Перейти до вмісту

Віктор Ющенко

Повідомлень в темі: 2641

Опитування: Вибори Президента України у 2015році. (89 користувачів проголосувало)

Чи бажаєте Ви щоб Ющенко В.А. взяв участь у виборах Президента України у 2015 році?

1. За те щоб взяв участь у виборах (31 голосів [34.83%])

Процент голосів: 34.83%

2. Проти його участі у виборах (51 голосів [57.30%])

Процент голосів: 57.30%

3. Я не знаю, не визначився(лась) (7 голосів [7.87%])

Процент голосів: 7.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#341 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 06.11.2008 – 09:48

Перегляд дописуzav (6.11.2008 10:40) писав:

Не розумію я людей: за Януковича не голосували, бо проти, а за Ющенка чомусь проголосували, хоча, як вивилося щойно, теж проти. Це лицемірство, знаєте. Або недолугість.

Так, недолугість. Недолугість нашої виборчої системи, яка повністю нівелювала значення пункту "проти всіх" і закрила усі шляхи доступу до влади "не своїм".

Голосувати якось інакше, окрім як за Ющенка, означало голосувати за Януковича.
  • 0

#342 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 06.11.2008 – 10:12

Перегляд допису-=VJ=- (5.11.2008 22:54) писав:

Разом з істотним зростанням дефіциту державного боргу та виплат відсотків по ньому, неефективним використанням бюджетних коштів, зменшенням валютних резервів НБУ, погіршенням фінансового становища підприємств тощо в 1998 це призвело до поступової девальвації гривні, яка становила 84 %.

Як це нагадує нинішню ситуацію, чи не так?...
Так! Нагадує нинішню світову кризу.
До речі, дивився держкомстат, то там за 19980199 роки інфляція в купі не перевищує 43%. Про які 84% мова?

Перегляд дописуРена (5.11.2008 23:04) писав:

Більшість з них і справді- ідіоти.
Більшість з них живе краще ніж більшість із нас, тому я би на вашому місці не був таким упевненим.

Перегляд дописуNomad (5.11.2008 23:11) писав:

Я думаю, шо для того шоб робити ці благородні речі не обовязково бути президентом :prapor4:
Ви - не президент. Ви робите ці благородні речі? Де ваші здобутки, як не президента?

Перегляд допису-=VJ=- (6.11.2008 09:48) писав:

Так, недолугість. Недолугість нашої виборчої системи, яка повністю нівелювала значення пункту "проти всіх" і закрила усі шляхи доступу до влади "не своїм".
Ваша виборча система - ваша проблема, "шо не ясно, .лять?"©.

-=VJ=-' post='355144' date='6.11.2008 09:48'

Так і нєфіґ тепер скаржитися! Проголосували? Маєте!

Перегляд допису-=VJ=- (5.11.2008 23:31) писав:

Читаю
New York Times
Mr. Yushchenko has come under harsh criticism from human rights groups for failing to solve the crime.
Despite the turmoil, Mr. Yushchenko’s main focus in recent weeks has been on attacking Ms. Tymoshenko. He has issued presidential decrees blocking the majority of her decisions since she became prime minister for the second time in December.
Ну, і що тут поганого-то? Прем'єр з Президентом гризуть - трапляється. Це злочин?
До речі, це ви вперше не про Тимошенко написали, так.

-=VJ=-' post='355061' date='5.11.2008 23:31'
Далі продовжувати? Бо там і гірше є.

Ви ще про Януковича знайдіть, як його Ющенко чморив - буде цікаво почитати, бо там має бути "гірше"©.

Перегляд дописуRush (5.11.2008 23:32) писав:

тільки чомусь роблять це шляхом винищення російської (закриття шкіл, заборона мас медіа, що використовують російську мову...)
Тавишо?
Особливо в донецьку останнім часом російську обмежують, припиняючи викладання українською в школах. Ожахи!

Перегляд допису-=VJ=- (5.11.2008 23:35) писав:

При Ющенкові я тільки й чую, як вони закриваються, натомість там виростають ресторани та бутіки. Єдині дві книгарні, які відкрилися, є виключно приватними ризикованими справами.
Ви тільки не плутайте розвиток державної мови в Україні в цілому, і боротьбу за землю у Києві зокрема.

Перегляд допису-=VJ=- (5.11.2008 23:44) писав:

Нате Вам британську, і не вирване, а конкретно про Ющенка

But the populist leader, who is locked in a bitter power struggle with former ally, President Victor Yushchenko...
twice named Miss Tymoshenko prime minister but has been constantly at odds with her almost since his election.
Це не він з нею, а вона з ним: постійно підставляє, бореться за владу, лає всіляко...
І це ви друге не про Тимошенко написали, ога.

Перегляд дописуNomad (6.11.2008 00:02) писав:

Всім прихильникам Ющенка повинно бути ясно одне- його правління завершилося, хоча важко взагалі сказати, шо Ющенко правивив чимось- хіба шо власною пасікою.
Як прихильник Ющенко, засвідчую: Ющенко вже давно визнав, що на другий термін не дуже-то й збирається, тому кінець його "правління" чітко відомий і без ваших натяків.

Перегляд допису-=VJ=- (6.11.2008 07:28) писав:

Шановна Олеська, я б Вам порадив поставити собі десять відсотків за оффтоп і видалити оцей свій пост. Тут тема про Ющенка і обговорюємо ми виключно його. Особисто я тут і словом Тимошенко не згадав, тільки ющенкофіли її сюди постійно запихують.
Ну, так, ви двічі про Тимошенко написали, але насправді це всі інші її сюди запихують, авжеж.

Повідомлення відредагував zav: 06.11.2008 – 10:19

• 0

#343 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.11.2008 – 10:36

Перегляд дописуzav (6.11.2008 10:12) писав:

Ваша виборча система - ваша проблема, "шо не ясно, .лять?"©.
Так і нєфіґ тепер скаржитися! Проголосували? Маєте!

Цікаво так спостерігати за Вами, пане zav. Переконуюсь, як шкідливо впливає на стиль спілкування людини один наш спільний в минулому форум. І це я вже не лише на Вашому прикладі спостерігаю.

В тему:

Відкритий лист

Президентові України Ющенку Віктору Андрійовичу
Трудового Колективу Консорціуму «ЕДАПС»

Шановний Вікторе Андрійовичу!

Змушені публічно звернутися до Вас у зв'язку з тиском, якому, на нашу думку, піддається трудовий колектив Консорціуму «ЕДАПС» з боку секретаря Ради Національної Безпеки і Оборони України Раїси Богатирьової та ряду чиновників і політиків, що згуртувались довкола неї.

На нашу думку, між Раїсою Богатиревой, заступником секретаря СНБО Борисом Соболєвим, народним депутатом Миколою Азаровим і керівництвом комерційної фірми ТОВ «Научно-впроваджувальна фірма «БКП-консалтинг» може існувати домовленість, неприпустима для депутатів і держслужбовців. Співзасновником даної компанії є чоловік Раїси Богатирьової - Ігор Богатирьов, що підтверджується офіційною довідкою з Державного комітету статистики України (I21-10/4452-1 від 06.08.08 р.).

Як нам стало відомо з інтернет-видань, генеральний директор «БКП-консалтинг» Григорій Кравцов міг планувати очорнення і дискредитацію Консорціуму «ЕДАПС» з метою подальшого захоплення бізнесу з виробництва високозахищених державних і ідентифікаційних документів, цінних паперів і супутніх автоматизованих систем.

З тих же публікацій ми робимо висновок, що, можливо, інтереси «БКП-консалтинг» розповсюджувалися і на створення і повний одноосібний контроль Держреєстру виборців України, інших найважливіших закритих державних баз даних. Викладені наміри «БКП-консалтинг», на наш погляд, підтверджуються опублікованим відеозаписом бесіди Григорія Кравцова, в якій він, крім іншого, говорить про роль Раїси Богатирьової в цій справі: «...один разів зачепили «ЕДАПС», потім двічі зачепили «ЕДАПС»... для чого? А для того, щоб, хлопці, ось воно, ось це відкритий лист в РНБО! ...щоб Раїса Василівна вийшла, сказала: народ обурений, країну роздягають! Народ, країну кидають!...». Достовірність даного запису ще ніхто не спростував.

Експерти схиляються до думки про те, що Богатирьова, Соболєв, Азаров і близькі до них ділки націлювалися на виробництво високозахищених державних документів і супутніх автоматизованих систем, баз даних (в т.ч. по акцизних марках) потім, щоб за допомогою контролю тиражів і обліку державних паперів перенаправити в свою користь грошові потоки нелегальних ринків алкоголю і тютюну.

Днями в адресу Консорціуму «ЕДАПС» поштою анонімно були переслані ксерокопії документів за підписом заступника секретаря СНБО Бориса Соболєва. Суть цих листів, якщо авторство належить Соболєву, на наш погляд, зводиться до того, що за допомогою адміністративного ресурсу, СНБО, керований Раїсою Богатирьовою, намагається направити правоохоронні органи України на позапланові перевірки і боротьбу з вітчизняними виробниками акцизних марок, голографічних захисних елементів (ГЗЕ).

Можливо, це робиться для того, щоб відвернути увагу правоохоронних органів від діяльності структур, підконтрольних Богатирьовій, Азарову і Соболєву? Вся країна знає з преси, що завдяки успішним спецопераціям, проведеним Службою зовнішньої розвідки України, виробників українських фальшивих акцизних марок знешкоджували в Туреччині. Цілком можливо, слід шукати дійсних замовників цих підпільних друкарень, а не розгортати великомасштабну акцію проти українських виробників?

Чому раніше, коли всі ЗМІ сурмили про контрабандні зловживання якогось українського виробника - «фантома» ГЗЕ - ГП «Укрелекон», яке тулилося в підсобках овочевих магазинів і в роздягальнях дитячих спортивних клубів, - пани Соболєв і Богатирьова не били тривогу? Можливо, дана структура, створена у формі державного підприємства виключно для прикриття всіх незаконних схем, спочатку контролювалася і до цього дня покривається панами Азаровим і заступником секретаря СНБО Борисом Соболєвим?

Особливо турбує в зв'язку з цим те, що в період описуваних подій на декілька членів ради директорів Консорціуму «ЕДАПС» особами кавказької національності були здійснені озброєні напади з метою пограбування. Приблизно в той же час загрози про фізичну розправу отримував і народний депутат Василь Грицак, відомий своєю принциповою і активною законотворчою позицією у сфері виробництва високозахищених державних документів.

У ряді проектів, на етапі технологічних розробок і економічних розрахунків, народний депутат Грицак активно співробітничав з фахівцями Консорціуму. Розслідування по пограбуваннях топ-менеджерів Консорціуму і погрозам в адресу народного депутата «буксують». У трудовому колективі Консорціуму схильні думати, а чи не від того не можуть знайти бандитів, що акції з нападами на топ-менеджерів Консорціуму і погрозами в адресу депутата були сплановані у високих владних кабінетах, де бувають панове Азаров, Соболєв, Богатирьова?

Шановний Вікторе Андрійовичу, трудовий колектив Консорціуму «ЕДАПС» знає Вашу принципову позицію в боротьбі з корупцією у верхніх ешелонах влади. Раїса Богатирьова, Борис Соболєв - державні службовці підконтрольні Вам, як Президентові України. Ми, як і засоби масової інформації, що опублікували це лист, статті про бізнес-схеми Азарова і Богатирьової, віддаємо собі звіт в серйозності підозр в їх адресу. Ми пішли на цей крок зважаючи на соціальну значущість і важливість скрупульозної перевірки цієї інформації. Будемо Вам вдячні, Вікторе Андрійовичу, за публічну відповідь на відкритий лист трудового колективу Консорціуму «ЕДАПС».

Трудовий колектив Консорціуму «ЕДАПС»

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 06.11.2008 – 10:42

• 0

#344 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 06.11.2008 – 10:50

Перегляд допису-=VJ=- (6.11.2008 10:36) писав:

Цікаво так спостерігати за Вами, пане zav. Переконуюсь, як шкідливо впливає на стиль спілкування людини один наш спільний в минулому форум. І це я вже не лише на Вашому прикладі спостерігаю.

В тему:
Відкритий лист
Президентові України Ющенку Віктору Андрійовичу
Трудового Колективу Консорціуму «ЕДАПС»

Як нам стало відомо з інтернет-видань, генеральний директор «БКП-консалтинг» Григорій Кравцов міг планувати очорнення і дискредитацію Консорціуму «ЕДАПС» з метою подальшого захоплення бізнесу з виробництва високозахищених державних і ідентифікаційних документів, цінних паперів і супутніх автоматизованих систем.
Не розчаровуючи пана, рішуче відповідаю: х..ня!
"їм відомо з інтернет-видань"©... До речі, мені теж відомо з інтернет-видань, що ці трудяги звичайнісіньки шулери.
"міг планувати"©... а міг і не планувати. Може навіть не міг планувати! Різні випадки трапляються.

Повідомлення відредагував zav: 06.11.2008 – 10:51

• 0

#345 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 06.11.2008 – 11:53

Перегляд дописуАтеїст (6.11.2008 04:59) писав:

Умовила, на найближчих парламентських виборах не голосуватиму за жодну з політичних сил, представлених у Раді нинішнього скликання. Я так розумію, ти теж це збираєшся робити? :ggggg:
Власне, я говорила про обрання президента. Хоча, якщо вже обирати якесь г..., то ліпше вже голосувати проти всіх.

Цитата

;) От від кого не чекав це слово почути! Олесько, шкода, що ти вже не модер, я б тобі порадив витерти негайно цей свій допис разом з моїм цитуванням, щоб поменше бачило. :prapor4:
Трошки не зрозуміла, яке саме слово ти мав на увазі? Чи, може, я настільки нетолерантна, що навіть в принципі не повинна знати означення цього терміну? Знаєш, насправді то я зовсмі не чекала від тебе подібне почути...

Хто хоче? Таке враження, що Ви в Україні з'явились лише останніх кілька років. Згадайте 2004 рік і який відсоток людей говорив "ми не за Ющенка, ми проти Януковича".
Серйозно??? Мабуть таки я взагалі з місяця звалилась, бо чомусь не чула подібного ні від кого. Так, чула подібне при обиранні Кучми аж обидва рази, але щодо Ющенка... Щось мені зовсім інше пам"ятається...

Цитата

Цікава яка оцінка критики.
Все, треба усім стулити пельки і дивитись на зірки - не треба ані словом чіпати великого Ющенка.
Мабуть так, треба таки стулити пельки, бо сенсу теліпати даремно язиком в пусту немає.

Цитата

Жоден закордонний політик так не казав, не треба вигадок.
Знайду ту цитату спеціально для Вас і процитую.

Перегляд дописуzav (6.11.2008 09:40) писав:

Не розумію я людей: за Януковича не голосували, бо проти, а за Ющенка чомусь проголосували, хоча, як вивилося щойно, теж проти. Це лицемірство, знаєте. Або недолугість. Або безвідповідальність. Є багато слів для означення такої постави.
Так отож.
  • 0

#346 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 07.11.2008 – 00:24

Особисто я бачу в статусі " Група: Модератори".
Ох... перепрошую, гальмонув...

Перегляд дописуОлеська (6.11.2008 11:53) писав:

Власне, я говорила про обрання президента. Хоча, якщо вже обирати якесь г..., то ліпше вже голосувати проти всіх.
А, ти про президентські вибори? Ну... теж згоден :(

Перегляд дописуОлеська (6.11.2008 11:53) писав:

Трошки не зрозуміла, яке саме слово ти мав на увазі? Чи, може, я настільки нетолерантна, що навіть в принципі не повинна знати означення цього терміну? Знаєш, насправді то я зовсмі не чекала від тебе подібне почути...
Наша пісня гарна й нова... :angry12: Звісно ж, ти це слово знати повинна, просто раніше ти вважала толерантність скорше негативним і шкідливим явищем, а це раптом апелюєш до толерантності.
  • 0

#347 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 07.11.2008 – 00:36

Перегляд дописуАтеїст (7.11.2008 00:24) писав:

Наша пісня гарна й нова... :angry12: Звісно ж, ти це слово знати повинна, просто раніше ти вважала толерантність скорше негативним і шкідливим явищем, а це раптом апелюєш до толерантності.
Раніше я жила на форумі думкою і баченням однієї "авторитетної" дівчини, яка мені то все з самого початку нав"язала під личиною доброти. Тепер я трохи "прозріла" і починаю бачити і розуміти людей, як і належно. Тому і термін "толерантність" (до речі, то, мабуть, йшлося про толерастію? :( ) для мене перестав бути негативним.
  • 0

#348 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 07.11.2008 – 12:09

(мовою оригіалу(там де взяв))
Як Ющенко поздоровляв Обаму

Цитата

Позавчера на сайте Президента Украины появилось поздравление Обаме. Начиналось оно со слов "Ваше Высокопревосоходительство". Это уже было смешно и на многих сайтах над этим посмеялись. Но стоит отметить, что, судя по архивам, это обычное обращение Ющенко к его коллегам.
Вот скриншот:

Зображення

Цитата

История бы на этом и закончилась, если бы вдруг кто-то не решил исправить ситуацию. И вот вчера утром на той же странице "Ваше Высокопревосоходительство" заменили на "Ваша Честь".

Зображення

Цитата

Если вы думаете, что это конец истории, то вы ошибаетесь )
Днем обращение снова изменилось. Кому-то показалось, что "Ваша Честь" - слишком сухо.
И на сайте появляется новая фраза "Ваша Высокопочтенность". Вот скриншот:

Зображення

Цитата

Предлагаю теперь вместе следить за изменениями на этой странице )

• 0

#349 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 07.11.2008 – 14:57

Перегляд допису-=VJ=- (6.11.2008 09:48) писав:

а на виборах 2010, Ви будете одним з тих хто буде запевняти, що голосувати не за Юлю, це голосувати за Януковича.
  • 0

#350 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 07.11.2008 – 22:47

Перегляд дописуNomad (5.11.2008 23:34) писав:

А щодо ваших слів про мову, Голодомор- це все класно, і дуже патріотично, але коли в країні розруха- всім на це НАПЛЮВАТИ!
велика неправда! відповідайте за себе !!!!!! :angry12:

Перегляд допису-=VJ=- (5.11.2008 23:35) писав:

При усіх них центр Києва був набитий книгарнями.
При Ющенкові я тільки й чую, як вони закриваються, натомість там виростають ресторани та бутіки. Єдині дві книгарні, які відкрилися, є виключно приватними ризикованими справами.
Це такий захист української мови "по-ющенківськи"?
ми дивимось на результати, давайте глянемо на причини цього хаосу, які заклав режим Кучми.

Перегляд дописуРена (6.11.2008 00:01) писав:

Жождна з іноземних країн не вважає нашого преза - лідером.А про нашу ганьбу ми кожного дня чуємо і бачимо. Навіть і західній пресі.
Перегинаєте палицю. Щоб про Ющенко не говорили, він таки українець. Складно приймати правильні рішення коли права урізані, твій особистий інформаційний простір пригнічений усілякими перевертнями і плюс постійне гоніння з боку високопосадовців, які не поважають Президента країни, а отже, власне, народ цієї країни! Ющенко скоріше жертва , а ніж злочинець, на відміну, від інших

Перегляд дописуzav (6.11.2008 10:12) писав:

Ви - не президент. Ви робите ці благородні речі? Де ваші здобутки, як не президента?

Ви тільки не плутайте розвиток державної мови в Україні в цілому, і боротьбу за землю у Києві зокрема.
влучно..
  • 0

#351 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 09.11.2008 – 16:18

поржала зі звернення.... а не можна було просто написати Шановний містер Президент США ? ну просто гонять люди!!!

Повідомлення відредагував Пантерка Патріотка: 09.11.2008 – 16:18

• 0

#352 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 09.11.2008 – 16:55

Перегляд дописуПантерка Патріотка (9.11.2008 16:18) писав:

... а не можна було просто написати Шановний містер Президент США ?
Не можна. Обама ще не президент США. Ще навіть не обраний. Відбулися лише вибори виборців, котрі в середині грудня зберуться, щоб проголосувати вже за президента. А на посаду він вступить лише в середині січня. От тоді можна буде звертатися до Обами, як до президента...
  • 0

#353 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.11.2008 – 20:01

Перегляд дописукусти (7.11.2008 22:47) писав:

велика неправда! відповідайте за себе !!!!!! :gryzin:

Велика правда. Те, що у Вас в даний момент є шматок хліба ще не дає права заперечувати очевидні речі.
Посидите на вулиці без даху над головою голодні день-другий - заспіваєте іншої. Особливо про духовні речі.

ми дивимось на результати, давайте глянемо на причини цього хаосу, які заклав режим Кучми.

Не треба тут висмоктувати з пальця виправдання - при Кучмі книгарні не закривали, і дисадки не зносили для новобудов.

Щоб про Ющенко не говорили, він таки українець.

По паспорту?

Складно приймати правильні рішення коли права урізані

Не вмієш - не берись. Йди у відставку, дай місце іншим, котрі зможуть.

Перегляд дописуПантерка Патріотка (9.11.2008 16:18) писав:

поржала зі звернення.... а не можна було просто написати Шановний містер Президент США ?

Не можна - це умови дипломатичного етикету, так само, як не можна написати "Шановний Папа Римський", а треба писати "Ваша святосте".

А ті, хто сміються над цим - або не обізнані з етикетом, або свідомі провокатори.
  • 0

#354 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 10.11.2008 – 00:16

ех етикети, снобізм це все... нащо то вигадувати. Президент США рівний президенту України. Отож і до нового президента США треба звертатись так, як попередній президент США звертався до нашого. Відповідно до Мєдвєда теж треба звертатись цілком українським словом "мазурик"
  • 0

#355 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.11.2008 – 13:30

Перегинаєте палицю. Щоб про Ющенко не говорили, він таки українець. Складно приймати правильні рішення коли права урізані, твій особистий інформаційний простір пригнічений усілякими перевертнями і плюс постійне гоніння з боку високопосадовців, які не поважають Президента країни, а отже, власне, народ цієї країни! Ющенко скоріше жертва , а ніж злочинець, на відміну, від інших
мій інформаційний простір нічим не пригнічений. І не обмежений.Добре знаю англійську та німецьку- маю друзів по всьому світі. Ага.Жертва.Власної дурості.
  • 0

#356 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 09:35

Це дуже схоже на "качку". Надзвичайно схоже, бо такий ідіотизм правдою бути просто не може. І я дуже сподіваюсь, що це звичайна вигадка.
Але якщо правда, то я вже навіть і не знаю...

Сьогодні, 11 листопада, у Верховній Раді збираються встановити пам'ятник Президентові України Вікторові Ющенку. Організатором цього заходу виступило творче об'єднання "Остання барикада". Куратором проекту виступив народний депутат від фракції НУ- НС Олесь Доній. Як розповів скульптор Анатолій Федірко із Чернівців, пам'ятник буде у вигляді ікони. На золотому тлі намальований портрет Президента у 8-місячному віці.

Газета пише, що Ющенка малювали за його дитячим фото, а розміри ікони - 75 см у довжину й 55 см у висоту. На передньому плані буде кружка з написом "для пожертв на розвиток української державності". Матеріали - дерево, залізо. Планується, що ікону поставлять на мольберті. Другу таку ікону повісять у рідному селі Віктора Ющенко Хоружівці. Автор пропонує розмістити її в центрі села на хресті.

Нагадаємо, у жовтні Національний банк України ввів в обіг пам'ятну ювілейну монету На честь візиту в Україну Вселенського Патріарха Варфоломія І, на якій зображений Президент України Віктор Ющенко.

• 0

#357 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 11:33

Перегляд допису-=VJ=- (9.11.2008 20:01) писав:

По паспорту?
У паспорті нема графи національність.
  • 0

#358 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 14:04

Треба ж таке - не жарт

У кулуарах Верховної Ради презентували пам'ятник Президенту України Віктору Ющенку. Пам'ятник презентував депутат Верховної Ради, член фракції Блоку Наша Україна - Народна Самооборона Олесь Доній. Пам'ятник являє собою ікону, на якій на жовтому фоні зображено 7-місячне немовля.

До рами ікони прикріплена залізна кружка, яка призначена, за словами Донія, для різних валют світу. За словами автора проекту, художника з Чернівців, Анатолія Федірка, немовля на іконі символізує любов Ющенка до України як любов до дитини, а любов до дитини, на думку автора, завжди свята. У свою чергу Олесь Доній зазначив, що найближчим часом цей пам'ятник буде відправлений до Харкова.

ноу комментс, як кажуть буржуї...
  • 0

#359 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 11.11.2008 – 14:15

Перегляд допису-=VJ=- (9.11.2008 21:01) писав:

Велика правда. Те, що у Вас в даний момент є шматок хліба ще не дає права заперечувати очевидні речі.
Посидите на вулиці без даху над головою голодні день-другий - заспіваєте іншої. Особливо про духовні речі.
Ви напевно сиділи; раз так пафосно пишите..
У 1932-33 р.р. українці гинули за те, що вони Українці !!! ..гинули страшною смертю...!!!!! А ви мені втокмачуєте, мовляв: "..сиди й не здіймай галасу. Ато останню крихту відберемо - здохнеш як твій прадід"..
а Я - Українець, ви вже вибачте..

Не треба тут висмоктувати з пальця виправдання - при Кучмі книгарні не закривали, і дисадки не зносили для новобудов.
ще раз, Zav писав: Ви тільки не плутайте розвиток державної мови в Україні в цілому, і боротьбу за землю у Києві зокрема.

Не вмієш - не берись. Йди у відставку, дай місце іншим, котрі зможуть.
..у 2004-му Ющенка обирав народ, йти у відставку = зняти з себе відповідальність перед людьми що вийшли на майдан !!! (чи Ви вважаєте, що там був електорат Януковича???)

Перегляд дописуSensssorika (10.11.2008 14:30) писав:

мій інформаційний простір нічим не пригнічений. І не обмежений.Добре знаю англійську та німецьку- маю друзів по всьому світі. Ага.Жертва.Власної дурості.
не зрозуміло: Ви чи Президент ? :)
  • 0

#360 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 14:32

Перегляд дописукусти (11.11.2008 14:15) писав:

Ви напевно сиділи; раз так пафосно пишите..

Сидів, тому не пафосно, а життєво-досвідно.
А як Ви не сиділи, то нема чого казати про пафос. Посидите - тоді поговоримо.

У 1932-33 р.р. українці гинули за те, що вони Українці

Вони гинули не за те, що вони українці за нацією. Вони гинули за те, що за два роки незалежності не спромоглися обрати одну владу і підтримати її. Вони гинули за те, що більшість з них купилась на лозунги комуністів. Вони гинули за те, що за ці двадцять років так і не спромоглись піднятись жодного разу на нормальне повстання, воліючи загинути в бою, аніж померти страшною і голодною смертю, а коли почали різати животи "продрозверстникам", то вже було надто пізно, та й мало таких героїв було - здебільшого месники за вже загиблих.
Багато хто гинув через рабське виховання церкви в стилі "бог знає, за що карає, не треба суперечити волі господа" та "не вбий".
Зрештою вони гинули саме через те, що замість головних речей займались другорядними, чим і займається нинішній президент, який фактично веде нас до чергової катастрофи української державності.
Таким чином гинули вони справді за те, що вони українці. Тільки не за нацією, а за ментальністю. І досі ними є.

а Я - Українець, ви вже вибачте..

Он як, з великої літери. Мабуть ще й Патріот.
То раджу взяти пістолета чи гвинтівку - їх купити не проблема, та почати відстрілювати хабарників, крадіїв, бандитів та іншу наволоч. Зробите послугу країні, та й доведете, що Ви є Українець і Патріот з великих літер. А ми обіцяємо гідно оплакати Вашу смерть.

ще раз, Zav писав: Ви тільки не плутайте розвиток державної мови в Україні в цілому, і боротьбу за землю у Києві зокрема.

Можу відповісти обом - я жодного слова не казав про Київ.
Можете заради цікавості глянути наскільки стало менше книгарень в усій Україні.
А після того візьмете, і напишете, в чому ж полягає реальний розвиток державної мови в Україні за Ющенка.

у 2004-му Ющенка обирав народ, йти у відставку = зняти з себе відповідальність перед людьми що вийшли на майдан !!!

Він її з себе зняв ще в січні 2005-го року.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних