входжу до 30%

Ви підтримуєте Голодомор?

Так, входжу до 75%

Ви підтримуєте Ющенка?

Ні

От вам і 5%.

То де зв'язок, про який він казав?
  • 0

#464 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 16.12.2008 – 15:02

Ви підтримуєте Ющенка?

Ні

От вам і 5%.

• 0

#465 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 17.12.2008 – 15:12

Наскільки я знаю, певна доля грошей рефінансування була виведена за кордон по курсу 5 гривень за долар. Після чого курс різко впав до 7,5 гривень за долар. Тепер можна сміливо повертати ці гроші назад, і ви вже заробили одну третину суми рефінансування за рахунок вкладників, чиї депозити знецінилися.
Заробіток – сотні мільйонів доларів протягом яких-небудь півтори-двох місяців! При цьому не треба думати про виробництво, про економіку. Хтось за це повинен заплатити – швидше за все, ті ж вкладники, прості люди.
Гадаю, що Президент України непогано знається на банківській справі, а люди, які беруть участь в антикризовому управлінні банками, регулярно бувають в секретаріаті президента, у тому числі у найпершому кабінеті.
Отож, Ющенко знав, що робиться, більше того, без його відома грабунку не відбулося.

От Вам моя думка про Президента.
Далі - ніхто не забуде, як Ющенко зробив усе, аби значна велика частина вкладників НЕ змогла отримати у 2008 році свої гроші в Ощадбанку. Ющенко НЕ ВИКОНАВ свої предвиборчі обіцянки про повернення вкладів, і урядовців тут нема чого звинувачувати, вони ж хотіли це робити.

Ющенку - ні.

Повідомлення відредагував Власюк: 17.12.2008 – 15:13

• 0

#466 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.12.2008 – 17:02

Перегляд дописуВласюк (17.12.2008 15:12) писав:

Отож, Ющенко знав, що робиться, більше того, без його відома грабунку не відбулося.
Ви так кажете, наче лише Ющенко знав, а з решти людей ніхто не знав.
  • 0

#467 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 17.12.2008 – 17:17

Перегляд дописуzav (17.12.2008 17:02) писав:

Ви так кажете, наче лише Ющенко знав, а з решти людей ніхто не знав.

Якби знали, депозити забрали би і понакупляли доларів, принаймні.
  • 0

#468 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 17.12.2008 – 18:26

Ющенко раніше був позором, а тепер напевно і ворогом можна назвати!)
  • 0

#469 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 17.12.2008 – 18:36

От самі ви, громадяни України, себе і позорите. Наш український, нагадаю, сайт читає чимало людей, і не лише українців. І от, читаючи тему про президента, що вони про нас подумають?.. Як ставляться до дитини, яка ненавидить своїх батька чи матір, якими б вони не були? Особисто я бриджусь такими людьми, я їх обминаю. Та тому, що існує таке правило: не судіть людину по тому, що про неї говорять люди, - а саме по тому, що говорить ця людина про інших. Якщо вже дитина може мати таке ставлення до батьків, - то можна лише уявити, як вона ставитиметься до вас...
  • 0

#470 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.12.2008 – 23:19

Президент України Віктор Ющенко як голова партії Народний союз "Наша Україна заявив, що чекає на виключення з партії і списку нардепів тих депутатів, які підтримали створення коаліції з БЮТ і Блоком Литвина. Він назвав формування такої коаліції політичною корупцією.

У мене вже навіть нема слів...

Перегляд дописуОлеська (17.12.2008 18:36) писав:

І от, читаючи тему про президента, що вони про нас подумають?

Нічого особливого.
Так само, як я нічого особливого не думаю, коли читаю російські сайти, де обговорюють Путіна чи Мєдвєдєва.

Як ставляться до дитини, яка ненавидить своїх батька чи матір, якими б вони не були? Особисто я бриджусь такими людьми, я їх обминаю.

А, он чому ми такі несумісні.
Вкотре переконуюся, що ідеалістичні погляди може мати лише людина, яка не спробувала на собі хоч крихту того, чого ці погляди стосуються. Не буду казати про Ваш досвід, з ним і так все зрозуміло, але щоб Ви, пані Олеська, були близько знайомі хоча б з однією людиною, чия мати щодня била її до чорних синців по всьому тілу, а батько регулярно гвалтував років так з дванадцяти - я руку даю на відсіч, що Ваші погляди були б абсолютно іншими. Але поки що Ви, схоже, можете дозволити собі ідеалістичні погляди - тож не буду далі розвивати це питання через очевидну безглуздість цього.

Якщо вже дитина може мати таке ставлення до батьків, - то можна лише уявити, як вона ставитиметься до вас...

О, це так треба зрозуміти, що Президент для нас - батько рідний? Скажіть, що я невірно зрозумів, бо аж страшно стало.
  • 0

#471 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 17.12.2008 – 23:40

Перегляд допису-=VJ=- (17.12.2008 23:19) писав:

А, он чому ми такі несумісні.
Добре, що я знаю, що Ви одружена людина, бо не так ту сумісність зрозуміла би...)))

Щодо ідеалістичності, то в кожного вона в чомусь відчувається. Ви - ідеалізуєте Тимощенко, я - Ющенка (хоча в моєму випадку більше підходить термін "повага").

Цитата

О, це так треба зрозуміти, що Президент для нас - батько рідний? Скажіть, що я невірно зрозумів, бо аж страшно стало.
Так.
  • 0

#472 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.12.2008 – 23:51

Перегляд дописуОлеська (17.12.2008 23:40) писав:

Ви - ідеалізуєте Тимощенко

З чого Ви це взяли?

Перегляд дописуОлеська (17.12.2008 23:40) писав:

Так.

О, тоді точно no comment.
Бо я такої ідеалізації не бачив з часів дитинства, коли наша класна керівниця зі сльозами на очах про Леніна нам розповідала.
  • 0

#473 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 18.12.2008 – 14:06

Перегляд допису-=VJ=- (11.12.2008 18:16) писав:

1. НБУ - не самостійна гілка влади.
2. Покажіть закони щодо впливу уряду на НБУ.
Закон Про Конституційний Суд України.
  • 0

#474 СОМ 33

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:Португалії

Відправлено 19.12.2008 – 12:30

Ющенко як мала дитина :) нічо не робить доброго а гроші отримує. зробив революцию всі на неї надіялися. За часів козачини його за ребро б повісили
Такщо Ющенко ГАНЬБА України!!!!!!!!!!!!!!!!

Повідомлення відредагував С.О.М 33: 19.12.2008 – 12:34

• 0

#475 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.12.2008 – 13:49

Перегляд дописуС.О.М 33 (19.12.2008 12:30) писав:

Ющенко як мала дитина :) нічо не робить доброго а гроші отримує. зробив революцию всі на неї надіялися. За часів козачини його за ребро б повісили

Це почесна смерть Байди, який воював, потрапив у полон і там помер за свої дії.
А Ющенко - гарний спадкоємець Юрася Хмельницького, і смерть його б чекала така сама.
  • 0

#476 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 20.12.2008 – 14:23

президент несе повну відповідальність за діяльність голови Національного банку, повну відповідальність за діяльність Національного банку і безумовно може кадрово впливати на всі події, які відбуваються у Національному банку. Крім президента ніхто цього зробити не може.
  • 0

#477 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 20.12.2008 – 14:39

Перегляд дописуВласюк (20.12.2008 14:23) писав:

президент несе повну відповідальність за діяльність голови Національного банку, повну відповідальність за діяльність Національного банку і безумовно може кадрово впливати на всі події, які відбуваються у Національному банку. Крім президента ніхто цього зробити не може.
А по-Вашому що, НБУ в космосі? Чи не має бути спільна дія уряду, Ради, та НБУ? Як НБУ впливає на на уряд, що дбає тільки за фінансовий стан Фельдмана, Королевської і іже з ними??

Перегляд дописуС.О.М 33 (19.12.2008 12:30) писав:

Ющенко як мала дитина :rolleyes: нічо не робить доброго а гроші отримує. зробив революцию всі на неї надіялися. За часів козачини його за ребро б повісили
Такщо Ющенко ГАНЬБА України!!!!!!!!!!!!!!!!
За що повісили? За те, що відкриває очі українцям на подіїї 1932-33 років?
  • 0

#478 Бамблбі

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 415 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ

Відправлено 20.12.2008 – 14:56

Перегляд дописуyushchenko (20.12.2008 14:39) писав:

... За те, що відкриває очі українцям на подіїї 1932-33 років?...

В тому ракурсі Ющенко все ж таки молодець...

Але ЩО ВІН РОБИТЬ ДЛЯ НАРОДУ ТЕПЕРІШНЬОГО????
ЕКОНОМІКА КРАЇНИ В ГЛИБОКІЙ СРАЦІ, А ВІН ЗАВАЖАЄ БУДЬ-ЯКИМ СПРОБАМ ЇЇ ВНОРМАЛІЗУВАТИ!!!!
НЕЗАБАРОМ ХДІБ БУДЕ НА ВАГУ ЗОЛОТА, А ЗОЛОТО ПО ЦІНІ 10000грн за грам!!!
  • 0

#479 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 20.12.2008 – 16:03

Перегляд дописуANдрій (20.12.2008 14:56) писав:

Але ЩО ВІН РОБИТЬ ДЛЯ НАРОДУ ТЕПЕРІШНЬОГО????
ЕКОНОМІКА КРАЇНИ В ГЛИБОКІЙ СРАЦІ, А ВІН ЗАВАЖАЄ БУДЬ-ЯКИМ СПРОБАМ ЇЇ ВНОРМАЛІЗУВАТИ!!!!
НЕЗАБАРОМ ХДІБ БУДЕ НА ВАГУ ЗОЛОТА, А ЗОЛОТО ПО ЦІНІ 10000грн за грам!!!
А коли наша економіка не була "в глибокій сраці"? По-моєму, ми, українці, вже настільки до того звикли, що по-іншому і не змогли би жити.)

Просто цікаво: перший президент розікрав Україну. Молодець - дружно всі сказали. Другий за два обрання - довів економіку "до ручки", розікрали все, що можна. Теж молодець - дружно всі змовчали. А тепер Ющенко за одне обирання має зупинити ту веретиницю розкрадань, без яких наші люди за 20-ть років (якщо не більше) вже і не змогли би прожити і дня. Не скажете як? Так, бандити мали бути в тюрмах - в цьому є його велика помилка. Але який був смисл того гасла, якщо те гасло кричали такі ж бандюки? Тобто одні мали засадити за грати інших?
  • 0

#480 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 11:14

Чи не має бути спільна дія уряду, Ради, та НБУ?

Половина ради в НБУ - президента, половина - Ради. До чого тут уряд?

Як НБУ впливає на на уряд

Простий приклад - підконтрольна уряду компания "Нафтогаз" збирає з громадян гроші за спожитий газ в гривні. Платить Росії - доларами. Зібрав "Нафтогаз" за листопад, як за жовтень, 100 мільйонів гривень, а доларів зміг купити удвічі менше, аніж минулого місяця - маємо чергові звинувачення в боргах, які покриють з кишень платників податків, а якщо їх не вистачить - то банкрутство "Нафтогазу" і передачу ГТС Росії. Достатньо такого прикладу?

За що повісили? За те, що відкриває очі українцям на подіїї 1932-33 років?

О, найголовніша проблема сучасної України.

Перегляд дописуANдрій (20.12.2008 14:56) писав:

В тому ракурсі Ющенко все ж таки молодець...

Гм.. Це Ви так знущаєтесь?

Перегляд дописуОлеська (20.12.2008 16:03) писав:

А коли наша економіка не була "в глибокій сраці"?

Були періоди.

Просто цікаво: перший президент розікрав Україну. Молодець - дружно всі сказали.

Розкрадали Україну тоді всі, кому не ліньки. І щось я не помню, аби Кравчука хтось сильно хвалив.

Другий за два обрання - довів економіку "до ручки", розікрали все, що можна.

Другий, на хвилинку, увів національну валюту, стабілізував її на рівні 2 (упс, потім голова НБУ Ющенко її обвапив удвічі, просто як зараз його ставленик, але хто старе пригадає), вибив у Росії флот і ще досить багато чого зробив. Так, не все правильно, але то був контрольований однією людиною хаос, а зараз маємо хаос неконтрольований, бо точок контролю десятки.

А тепер Ющенко за одне обирання має зупинити ту веретиницю розкрадань, без яких наші люди за 20-ть років (якщо не більше) вже і не змогли би прожити і дня. Не скажете як?

Елементарно. Для початку першою дією - змінити Генпрокурора на людину, яка б почала чистки авгієвих конюшень. Нагадати, хто у нас був Прокурором при Ющенку майже весь 2005, хто став потім і є до цього часу?

Але який був смисл того гасла, якщо те гасло кричали такі ж бандюки?

О, ти диви. Я - бандюк :rolleyes:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних