Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#361 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 11.11.2008 – 15:28

Перегляд допису-=VJ=- (11.11.2008 15:32) писав:

А як Ви не сиділи, то нема чого казати про пафос. Посидите - тоді поговоримо.
так, не сидів; проте жив за 3,40 грн. на день. Знаю; про Голодомор не думав, хоча знаєте, таки думав, і дивувався(жахався). Патріотизмом з мене не било. Згоден. Але нічого свого не зрікався! І поки в мене є шматок хліба, Він дає мені можливість і зобов'язує мене говорити про жертви Українського Народу(!); а не про те, як його б маселком помастити; хоча як і всім - дуже хочеться.

Таким чином гинули вони справді за те, що вони українці. Тільки не за нацією, а за ментальністю. І досі ними є.
кожна нація має ментальність. Не зводьте ввесь негатив до неї..

Он як, з великої літери. Мабуть ще й Патріот.
То раджу взяти пістолета чи гвинтівку - їх купити не проблема, та почати відстрілювати хабарників, крадіїв, бандитів та іншу наволоч. Зробите послугу країні, та й доведете, що Ви є Українець і Патріот з великих літер. А ми обіцяємо гідно оплакати Вашу смерть.
Таки так, патріот !
а обіцянку Вашу запам'ятаю..

Він її з себе зняв ще в січні 2005-го року.
як саме??
  • 0

#362 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 15:50

Перегляд допису-=VJ=- (11.11.2008 14:04) писав:

Треба ж таке - не жарт...
ноу комментс, як кажуть буржуї...
Маразм крєпчал.... Шиза косила наші ряди... ©
Якісь виродки приколюються над всім, чим тільки заманеться, аби попідаритись. Нічого святого і праведного в цій владі не залишилось. На палю! Всіх! :)

Повідомлення відредагував Sotnik: 11.11.2008 – 15:51

• 0

#363 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.11.2008 – 16:39

Перегляд дописукусти (11.11.2008 15:28) писав:

так, не сидів; проте жив за 3,40 грн. на день. Знаю; про Голодомор не думав, хоча знаєте, таки думав, і дивувався(жахався). Патріотизмом з мене не било. Згоден. Але нічого свого не зрікався! І поки в мене є шматок хліба, Він дає мені можливість і зобов'язує мене говорити про жертви Українського Народу(!); а не про те, як його б маселком помастити; хоча як і всім - дуже хочеться.

На відміну від Вас більшість українців мають перейматися не лише за себе, а ще й за своїх дружин, дітей і навіть онуків.
Ото коли не лише Ви поживете на 3,40 в день, а й своїй дружині та дитині в очі заглянете, коли прийдете з цими грошима додому - тоді побачимо, що з Вас заб"є. Був у мене свого часу період, коли мені доводилось дивитися - і про жоден патріотизм тоді особисто у мене в голові думки не було.

Перегляд дописукусти (11.11.2008 15:28) писав:

як саме??

Відсутністю змін з першого дня вступу на посаду.
Натомість підписами договорів з колишніми ворогами "своїми" та свого народу.
  • 0

#364 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.11.2008 – 16:53

Перегляд допису-=VJ=- (11.11.2008 16:39) писав:

На відміну від Вас більшість українців мають перейматися не лише за себе, а ще й за своїх дружин, дітей і навіть онуків.
Ото коли не лише Ви поживете на 3,40 в день, а й своїй дружині та дитині в очі заглянете, коли прийдете з цими грошима додому - тоді побачимо, що з Вас заб"є. Був у мене свого часу період, коли мені доводилось дивитися - і про жоден патріотизм тоді особисто у мене в голові думки не було.
І в мене були такі часи, коли за 30 гр. в місяць жилося (це в кращому випадку). Але нічого, якось вижила. І нікуди мій патріотизм не дівся, - навпаки - більше тоді переймалась долею України, брала участь у всеможливих акціях, в політиці на районному рівні, піднімала моральний дух людей, наскільки могла. А коли з"явились гроші, - з"явились матеріальні вимоги, ідеї щодо вкладення цих грошей і теде. Все інше, окрім матеріального відійшло на другий план.
Голодному думається краще.
  • 0

#365 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.11.2008 – 17:20

Перегляд дописукусти (11.11.2008 14:15) писав:

не зрозуміло: Ви чи Президент ? :)
відповідала на питання:

Перегляд дописукусти (7.11.2008 22:47) писав:

Ющенко скоріше жертва , а ніж злочинець, на відміну, від інших
я лише смертні жертви сприймаю.От як похоронять його....навіть тоді не вважатиму його жертвою.
  • 0

#366 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 19:01

Перегляд дописуОлеська (11.11.2008 16:53) писав:

І в мене були такі часи, коли за 30 гр. в місяць жилося (це в кращому випадку). Але нічого, якось вижила.
І нікуди мій патріотизм не дівся, - навпаки - більше тоді переймалась долею України, брала участь у всеможливих акціях, в політиці на районному рівні, піднімала моральний дух людей, наскільки могла.

Знімаючи квартиру? Не маючи одягу, крім як на собі? Без повного холодильника у батьків вдома? А за кого ще живого в родині, окрім себе, своїми грошима відповідали, що мали можливість бігати не шукаючи роботу, а по акціям?

Чи це Ви вирішили так похвалитись проживанням в гуртожитку на студентську стипендію під час навчання?

Бо я чогось не розумію в цьому дописі...
  • 0

#367 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 19:21

Перегляд допису-=VJ=- (11.11.2008 19:01) писав:

Знімаючи квартиру? Не маючи одягу, крім як на собі? Без повного холодильника у батьків вдома? А за кого ще живого в родині, окрім себе, своїми грошима відповідали, що мали можливість бігати не шукаючи роботу, а по акціям?

Чи це Ви вирішили так похвалитись проживанням в гуртожитку на студентську стипендію під час навчання?

Бо я чогось не розумію в цьому дописі...
1. Квартиру не знімала, бо жила з батьками.
2. Універ довелось кинути, бо поступив мій молодший брат - треба було якось тягнути його навчання (маю на увазі гроші йому на дорогу та на елементарні речі вжитку, не кажучи вже про одяг - одягатись навчились на секонді).
3. Щоби було що їсти, тримали корову, курей та кролів; вирощували городину, а на хліб виторговували те, що продамо.
4. Щоби заробити на "дрібнички", намагалась чимбільше розмістити вланих статей в обласній, іноді республіканських газетах (я про гонорар). До "дрібничок" входило і проїзд у Вінницю, Київ, Львів та ін. міста, де відбувались збори, акції, семінари, тренінги тощо, а також елементарне харчування.
5. "Бігати, шукаючи роботу" тоді змоги не було, так, як саме той час був, коли почали через нестачу робочих місць виїжджати за кордон. На роботу навіть зараз легше влаштуватись, ніж тоді було.
6. І, як не дивно, я тоді жила власною вірою у світле майбутнє України. І не лише я.
  • 0

#368 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 22:36

Перегляд дописуОлеська (11.11.2008 19:21) писав:

Квартиру не знімала, бо жила з батьками.
Щоби було що їсти, тримали корову, курей та кролів; вирощували городину, а на хліб виторговували те, що продамо.
"Бігати, шукаючи роботу" тоді змоги не було, так, як саме той час був, коли почали через нестачу робочих місць виїжджати за кордон. На роботу навіть зараз легше влаштуватись, ніж тоді було.

І, як не дивно, я тоді жила власною вірою у світле майбутнє України. І не лише я.

Ну от бачте. Які тут ще можуть буть коментарі? Якби Ви спробували тоді піднятись самотужки, то Вам би було не до віри в чиєсь там світле майбутнє.

Взагалі це називається підлітковим максималізмом. З віком проходить.
Тому, я думаю, є сенс припинити цей оффтоп - через років десять ви мене самі зрозумієте.
  • 0

#369 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 22:50

Перегляд допису-=VJ=- (11.11.2008 22:36) писав:

Ну от бачте. Які тут ще можуть буть коментарі? Якби Ви спробували тоді піднятись самотужки, то Вам би було не до віри в чиєсь там світле майбутнє.

Взагалі це називається підлітковим максималізмом. З віком проходить.
Тому, я думаю, є сенс припинити цей оффтоп - через років десять ви мене самі зрозумієте.
Віджею, дуже перепрошую, але я такого ж віку, як і Ви. Підлітковий максималізм я пережила ще коли гроші більш-менш були.
А щодо самотужки - так я і піднялась сама. Сама знайшла собі роботу, сама закінчила універ, все сама.)

Повторюсь: голодному думається краще. Скільки наших великих українців голодуючи, в холоді, бідноті, писали чудові речі (Франко був бідний, аж синій; Нечуй-Левицький страшенно голодував; - можна багато прикладів наводити...). Для кого вони жили? Для себе? не думаю...
  • 0

#370 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 17:40

Перегляд дописуОлеська (11.11.2008 22:50) писав:

Віджею, дуже перепрошую, але я такого ж віку, як і Ви.

Звідки ж я маю це знати - в профілі нічого не вказано.

Перегляд дописуОлеська (11.11.2008 22:50) писав:

Для кого вони жили? Для себе? не думаю...

Угу, мабуть вони жили виключно мріючи про входження до українських шкільних підручників.
Все. Особисто я оффтоп припиняю. Хочете обговорити деталі наших з Вами зростань - можемо обговорити в асьці або ПП.

По темі

Президент України Віктор Ющенко вважає, що рішення депутатів паламента про відставку спікера Верховної Ради Арсенія Яценюка дестабілізує ситуацію. "Рішення, яке зроблене в парламенті, це рішення яке проти стабілізації", заявив Президент.

Ющенко також зазначив, що не може і не хоче відповідати на запитання про причини, за якими депутати Єдиного центру проголосували за відставку Яценюка. Разом з тим він підкреслив, що НУ-НС керується трьома центрами, і керівником однієї з частин фракції є прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

Кому як, а мені на це бридко дивитись.
За свого секретаря він, бачте, відповідати не хоче, а щодо прем"єра, партія якого боролась до останнього проти відставки - то "парфянську стрілу" не пустити просто сил нема, навіть якщо для цього жодних підстав нема. Чи це такий тонкий натяк на те, що Балога працює на Тимошенко? :)

Тьху...Бридота.

Вимагаю дострокових президентських виборів. В будь-якому варіанті - хоч з парламентськими, хоч без них. Бо на це дивитися вже більше сил нема - хай перемагає хто хоче, хоч Янукович, хоч Симоненко - так, мабуть, краще буде: вони народ так в лайно пикою натовчуть, що він хоч прокинеться може трохи. Тільки щоб не цей м"якотілий краб в кріслі очільника країни сидів. Хай їде на пасіку і там бджолами керує, або організує приватний фонд і займається питаннями голодомору - коштів у нього для цього вдосталь.
  • 0

#371 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 19:09

А мені сподобався сьогоднішній виступ Ющенка та й сама антикризова нарада в цілому.
  • 0

#372 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 20:38

Перегляд дописуОлеська (12.11.2008 19:09) писав:

А мені сподобався сьогоднішній виступ Ющенка та й сама антикризова нарада в цілому.
Виступ був толковий. Півтори години без папірця розказував де в нас що і почьом... І про те, що треба негайно робити, теж говорив... Але наскільки це реально зробити з нашим урядом і парламентом?
  • 0

#373 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 21:56

Перегляд дописуSotnik (12.11.2008 20:38) писав:

Виступ був толковий. Півтори години без папірця розказував де в нас що і почьом... І про те, що треба негайно робити, теж говорив... Але наскільки це реально зробити з нашим урядом і парламентом?
Так от власне, що то був крик в пустоту. Не вірю, що бютжет таки буде прийнятий Верховною радою (хоча таки мусять прийняти), не вірю, що уряд перестане ввозити дешеві м"ясні обрізки по 6 гр без ПДВ та держмита, не вірю, що підтримають тваринницьку галузь (хіба от Полтавському обл. голові повірила - гарна людина, мудра), не вірю, що підприємства підтримають вугільну галузь і дадуть роботу шахтарям, не вірю, що директори крупних підприємств перестануть звільняти працівників і почнуть обмін працівниками, як було запропоновано задля збереження робочих місць... НЕ ВІРЮ! Бо все це великі ліві гроші в кишенях тих, хто всім цим заправляє.

Ющенку "підрізали крила" і хочуть, щоби він щось дієве робив...
  • 0

#374 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 12.11.2008 – 22:07

Перегляд дописуSotnik (12.11.2008 20:38) писав:

Дійсно як здійснити сказане коли повсюди такі політичні уроди як БЮТ, ПР та комуняки..?
  • 0

#375 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 597 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 22:19

Перегляд дописуОлеська (12.11.2008 22:56) писав:

Так от власне, що то був крик в пустоту. Не вірю, що бютжет таки буде прийнятий Верховною радою (хоча таки мусять прийняти), не вірю, що уряд перестане ввозити дешеві м"ясні обрізки по 6 гр без ПДВ та держмита, не вірю, що підтримають тваринницьку галузь (хіба от Полтавському обл. голові повірила - гарна людина, мудра), не вірю, що підприємства підтримають вугільну галузь і дадуть роботу шахтарям, не вірю, що директори крупних підприємств перестануть звільняти працівників і почнуть обмін працівниками, як було запропоновано задля збереження робочих місць... НЕ ВІРЮ! Бо все це великі ліві гроші в кишенях тих, хто всім цим заправляє.

Ми самі підрізали- думали, що зразу після помаранчової революції рай настане в Україні. А опоненти з популістських партії нам цукерочку на шнурочку показали , а ми й побігли за тим примарним "щастям". Ющенко - визнаний економіст, він вже довів наприкінці 90-х свою здатність керувати еконмічними процесами, власне після його правління Україна нарешті побачила надію на майбутнє. Стали вчасно сплачувати пенсії, стабілізувалась гривня, почався поступовий економічний зріст.
  • 0

#376 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 22:27

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (12.11.2008 22:19) писав:

Ми самі підрізали- думали, що зразу після помаранчової революції рай настане в Україні. А опоненти з популістських партії нам цукерочку на шнурочку показали , а ми й побігли за тим примарним "щастям". Ющенко - визнаний економіст, він вже довів наприкінці 90-х свою здатність керувати еконмічними процесами, власне після його правління Україна нарешті побачила надію на майбутнє. Стали вчасно сплачувати пенсії, стабілізувалась гривня, почався поступовий економічний зріст.
Справа в тому, що президенти попередніх скликань набагато більше повноважень мали. І те, що Ющенко буде обмежений в діях, - теж справа рук Тимошенко. Все гарно прораховано.
  • 0

#377 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 22:34

Перегляд допису-=VJ=- (12.11.2008 17:40) писав:

Ющенко також зазначив, що не може і не хоче відповідати на запитання про причини, за якими депутати Єдиного центру проголосували за відставку Яценюка. Разом з тим він підкреслив, що НУ-НС керується трьома центрами, і керівником однієї з частин фракції є прем'єр-міністр Юлія Тимошенко. [/i]

Кому як, а мені на це бридко дивитись.
За свого секретаря він, бачте, відповідати не хоче, а щодо прем"єра, партія якого боролась до останнього проти відставки - то "парфянську стрілу" не пустити просто сил нема, навіть якщо для цього жодних підстав нема. Чи це такий тонкий натяк на те, що Балога працює на Тимошенко? :)
Тільки не треба робити "здивоване обличчя", коли Тимошенко закидають цілковиту співпрацю з Луценко, адже по голосуваннях і виступах останнього видно, що це насправді так.
  • 0

#378 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 22:48

Перегляд дописуzav (12.11.2008 22:34) писав:

Тільки не треба робити "здивоване обличчя", коли Тимошенко закидають цілковиту співпрацю з Луценко, адже по голосуваннях і виступах останнього видно, що це насправді так.
Ну так і Луценкова "Народна самооборона" заявила, що підтримуватиме на наступних виборах БЮТ.
  • 0

#379 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 12.11.2008 – 22:52

ющенко не лідер і не ганьба
то лише сопливе нерішуче дитятко яке ніяк хоче відхапнути побільше цукерок
але боїться їх усіх розгубити тікаючи
:)
  • 0

#380 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 22:52

Перегляд дописуОлеська (12.11.2008 21:56) писав:

не вірю, що уряд перестане ввозити дешеві м"ясні обрізки по 6 гр без ПДВ та держмита

Ого, уряд вже зайнявся і таким? Особисто в сумочках і валізах їх ввозить, чи як?

не вірю, що директори крупних підприємств перестануть звільняти працівників і почнуть обмін працівниками

Який ще обмін?
Звільнення працівників - стандартний вихід в часи кризи. Досить поглянути на весь світ. Чи там теж поганий уряд України попрацював?

Зараз розплачусь над його нещасною долею. Бідолашка, ну нічогісінько зробити не може - навіть чхнути без наказу уряду не дозволяють.

Перегляд дописуkatapulta (12.11.2008 22:07) писав:

Дійсно як здійснити сказане

Дуже просто - брати і здійснювати.
А не розмахувати своїм "псевдоотруєнням" четвертий рік поспіль, та голову Гонгадзе шукати вже восьмий рік.

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (12.11.2008 22:19) писав:

Ющенко - визнаний економіст, він вже довів наприкінці 90-х свою здатність керувати еконмічними процесами, власне після його правління Україна нарешті побачила надію на майбутнє. Стали вчасно сплачувати пенсії, стабілізувалась гривня, почався поступовий економічний зріст...

За таким фанатизмом навіть дивно спостерігати.
Слухайте, може вже йому ікону напишете? Чергову...

Перегляд дописуОлеська (12.11.2008 22:27) писав:

І те, що Ющенко буде обмежений в діях, - теж справа рук Тимошенко. Все гарно прораховано.

Точно. Стояла з пістолетом у нього біля скроні, коли він підписував політичну реформу.

Перегляд дописуzav (12.11.2008 22:34) писав:

Тільки не треба робити "здивоване обличчя", коли Тимошенко закидають цілковиту співпрацю з Луценко

А до чого тут це? Чи вирішили стрілки перевести на знайому тему. Мова не про співпрацю Тимошенко з Луценко, які удвох боролись за спікера, мова про те, що права рука президента зі своїми соратниками цього спікера таки зняли. Чи Вам теж, як пану "Балога - це я" президенту, нема чого сказати з цього приводу?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних