Перейти до вмісту

Віктор Ющенко


Повідомлень в темі: 2642

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

 1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

  Процент голосів: 34.83%

 2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

  Процент голосів: 57.30%

 3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

  Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#401 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7233 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 13.11.2008 – 23:16

от розкричались - "ганьба, ганьба! При Кучмі краще було!" А якщо згадати? Але ж чи в тих шалених дев'яностих ви спали спокійніше? Чи на столі їжа була смачніша? Ось яке велике значення має ворожа пропаганда.

От зараз я дивлюсь фільм "Брат-2" і навіть якась ностальгія є... А хіба зараз аж таке можливо? Звісно є всякого, але ж не настільки... Сучасні гопи вже більш смішні ніж страшні. А ті хто раніше чинив "бєспрєдєл" зараз його чинять у Раді, ми їм справно платимо, і спимо спокійно, гггг....
 • 0

#402 -=VJ=-

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6536 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 14.11.2008 – 08:32

Перегляд дописуDarkLordVillis (13.11.2008 23:16) писав:

от розкричались - "ганьба, ганьба! При Кучмі краще було!" А якщо згадати? Але ж чи в тих шалених дев'яностих ви спали спокійніше?

"Ті шалені дев"яності" припали на Кравчука, а не на Кучму. Особисто я це чудово пам"ятаю.
 • 0

#403 -=VJ=-

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6536 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 14.11.2008 – 13:55

Фінансова криза вимагає швидких і точних рухів з боку кожної держави, що хоче втриматися на світовій арені й забезпечити спокій для своїх громадян. У час, коли про кризу не говорить лише ледачий, а питання безпеки остаточно переходять із абстрактно-теоретичної у реальну площину, коли безробіття погрожує накрити країну, а зовні маємо північного сусіда, який обіцяє покарати нас за рух у бік НАТО та ЄС, за позицію щодо Грузії й за безліч інших провин – саме в цей час президент та його Секретаріат роблять черговий крок до руйнації сектору безпеки. Виправдовуючись заощадженням видатків на утримання власної адміністрації, остаточно знищуються відомі в Україні та за її межами науково-аналітичні центри, що забезпечують діяльність президента і Ради національної безпеки й оборони України. Замість того, щоб зміцнювати «мозкові центри», активно залучати інтелектуалів до вирішення проблем в умовах кризи, як в інших державах, у нас усе роблять навпаки. Так, спеціальним указом президента передбачено ледь не вполовину скоротити чисельність співробітників Національного інституту стратегічних досліджень (НІСД), а Національний інститут проблем міжнародної безпеки (НІПМБ) взагалі підлягає ліквідації. А те, що Україна внаслідок подібних урізань у сфері безпеки рухатиметься в міжнародному турбулентному середовищі всліпу, недалекоглядних проводирів не турбує.

Чому ініціатори указу можуть майже безкарно це робити? Річ у тім, що діяльність таких установ, як НІСД та НІПМБ має свою специфіку. Їх науково-експертна продукція добре відома фахівцям і водночас надмірно не афішується. Принаймні у політичних ток-шоу співробітники інститутів участі не беруть – у цілковитій згоді з характером праці й міжнародною практикою діяльності аналітичних «мозкових центрів». Цей момент здатний зіграти з названими установами злий жарт – широка громадськість навряд чи стане на захист науковців, адже з часів радянщини в Україні існує стійка недовіра до інтелектуалів. Про це свідчить зловтішна інтонація, з якою інформацію про «найрадикальніше скорочення» радників, що «витрачають» народні гроші, поширюють українські ЗМІ, орієнтуючись на текст, озвучений від імені прес-служби президента Віктором Балогою.

Послаблення НІСД і ліквідація НІПМБ – це не лише руйнація безпекової науки, разом із системою підготовки кадрів, періодичним виданням «Стратегічна панорама» і ще безліччю речей, на створення яких потрібні не роки, а десятиріччя. Головне, що такі дії завдають удару національній безпеці України. Так, унаслідок ліквідації НІПМБ – установи, в якій крім політологів працюють економісти, філософи, історики, лінгвісти, військові – РНБО позбавляється аналітичного супроводу в таких галузях, як євроатлантична та європейська інтеграція, глобальна та регіональна безпека тощо. І це саме тоді, коли до саміту НАТО в грудні, на якому розглядатимуть питання ПДЧ, практично не залишається часу. Можливо, хтось у Секретаріаті насправді готовий на все, щоб Україна назавжди залишилася у сфері впливу Росії? Звичайно, є й інше пояснення – банальне, але в дусі часу. Хтось дуже хоче отримати будівлю інституту, розташовану в одному з центральних районів Києва. Земля та квадратні метри в центрі коштують дорого. За них ініціаторам указу не шкода заплатити безпекою держави.

©Сергій Данилов, Український тиждень
 • 0

#404 zav

  зрадник

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 9565 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 14.11.2008 – 15:58

Перегляд допису-=VJ=- (14.11.2008 13:55) писав:

Сергій Данилов
А хто це?
 • 0

#405 dark

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 281 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 14.11.2008 – 20:44

Ющенко-- постать в політиці яка відіграє і обіймає дуже відповідальну і високу роль і посаду відповідно.Зодного боку-це патріот своєї держави,якмй посиійно перебуває під впливом такої одіозної персони,як Балога(чого тільи вартує кількарічне цленство у партії Медведчуків),а з іншої -- звичайний політик ,котрий зумів взяти своє на просуванні наболілих проблем нації , котрий хоче влади , та такої щоб ніякі Тимошенки і Януковичі в очах не мелькали,а він єдиним і неповторним правителем України.Отож,важко сказати,що він для мене , зважаючи і на отруєння гаранта, але точно не кумир або яскраво виражений лідер, який може консолідувати націю.

Повідомлення відредагував dark: 14.11.2008 – 20:46

 • 0

#406 -=VJ=-

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6536 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 15.11.2008 – 13:01

Перегляд допису-=VJ=- (14.11.2008 13:55) писав:

Так, спеціальним указом президента передбачено ледь не вполовину скоротити чисельність співробітників Національного інституту стратегічних досліджень (НІСД), а Національний інститут проблем міжнародної безпеки (НІПМБ) взагалі підлягає ліквідації. А те, що Україна внаслідок подібних урізань у сфері безпеки рухатиметься в міжнародному турбулентному середовищі всліпу, недалекоглядних проводирів не турбує.

В продовження теми:

[i]Ющенко ампутував «мозок нації»

Резонансний Указ Віктора Ющенка від 4 листопада 2008 року № 997/2008 «Про деякі заходи щодо забезпечення скорочення витрат державного бюджету України на утримання органів управління», що залишив без роботи не одну сотню співробітників аналітичних відомств з апарату президента, ставить його і всю систему влади в Україні під загрозу втрати контролю над багатьма процесами як всередині держави, так і за її межами. Детально оцінити наслідки цього рішення глави держави ми попросили директора Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталія Кулика, що брав участь у багатьох наукових проектах ліквідованих структур. До тих пір, поки вони ще не припинили свою роботу, будь-яке спілкування з пресою працевлаштованих там чиновників офіційно було обмежено.

- Які на ваш погляд реальні передумови різкого скорочення штату аналітиків в апараті президента? Невже у всьому винна горезвісна фінансова криза?

- Про необхідність скорочення числа держслужбовців говорилося вже давно. Про те, що кількість чиновників у нас зашкалює. Але будь-яке реформування і переформатування міністерств і відомств у нас зводиться до підтвердження закону Паркінсона: «на одного скороченого чиновника припадає двоє нових, які займають його місце». Тому реформування адміністративної сфери вимагає нових підходів, якісно нових підходів: введення правил для держслужбовців, скорочення пільг і т.д. Але варто скорочувати державних службовців у системі управління, а не вчених. А указ президента, який фактично ліквідував Національний інститут проблем міжнародної безпеки (НІПМБ), а також на 2/3 скоротив аналітичний штат держструктур, в першу чергу скорочує саме тих, хто в оперативному порядку займається науковим обгрунтуванням рішень вищих посадових осіб. Мова йде, перш за все, про питання національної безпеки.

- Чому ж це сталося? Хто підклав голову, мозковий центр нації під гільйотину?

- Відбувається деінтеллектуалізація нашої влади. Їм не потрібні поліваріантні прогнози, поліваріантні пропозиції і науково обгрунтована аналітика.

- Ви маєте на увазі влада взагалі, або президента?

- Влада взагалі, але в першу чергу - Секретаріат президента.

- В Кабміні таких тенденцій поки не спостерігається?

- Вони теж скорочуються, але не настільки. Навпаки, намагаються зараз запрошувати звільнених фахівців до себе. Кабмін поки ще прагне тримати марку наукового обгрунтування своєї діяльності. Хоча це мало допомагає при нинішньому керівництві уряду.
Більшість аналітичних структур, що потрапили під скорочення, зокрема згаданий вище НІПМБ, вказували Секретаріату президента на численні помилки і «проколи» в зовнішній політиці держави і особисто Ющенко.

- Що саме Ви маєте на увазі?

- Це стосується українсько-російських відносин, придністровського врегулювання, політики України на Кавказі, політики України в Центральній Азії; можливих стратегічних втрат на Близькому Сході; відсутності наших інтересів в Південній Азії. Є проблеми у відносинах з Білорусією, україно-молдавських відносинах. Беззуба політика з Румунією. Цими фахівцями навіть давался прогноз можливих територіальних втрат: мова йде про Чорноморський шельф, острів Зміїний, острови на Дунаї.

- Зараз ви кажете досить сенсаційні речі. Чому про це не знали ЗМІ? Чому про це не знали громадяни України?

- По-перше, ці документи йшли під грифом «Для службового користування». Закони «Про державну службу» та «Про державну таємницю» роблять неможливим поширення такої інформації чинними співробітниками. По-друге, Банкова віддала перевагу в доступі до телеекранам не фахівцям зі світовим ім'ям, не фундаментальної науки, а «балакучим головам»: швондерам і шаріковим, котрі обсіли політичні ток-шоу і наклепницьку політологію як таку. Процес прийняття рішень президентом перетворився у відвертий фарс.

- Ліквідовані державні аналітичні центри практично ексклюзивно займалися євроатлантичним курсом України. Хто тепер буде виконувати їх роль? І чи не пов'язано скасування цих інститутів з боротьбою за гроші, що виділяються Альянсом?

- Справді, і горбулінський Інститут (Національний інститут проблем безпеки), і скорочений удвічі Центр європейської та евроатлаінтичної інтеграції, та й Інститут проблем міжнародної безпеки були прописані «відповідальними» за виконання Цільового плану Україна-НАТО на 2008 рік. Вони також відігравали провідну роль і в 2007-му, і в 2006-му роках.

- А далі?

Нового плану, на 2009 рік, ще немає, але штаб-квартира НАТО та аналітичні підрозділи Альянсу, вони не те щоб здивовані - вони розгублені. Вони не знають, з ким їм доведеться мати справу, хто буде їх партнером з наукового співробітництва щодо просування України до НАТО, і взагалі - чи буде записаний у нас цей курс на інтеграцію до НАТО, чи не відмовився Київ остаточно від інтеграції в НАТО. Тому що ці скорочення прямо свідчать про втрату інтересу до НАТО з боку держави. Це ставить під загрозу виконання Цільового плану на поточний рік і взагалі існування такого плану в наступному році.

- У цьому видно особиста позиція Ющенка?

Я сподіваюся, що президент не до кінця розуміє наслідки цього Указу. Це рішення є необдуманим, а можливо, що воно ініційовано деякими особами в Секретаріаті президента, що просувають ідею деінтеллектуалізаціі політики Ющенка в питаннях державної безпеки. Можливий і корисливих інтерес деяких осіб, оскільки НІПМБ, НІСД та інші ліквідовані аналітичні центри мають будови в центрі Києва. Ліквідація НІПМБ, наприклад, спричинить продаж 7-миповерхівки на вулиці Кутузова. Поки що всі ці будівлі знаходяться на балансі Кабміну, але їх адміністрацію вже не раз пробували на міцність рейдери, а після прийняття указу - «чорні» ріелтери.

- Крім усього іншого, своїм указом Ющенко скасував всіх радників президента.

- Так, вони ліквідовані як клас. Я думаю, що питання з радниками на деякий час відійде на другий план, тому що зараз в самому розпалі боротьба за владу в Секретаріаті президента, і ще не відомо, хто тепер очолить цю структуру. Крім нього самого, Балозі не потрібен «доступ до тіла» для якихось третіх осіб. І штат радників йому весь час заважав остаточно здійснити власні ідеї та задуми з управління державою. Очевидно, це й було мотивом скасування всіх радників. А президенту ця авантюра була представлена як «приклад для наслідування», зокрема, для Кабміну. Балога себе остаточно дискредитував, і зараз потрібно чекати указу про його звільнення.

- «Зараз» - це коли?

- Можливо, що до кінця року. На зміну йому можуть прийти особи, зацікавлені тим чи іншим чином у відновленні інституту радників і всіх скасованих нині структур. Потрібно враховувати й те, що радники президента завжди грали роль своєрідного кадрового резерву. Звідси люди йшли на міністрів, голів відомств, держадміністрацій або губернаторів. Тому керівництво Секретаріату таким чином позбавилися від багатьох конкурентів і сильних гравців на боці президента.

- Яка ж доля тепер чекає «мозок нації»?

Більшість докторів наук не залишиться працювати у складі РНБО, оскільки все що сталося вони сприйняли як драматичну ілюстрацію відношення держави до вчених. Тому я вважаю, що відомі у всьому світі імена, на жаль, підуть з державної служби. Це стосується і їх молодших колег. Вони без проблем знайдуть собі роботу в комерційних структурах, незалежних експертних центрах, журналістиці. Хоча є й інший варіант. Найближчим часом може бути прийнятий новий указ, з доповненнями та змінами чинного указу, згідно з яким, ліквідація наукових інститутів в апараті президента стане неможливою. Інакше державну систему безпеки очікує буквальна катастрофа.

 • 0

#407 dark

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 281 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 15.11.2008 – 14:16

Щодо мене,то краще щось, аніж нічого.Коли б не Ющенко,то хтось інший обіймав посаду гаранта і хто зна,яку політику він би провадив :ggggg:
 • 0

#408 zav

  зрадник

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 9565 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 15.11.2008 – 15:34

Перегляд допису-=VJ=- (15.11.2008 13:01) писав:

Детально оцінити наслідки цього рішення глави держави ми попросили директора Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталія Кулика, що брав участь у багатьох наукових проектах ліквідованих структур.
Гарна економія - урізання надмірних держпрограм із одночасним покращенням коефіцієнту їх корисної дії. А це дядько, що втратив роботу, авжеж спекулюватим національною безпекою і лякатиме гапликом.

Повідомлення відредагував zav: 15.11.2008 – 15:36

 • 0

#409 D1m{@}

  Писар

 • На перевірці
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 429 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 15.11.2008 – 18:25

Ющенко - Ні! Хоча колись казав Так. Думаю більшість з вас так казали.
Це потрібно ще вміти за короткий термін так знищити свій рейтинг, довіру народу.
 • 0

#410 katapulta

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 667 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 15.11.2008 – 18:44

Ану геть свої брудні руки від Президента Ющенка!
 • 0

#411 Bublik

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 597 повідомлень

Відправлено 15.11.2008 – 18:56

Перегляд дописуD1mon (15.11.2008 18:25) писав:

Ющенко - Ні! Хоча колись казав Так. Думаю більшість з вас так казали.
Це потрібно ще вміти за короткий термін так знищити свій рейтинг, довіру народу.
Так, треба було забути про голодомор про героїчну війну українців проти загарбників і почати годувати обіцянками про дешеву і смачну ковбасу.
Ось , що нам потрібно! тоді б і рейтинг піднявся.
Доречі Ющенко так і сказав нещодавно, що йому неважливий рейтинг, а своїх демократичних , свободолюбивих , українських принципів він не зрадить.
 • 0

#412 zav

  зрадник

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 9565 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 15.11.2008 – 18:58

Перегляд дописуD1mon (15.11.2008 18:25) писав:

Ющенко - Ні! Хоча колись казав Так. Думаю більшість з вас так казали.
Переконаний, більшість із тих, хто кричали "Ющенко - ТАК!", тепер не менш завзято верещать "Ющенко - НІ!".
Вас не лякає, що ви можете вчерговий раз помилится?

Повідомлення відредагував zav: 15.11.2008 – 19:00

 • 0

#413 D1m{@}

  Писар

 • На перевірці
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 429 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 15.11.2008 – 19:14

Цитата

Ану геть свої брудні руки від Президента Ющенка!

Ти зі словами по простіше! Досі фанат Ющенка? Ну-ну, маєш на то право. Як маю і я право, довіряти йому чи ні! Я маю всі права казати, що він найгірший Президент за історію Україну (нинішню). Хоча колись за нього голосував і за його партію.
Давав сам так багато обіцянок, а так мало виконав. Він ще гірший популіст, ніж Тимошенко.
Потрібно мати талант, щоб ті хто за нього голосував, почали його проклинати.

Цитата

Вас не лякає, що ви можете вчерговий раз помилится?

Лякає. Але бути проти всіх теж не вихід... потрібно жерствувати.
 • 0

#414 -=VJ=-

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6536 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 24.11.2008 – 10:10

Голова Донецької обласної ради Анатолій Блізнюк різко негативно висловився в адресу Національної ради з телебачення і радіомовлення, який ухвалив відключити в Україні віщання неадаптованих до української мови російськомовних телеканалів. "Я готовий сам піднести запальничку до чучела пана, який ухвалював це рішення в Національній раді, і крапка", - заявив Близнюк в середу на прес-конференції в Донецьку. Кажучи про дубляж російськомовної теле- і кінопродукції, голова облради заявив: "Коли я уявляю кота Матроскіна з Простоквашино і Табакова, що розмовляє українською мовою, то мені просто гидко. І я думаю, чи є мізки у того, хто примушує голос Табакова, його інтонацію, я не говорю - російською чи українською, голос великого актора замінюють цим долбодятлом, який за три копійки перекладає українською мовою".

Глава Донецької обласної ради Анатолій Близнюк удостоєний почесної нагороди - ордену За заслуги II ступеня. Ющенко нагородив Близнюка "за вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток Донецької області, багаторічну добросовісну працю".

 • 0

#415 Sotnik

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1905 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 24.11.2008 – 13:19

Пане -=VJ=- ! Який ще Близнюк? Ви назву теми читали? Тут мова йде про Ющенко. Якщо Близнюк виторгував у нього медаль на груди, то це ще не означає, що і мізків одночасно прикупив. ;)
 • 0

#416 zav

  зрадник

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 9565 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 24.11.2008 – 13:29

Перегляд допису-=VJ=- (24.11.2008 10:10) писав:

Глава Донецької обласної ради Анатолій Близнюк удостоєний почесної нагороди - ордену За заслуги II ступеня. Ющенко нагородив Близнюка "за вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток Донецької області, багаторічну добросовісну працю".[/i]
Пан якщо має відомості, котрі заперечують "вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток Донецької області, багаторічну добросовісну працю"© Близнюка - то викладайте їх. А то не видко зв'язку між добросовісною працею та незгодою щодо правил трансляції телепрограм в Україні.
 • 0

#417 СВІ†ЛОНОСНИЙ

  http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2386 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:з Небес

Відправлено 24.11.2008 – 14:12

-=VJ=-, є о тебе прохання. Більшість твоїх дописів складається з агітматеріялів контрол-с контрол-в великого об'єму. Оскільки це форум живого спілкування, то тут приємніше бачити твою особисту думку. Якщо комусь цікаво почитати статті, то він завжди може зайти на сайт новин.
 • 0

#418 Sotnik

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1905 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 24.11.2008 – 14:27

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (24.11.2008 14:12) писав:

-=VJ=-, є о тебе прохання. Більшість твоїх дописів складається з агітматеріялів контрол-с контрол-в великого об'єму. Оскільки це форум живого спілкування, то тут приємніше бачити твою особисту думку. Якщо комусь цікаво почитати статті, то він завжди може зайти на сайт новин.
Дійсно. Щось ти перегнув палку з протимошенківською агітацією. Таких сайтів море в інтернеті. Кому цікаве це лайно - може його і там прочитати.
Давай хоч сюди його не тягти. Виказуй свою особисту думку, а не цитати зтолеращено-зліберащених журнлюг! Чи в тебе її не стало? А залишився тільки "цитатник" замість голови? ;) Я про тебе значно кращої думки, щоб в це повірити...

Повідомлення відредагував Sotnik: 24.11.2008 – 14:31

 • 0

#419 Bobua

  Писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 400 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Бровари

Відправлено 24.11.2008 – 15:49>Відповідь у Ющенко лідер чи ганьба України?

питання співставне з такими як: Вам слив чи кварків насипати? :happy1:
можна бути лідером і ганьбою всіє країни [перед світом] навіки.
А можна не бути лідером і водночас БУТИ честю нації.

Пожертвувавши лідерством, задля, наприклад,
1) визнання Голодомору геноцидом проти українців;
2) гідного становища України в стосунках з Московією;
3) і т.д. ...
він не стає ганьбою, хоч як би тут декому того хотілось :ggggg:. І навіть малі статки (порівняно з мільярдами головної бютярки) не ставлять на ньому, нмсд, ганебного тавра. Звісно, може для когось, хто оцінює людину за її банк рахунками він може й жебрак/бомж/ганьба У., але на колір і смак.... :(

Перегляд дописуYuraSh (20.04.2008 10:22) писав:

Цитата:
...
Фото і відео, а також розлогіша розповідь тут
Ви й так багато написали, але все без пуття, бо незрозуміло в чому:
1) суть проблеми
2) помилка Ю
3) чого хочете?:??

Перегляд дописуDarkSun (20.04.2008 13:49) писав:

Ті, хто вчора сояв на майдані і співав пісеньки про демократичну Україну і Ющенка, тапер зрікаються його, поливають гімном і т.д і т.п.
А знаєте в чому прикол? В тому, що людини, яка хоч трохи гідна поста президента України і краща за Ющенка, немає навіть на гарматному пострілі.
...
Я теж шкодую, що не шукав в 1-му турі виборів 2004р когось українськішого, але на наступних виборах:
1) між Ю і тим, що нині бачу/чую;
2) у другому турі;
— не бачу когось гіднішого за Ющенка :itshe:.

Перегляд допису-=VJ=- (14.11.2008 13:55) писав:

...Звичайно, є й інше пояснення – банальне, але в дусі часу. Хтось дуже хоче отримати будівлю інституту, розташовану в одному з центральних районів Києва. Земля та квадратні метри в центрі коштують дорого. За них ініціаторам указу не шкода заплатити безпекою держави.
©Сергій Данилов, Український тиждень
Якесь убоге пояснення ;)
Кому ЗАРАЗ тре витрачати час і зусилля на ту землю і метри, коли вже навіть початі будівництва не можуть завершити??? :cool1:

Повідомлення відредагував Bobua: 24.11.2008 – 15:43

 • 0

#420 кусти

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 291 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 24.11.2008 – 16:00

Перегляд дописуD1mon (15.11.2008 19:14) писав:

Але бути проти всіх теж не вихід... потрібно жерствувати.
...потрібно думати! ..тоді і жертвувати не доведеться...

Повідомлення відредагував кусти: 24.11.2008 – 16:00

 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних