Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#381 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.11.2008 – 23:02

Перегляд допису-=VJ=- (12.11.2008 22:52) писав:

Ого, уряд вже зайнявся і таким? Особисто в сумочках і валізах їх ввозить, чи як?

Який ще обмін?
Звільнення працівників - стандартний вихід в часи кризи. Досить поглянути на весь світ. Чи там теж поганий уряд України попрацював?

Зараз розплачусь над його нещасною долею. Бідолашка, ну нічогісінько зробити не може - навіть чхнути без наказу уряду не дозволяють.

Дуже просто - брати і здійснювати.
А не розмахувати своїм "псевдоотруєнням" четвертий рік поспіль, та голову Гонгадзе шукати вже восьмий рік.

Точно. Стояла з пістолетом у нього біля скроні, коли він підписував політичну реформу.
Віджею, ну їй-Богу, дитячий садочок. Ви прекрасно зрозуміли сказане.

Ви слухали сьогоднішню нараду? Я так зрозуміла, що ні, бо такого щодо обміну працівників не казали би. Було запропоновано директорам підприємств між собою домовитись щодо того, що ті підприємства, які планують скоротити штат працівників, посилали своїх працівників в так звані командировки, чи що, на інші підприємства, де потребуються робочі руки, хоча б тимчасово.
  • 0

#382 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 12.11.2008 – 23:13

Перегляд дописуОлеська (12.11.2008 23:02) писав:

Ви слухали сьогоднішню нараду?

Вона о котрій годині транслювалась?

Було запропоновано директорам підприємств між собою домовитись щодо того, що ті підприємства, які планують скоротити штат працівників, посилали своїх працівників в так звані командировки, чи що, на інші підприємства, де потребуються робочі руки, хоча б тимчасово.

Ви хоч трохи собі намагались уявити, як який-небудь металургійний комбінат в Донецьку надсилає двадцять тисяч ливарників металу на картоплю до колгоспу в Полтаві?

Віджею, ну їй-Богу, дитячий садочок.

Cтосовно садочку - я поки що його тут бачу навіть більше, аніж потрібно - одні захоплено-сумні вигуки про "підрізані крила" президенту чого варті. Свого часу у Гітлера не те, що підрізані - він був з"вязаний по руках і ногах - але чого добився для своєї країни по 1939 рік. А я нагадаю - він досяг висот з тюрми за "пивний путч". Оце я розумію - людина справи, а не цей слинтяй.

Чого варта була лише одна обіцянка-цяцянка знести новобудову на Грушевського, 9. Мабуть в жодній країні світу нема такого велетенського монументу бездарності президента на пам"ять про його невміння виконувати обіцянки людям.
  • 0

#383 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 23:14

Перегляд допису-=VJ=- (12.11.2008 23:05) писав:

Вона о котрій годині транслювалась?

Ви хоч трохи собі намагались уявити, як який-небудь металургійний комбінат в Донецьку надсилає двадцять тисяч ливарників металу на картоплю до колгоспу в Полтаві?
Здається, десь біля другої. Щось на годину не дивилась.

Щодо ливарників, то дуже навіть уявляю. Якщо у нас вчителька може перевчатись на манікюрницю, а журналіст - на плиточника, то чому ливарник не може вирощувати картоплю?
Нашим людям (народу в цілому та поокремо) треба за те пам"ятник вже ставити, що ми багатогранні. Ми можемо, ми мусимо вміти все, бо не виживеш.
  • 0

#384 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 23:18

Мені подобається позиція,яку займає у сьогоднішній складній ситуації гарант "ні те ні се" :)
  • 0

#385 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 23:23

Перегляд дописуОлеська (12.11.2008 23:14) писав:

Здається, десь біля другої. Щось на годину не дивилась.

Як Ви думаєте, що доросла сімейна людина робить в будні о другій годині дня? Невже серйозно вважаєте, що слухає президента?

Перегляд дописуОлеська (12.11.2008 23:14) писав:

Щодо ливарників, то дуже навіть уявляю.

Погано.
Бо Ви явно не уявляєте. Аніскілечки. Складається враження, що Ви собі це все вважаєте стратегічною грою типу "козаків" - виділив мишкою натовп і тицьнув, куди їм їхати.
  • 0

#386 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 23:37

Перегляд допису-=VJ=- (12.11.2008 22:52) писав:

А до чого тут це? Чи вирішили стрілки перевести на знайому тему. Мова не про співпрацю Тимошенко з Луценко, які удвох боролись за спікера, мова про те, що права рука президента зі своїми соратниками цього спікера таки зняли. Чи Вам теж, як пану "Балога - це я" президенту, нема чого сказати з цього приводу?
Так ви ж перший і перевели!
Президент сказав про три центри впливу на НУНС, один з яких - Тимошенко. Два інші - Наша Україна безпосередньо та Єдиний центр. Президент збрехав про вплив Тимошенко на НУНС? Аж ніяк. Які докори Президентові? Та жодних!
Мені є що сказати! І я це давно кажу - розганяти нафіґ таку дурну раду! Президент, нажаль, розгледів кризу, й у піклуванні про нарід більшому за моє розпуск ради відклав на весну.

Перегляд допису-=VJ=- (12.11.2008 23:23) писав:

Як Ви думаєте, що доросла сімейна людина робить в будні о другій годині дня? Невже серйозно вважаєте, що слухає президента?
Тю, всім відділом слухали. Що в цьому дивного-то? Радіво роботі не завада, насправі.

Бо Ви явно не уявляєте. Аніскілечки. Складається враження, що Ви собі це все вважаєте стратегічною грою типу "козаків" - виділив мишкою натовп і тицьнув, куди їм їхати.
Якщо людям побається сидіти геть без роботи, то хто ж їм винен? Най лишаються ливарниками, але без зряплати.
  • 0

#387 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 23:39

Погано.
Ну хіба я заставляю Вас дивитись щось? Просто коли я не знаю, то не сперечаюсь.)

Чому я не уявляю? Досить добре уявляю от хоча б на прикладі горілчаної компаніїї, де я працюю. Так от, у нас на різних посадах від начальників цеху до робочих працюють вчителі, будівельники(інженери), бухгалтери, журналісти, ветеринари, колгоспники, вихователі, повари, - словом всі, хто лише міг влаштуватись. І, Ви знаєте, працюють. І я не за спеціальністю там, і нічого, справляюсь. Просто Ви, мабуть, реально не бачите, що пів країни працює не за спеціальністю. Навчаються за одним фахом, довчаються за іншим, а працюють там, де була можливість влаштуватись.
  • 0

#388 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 23:44

Перегляд дописуzav (12.11.2008 23:37) писав:

Президент сказав про три центри впливу на НУНС, один з яких - Тимошенко. Два інші - Наша Україна безпосередньо та Єдиний центр. Президент збрехав про вплив Тимошенко на НУНС? Аж ніяк. Які докори Президентові? Та жодних!

А дружина Абрамовича сьогодні дала перше інтерв"ю після розлучення.

Перегляд дописуzav (12.11.2008 23:37) писав:

Радіво роботі не завада, насправі.

Завада, і дуже сильна. Принаймні творчій роботі.

Перегляд дописуОлеська (12.11.2008 23:39) писав:

Так от, у нас на різних посадах від начальників цеху до робочих працюють вчителі, будівельники(інженери), бухгалтери, журналісти, ветеринари, колгоспники, вихователі, повари, - словом всі, хто лише міг влаштуватись.

Ви хоч приблизно уявляєте різницю між "влаштувались по місцю проживання хто куди зміг" і "перемістити тисячі людей далеко від дому на другу роботу"?
Я Вам можу натякнути - останній раз нормально таке вдавалось тільки Сталіну.

Перегляд дописуОлеська (12.11.2008 23:39) писав:

Ви, мабуть, реально не бачите, що пів країни працює не за спеціальністю.

Аякже. Я зі своєю біологічною освітою працюю програмістом і зовсім нічого не бачу.
Олесько, варто хоч трохи вище оцінювати тих, з ким ведете дискусію.
  • 0

#389 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 23:49

Перегляд допису-=VJ=- (12.11.2008 23:44) писав:

А дружина Абрамовича сьогодні дала перше інтерв"ю після розлучення.
А ви "злили" тему.

Завада, і дуже сильна. Принаймні творчій роботі.
Аж ніяк.

Ви хоч приблизно уявляєте різницю між "влаштувались по місцю проживання хто куди зміг" і "перемістити тисячі людей далеко від дому на другу роботу"?
Озираючись на Київ, стверджую - фіґняпитання! "Панаєхалі" тут нещодавно стільки, що Сталін заздрить! Гиги.
  • 0

#390 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 23:51

Перегляд дописуzav (12.11.2008 23:49) писав:

А ви "злили" тему.

Я написав те, що так само стосується теми, як зауваження президента стосовно впливу Тимошенко на НУНС до відставки Яценюка. Шонеясно?

Аж ніяк.

Аж як.

Озираючись на Київ, стверджую - фіґняпитання! "Панаєхалі" тут нещодавно стільки, що Сталін заздрить! Гиги.

Нещодавно? Ну-ну...
  • 0

#391 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 12.11.2008 – 23:57

Ганьба чи гордість не має значення, якщо кращого варіянту в Україні нема, то він - кращий.
  • 0

#392 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 13.11.2008 – 00:07

Аякже. Я зі своєю біологічною освітою працюю програмістом і зовсім нічого не бачу.
Олесько, варто хоч трохи вище оцінювати тих, з ким ведете дискусію.
Віджею, Ви навіть не уявляєте, наскільки я Вас ціную!)
Тільки означення "цінувати" та "погоджуватись" мають трохи різний смисл.

:) Стопудов!)
  • 0

#393 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.11.2008 – 07:28

Перегляд дописуОлеська (13.11.2008 00:07) писав:

Віджею, Ви навіть не уявляєте, наскільки я Вас ціную!)

Я не про поціновування, я про оцінювання :)

По темі - думка Турчинова.

Перший віце-прем'єр Олександр Турчинов заявляє, що БЮТ не буде брати участі в голосуванні за нового спікера парламенту, пише Українська правда."Наша фракція не буде голосувати за будь-якого голову парламенту, поки не буде визначений формат нової коаліції", - сказав Турчинов в ефірі "5 каналу". На запитання, хто, на його думку, може стати новим спікером, він сказав: "Литвин не приховує свої президентські амбіції і, наскільки мені відомо, у нього є така перед собою установка - взяти активну участь в президентських виборах. Що стосується Плюща, то це людина з найближчого оточення Ющенка і, безумовно, Ющенко зацікавлений, щоб фігура спікера була не така самостійна, як Яценюк, а такий кровний людина, як Плющ". "Мені здається, така партізанщіна дуже небезпечна. Є у вас більшість - створюйте коаліцію, обирає спікера, формує уряд і відповідайте за ситуацію", - сказав він.

Крім того, Турчинов заявляє, що сьогодні Партія регіонів здійснила переворот у Верховній Раді України. На його думку, сьогоднішнє голосування за відставку Арсенія Яценюка з посади голови ВР відбулося в порушення Регламенту ВР і конституційних норм. "Партія регіонів захопила президія. Я нагадаю, що вчора відбулося легітимне голосування за зняття Яценюка, і депутатів, необхідних для виконання цього рішення, не нараховували ні Партія регіонів, ні комуністи, ні Блок Литвина, ні Наша Україна. За процедурою ВР, тільки можна один разу під час однієї сесії ставити (на голосування) такой вопрос. Перекреслили Конституцію, Регламент ВР, і фактично сьогодні був переворот у Верховній Раді - незаконно, повторно, не голосуючи бюлетенями, скориставшись нормою про можливість відсторонення голови парламенту від ведення засідань, фактично захопили і зробили переворот", - сказав Турчинов.

На його думку, Президент України Віктор Ющенко "здав" одного з найближчих зі свого оточення людини задля реалізації домовленості з Партією регіонів. "Стратегія на дестабілізацію взяла верх. Віктору Андрійовичу Ющенку потрібно набратися мужності і сказати, що він готовий формувати більшість з Регіонами. На жаль, ми спостерігаємо іншу картину - система дестабілізації парламенту, діяльності Кабінету Міністрів, і тоді залишається формула какой-то потенційної диктатури, коли в умовах неможливості роботи парламенту та уряду є центр прийняття рішень - це як 10-20 років (тому) за часів радянського тоталітаризму ", - зазначив Турчинов.

Не знаю, як там щодо іншого, а з підкресленим згодний.
  • 0

#394 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.11.2008 – 09:09

Перегляд допису-=VJ=- (13.11.2008 07:28) писав:

Це не думка, а струмінь свідомості й агітаційний рупор Юлії Володимирівни.
  • 0

#395 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.11.2008 – 09:21

Перегляд дописуzav (13.11.2008 09:09) писав:

Це не думка, а струмінь свідомості

Які аргументи?
  • 0

#396 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.11.2008 – 10:00

Перегляд допису-=VJ=- (13.11.2008 09:21) писав:

Які аргументи?
Відсутність аргументів у його маячні - наочний аргумент приналежності до маячні.
  • 0

#397 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.11.2008 – 11:01

Перегляд дописуzav (13.11.2008 10:00) писав:

Відсутність аргументів у його маячні - наочний аргумент приналежності до маячні.

В такому випадку це стосується і Вашого допису.
  • 0

#398 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 13.11.2008 – 11:23

Перегляд допису-=VJ=- (13.11.2008 07:28) писав:

:) У БЮТ є думка! І вони її думають!

За ніч вже передумали по іншому. Сказали, що будуть голосувати за Литвіна. Але висувають умову, щоб він підписав коаліційну угоду з БЮТ і НУНС.
Завтра мабудь ще щось нове надумають...
  • 0

#399 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.11.2008 – 11:33

Перегляд допису-=VJ=- (13.11.2008 11:01) писав:

В такому випадку це стосується і Вашого допису.
Не стосується, адже мій допис містить беззастережні аргументи.

Повідомлення відредагував zav: 13.11.2008 – 11:34

• 0

#400 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.11.2008 – 11:34

Перегляд дописуSotnik (13.11.2008 11:23) писав:

За ніч вже передумали по іншому. Сказали, що будуть голосувати за Литвіна. Але висувають умову, щоб він підписав коаліційну угоду

то в чому заключається "передумали"?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних