Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#441 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 11.12.2008 – 12:43

Перегляд дописуzav (11.12.2008 12:22) писав:

Не бачу зв'язку між "стабільності грошової одиниці України" і курсом гривні до іноземних валют.

Цитую Ваші улюблені економічні джерела

Під стабільністю грошової одиниці слід розуміти відносну незмінність вартості, яку представляє грошова одиниця в обігу і яка виражається в купівельній спроможності грошей. За гроші, як відомо, можна купити товари і послуги, самі гроші як кредит та іноземну валюту. Відповідно стабільність грошової одиниці включає: стабільність цін на товари і послуги, стабільність цін на кредитні ресурси і стабільність курсу національної валюти.

Гривня як грошова одиниця України - цілком стабільна. Маєте інші відомості - наведіть їх.

Ну, якщо Ви їх не бачите - то сенс мені їх наводити?

Чому ви все спихуєте на Президента?

НБУ керують Стельмах і Порошенко - люди Президента, який також назначає половину наглядової ради.
А коли НБУ спочатку видає абсолютно антизаконний указ про заборону дострокової видачі кредитів, потім скасовує його, а в той же день розсилає листа, з поясненням, що нічого не скасовано - то це все, називається, винен уряд? На кого я повинен "спихувати" таку "стабільність"? Якщо не на гаранта Конституції, який сам її порушує, то ще на кого?
  • 0

#442 Yurashlviv

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 11.12.2008 – 13:56

Охорона Ющенка зламала хребет бабі Парасці?
Симпатії до Президента нині коштують нечувано дорого. Наприклад, активістці «помаранчевої революції» бабі Парасці Королюк вони вилилися в біль у хребті і образи з боку правоохоронних органів...
Варто зазначити, що сьогодні в Україні відзначають 60-річну річницю ухвалення Загальної декларації з прав людини. Так Віктор Ющенко демонструє захист прав людини? Виявляється, у нас по колишньому є «великі» українці, а є «пересічні».

• 0

#443 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.12.2008 – 14:03

Перегляд допису-=VJ=- (11.12.2008 12:43) писав:

Відповідно стабільність грошової одиниці включає: стабільність цін на товари і послуги, стабільність цін на кредитні ресурси і стабільність курсу національної валюти.
Який курс? Щодо чого курс?
Купівельна спроможність загалом входить з індексу цін та інфляції, котрі завеликі, проте не захмарні.

НБУ керують Стельмах і Порошенко - люди Президента, який також назначає половину наглядової ради.
Мені байдуже, чиї то люди. Мене цікавить, куди дивиться Рада? Чому вона не зняла тих людей, якщо вони такі погані? Чому уряд не подав у відставку з причини "так працювати не можна - ми не бажаємо нести відповідальність та фіґню, зроблену іншими"?

А коли НБУ спочатку видає абсолютно антизаконний указ про заборону дострокової видачі кредитів, потім скасовує його, а в той же день розсилає листа, з поясненням, що нічого не скасовано - то це все, називається, винен уряд? На кого я повинен "спихувати" таку "стабільність"? Якщо не на гаранта Конституції, який сам її порушує, то ще на кого?
На Верховну Раду, нє? Лячно, чи що? Де заходи Ради по протидії незаконним діям інших гілок влади?
p.s. Із часів політичної рехворми країною юридично керує Рада, а не Президент: вона приймає бюджет, ставить уряд, слідкує за виконанням першого і діями другого. Які можуть бути докори Президентові?

Повідомлення відредагував zav: 11.12.2008 – 14:04

• 0

#444 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.12.2008 – 16:08

Перегляд дописуzav (11.12.2008 14:03) писав:

Мене цікавить, куди дивиться Рада? Чому вона не зняла тих людей, якщо вони такі погані?

Ви вже за порушення законів?
Що ж, я не здивований - від підтримки президента, який їх порушує, дуже недалеко до схвалення порушення їх іншими.

Чому уряд не подав у відставку з причини "так працювати не можна - ми не бажаємо нести відповідальність та фіґню, зроблену іншими"?

О, то було б взагалі чудово - країна без Верховної Ради, без уряду, з бездарним НБ і на чолі з президентом з манією Голодомору. Ваша мрія?

На Верховну Раду, нє? Лячно, чи що? Де заходи Ради по протидії незаконним діям інших гілок влади?

Ви наче були проти останніх застосованих заходів, що змінилось?

Із часів політичної рехворми країною юридично керує Рада, а не Президент

У нас уже парламентська республіка? Я щось проспав?

Які можуть бути докори Президентові?

Понабирався прав гарант - хай тепер відповідає.
  • 0

#445 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.12.2008 – 17:22

Перегляд допису-=VJ=- (11.12.2008 16:08) писав:

Ви вже за порушення законів?
Що ж, я не здивований - від підтримки президента, який їх порушує, дуже недалеко до схвалення порушення їх іншими.
От тільки не кажіть, що у Ради нема повноважень по контролю інших гілок влади - їх повно!

О, то було б взагалі чудово - країна без Верховної Ради, без уряду, з бездарним НБ і на чолі з президентом з манією Голодомору. Ваша мрія?
Ні, це ваші марення про те, як чинний уряд рятує Україну.

Ви наче були проти останніх застосованих заходів, що змінилось?
Проти яких заходів я був, нагадайте, будь ласка?

У нас уже парламентська республіка? Я щось проспав?
Проспали призначення уряду Верховною Радою України.

Понабирався прав гарант - хай тепер відповідає.
А, то він, гад такий, прав понабирав! Особливо багато прав він набрав наприкінці 2004 року. І ще на початку вересня цього року купу прав нагарбав, с...!
  • 0

#446 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.12.2008 – 18:16

Перегляд дописуzav (11.12.2008 17:22) писав:

От тільки не кажіть, що у Ради нема повноважень по контролю інших гілок влади - їх повно!

1. НБУ - не самостійна гілка влади.
2. Покажіть закони щодо впливу уряду на НБУ. Стосовно ВР не будемо - пан президент вивів ВР з ладу до нещодавна, бо усі закони ВР повинні бути підписані спікером.

Проти яких заходів я був, нагадайте, будь ласка?

Протидії закриттю судів, наприклад.

Проспали призначення уряду Верховною Радою України.

Ще раз переглянув закон - може щось змінилось.
Ні, все так само: "Прем'єр-міністр України призначається на посаду Верховною Радою України за поданням Президента України."
То хто там кого призначає?

А, то він, гад такий, прав понабирав! Особливо багато прав він набрав наприкінці 2004 року. І ще на початку вересня цього року купу прав нагарбав, с...!

І не кажіть.
  • 0

#447 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.12.2008 – 21:13

Перегляд допису-=VJ=- (11.12.2008 18:16) писав:

2. Покажіть закони щодо впливу уряду на НБУ. Стосовно ВР не будемо - пан президент вивів ВР з ладу до нещодавна, бо усі закони ВР повинні бути підписані спікером.
Давайте будемо послідовними: якщо Президент "вивів з ладу Раду", то за законом спікер і уряд мали піти у відставку. Ну, спікер-то подав, а прем'єр - скромняшко, залишилася. Якщо залишилася, то й відповідає, а не ховається за непрацездатною Радою.

Протидії закриттю судів, наприклад.
Чому ж проти: н й би вплинули на раду суддів або що - нехай! Законними шляхами - скільки завгодно най протидіють.

Ще раз переглянув закон - може щось змінилось.
Ні, все так само: "Прем'єр-міністр України призначається на посаду Верховною Радою України за поданням Президента України."
То хто там кого призначає?
Ну, так Верховну Рада призначаєя чи хто?
Чи знову за старе: Януковича подав - злочинець, Тимошенко подав - теж злочинець, бо має відповідати за її дії, після призначення її прем'єром!
А Рада тут узагалі жодним чингом! Суто випадково проходили 450 людей... навіть свідками не є.
  • 0

#448 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.12.2008 – 11:11

Перегляд дописуzav (11.12.2008 21:13) писав:

Давайте будемо послідовними: якщо Президент "вивів з ладу Раду", то за законом спікер і уряд мали піти у відставку.

Це коли проголосували за зняття Яценюка? До чого тут уряд?

Чому ж проти: н й би вплинули на раду суддів або що - нехай! Законними шляхами - скільки завгодно най протидіють.

Гм. А Майдан - то було законна протидія?

Ну, так Верховну Рада призначаєя чи хто?

Вона призначає того, кого подасть Президент.
А нагадайте мені, бо мені ліньки шукати, хоч раз було таке, щоб ВР прийняла когось, кого не представив президент?

Януковича подав - злочинець

Ви проти?

має відповідати за її дії, після призначення її прем'єром!

Де я таке казав?
================================================
До теми.
Згідно новій конституції окрім гарантування її дотримання одним з основних приорітетів діяльності президента України є її зовнішня політика. Ми вже й тут відмітились:

Україна відмовилась від підписання міжнародної Конвенції про заборону касетних боєприпасів. Про це мовиться в коментарі прес-служби Міністерства закордонних справ України відносно початку процесу підписання Конвенції - юридично зобов'язуючої міжнародної угоди у сфері заборони касетних боєприпасів (КБП), до якої приєдналися вже 94 країни. Відмовилися від підписання, зокрема, Ізраїль, Індія, Китай, Пакистан, Росія, США і Фінляндія.

Яка чудова для нас компанія - суцільні любителі дітей, основних жертв касетних снарядів
  • 0

#449 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.12.2008 – 11:45

Перегляд допису-=VJ=- (12.12.2008 11:11) писав:

Це коли проголосували за зняття Яценюка? До чого тут уряд?
Ні. Це коли Яценюк подав заяву про відставку.
Така дія спікера була передбачена коаліційною угодою у випадку розвалу коаліції. Відповідна ж дія у цьому ж випадку була передбачена для прем'єра, але Тимошенко паскромнічала.

Гм. А Майдан - то було законна протидія?
Цілком, адже влада належить народу. А решті чиновників народ дає лише представницьку владу.
Конституція кермує.

Вона призначає того, кого подасть Президент.
А нагадайте мені, бо мені ліньки шукати, хоч раз було таке, щоб ВР прийняла когось, кого не представив президент?
Ні. Тіко є біда: Президент призначає того, кого визначила коаліція - він зобов'язаний подати саме цього кандидата.
Чи забули, як ви сварили Ющенка за подання Януковича на прем'єрство?
Авжеж не було, ібо Ющенко подає того кандидата, якого його зобов'язує подати закон.

Ви проти?
Авже я проти.
Була створена законна коаліція, котра висунула кандидатуру прем'єра, котру Президент зобов'язаний внести до Ради. Ющенко тягнув до останнього і, не порушуючи закону, кандидатуру вніс. Це не злоин, навпаки - виконання закону.

Де я таке казав?
Ну, у вас же Президент винен у кризі... хоча він до неї ніяким боком.

Відмовилися від підписання, зокрема, Ізраїль, Індія, Китай, Пакистан, Росія, США і Фінляндія
Яка чудова для нас компанія - суцільні любителі дітей, основних жертв касетних снарядів
Тобто коли Україна відмовилася від ядерної зброї - це погано, а коли не відмовилася від касетних бомб - теж погано? Ви би були послідовнішими.

Повідомлення відредагував zav: 12.12.2008 – 11:51

• 0

#450 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.12.2008 – 12:47

Перегляд дописуzav (12.12.2008 11:45) писав:

Тобто коли Україна відмовилася від ядерної зброї - це погано

А це я де писав?
  • 0

#451 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.12.2008 – 12:57

Перегляд допису-=VJ=- (12.12.2008 12:47) писав:

А це я де писав?
У щоденнику цитуванням якоїсь статті рік-два тому.
  • 0

#452 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.12.2008 – 09:18

Турбується один про народ.

Віктор Ющенко заступився за Запорізький алюмінієвий комбінат (Залк) і Запорізький титаномагнієвий комбінат (ЗТМК). В п'ятницю він запропонував парламенту проголосувати за закон про прив'язку вартості електроенергії для цих підприємств до ціни на їх продукцію на світових біржах, пише Коммерсантъ-Україна в статті Президент зайнявся диференціальним рівнянням. Проте ініціатива президента вимагає підвищення оптової ціни на електроенергію на 2%, що збільшить загальні витрати решти споживачів на 480 млн. грн в рік.

Цивілізованою мовою це називається "лобіювання" і ніколи не буває безкоштовним. Коли лобіюванням займається депутат - це ще така справа, але коли це голова держави, більше того - гарант конституції, в якій записана рівність всіх, то цим вже мають, як на мене, займатися правоохоронні органи.
  • 0

#453 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 15.12.2008 – 13:23

Як можна бути президентом у країні, де маєш лише 5% підтримки населення? Це ж маразм. І цей маразм сконцентрований між двома «полупопіямі» Европи та Азії. Зображення

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 15.12.2008 – 13:26

• 0

#454 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.12.2008 – 14:05

Перегляд дописуБілий Дракон (15.12.2008 13:23) писав:

Як можна бути президентом у країні, де маєш лише 5% підтримки населення? Це ж маразм.
Де заворушення? Де заклики народу змінити Президента? Де акції громадянської непокори?.. Чому всі мовчать?!! Чому нема ініціятиви депутатів ВР України по висловленню волі народу? Чому не збираються підписи про дочасні Президентські вибори?
  • 0

#455 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 15.12.2008 – 14:08

Перегляд дописуzav (15.12.2008 14:05) писав:

Де заворушення? Де заклики народу змінити Президента? Де акції громадянської непокори?.. Чому всі мовчать?!! Чому нема ініціятиви депутатів ВР України по висловленню волі народу? Чому не збираються підписи про дочасні Президентські вибори?

Тому шо це Україна, країна де на кожних двох українців припадає три гетьмана
  • 0

#456 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.12.2008 – 14:34

Перегляд дописуNomad (15.12.2008 14:08) писав:

Тому шо це Україна, країна де на кожних двох українців припадає три гетьмана
У такому разі нема чого дивуватися низькому рейтингу, ібо кожний голосує лише за себе.
  • 0

#457 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.12.2008 – 14:45

А кому воно треба, якщо залишилось всього рік почекати, а на дворі фінансова криза?
  • 0

#458 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 15.12.2008 – 15:17

Тому, що демократія — гуано.
  • 0

#459 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 15.12.2008 – 15:19

Перегляд дописуБілий Дракон (15.12.2008 15:17) писав:

Тому, що демократія — гуано.

Прально, я теж за диктатуру інженерів :unsure:
  • 0

#460 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.12.2008 – 18:49

Це капець просто якийсь... Таке враження, що ця людина живе в якійсь своїй вигаданій реальності.

Ющенко заявив, що його низький рейтинг (за даними соціологів, Президента підтримують близько 5% громадян України) пов'язаний з тим, що він відстоює зближення з НАТО, а також нагадує про Голодомор українського народу в 1932-33 роках.

"В цій країні, крім Президента, цю тему ніхто не піднімає. І якщо ви хочете думати про рейтинг, краще про це не говорити. Але якщо ви хочете думати про покоління ваших дітей, і якщо ви порядний політик, у вас немає іншого способу. Тільки вставати кожен день і говорити нації - ми повинні бути самодостатніми, ми повинні знаходитися під покровом тих моделей безпеки, які говорять про вічну Україну ", додав Президент.

Ющенко також заявив, що головним досягненням чотирьох років, що минули з моменту його приходу до влади в результаті помаранчевої революції, став демократичний розвиток країни. На думку Ющенка, всі розбіжності і протиріччя цих років вирішувалися демократичними способами.

Чи то пан президент бреше народу, чи то самому собі і навіть порахувати не здатен: НАТО в країні підтримує 30% населення, а Голодомор - 73%, а аж ніяк не 5.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних